Nazwiska alfabetycznie, kolumnami na kolejnych kartkach. "S" - Sektor, (Liczba w nawiasie) - numer startowy
Klasyfikacja sektorowa: zima - Jabłonna (Chotomów), 2019-01-20

S Nazwisko i Imię  
1Abramczyk Roman, Płochocin
4Adamczak Jarosław, POZNAŃ
2Adamczyk Arkadiusz, Pabianice
4Adamczyk Krzysztof, Lublin
6Adamczyk Marta, Warszawa
4Adamczyk Waldemar, SKRZYNNO
3Adamek Michał, Wrocław
6Adamiec Mariusz, Sulejówek
3Adamiec Piotr, Józefów
5Adamowski Jacek, Warszawa
5Adamowski Paweł, Warszawa
1Adamski Hubert, Warszawa
4Adamski Paweł, Ełk
4Adamus Jarosław, Częstochowa
2Adrian Michał
2Anasiak Nikodem, RADOM
5Andrejczuk Adam, Chojnice
5Andrzejczuk Katarzyna, Warszawa
2Andrzejczuk Piotr, Warszawa
1Andrzejczyk Piotr, Olsztyn
6Ankiewicz Tomasz, Kałuszyn
6Antochowski Jan, Ostróda
4Antoniak Adam, Wyszków
2Antoniuk Artur, Kraśnik
2Augustynowicz Paweł, Warszawa
3Babij Tomasz, Otrębusy
4Babiński Radosław, Włocławek
3Bachański Rafał, Otwock
4Baczewski Jerzy, łódź
2Badowski Jacek, Piaseczno
2Badura Patryk, Olsztyn
4Bagieńska Jolanta, Brwinów
2Bagieński Paweł, Brwinów
2Baj Mateusz, Góra Kalwaria
7Balkowski Robert, Przasnysz
2Bałdyga Grzegorz, Warszawa
1Banasik Sławomir, Warszawa
2Banaszek Paweł, Tłuszcz
6Banaszewski Józef, BIAŁYSTOK
6Bandura Agata, warszawa
4Bandura Jacek, Chorzów
2Banul Konrad, Chorzele
2Banul Rafał, Chorzele
2Bańka Piotr, MARKI
1Barabasz Michał, Józefów
5Baran Grzegorz, Kraśnik
1Baranek Paweł, Warszawa
3Baranowski Adam, Ciechanów
4Baranowski Tadeusz, Wiązowna
5Barańczyk Kamila, Jabłonna
3Barbachowski Jerzy, Warszawa
5Barbarski Dariusz, Marzęcice
3Barczak Wojciech, Bydgoszcz
4Barczak Wojciech, OLSZTYN
1Barczewski Krzysztof, Olsztyn
4Barczyk Karol, Toruń
7Bareja Jakub, Warszawa
2Bareja Leszek, Warszawa
4Barnaś Paweł, Warszawa
6Bartnik Jola, Marianka
2Bartnik Tomasz, Warszawa
2Bartosik Marek, Łódz
2Bartoszek Przemek, Gdańsk
5Bartoszewicki Aleksander, Otwock
1Bartoszewicz Tomasz, Olsztyn
7Basiak Arkadiusz, Olsztyn
6Basiak Krzysztof, Janów Lubelski
4Bator Marek, PIASECZNO
7Batorski Wojciech, TORUŃ
3Bazan Iga, Warszawa
3Bazan Jacek, Warszawa
6Bącławek Aurelia, Grudziądz
5Bąk Artur, Góra Kalwaria
2Bąkowski Marcin, Warszawa
2Bebak Bartłomiej, Częstochowa
5Becz Karol, Białobrzegi
3Beda Karol, Puławy
3Beda Tomasz, Biłgoraj
6Bednarczyk Katarzyna, Krężnica
4Bednarek Dariusz
2Bednarz Robert, Warszawa
3Behnke Przemek, Płock
1Bejger Jakub, Warszawa
S Nazwisko i Imię  
1Bejm Bartosz, Koło
2Bejm Dariusz, KOŁO
6Belica Oliwier, Tomaszów Mszowiecki
6Benesz Magdalena, JÓZEFÓW
6Beń Grzegorz, Olsztyn
7Berdychowski Piotr
6Bereszka Michał, Kraszew
5Berezowski Andrzej, Warszawa
2Berkan Małgorzata, Warszawa
2Berkan Marek, Warszawa
5Bernacik Paweł, Warszawa
3Bernady Krzysztof, Warszawa
4Bernat Dawid, Ełk
1Berner Piotr, Warszawa
7Bertel Alicja
5Bertowski Mirosław, Warszawa
5Berzyńska-Garal Joanna, Warszawa
3Betka Maciej, Kalisz
3Betlej Maciej
3Bębenek Adam
5Bialik Jerzy, WARSZAWA
1Białek Tomasz, Jasienica
6Biela Paweł, RADOMSKO
3Bielak Stanisław, JANÓW LUBELSKI
1Bielecki Łukasz, Warszawa
4Bielewski Eryk, Rogóźno
7Bieliński Stanisław
3Bieniada Marcin, Warszawa
2Bieniecki Maciej, Łódź
3Bieniecki Tomasz, Włocławek
5Bieniek Baltazar, Płock
4Bieńkowski Maciej, Warszawa
5Biernacki Piotr, Piaseczno
6Bieryło Jakub, Legionowo
6Bieżoński Cezary, Legionowo
6Bieżoński Julian, Nowy Dwór Mazowiecki
2Bigas Grzegorz, Warszawa
4Bigoszewski Michał, Warszawa
3Bijak Cezary, Płock
5Bilewicz Jacek, Warszawa
3Bilicki Paweł, Płońsk
4Bilski Artur, Ożarów Mazowiecki
1Bińczak Arkadiusz, Kwidzyn
3Bińczyk Jacek, Naruszewo
3Blajerski Patryk, Janów Lubelski
6Blankiewicz Rafał, WIĄZOWNA
7Blankiewicz Weronika, Wiązowna
2Błachucki Paweł, WARSZAWA
5Błaszczak Katarzyna, Chełm
2Błaszczyk Grzegorz, Płock
5Błaszczyk Miłosz, Szpetal górny
6Błazucka Anna Maria, Warszawa
4Błazucka Urszula, Warszawa
2Błazucki Piotr, Warszawa
5Błażewski Bartosz
2Bober Zbigniew, LEŚNIEWO GÓRNE
2Bobowski Robert, Kunin
7Bochno Cezary, Olsztyn
3Bodziony Kamil
2Bogaczyk Maciej, Wrocław
6Bogatko Wojciech, Skierniewice
5Bogdański Konrad, Ełk
2Bogdański Marcin, Sieradz
5Bogucki Grzegorz, Puławy
3Bogucki Krzysztof, Naterki
3Bogucki Zbigniew, Warszawa
4Bokuń Leszek, Komorów
3Bolek Remigiusz, Nowa Iwiczna
5Bolek Stanisław, Nowa Iwiczna
4Bondar Krzysztof, Olsztyn
6Borawski Radosław, Różnowo
3Borkowicz Bartosz, Lipno
5Borkowska Małgorzata, Warszawa
1Borowicz Bartek, Warszawa
5Borowska Iwona, Warszawa
5Borowski Maciej, Włocławek
3Boruch Dariusz, Nałęczów
3Borys Ewa, Warszawa
4Borysiuk Agnieszka, Warszawa
1Borysiuk Tomasz
4Borzęcki Adam, Jastrzębie
5Bożko Agnieszka
5Bożko Marcin, Warszawa
S Nazwisko i Imię  
2Bożyczko Adam, Elbląg
7Bółkowski Dariusz, Olsztyn
1Bralewski Mirosław, Wyszków
6Bramowicz Rafał, Warszawa
4Brandt Ryszard, Sieradz
1Brauliński Michał, Płońsk
1Brąszkowski Damian, Grudziadz
4Brdak Wojciech, Łukta
3Brochacki Lech
2Brochacki Marek, Ełk
2Brodowska Justyna, Warszawa
2Brodowski Rafał, Karczew
4Brodzik Andrzej, Lublin
4Bruszewski Marcin, Warszawa
2Brygier Jacek, Płock
3Brykała Stanisław, Olsztyn
3Brześkiewicz Arkadiusz, Mińsk Mazowiecki
4Brześkiewicz Dorota, Mińsk Mazowiecki
3Brzeziński Krzysztof, Ełk
1Brzęczek Rafał, Łódź
5Brzozowski Krzysztof, Warzszawa
5Brzózka Artur
3Bubienko Paweł, Ełk
5Buczel Mateusz, Warszawa
2Buczyński Adam, Różnowo-Olsztyn
5Buczyński Jakub, Chojnów
3Buczyński Przemysław, Opacz Kolonia
3Bućko Kamil, Warszawa
4Budny Łukasz, KRASNE
1Budziński Marcin, Sławno
4Budziński Piotr
5Budzisz Tomasz, Olsztyn
1Budzyiński Tomasz, Sławno
6Bujak Nikola, Radom
1Bujan Michał, Wiązowna
3Bujnowski Grzegorz
1Bukalski Paweł, radom
3Bukowski Leszek, PŁOCK
2Bukowski Marek, Warszawa
2Bulejak Piotr, Ciechanów
6Buraczewski Grzegorz, Ełk
2Burakowski Robert, Lublin
4Burda Mariusz, JANÓW LUBELSKI
2Burek Piotr
5Burski Andrzej, Warszawa
3Byber Remi, Galgenen
6Bylicki Maciej, Warszawa
7Byszewski Łukasz, Olsztyn
4Cabaj Diana, Warszawa
4Cacko Ireneusz, WARSZAWA
1Cacko Kacper, Warszawa
4Cacko Maria, Warszawa
5Cackowski Robert, Żabieniec
5Carreraalonso Daniel, Milanówek
5Cegielski Adam, Pruszków
1Celiński Marcin, Otwock
1Chabowski Tomasz, Olsztyn
6Chabowski Zbigniew, Olsztyn
2Chabros Marcin, Puławy
2Chachaj Adam
2Chalot Sebastian, Warszawa
3Charucki Rafał, Ostrów Mazowiecka
4Chinowski Bartosz, Rawa Mazowiecka
2Chmiel Artur, Warszawa
2Chmielewski Cezary, Warszawa
2Chmielewski Jakub, RAWA MAZOWIECKA
3Chmielewski Mateusz, Ełk
7Chodyniuk Elwira, Warzsawa
2Choiński Grzegorz, Warszawa
7Chojęta Filip, Ełk
7Chojęta Zbigniew, Ełk
7Chojnacka-Naskręt Izabela, Warszawa
3Chojnacki Adam, POZNAŃ
1Chojnacki Artur, warszawa
5Chojnacki Rafał, Warszawa
1Chomiczewski Paweł, Augustów
1Chowaniec Sebastian, Nowy Dwór Mazowiecki
5Choynowski Andrzej, Łomianki
1Chrobak Tomasz, Warszawa
3Chromiński Mariusz, Karczew
1Chrzanowska Maria, Grodzisk Mazowiecki
1Chrzanowski Piotr, Warszawa
4Chrzanowski Robert, Nałęczów
S Nazwisko i Imię  
2Chumowicz Bartosz, Olsztyn
6Chustecki Wojtek, Warszawa
5Chwiej Karolina, Brwinów
5Chyczewski Rafał, Warszawa
1Ciaś Przemysław, Jozefow
5Cibor Piotr, Warszawa
2Cichecki Jacek, Warszawa
1Cichocki Rafał, Sulejówek
2Cichorz Dariusz, Lublin
3Cichowlas Piotr, BLIZNE JASIŃSKIEGO
3Ciechan Michał
7Ciechomska Urszula, Piaseczno
7Ciechomski Maciej, Piaseczno
3Cieciera Maciej, Halinów
3Cieloch Tomasz, Marki
2Ciepłucha Jakub, Płock
3Ciepłucha Łukasz, Płock
3Ciesielski Przemysław, Katowice
3Cieśla Paweł, Zgorzała
3Cieślak Jacek, Warszawa
2Cieślak Konrad, Otwock
5Cieślak Krzysztof, Piaseczno
3Cieślak Marcin, Legionowo
3Cieślak Michał, karczew
2Cieślak Sylwester, Kajetany
1Cimoszuk Ryszard, Białystok
4Cioch Adam, Warszawa
3Cioroch Marek, Warszawa
5Cisłak Piotr, STALOWA WOLA
3Ciuchta Rafał, Warszawa
1Ciunel Paweł, Olsztyn
4Cłapa Sebastian
6Cuch Maciej, Warszawa
5Cupryniak Sebastian, SIERADZ
5Cybart Robert
2Cybulski Maciej, Augustów
3Cybulski Marcin, Rogów
5Cyganek Maciej, WARSZAWA
6Cygańska-Misiaszek Marzena, Toruń
5Cyniak Wojtek, Warszawa
1Cyranowicz Robert, warszawa
7Cyrańska Anna
6Cyrny Rafał, Warszawa
4Cywińska Weronika, Lublin
3Cywiński Andrzej, Turka
3Cywiński Marcin, Warszawa
2Cywka Rafał, Zwolen
2Cywka Zbigniew, Zwoleń
3Czachor Jakub, Lublin
1Czachor Piotr
3Czajka Wojciech, GÓRASZKA
4Czajkowska Dorota, Mysiadło
4Czajkowski Arkadiusz, OLSZTYN
3Czajkowski Karol, Warszawa
5Czajkowski Mariusz, Warszawa
6Czapka Rafał, CHEŁM
1Czapliński Jan, Brwinów
3Czarnecki Adam, Warszawa
5Czarniawska Katarzyna, Warszawa
3Czarniawski Waldemar, Warszawa
6Czempiński Tomasz, Warszawa
7Czerniak Filip, Lublin
7Czerniak Jakub, Lublin
5Czerniakiewicz Tomasz, Warszawa
6Czernik Edyta, Łoziska
2Czerska Elżbieta, Skarżysko-Kamienna
1Czerski Piotr, Skarżysko-Kamienna
1Czetyrko Grzegorz, Olsztyn
4Czopek Jarosław, Ełk
5Czubak-Jary Asia, Łódź
5Czyżewska Kamila, Ciechanów
5Czyżewska Monika, Olsztyn
2Czyżewski Jacek, Józefów
2Czyżewski Rafał, Grójec
5Czyżewski Rafał, Warszawa
6Ćwiek Michał, Przasnysz
3Dadura Andrzej, Czarna Białostocka
2Dadura Tomasz, Ełk
1Dałek Jakub, OTWOCK
1Damaz Arkadiusz, Warszawa
3Damentka Marcin, Warszawa
5Danielewicz Tomasz, Józefosław
6Dargiel Łukasz, Biłgoraj
S Nazwisko i Imię  
7Darmetko Gabi, Józefów
1Daśko Stanisław, JANÓW LUBELSKI
6Dawiczewski Dariusz, Warszawa
2Dawid Maksymilian, Olsztyn
5Dawidczyk Kamila, Olsztyn
5Dąbkowski Dariusz, Naterki
1Dąbkowski Wojciech, Warszawa
4Dąbroś Łukasz, Nowy Dwór Mazowiecki
5Dąbrowska Ewelina, Cisie
3Dąbrowski Andrzej, Łódź
1Dąbrowski Beniamin, Gogolin
5Dąbrowski Jerzy, CHEŁM
3Dąbrowski Maciej, warszawa
3Dąbrowski Marcin, Łomianki
6Dąbrowski Piotr, Łódź
4Dąbrowski Robert, Łomianki
1Dąbrowski Robert, Kleszczów
5Dąbrowski Ryszard, Kobyłka
6Deka Katarzyna, Justynów
1Dembek Jarosław, Warszawa
5Dembowski Marek, Piaseczno
4Demczuk Ewa, WARSZAWA
6Demiańczuk Jerzy, Karczew
3Demiańczuk Tomasz, Otwock
3Depczyńska Dagmara, ŁÓDŹ
1Depczyński Mariusz, Łódź
3Deptuła Jan, Olsztyn
2Derwiszynski Artur, łomianki
3Desiewicz Zbigniew, Poddębice
6Dębińska Katarzyna, Żelechów
6Dębiński Paweł, Żelechów
2Dłoniak Sławomir, Bogdany
1Długołęcki Marek, Komorów
2Dłużniewski Marcel, Rypin
1Dmitruk Dariusz, Białystok
7Dobrzański Arkadiusz, Łoziska
6Dobrzański Karol, Łoziska
2Dobrzyn Zenon, Giżycko
2Dobrzyński Michał, Ożarów Mazowiecki
5Dobrzyński Seweryn, Brzeźnio
3Domański Jarosław, Nowe Miasto nad Pilicą
5Dominiak Michał, Piaseczno
4Dominiak Tomasz, Radziejów
1Dorsz Jacek, Wołomin
5Drabek Kornel, Warszawa
3Drągowski Paweł, Warszawa
2Dreksler Marcin, Łódź
2Drozd Maciej, Golub-Dobrzyń
2Drópiewski Michał, Warszawa
3Drzewiecki Grzegorz, SKARŻYSKO KOŚCIELNE
1Drzewiecki Marcin, Warszawa
4Dubaj Robert, Lublin
5Duda Marek, Kraśnik
1Duda Robert, warszawa
1Dudek Bogumił, Grójec
3Dudek Mirosław, Łódź
3Dudkiewicz Artur, Świedziebnia
2Dudkowski Radosław, Józefów
1Dudman Mateusz, Warszawa
4Dudzik Robert, WARSZAWA
2Dulęba Antoni, Radziejów
1Dulęba Robert, Radziejów
2Dużyński Sebastian, Marki
1Dwojakowski Jan, Elbląg
3Dyból Dawid, Ożarów
3Dyderski Przemysław, Struża
5Dyjas Aneta
2Dykalska Martyna, Rypin
2Dyrda Piotr, Ustanów
2Dyrek Dariusz, Mościska
4Dyśko Szymon, Głuchów
1Dyzio Piotr, Józefów
6Dzideczek Tomasz, Józefów
2Dzidek Andrzej, Warszawa
3Dziedzic Grzegorz, Grudziądz
3Dziedzic Marcin, Krasnystaw
5Dziekcierów Tomasz, Biskupiec
5Dzioba Mariusz, Lipsko
4Dziubiński Przemysław, Grójec
3Ejchart Małgorzata, Warszawa
6Ejmamultański Piotr, Wólka Kozodawska
2Fabianowicz Andrzej, Olsztyn
1Fabijański Dariusz, Łódź
S Nazwisko i Imię  
2Falejczyk Paweł, Ciechanów
2Falkiewicz Krzysztof, Warszawa
7Famulski Leszek, Legionowo
6Famulski Mateusz, Legionowo
1Farion Paweł, Bydgoszcz
6Felczak Waldemar, Warszawa
1Fic Tomasz, Piaseczno
1Fiedurek Mateusz, Warszawa
1Filipiak Andrzej, Warszawa
2Flis Robert, Zofianka Górna
2Florczak Cezary, Sochaczew
6Fokszej- Lalak Aleksandra, Ciechanów
6Foltyn Adrian, Warszawa
2Foryś Leszek, Łódz
4Frajhofer Ewa
3Frąckiewicz Marek, Warszawa
2Frolov Evgeny, Warszawa
1Fronc Szymon, Rawa Mazowiecka
3Fułek Tomasz, Sopot
2Furman Grzegorz, Krasiniec
5Furman Sławomir, Piaseczno
3Furtak Sławomir, Chotomów
2Fydrych Michał, Rawa Mazowiecka
2Gabrylewicz Ewa, EŁK
2Gabrylewicz Kazimierz, Ełk
1Gaca Paweł, Bydgoszcz
3Gacek Marcin, Nowa Iwiczna
1Gajdziński Dariusz, Prostki
2Gajewska Julia, Wołomin
3Gajewski Karol, Stare Lipiny
5Gajewski Krzysztof, KSIĄŻENICE
1Gajewski Piotr, Łódź
6Gajowiak Elżbieta
2Gajowiak Mariusz, Piastów
6Gajowiak Rafał
5Gajownik Katarzyna, wogrodno
3Galanciak Piotr, Łódź
3Galicki Bartłomiej, Kwidzyn
2Gałązka Antoni, Brzeziny
3Gałkowski Marcin, Toruń
2Garbaczuk Mateusz, WARSZAWA
7Garbuliński Sławomir, Warszawa
3Garula Szymon, Łomianki Dolne
2Gaweł Andrzej, Olsztyn
5Gawęcki Paweł
3Gawron Marek, Bełchatów
3Gawroński Grzegorz, Warszawa
6Gawroński Jan, Warszawa
7Gawroński Michał, Warszawa
7Gazarkiewicz Marta
6Gazarkiewicz Tomasz
5Gąsiewska Magdalena, Warszawa
4Gbyl Jacek, Orle
2Gembara Dariusz, Warszawa
5Gembara Marzena, Warszawa
5Gesek Dominika
2Gębara Rafał, Kraków
2Gibaszek Tomasz, Koło
4Gidaszewska Justyna, WŁOCŁAWEK
3Gidaszewski Grzegorz
5Giedzicz Andrzej, Łomianki
3Giera Marcin, Cegielnia Radzymin
1Gierczak Przemysław, Opoczno
4Gierej Piotr, Łomianki Dolne
4Giermak Grzegorz, Białystok
2Giernatowski Michał, Legionowo
2Gierulski Daniel Grzegorz, Warszawa
5Giez Robert, Warszawa
1Giez Wojciech, Warszawa
4Ginalski Łukasz, Łomianki
1Gindorowicz Wiktor, Wasilków
1Giziński Łukasz, Zielonka
6Glasenapp Michał, Warszawa
2Glinkowski Jerzy, WARSZAWA
5Gliński Rafał, Józefosław
5Gliński Szymon, Józefosław
2Gliszczyński Michał, Warszawa
5Gładysz Marcin, Wiśniowa Góra
3Głębocki Jarosław, Piaseczno
4Głodowski Filip
2Głogowska Małgorzata, Mrągowo
5Głogowski Jerzy, WARSZAWA
6Głowacki Krzysztof, Inowrocław
S Nazwisko i Imię  
1Głowacki Roger, Grodzisk Mazowiecki
1Główczyk Piotr, Radom
3Gnatiuk Krzysztof, Lublin
7Goc Łukasz, Majki Małe
4Gogulski Grzegorz, Toruń
6Goguła Adam, radom
3Golan Bolesław, LEGIONOWO
3Goldman Mikołaj, STAWKI POŁUDNIOWE
2Golub Dariusz, EŁK
3Goluch Marcin, Łódź
3Gołaszewski Krzysztof, Ełk
6Gołaszewski Marcin, Radzymin
6Gołdyn Andrzej, WARSZAWA
5Gołębicki Tomasz
5Gołębiewski Adam, Warszawa
3Gołębiowski Rafał, Piaseczno
5Gołoś Marcin, PRUSZKÓW
4Gołowicz Andrzej, Mińsk Mazowiecki
2Gołowicz Maciej, Mińsk Mazowiecki
2Gontek Łukasz, LUBLIN
4Gorban Tatyana, Kaliningrad
4Gorczycki Jakub, CZARNOWO
5Gorczycki Piotr, CZARNOWO
4Gordon Piotr, Warszawa
6Gorgas Waldemar, Rawa Mazowiecka
3Gortatowska Marlena, Olsztyn
7Gorzkiewicz Jacek, Toruń
4Gosiewski Marcin, Józefosław
4Gosiewski Stanisław, Józefosław
5Goszczyński Łukasz
2Gozdecki Krzysztof, Kampinos
6Goździńska Agnieszka, Rogów
6Goździński Bernard, Rogów
2Goździński Kacper, Rogów
3Goździński Paweł, Rogów
4Góral Piotr, Józefosław
1Góralewski Łukasz, WYSZKóW
3Góralski Piotr, Płock
2Górczyński Tomasz, Warszawa
1Górecki Karol, Izabelin
1Górecki Marek, Buczek
1Górnicki Marcin, Warszawa
3Górnicki Michał, Legionowo
4Górnik Adam, Łódź
5Górska Dominika, Warszawa
3Górski Andrzej, Warszawa
3Górski Krystian
3Górski Paweł, Nowy Dwór Mazowiecki
6Górski Zdzisław, Ciechanów
4Grabek Radek, Warszawa
1Grabowicz Bartosz
6Grabowska Edyta, Serock
3Grabowski Andrzej, KRĘPA
2Grabowski Artur, Przasnysz
4Grabowski Gaweł, Brodnica
7Grabowski Jakub, Olsztyn
3Grabowski Konrad
2Grabowski Paweł, Serock
5Grabowski Paweł, Chotomów
5Grabski Marcin, Łódź
6Grabski Piotr, RAWA MAZOWIECKA
4Graczyk Sylwester, Łódź
2Grajczyk Krzysztof, Chełm
7Grajkowski Grzegorz
5Gramann Andrzej, Krubin
2Granat Daniel, Warszawa
7Grande Ana Carolina, Józefosław
5Graniczny Piotr, Warszawa
1Grądkowski Grzegorz, Warszawa
3Gregorowicz Katarzyna
1Gregorowicz Marek, Warszawa
2Grela Wiesław, Ełk
1Grędziński Bartosz, Mława
4Grocholewicz Krystian, Łódź
5Grocholewicz Mariusz, ŁÓDŹ
2Grochowalski Szymon, Rawa Mazowiecka
5Grochowski Jacek, warszawa
2Grochowski Piotr, Olsztyn
6Gromadko Beata, Warszawa
3Gromadko Piotr, Warszawa
3Gromak Ewelina, Augustów
3Gromek Arkadiusz, Piaseczno
3Gronowski Marek, michałów-reginów
S Nazwisko i Imię  
3Gross Mateusz, Lubawa
4Grotek Tomasz, Warszawa
5Gruba Przemysław, Lublin
6Gruca Karolina, Warszawa
3Gruca Krzysztof, LUBLIN
5Gruca Marcin, Warszawa
2Gruca Michał, Radzymin
1Gruda Łukasz
3Grudna Monika, WARSZAWA
4Grudniewski Tomasz, Otwock
1Grudny Bartłomiej, Warszawa Bródno
2Grudny Jakub, WARSZAWA
7Grudzińska Sylwia, Otwock
1Grudziński Jakub, Otwock
4Grudziński Tomasz, Sękocin Stary
1Grudziński Wojciech, Warszawa
4Gruszka Robert, Wierzchowiny
1Gryn Szymon, EŁK
2Grządka Przemysław, Warszawa
5Grzebieniak Piotr, Słupsk
3Grzegorczuk Tomasz, Warszawa
4Grzegorczyk Krzysztof, Kraśnik
3Grzegorczyk Tadeusz, Ełk
2Grzela Dominik, Kielce
3Grzela Piotr, Warszawa
4Grzelak Agnieszka, Brodnica
3Grzesińska Paulina, Piaseczno
4Grzesiński Marek, Warszawa
5Grzeszkiewicz Maciej, Warszawa
3Grzędzicki Michał, Grudziądz
4Grzyb Andrzej, Kielce
2Grzyb Paweł, Warszawa
3Grzybowski Hieronim, Włocławek
5Grzybowski Marcin, Włocławek
1Gukiewicz Łukasz, Warszawa
1Gula Konrad, Stara Wieś
1Gumieniak Piotr, Warszawa
3Gumienik Marcin
2Gumowski Łukasz, Warszawa
2Gutowski Kamil, Prostki
5Gutowski Tomasz, Olsztyn
1Guzenda Michał, Marki
1Guzewicz Artur, Olsztyn
6Guzińska Krystyna, Piotrkow Trybunalski
7Guziński Jarosław, Piotrków Trybunalski
1Gwiazda Mateusz, Brzeziny
1Hajzler Mariusz, łask
2Haladyn Paweł, Włocławek
2Halwa Pawel, Warszawa
1Hałas Jarosław, PSZCZYNA
5Hałoń Paweł, Warszawa
2Hanke Mateusz, Mrągowo
3Harla Michał, Warszawa
1Hawro Dariusz, Warszawa
5Hensoldt Roland
3Herc Przemysław, Zamość
4Herc Sławomir, Tomaszów Lubelski
5Hibner Ilona, Warszawa
1Hilczer Piotr, Warszawa
4Hofman Tomasz, Warszawa
6Hołówko Marek, Biłgoraj
2Horba Mateusz, Olsztyn
1Horecki Marcin, Warszawa
3Horszwald Wiktor, Warszawa
5Hryckiewicz Łukasz, Mysiadło
6Hrynkiewicz-Sudnik Arkadiusz, Elbląg
6Hrynkiewicz-Sudnik Wanesa, ELBLĄG
4Hryszczyk Michał, Warszawa
5Hucz-Kalitowska Joanna, NOWY DWÓR MAZOWIECKI
6Hunkiewicz Ewelina
4Hunkiewicz Wojciech, Marki
5Hyzopska Żaneta, Ełk
6Idzikowska Danuta, Otwock
3Iwan Dominik, Pruszków
6Iwaniuk Wojciech, BRODNICA
1Jabłoński Kacper, Rawicz
3Jabłoński Paweł, RAWICZ
1Jachorek Mirosław, Zamość
4Jachymek Arkadiusz, Lublin
1Jackowski Rafał, Nowe
2Jacniacki Mateusz, Urzędów
4Jaczyński Adam, Marki
5Jaczyński Karol, Marki
S Nazwisko i Imię  
3Jadach Michał, Chodel
2Jaguszewski Marcin, Toruń
7Jaguszewski Michał, TORUŃ
5Jakóbczyk Andrzej, Lublin
2Jakóbczyk Michał, Zwoleń
3Jakubczyk Marcin, Warszawa
3Jakubowska Katarzyna, Brodnica
1Jakubowski Dominik, Brodnica
3Jałowiec Marcin, Toruń
5Jamka Sławomir, Sochaczew
7Jamrych Marcin
4Janczarska Marzena, Gdańsk
2Janczarski Maks, gdańsk
5Janicki Adrian, KOBYŁKA
2Janiewicz Bartosz
4Jankowski Andrzej, Łaskarzew
3Jankowski Kamil, Nasielsk
3Jankowski Łukasz, STAROWA GÓRA
5Jankowski Michał, Sieradz
5Jankowski Robert, Legionowo
6Janus Dawid, Kętrzyn
1Januszewski Rafał, Legionowo
3Januszkiewicz Daniel, ZABORÓW
1Januszkiewicz Jakub, ZABORÓW
5Januszkiewicz Joanna, Feliksów
6Jarczak Bogdan, Legionowo
3Jarczyk Tomasz, Olsztyn
5Jarecki Piotr, Toruń
2Jarmolińska Paulina, Warszawa
5Jarosz Hubert
5Jarosz Wiktor, Mszano
5Jaroszewicz Emilia, Ełk
7Jaroszewski Marcin, WARSZAWA
2Jaruga Paweł, Łódź
3Jary Bogusław, Jasieniec Iłżecki Górny
5Jary Hubert, Łódź
5Jarzębski Rafał, MIŃSK MAZOWIECKI
4Jarzyński Artur, Warszawa
5Jasek Krzysztof, Warszawa
2Jasek Szymon, Warszawa
3Jasieniecki Wiesław, Toruń
4Jasiński Grzegorz, Ostrów Mazowiecka
1Jasiński Marcin, Lubawa
2Jasiński Marcin Paweł, Koło
4Jasiński Piotr, Warszawa
4Jasiński Tomasz, Zalesie Górne
3Jastrzębowski Janusz, Mława
4Jastrzębski Piotr, Brzeziny
3Jastrzębski Stanisław, WYSZKÓW
3Jaszczuk Jakub, Olsztyn
2Jatelnicki Olgierd, Kamionka
1Jawnik Mariusz, Cekestynów
1Jawnik Mirosław, Celestynów
2Jaworski Bartosz, Kwidzyn
3Jaworski Łukasz, Błonie
5Jaworski Marcin, Łódź
3Jazgara Robert, Warszawa
4Jaźwiecki Michał, klęk
4Jedynak Jakub, Rogów
3Jedynak Katarzyna, Rogów
3Jedynak Mikołaj, ROGÓW
4Jermakowicz Bartłomiej, Piaseczno
5Jezierski Artur, Warszawa
7Jeziorska Olga, Warszawa
7Jeżewska Magdalena, Żelechow
5Jeżewski Dariusz, Ełk
7Jeżewski Robert, Żelechow
1Jędrej Andrzej, Brwinów
2Jędruszczak Robert, Piaseczno
4Jędrzejczuk Tomasz, Warszawa
3Jędrzejczyk Anna
2Jędrzejewski Paweł, Łomianki
6Joachim Maciej
6Jończyk Jakub, Legionowo
3Jończyk Michał, Garwolin
2Joński Emil, Puławy
2Jopkiewicz Wojciech, Łódź
4Józefczuk Jarosław, Cyców
3Jóźwiak Przemysław, Łódź
3Jóźwicki Mariusz, Puławy
4Juchniewicz Artur, Warszawa
4Judycki Maciej, Różnowo
2Jurczak Piotr, BYDGOSZCZ
S Nazwisko i Imię  
3Jusiak Jacek
4Jusiak Julia
2Justynowicz Arkadiusz, Samolubie
5Kaczmarczyk Marek, Wyszków
1Kaczmarek Dominik, Koło
3Kaczmarek Małgorzata, Poznań
3Kaczorowska Marta, Piaseczno
5Kaczorowski Aleksander, Sikory
6Kaczorowski Maciej, Łbiska
1Kaczyński Mariusz, Nowe Miasto Lubawskie
1Kalandyk Robert, Ożarów Mazowiecki
6Kalata Andrzej, STARE BALICE
2Kaleciński Michał, Wrocław
2Kalich Andrzej, Rypin
3Kalicki Grzegorz, Warszawa
4Kalinowski Grzegorz, Olsztyn
1Kalinowski Krystian
2Kalinowski Michał, Warszawa
5Kaliszewska-Dembek Magdalena, Warszawa
1Kaliszewski Mariusz, Ostróda
5Kalitowski Maciej, Nowy Dwór Mazowiecki
2Kalkowski Radosław, Pruszków
2Kallas Arkadiusz
3Kamecki Jerzy, Warszawa
3Kamińska Izabela, Pęchery
6Kamiński Artur, Warszawa
5Kamiński Bartosz, Warszawa
1Kamiński Krystian, Wasilków
2Kamiński Krzysztof, Łódź
5Kamiński Marek, Grabowo
1Kamiński Michał, Biała Podlaska
4Kamiński Mirosław, Pęchery
6Kamiński Paweł, Brodnica
4Kamiński Paweł, Lublin
1Kamiński Piotr, wąbrzeżno
2Kamiński Radosław, Ciechanów
1Kamiński Rafał, Ciechanów
3Kamiński Wiesław, Warszawa
2Kamiński Wojciech, Warzszawa
5Kamola Jerzy, Wyględy
3Kanabus Michał, Jeziorko
4Kania Wiesław, Świeradów-Zdrój
3Kanownik Sławomir
3Kańkowski Jarosław, Janów Lubelski
1Kapłon Aleksandra, Warszawa
3Kapłon Michał
2Kapuściński Krzysztof, Olsztyn
3Karalus Łukasz, RAWA MAZOWIECKA
4Karapuda Natalia, Olsztyn
7Karasińska Dominika, Grudziąc
4Kardas Kamil, Nowodwór
4Karkowski Rafał, Płock
5Karlińska Patrycja, WARSZAWA
3Karłowicz Maciej, warszawa
2Karpiesiuk Łukasz, Chotomów
1Karwat Kamil, Józefów
5Karwowska-Pupek Ilona, Nowa Wieś Ełcka
2Kaseja Jan, Warszawa
3Kaseja Maciej, izabelin
2Kasiński Ryszard, Łódź
4Kaska Paweł, Mińsk Mazowiecki
1Kasprzak Marcin, Janów Lubelski
3Kasprzak Tomasz, Otwock
6Kasprzyszak Piotr, Józefów
3Kaszewska Wiktoria, Wołomin
5Kawa Bartłomiej, Warszawa
2Kawalec Marcin, Solec
4Kazińska Katarzyna, Warszawa
4Kaźmierczak Bartek, Wiktorów
1Kaźmierczak Bruno, Raszyn
5Kaźmierczak Dorota, Łódź
1Kaźmierczak Maciej, Łódź
2Kaźmierczak Tomasz, Grudziądz
1Kąkol Sławomir, Nowy Dwór Mazowiecki
5Kempka Anna, Józefów
2Kędziorek Piotr, Warszawa
6Kępa Marcin., Skierdy
3Kępczyński Seweryn, Płock
4Kępka Grzegorz, Józefów
5Kępkiewicz Piotr, Warszawa
7Kęska Sebastian, Warszawa
4Kicińska Agnieszka, Janów Lubelski
1Kida Antoni, Brześce
S Nazwisko i Imię  
1Kieliszek Paweł, Warszawa
2Kielman Jan, Józefów
3Kierus Michał, Lodz
2Kieszko Stanisław, Lublin
6Kilińska Sylwia
1Kindrasz Krzysztof, Giżycko
2Kirdejko Grzegorz
1Kiselev Iurii, KALININGRAD
4Kisicki Michał, TORUŃ
1Kisiel Krzysztof, Głosków
3Klaczyński Robert, OLSZTYN
5Klasa-Lewandowska Magdalena, Toruń
3Klaus Albert, Piaseczno
5Klech Jerzy, Olsztyn
1Kleczaj Barbara, warszawa
1Kleczaj Jarosław, Radom
7Klejzerowicz Aleksandra, Warszawa
2Klemański Marcin, Gronity
2Klementowicz Krzysztof, Otwock
4Klepacz Filip, Warszawa
2Kleps Michał, OTWOCK
3Klewaczew Andrzej, Orło
3Klicki Tomasz, Marki
1Klimaszewski Maciej, Turowo
3Klimaszewski Mariusz, Turowo
3Klimaszewski Mieczysław
1Klimaszewski Piotr, Warszawa
1Klimiuk Krzysztof, Otwock
3Klimiuk Tomasz, Piaseczno
2Klimiuk Tomasz, Otwock
5Klimkiewicz Piotr, LEGIONOWO
3Klink Artur, Olsztyn
7Kliś Jakub, józefów
7Kliś Małgorzata, Józefów
6Kloch Andrzej, józefów
6Kluska Piotr, Warszawa
1Kluszczyński Maciej, Dobrzyń nad Wisłą
6Kluz Tomasz, Marki
4Kłaptocz Marek, Czechowice-Dziedzice
6Kłębukowski Maciej, Lublin
5Kłęk Piotr, Warszawa
5Kłos Jakub, Rawa Mazowiecka
6Kłos Jolanta, Rawa Mazowiecka
3Kłosiński Krzysztof, Ząbki
5Kłosowicz Sebastian, PIASECZNO
5Kłoszewski Artur, Piaseczno
6Kłudkiewicz Antonina, Stare Babice
3Kłysz Artur, Tomaszów Lubelski
5Kmiotek Rafał, Katowice
5Knyszewski Jerzy, Warszawa
3Kobus Cezary, Piaseczno
5Kobus Krzysztof, Gdynia
4Kobus Tomasz, Ciechanów
2Kobus Waldemar, Kobyłka
3Koc Andrzej, Mysiadło
2Koc Tomasz, Warszawa
7Kocański Krzysztof, Justynów
4Kochański Sebastian, Lublin
4Kokoszka Paweł, Warszawa
3Kolanowski Marek, Włocławek
4Kolasiński Tomasz, Łódź
3Kolibowski Krzysztof, Lomianki
6Koliński Mariusz, Warszawa
1Kolman Tomasz, Olsztyn
4Kolońska Monika, Nowy Dwór Mazowiecki
3Koloński Arkadiusz, Nowy Dwór Mazowiecki
1Kołacz Konrad, Puławy
3Kołatka Anna, Iława
3Kołatka Zbigniew, IŁAWA
3Kołodziej Marcin
3Kołodziej Mariusz, Cyców
1Kołodziejek Paweł, Warszawa
6Kołodziński Łukasz, Ostróda
4Kołowiecki Stanisław, Otwock
5Kołpak Marcin, Ryki
5Komorowski Robert, Warszawa
6Kompa Ewa, Gałków Mały
2Kompa Tomasz, Gałków Mały
6Kondracki Bartosz, Lublin
3Kondratowicz Sebastian, Warszawa
3Konera Kacper, Elbląg
4Konopka Halina, Warszawa
1Konwiński Mateusz, Brzeziny
S Nazwisko i Imię  
1Kopacz Wiktor
2Kopczyński Jacek, Legionowo
1Kopeć Michał, Jonkowo
7Kopernok Weronika, Warszawa
4Koperski Marcel, Rawa Mazowiecka
3Koprowski Patryk, Warszawa
3Kopyść Zbigniew, Kraśnik
3Korajczyk Dominika, Legionowo
3Korajczyk Mariusz, Legionowo
1Korc Artur, Olsztyn
3Kordaczuk Jolanta, GRANICA
3Kordaczuk Tomasz, Granica
4Kordowski Konrad
3Kornacki Eryk, Radzymin
1Kornak Łukasz, GRUDZIĄDZ
5Korszeń Michał, Warszawa
6Korzeniewski Andrzej, Józefów
3Korzeniewski Bartosz, Jozefow
6Korzus Artur, Kwidzyn
2Kosiński Włodzimierz, Kozłów Biskupi
6Kosiorek Jan, EŁK
2Kosko Magdalena, Ząbki
2Kossakowski Jacek M., JÓZEFÓW
6Kostecki Sebastian, ZIELONKA
3Kostrzewa Bogusław, Kobyłka
5Kostrzewa Jakub
3Kosturowski Daniel, Warszawa
1Kościelny Paweł, Warszawa
4Kościński Bartłomiej, Lidzbark
5Kośla Piotr
3Kot Dariusz, Wrocław
6Kotowski Jakub, Legionowo
3Kowalczyk Łukasz, Pionki
2Kowalczyk Wojciech, Susz
5Kowalik Marcin, Lubartów
6Kowalik Monika, góra kalwaria
5Kowalik Zbyszek, góra kalwaria
1Kowalkowski Mariusz, Lubawa
5Kowalska Aleksandra, Wąbrzeźno
2Kowalski Andrzej, Świercze
3Kowalski Artur, Warszawa
5Kowalski Bartosz, Nowa Iwiczna
5Kowalski Edmund
1Kowalski Ireneusz, Otwock
3Kowalski Krzysztof
5Kowalski Mariusz, Olsztyn
1Kowalski Patryk, SANDOMIERZ
6Kowalski Piotr
2Kowalski Rafał, Łódź
5Kowalski Seweryn, Ciechanów
3Kowalski Szymon, Wąbrzeźno
4Kownacki Bartłomiej, WARSZAWA
4Kowszewicz Szymon, Tryszczyn
1Koziarski Marek, ROGÓW
2Koziorowski Grzegorz, Olsztynek
1Koziróg Jacek, Łódź
5Kozłowska Magdalena, Warszawa
4Kozłowski Adam, Warszawa
2Kozłowski Cezary, Bielsk
2Kozłowski Grzegorz, Wiskitki
3Kozłowski Jacek, Płock
3Kozłowski Konrad, Łódź
6Kozłowski Marcin
4Kozłowski Piotr, Chotomów
3Kozłowski Robert, Giedajty
1Koźbiał Jakub, Brwinów
4Koźmiński Paweł, Olsztyn
3Krajewski Jan, Elbląg
4Krajewski Piotr, Ełk
4Krajewski Ryszard, Toruń
5Krajza Ireneusz, Ojrzeń
7Krakowiak Justyna, Olsztyn
2Krakowski Michał, Jabłonna
4Kramska-Dorsz Katarzyna, Wołomin
2Krasicki-Mockałło Aleksy, Warszawa
5Kraska Wojciech, Łódź
1Krasowski Henryk, Ełk
5Kraśnicki Adam, Toruń
3Kraśniewski Piotr, Ciechanów
2Krawczyk Dawid, ŁÓDŹ
5Krawczyk Filip, Łochów
2Krawczyk Makary, Koluszki
5Krawczyk Małgorzata, Zielona Góra
S Nazwisko i Imię  
4Krawczyk Przemysław, Niemce
2Krawczyk Wojtek, łodź
6Krogulec Łukasz
5Krogulski Karol, Warszawa
1Krom Wojciech, Olsztyn
5Król Paweł Grzegorz, Tomaszów Lubelski
5Królewski Karol, Józefów
5Kruba Beata, Dobre Miasto
1Kruba Emil, Dobre Miasto
1Kruczek Kamil, Warszawa
4Kruczek Monika, warszawa
4Kruk Urszula, Olsztyn
1Krupa Adrian, Ożarów Mazowiecki
2Krupa Kazimierz, WOŁOMIN
7Krupa Marcel, Karczew
7Krupa Piotr, Karczew
1Krupa Robert, Piaseczno
7Krupińska-Obel Katarzyna, Lesznowola
3Krupiński Krzysztof, Koło
5Kruszewska Izabela, Warszawa
3Kruszewski Andrzej, Warszawa
5Kruszyńska Anna, Lubawa
2Krysik Robert, Stefanówka
5Krystofik Marek, Olsztyn
2Krzemiński Jarosław, Warszawa
4Krzepisz Paweł, Jastków
2Krzyczkowska Malwina, Warszawa
1Krzyczkowski Michał, Warszawa
5Krzymowska Marta, Warszawa
6Krzyślak Arkadiusz, Warszawa
5Krzyżanowski Paweł, Włocławek
5Krzyżanowski Przemysław, Guielniów
3Księżak Karolina, Warszawa
5Księżopolska Magdalena, Warszawa
2Kubecki Michał, Łódź
3Kubiak Adam
4Kubiak Ewa
5Kubiak Przemysław, Poznań
1Kubiak Szymon, Warszawa
6Kubicka Magdalena, Warszawa
1Kubicz Maciej, Warszawa
3Kubisiak Kacper, Marki
5Kucharczyk Paweł, Rogóźno
3Kucharski Cezary, LESZNO
2Kucharski Daniel, Żakowice
3Kucharski Łukasz, Rawa Mazowiecka
2Kuczewski Tomek, Warszawa
2Kuczkowski Tomasz, Łomianki
5Kuczmara Daniel, Warszawa
1Kuczwalski Mikołaj, Grudziądz
1Kuczyński Adrian, Żyrardów
4Kuczyński Michał, Nowa Iwiczna
3Kuczyński Radosław, Ełk
1Kudlak Marcin, Marki
5Kudła Adam, Łódz
6Kufera Sylwia, Warszawa
4Kuflewski Piotr, Puławy
5Kuflikowski Paweł, Warszawa
7Kuklińska Justyna, Nowy Dwór Mazowiecki
5Kukułka Tomasz, Warszawa
4Kulesza Krzysztof, Warszawa
1Kulesza Łukasz, Kobyłka
6Kulesza Marcin, Warszawa
3Kulesza Michał, Warszawa
2Kulik Ryszard, Ełk
4Kulińska Dorota, Toruń
1Kuliński Paweł, Toruń
2Kulma Tomasz, Mińsk Mazowiecki
6Kulpa Aleksander, Bydgoszcz
4Kułakowski Paweł, Gdynia
3Kułakowski Tomasz, Olsztyn
5Kumor Apoloniusz, Puławy
5Kumor Patryk, Dębówka
4Kumor Rafał, Puławy
5Kunicki Michał, Zalesie Górne
7Kupczak Jarosław, Kraków
3Kupis-Baran Karol, Warszawa
3Kuprian Szymon, Olsztyn
2Kurczewski Tomasz, Poddębice
5Kurdej Katarzyna, Józefów
1Kurdynowski Szymon, Barczewo
5Kurkowski Tomasz, Toruń
7Kurkus Łukasz, Suchodół
S Nazwisko i Imię  
3Kurmanowska Izabela, Piaseczno
4Kurosad-Kurasiewicz Wojciech, Warszawa
5Kurowski Dariusz, Grodzisk Mazowiecki
5Kurowski Marek, Warszawa
2Kurowski Michał, Warszawa
2Kurzynowski Jacek, Warszawa
1Kuszmider Kamil, Płońsk
2Kuszmider Magdalena, Legionowo
3Kuśmierski Paweł, Pruszków
4Kutnicka Emilia, Olsztyn
6Kuźdub Piotr, Legionowo
2Kuźma Pawel, Warszawa
4Kuźnicki Mariusz, Janów Lubelski
1Kwapisz Bartłomiej, Piaseczno
5Kwiatkowska-Sioch Edyta, WARSZAWA
1Kwiatkowski Michał, Ząbki
4Kwiatkowski Robert, Piątnica
3Lachawiec Tadeusz, Janów Lubelski
3Lachowicz Alicja, Prostki
2Lachowicz Dariusz, Warszawa
1Lachowicz Michał, Warszawa
3Lachowicz Paweł, Prostki
1Lachowicz Szymon, Warszawa
2Lachowski Mateusz, Sandomierz
1Lalak Jacek, Ciechanów
5Lamparski Grzegorz, Olsztyn
1Lange Marcin, Ciechanów
2Laseczka Marcin, Warszawa
2Lasek Artur, Warszawa
5Lasek Marcin, Legionowo
5Laska Mateusz, Skierniewice
6Laska Michał, Skierniewice
6Laskowska Elwira, Radzymin
6Laskowski Andrzej, Nowy Dwór Mazowiecki
6Laskowski Dariusz, Warszawa
5Laskowski Tomasz, Radzymin
3Lasota Bartosz, Olsztyn
2Latoszek Krzysztof, Warszawa
4Lauk Kacper, Andrespol
1Lech Michał, Warszawa
2Lech Mikołaj, Otwock
1Leciejewski Kamil, Ożarów Mazowiecki
4Leciejewski Mateusz, Człuchów
3Lesiak Daniel, Otwock
3Lesiak Jaroslaw, Grodzisk Mazowiecki
5Lesiak Katarzyna, Otwock
6Leszczyński Krzysztof, Warszawa
5Leszko Pal, Warszawa
3Leśniak Sebastian, Warszawa
3Leśniewska Joanna, Rogów
6Leśniewski Marek, Gdańsk
2Leśniewski Miłosz, Toruń
2Leśniewski Paweł, Rogów
4Leśniewski Piotr, Rogów
5Letachowicz Piotr, Warszawa
2Lewakowski Nikodem
1Lewandowicz Michał, Toruń
4Lewandowska Izabella, Brodnica
5Lewandowski Dominik, Włocławek
2Lewandowski Jacek, Brodnica
6Lewandowski Robert, Toruń
5Lewczuk Sławomir, Urzut
4Lewicka Katarzyna, Lubawa
1Lewicki Łukasz, Brodnica
3Lica Krzysztof, Bydgoszcz
5Lichoń Jacek, Sulejówek
6Liczbarski Maciej
3Lipiec Jacek, Nieporęt
3Lipiński Andrzej, Milejów
3Lipiński Marek, Piaseczno
3Lipka Rafał, Legionowo
4Liwińska-Zygner Ewa, Warszawa
4Lizut Bartłomiej, Warszawa
3Lizut Maciej, Warszawa
3Lodkowski Michał, Osowiec
3Loewnau Eugeniusz, Olsztyn
5Lojek Pawel, Halinów
2Lontkowski Karol, Lubawa
2Lorenc Robert, Skierniewice
2Lorenz Daniel
4Lubiński Paweł, CIECHANÓW
1Luboińska Urszula, Warszawa
1Luchowski Jarosław, Warszawa
S Nazwisko i Imię  
4Ludwicki Piotr, Warszawa
4Ludwinowski Dariusz, Grudziądz
4Ludwinowski Sławomir, Grudziądz
2Lutecka Małgorzata, Łódź
1Lutecki Tomasz, Łódź
2Łabanowski Krzysztof, WARSZAWA
3Łada Robert, Warszawa
5Ładak Marcin, Baniocha
4Ładzieński Gustaw, Dziechciniec
3Łakomiec Mikołaj, WARSZAWA
4Łapczyński Tomasz, Warszawa
2Łasiński Jarosław, Otwock
1Łasiński Paweł, Brodnica
6Łasiński Piotr, Warszawa
6Łata Marietta, Warszawa
5Ławiak Tomasz, Warszawa
6Łącka Agnieszka, Nowy Dwór Mazowiecki
3Łomicz Axel, Chodel
6Łomżyński Adam, Warszawa
2Łopatek Kamil, Olsztyn
3Łopatowski Damian, Prostki
5Łoś Adam, Wiśniowa Góra
2Łuciuk Radosław, WARSZAWA
3Łuczak Kamil, Michałów-Reginów
3Łuczyński Robert, Warszawa
3Łukasiak Łukasz, Józefów
4Łukasiewicz Marcin, Warszawa
5Łukasiewicz Olga, Olsztyn
7Łukaszewicz-Bernady Joanna, Warszawa
1Łukaszewski Łukasz, Witowo (Szczytno)
5Łukaszewski Remigiusz
4Łukaszuk Mateusz, Warszawa
2Łukowski Michał, Rypin
1Łusiak Piotr, Trawniki
6Łuszcz Wojciech, Legionowo
2Łyżwiński Artur, Radom
3Mach Tomasz, Lublin
6Machlarz Mariusz, Motycz
6Macieja Edyta, Włocławek
2Macieja Krzysztof, Włocławek
3Maciejewski Mariusz, łbiska-piaseczno
3Macutkiewicz Izabela, Warszawa
3Madej Michał, Warszawa
2Magierski Patryk
4Maj Paweł, Snopków
3Majcher Łukasz, Krężnica Jary
6Majchrzyk Anna, Rawa Mazowiecka
2Majchrzyk Paweł, Rawa Mazowiecka
2Majek Maciej, Halinów
3Majek Mariusz, Józefin
5Majewski Bartosz, Warszawa
2Majewski Marek, Prabuty
1Majewski Tomasz, Kobyłka-Boguty
1Majkowski Krzysztof, Dobrzyń
1Makowski Maksymilian, Przasnysz
5Makowski Marek, Olsztyn
3Makowski Michał, Warszawa
3Makowski Piotr, Warszawa
3Maksymiuk Jakub, Warszawa
1Makuch Rafał, Zwoleń
4Makulska Joanna, Ciechanów
4Makulski Piotr, Ciechanów
3Malczyk Bartłomiej, Otwock
4Malec Agnieszka, Warszawa
6Maler Joanna, Warszawa
6Malewicz Grzegorz, Urzut
2Malicki Dominik, Łomianki Dolne
3Malik Witosław, Łódź
2Malinowski Jacek, PŁOCK
3Maliszewski Krzysztof, Ciechanów
4Malt Michał, Szwecja
4Maluchnik Jarosław, Działdowo
2Małecki Adam, Dobre
2Małecki Łukasz, Ciechanów
1Małecki Marek, Ełk
6Małek Wojciech, Janów Lubelski
2Małysa Krzysztof, Radom
4Małyska Emil, LUBLIN
5Małysz Katarzyna, Legionowo
1Małysz Michał, Legionowo
2Mandes Michał, Laski
2Maniecki Tomasz, Radzymin
3Mantiuk Andrzej, Karakule
S Nazwisko i Imię  
1Mańczak Adam, Górna Grupa
4Mańka Adam, Gdańsk
6Mańka Agnieszka, Gdańsk
6Mańka Wojciech, Garbów
5Mańkowski Marek, Grudziądz
1Marchlewski Marcin, Lubawa
3Marciak Karol, Stawiguda
3Marciniak Adam, Ryki
2Marciniak Artur, Warszawa
2Marciniak Daniel, Warszawa
4Marciniak Krzysztof, Łomianki Dolne
1Marciniak Marcin, Warszawa
2Marciniak Wojciech, WARSZAWA
5Marciniak Wojciech, Ryki
6Marczak Daria, Warszawa
2Markowski Marcin, Żabieniec
5Markowski Przemysław, Stara Iwiczna
6Maron Jacek, Warszawa
4Marowski Mariusz, Kwidzyn
3Marszałek Michał
2Marzec Piotr, Bartoszyce
4Mastalerz Piotr, julianów, gm. piaseczno
4Maszerowski Dawid, SUŁOCIN
3Maszkowski Robert, Ełk
5Maślak Radek, Kwirynów
5Maślana Katarzyna, Gostynin
3Maślany Janusz, Gostynin
3Matelski Rafał, Świeradów-Zdrój
2Matkowski Jakub, Chotomów
5Matla Dariusz, Ciechanów
4Matloch Wojciech, Warszawa
6Matraszek Piotr, Chotomów
4Matuszak Andrzej, Warszawa
3Matynia Dariusz, MARKI
4Matysiuk Paweł, Mrozy Wielkie
2Maykowski Tadeusz, Morąg
3Mazur Andrzej, Wolsztyn
1Mazur Grzegorz, Lublin
4Mazur Janusz, Lublin
3Mazurek Patryk, Warszawa
2Mazurek Sławomir, Żyrardów
3Mączewski Andrzej, Grudziądz
3Mączyński Czesław, Płock
3Mechliński Mateusz, GRONITY
3Megger Andrzej, Warszawa
4Mejcz Maciej, Ełk
3Merkiewicz Olgierd, Przasnysz
4Meyer Grzegorz, Bełchatów
4Mędel Piotr, Książenice
6Miazga Robert, Otłowiec
5Miąsko Weronika, Pawłów
2Michalak Jacek, Warszawa
6Michalska Joanna, TORUŃ
6Michalski Grzegorz, Lenie Wielkie
3Michalski Łukasz, Nowa Iwiczna
3Michalski Michał, Elizówka
4Michałek Krzysztof, Ciechanów
3Michałek Marcin, Janów Lubelski
6Micherdzińska Martyna, Warszawa
1Michnowski Jakub, Białystok
6Mielewczyk Artur, Warszawa
3Mierzejewski Andrzej, EŁK
3Mieszkowska Luiza, Otwock
2Migała Zygmunt, Siedlce
1Mikielski Witold, Olsztynek
2Mikołajczyk Emil, Wyszków
6Mikołajczyk Marta, Łódź
2Mikołajczyk Paweł, Włocławek
2Mikołajczyk Paweł, Warszawa
4Mikołajun Maciej, Zielonka
3Miksa Michał, Łódź
4Mikucki Piotr, PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
4Milczarek Bartłomiej, Warszawa
1Milewski Bartosz, Warszawa
3Milewski Ireneusz, Warszawa
5Milewski Jacek, KIEŹLINY
5Miller Piotr, Warszawa
4Miller Sebastian, Warszawa
1Mińkowski Robert, Grodzisk Mazowiecki
1Mioduszewski Artur, Warszawa
6Mirosz Sławomir, Piaseczno
6Mirowski Bartosz, Łódź
1Mirowski Maciej, Łódź
S Nazwisko i Imię  
2Misiak Rafał, Bełchatów
4Misiarz Magdalena, Warszawa
3Misiaszek Michał, Toruń - Toporzysko
1Misiaszek Sławomir, Toruń
2Miszczuk Andrzej, LUBLIN
2Miszczuk Piotr, Nadarzyn
1Miściur Radosław, Lidzbark Warmiński
1Mitas Jarosław, Warszawa
3Mizera Sebastian, Lodz
1Miziołek Andrzej, Warszawa
2Młynarczyk Adam, Rawa Mazowiecka
5Młynarczyk Michał
6Młynarski Tomek, WARSZAWA
6Mocny Michał, KRAKÓW
3Moczydłowski Piotr, Ząbki
6Moćko Beata, Wołomin
2Modranka Waldemar, Łódź
2Modrzejewski Paweł, Warzszawa
3Mokosa Michał, Julianów
2Mołotkiewicz Jakub, Warszawa
4Moruzgała Mariusz, Łódź
3Morytko Natalia, Obypy
4Moskal Wojciech, Morąg
4Motylewska Marta, Płock
2Mozolewski Jakub, Sowlany
3Możański Grzegorz, Warszawa
5Mroczek Mariusz, Pruszków
2Mroczek Paweł, Warszawa
1Mroczka Łukasz, Kopanino
6Mroczkowski Mirosław Jan, WARSZAWA
2Mroczkowski Tomasz, Warszawa
1Mrowiec Kamil, Warszawa
1Mrowiński Adam, Radzymin
6Mrozek Waldemar, Legionowo
4Mrozowska Monika, Klaudyny
1Mrożewski Krzysztof, Warszawa
6Mrówczyński Krzysztof, Brodnica
2Mróz Krzysztof, Kwidzyn
2Mróz Łukasz, Chełm
1Mróz Marcin
6Mudlaff Kamil, Toruń
4Mudlaff Krzysztof, Toruń
3Mularczyk Piotr
5Mulik Piotr
4Muraszko Oskar, Elbląg
4Musiał Piotr, Lubawa
4Muszyński Piotr, Mława
2Muśko Patryk, Grabówka
2Muzyka Tomasz, Warszawa
1Mycielski Maciej, Otwock
3Myszkowski Jarosław, Legionowo
1Myszkowski Rafał, Konstancin-Jeziorna
6Naciążek Bianka, Józefów
3Nadolski Paweł, Lublin
4Nagiel Zuzanna, Łódź
4Nagórski Dariusz, Kwirynów
1Najdrowski Rafał, Grudziadz Nowa Wieś
3Najduk Paweł
4Nałęcz Jan, Ciechanów
3Namiotko Wojciech, Olsztyn
4Napióra Alicja, Sokolniki Las
2Napióra Wiktor, Łęczyca
3Naruszewicz Paweł, Ełk
5Nasiłowski Jarosław, Warszawa
3Naskręt Arkadiusz, Warszawa
2Nawłatyna Adam, Lublin
3Nawotczyński Dariusz, Olsztyn
6Nawrocka Joanna, bydgoszcz
2Nawrocki Dariusz, Bydgoszcz
6Nawrot Andrzej, WARSZAWA
3Nawrot Paweł, CIECHANÓW
2Nazarski Jacek, Brzeziny
3Neira Navarro Albano, Legionowo
3Nesterowicz Jakub, Zielonki
6Nesterowicz Małgorzata, Zielonki
2Neumann Rafał, Miłakowo
2Niecikowski Zdzisław, Olsztyn
4Niemczyk Michał, Warszawa
1Niemczyk Rafał, Stare Babice
5Niesiobędzki Grzegorz, Lubawa
3Nieściór Jan, Stękiny
5Nieściór Mieczysława, Stękiny
4Niewęgłowski Jarosław, Toruń
S Nazwisko i Imię  
2Niewiadomski Krzysztof, Warszawa
3Niewiarowski Kazimierz, Przasnysz
3Niklewicz Artur, Julianów
3Niklewicz Damian, Julianów
6Niklewicz Ewa, Julianów
3Niklewicz Sebastian, Julianów
2Nita Łukasz, Warzsawa
5Niziołek Krzysztof, Lublin
3Nocuń Anna, Warszawa
3Nogal Jakub
1Nogalski Kamil, Łódź
5Nowaczewski Piotrek Sebastian, Grójec
5Nowak Angelika, Biała Podlaska
5Nowak Ireneusz
1Nowak Jan, Tłuszcz
3Nowak Julia, Warszawa
6Nowak Mariusz, Płock
4Nowak Piotr, Warszawa
5Nowak Szymon, Warszawa
7Nowak Szymon
1Nowakowski Paweł, Warszawa
5Nowakowski Przemysław, Łódź
3Nowakowski Rafał, Warszawa
3Nowicki Kacper, Warszawa
2Nowicki Rafał, Mińsk Mazowiecki
5Nowiński Artur, Warszawa
1Nowociński Marcin, Pasym
4Nożewski Adam, Piaseczno
3Nużka Jakub, Płoszewice
3Obel Marcin, Lesznowola
5Obidziński Dariusz, Łódź
5Obidziński Piotr, Warszawa
4Obodecki Bartosz
4Obszyński Jacek, Biłgoraj
5Ochędzan Grzegorz, Jabłonna
7Ochnio Jakub, Warszawa
1Ochocki Andrzej, BRODNICA
7Ochrymczuk Anna, Olsztyn
4Ogłoblin Adam, WARSZAWA
3Ogrodnik Michał, Józefów
4Oksiuta Maciej, Białystok
1Olbryś Jacek, Warszawa
3Olchanowski Kamil, Ełk
4Oleaczek Jakub, Rumia
4Olechno Robert, Białystok
6Olejniczak Agnieszka, Lódz
1Olejniczak Przemysław, Kurnos Drugi
1Olender Tomasz, Lubawa
2Olesiejuk Paweł, Warszawa
1Oleszkiewicz Arkadiusz, Warszawa
1Olewnik Piotr, ELBLĄG
7Olszewska Iwona, Łupstych
7Olszewski Filip, Łupstych
1Olszewski Sławomir, Ełk
6Olszewski Tomasz, Toruń
1Ołdakowski Karol, Olsztyn
1Oniśk Adrian, Łochów
1Oniśk Damian, Łochów
6Orłowska Dorota, Chotomów
3Orłowski Dominik, Gródki
4Orłowski Jan, Dywity
2Orszulak Adam, Grodzisk Mazowiecki
3Orthwein Piotr, Warszawa
3Orzechowski Hubert, Radom
5Orzechowski Paweł, Otwock
7Orzołek Mariusz, Olsztyn
2Osek Dariusz, Lublin
6Osenkowski Adam, Toruń
4Osiak Marcin, Warszawa
3Osiecki Daniel, Kętrzyn
4Osowski Cyprian, Warszawa
2Ostoja-Chyżyński Aleksander, Warszawa
6Ostraszewska Joanna, Potulice
2Ostraszewski Zbigniew, Potulice
3Ostromecki Szymon, Ciechanów
3Ostrowska Anna, Chorzele
1Ostrowski Adam, Warszawa
2Ostrowski Grzegorz, Chorzele
3Oszkiel Jakub, Seroki-Parcela
2Oszkiel Kamil, Seroki-Parcela
3Oszkiel Katarzyna
4Oszkiel Łukasz, Seroki-Parcela
3Oszkiel Mateusz, Seroki-Parcela
S Nazwisko i Imię  
3Oszkiel Milena, Seroki-Parcela
6Oszkiel Paweł, Seroki-Parcela
2Oszkiel Rafał, Seroki-Parcela
5Oszwałdowski Robert, Toruń
6Ościłowski Grzegorz, Olsztyn
7Oświeciński Wojciech, Warszawa
5Owczarek Aleksandra, Warszawa
6Owczarek Jarosław, Warszawa
3Owczarek Tomasz, warszawa
3Owsianko Maciej, Warszawa
6Ozimkiewicz Agata, Leszno
4Pac Arkadiusz
3Pachla Krzysztof, Bartąg
1Packi Daniel, Tomaszów Mazowiecki
2Pacocha Igor, Łódź
2Pacocha Patryk, Łódź
4Pacuk Dariusz, Toruń
1Paczkowski Andrzej, Nowa Wieś
6Paluch Iwona, Nowy Dwór Mazowiecki
4Paluchowski Paweł, Warszawa
3Paluszyński Andrzej, Józefów
7Pałaszkiewicz Zuzanna, Puławy
2Pałka Marek, Warszawa
5Pałubska Paulina, Rozprza
4Pałubski Zbigniew, Milejowiec
5Pankiewicz Roman, Piaseczno
1Papis Paweł, MARKI
3Paprota Przemysław, Płońsk
5Paprzycki Dariusz, Olsztyn
3Paradowski Jacek, Warszawa
6Paradowski Waldemar, Warszawa
6Paras Robert, Piotrków Trybunalski
4Partyka Wojciech
2Parys Robert, Wyszków
3Parzych Mariusz, LIDZBARK WARMIŃSKI
3Parzyszek Marek, Warszawa
3Paszczyk Katarzyna, Elk
1Paszczyk Mariusz, Ełk
2Paszkiewicz Dariusz, Piaseczno
4Paszko Paweł, BIAŁYSTOK
3Paterak Anna, Warszawa
4Patyk Małgorzata, Warszawa
3Patyk Wiktor
4Pawelec Filip, Warszawa
2Pawełczak Waldemar, Warszawa
2Pawikowski Łukasz, Warszawa
2Pawlak Łukasz, Łódź
6Pawlak Zofia, Karczew
4Pawlik Krzysztof, Warszawa
7Pawlikowski Marcin, Golub Dobrzyń
6Pawlikowski Sebastian, Warszawa
5Pawluczuk Tomasz, Ełk
6Pawłów-Pyrka Katarzyna
6Pazdan Piotr, ZĄBKI
2Pazdrowski Robert, ZALESIE GÓRNE
4Pazio Piotr, Sulejówek
7Pączyński Przemysław, Łódź
3Pągowski Krzysztof, WARSZAWA
7Peciak Zbigniew, Zabrze
1Peciakowski Robert, Bielsk
3Pelczar Jakub, Piaseczno
4Peńsko Jan
1Pepla Daniel, Wieruchów
6Pepliński Marcin
3Pergoł Edward, Warszawa
1Perkowski Damian
2Perliński Jurek, Zelów
6Perschke Kacper
6Perschke Szymon, Warszawa
6Perycz Agnieszka, Warszawa
1Perzanowski Artur, Pruszkow
4Petryczko Igor, Ciechanów
5Pęczalska Basia, Otwock
2Pęczkowski Andrzej, Jabłonna
3Pękacki Marek, Warszawa
3Piasecki Andrzej, Mrągowo
4Piasecki Jarek, Toruń
2Piasecki Krzysztof, rypin
1Piasecki Patryk, Mrągowo
3Piasecki Piotr, Włocławek
5Piątek Katarzyna, Warszawa
2Piątkowski Tadeusz, Nowe Miasto Lubawskie
7Piech Szymon, Nałęczów
S Nazwisko i Imię  
4Piechna Błażej, Warszawa
2Piechowski Zdzisław, Ełk
5Pieczykolan Artur, Zamość
2Pieczyński Karol, Warszawa
5Piekarz Grzegorz, Żabieniec
1Piekielny Norbert
7Piela-Obidzińska Anna, Łódź
2Pieńkowski Peter, Lipniki
1Pierzchała Robert, Olsztyn
4Pieściński Adam, Grudziądz
2Pieściński Jacek, Grudziądz
1Pietrak Marcin, Warszawa
4Pietraszek Dariusz, Jaktorów
2Pietraszek Mateusz, Jaktorów
5Pietrzak Agnieszka, Rawa Mazowiecka
1Pietrzak Andrzej, Mysiadło
3Pietrzak Edmund, Rawa Mazowiecka
2Pietrzak Gustaw, Rawa Mazowiecka
3Pietrzak Jakub, KRĘPA
7Pietrzak Judyta, Rawa Mazowiecka
1Pietrzak Maciej, Rawa Mazowiecka
4Piętka Jarosław, Otwock
4Pikulski Wojciech, Ożarów Mazowiecki
2Pilarczyk Michał, Warszawa
3Pilarska Róża, Rypin
2Pilarski Marek, Łódź
4Pilczuk Piotr, Ełk
4Pilichowski Wojciech, Białystok
1Pilsyk Bartłomiej, bielsko-biała
5Pilśniak Mirosław, Warszawa
5Piotrowicz Adam, Lesznowola
1Piotrowicz Kamil, Ciechanów
6Piotrowski Krystian, legionowo
6Piotrowski Ryszard, Legionowo-Józefów
2Piotrowski Tomasz, Olsztyn
2Piotrowski Tomasz, Warszawa
1Piwowar Maciej, Włocławek
6Plaszewska Aneta, Olsztyn
5Plich Anna, Bełchatów
2Plocek Przemysław
5Pluta Tomasz, Warszawa
1Płatek Jakub, Brzóze
3Płońska Aneta, SEROCK
3Pniak Szymon, Łódź
4Pochwatka Bartosz, Łęczna
5Pociask Adam, NOWA WIEŚ
1Pociask Maciej, Nowa Wieś
2Podębski Darek, Warszawa
4Podgórska Karolina, Tomaszów Lubelski
5Podgórska Zuzanna, Rypin
2Podgórski Adam, Rypin
2Podgórski Adam, Dębe Wielkie
2Podkoński Cezary, Warszawa
2Podkowiński Sebastian, Wiśniowa Góra
4Podlewski Krzysztof, Sulejów
2Podliński Sebastian, LUBAWA
6Polisiakiewicz Janusz, PRUSZKÓW
4Polit Igor, Stryków
5Polit Krzysztof, Stryków
3Poluchowicz Artur, Łęczyca
1Pomaski Paweł, Ciechanów
5Popek Zuzanna, Włocławek
5Popis Maciej, Dąbrówka
1Popławski Cezary, Warszawa
4Poruszek Marta, Warszawa
1Posadzy Tomasz, Stara Wieś
2Postój Andrzej, Olsztyn
6Pośnik Daniel, Dobrzenica
5Pośpiech Anna, ŁÓDŹ
1Potocki Łukasz
2Poturnicki Maciej, Ciechanów
3Powierża Paweł, warszawa
6Praszczałek Hanna, Złotokłos
4Praszczałek Małgorzata
6Praszczałek Marcin, ZŁOTOKŁOS-PIASECZNO
4Praxmajer Marcin, Płock
2Prażanowski Damian, Kwidzyn
4Prażanowski Mariusz, Kwidzyn
3Prejs Justyna, Celestynów
2Prętki Jarosław
4Proniewicz Piotr, Mińsk Mazowiecki
1Próchniak Stanisław, Szczekarków
7Prószyński Romuald, PUŁAWY
S Nazwisko i Imię  
6Prusinowska Aneta, Łódź
6Przerwa Mirosław, RAWA MAZOWIECKA
3Przęzak Marcin, Ciechanów
1Przybylski Piotr, Wiązowna
2Przybysz Sebastian, Warszawa
1Przybytek Michał, Dobrzyń nad Wisłą
1Przygoda Łukasz, LEGIONOWO
2Przygoda Marek, Legionowo
5Przyłucka Magdalena
1Przyłuski Karol, KWIDZYN
6Pstrokoński Piotr, Łódź
2Psut Daniel, Warszawa
1Pszczółkowski Łukasz, Ciechanów
5Puc Patryk, Brodnica
2Puchała Łukasz, KRAKÓW
2Pulkowski Tomasz, Warszawa
5Pyjor Grzegorz, WARSZAWA
5Pykało Wojciech, Warszawa
5Pyłko Grzegorz, Mława
2Pytlak Adam, Mińsk Mazowiecki
4Pyzel Michał, Olsztyn
5Quinones-Garcia Alejandro, Błonie
6Rachwalski Marcin, Ełk
2Raczkiewicz Mariusz, Tomaszów Lubelski
3Radomski Bolesław, Toruń
1Radomski Paweł, Nowe Miasto
3Radziejewski Krzysztof, Łódź
5Radzikowski Jarosław, Łódź
6Radzimska Joanna, Warszawa
5Radzimski Krzysztof, Warszawa
4Radzio Bartosz, GRÓJEC
2Radziszewska Katarzyna, Warszawa
4Radzki Rafał, Olsztyn
5Radzyński Piotr, Piaseczno
5Rainer Krzysztof, Pysznica
4Rajczyk Patrycjusz, Warszawa
1Rajkowski Ireneusz, Radom
5Rakowski Andrzej
3Raniszewski Tomasz, Pasym
3Rapczyński Grzegorz, Ełk
5Raszkiewicz Marta, Olsztyn
3Raszkowski Krzysztof, Warszawa
5Ratyński Marcin, Olsztyn
2Rawdanowicz Paweł, Samborowo
6Rawska-Borowy Magdalena, Warszawa
2Rdest Łukasz, Sochaczew
5Regulski Łukasz, Warszawa
1Rejch Mateusz
5Rejmak Sylwester
4Remiś Szymon, Mścieszowice
1Reszke Marcin, Lódz
4Rochala Adam, RAWA MAZOWIECKA
3Rochala Daniel
2Rocki Mariusz, Warszawa
3Rogalski Radosław, Bydgoszcz
4Rogozińska Joanna, NATERKI
3Rogoziński Jarosław, Warszawa
3Rojda Tomasz, Warszawa
3Rok Robert, Warszawa
3Roman Piotr, Wietrzychowo
2Romaniuk Sebastian, Marki
2Romanowicz Krzysztof, Olsztyn
4Rosiński Michał, WARSZAWA
7Rostecki Tomasz, Olsztyn
2Rostek Jerzy, Kraśnik
3Rostkowski Marcin, DZIAŁDOWO
7Roszkowski Cezary, Olsztyn
1Roszkowski Jarosław, Marki
3Rowicka Olga, Ruda
5Rowicki Przemysław, Warszawa
3Rowicki Rafał, Ruda
4Rój-Karkowska Agata, Płock
2Różański Mateusz
4Różycka Katarzyna, Cząstków Maz.
6Różycki Marek, Puławy
4Różyło Marek, Olsztyn
2Ruba Zbigniew, Pionki
2Rubczewski Krzysztof, Białystok
3Ruciński Grzegorz, Warszawa
4Ruciński Michał, Radzymin
1Rudowski Kacper, Lubawa
3Rudziński Andrzej, Jonkowo
3Rudzki Łukasz, Krasnystaw
S Nazwisko i Imię  
3Rumianek Paweł
1Rumik Grzegorz, Lublin-Bystrzyca Nowa
1Rumsicki Karol, Otwock
1Rumsicki Sylwester, Otwock
3Rusek Marta, Warszawa
5Rusek Piotr, Warszawa
2Rusin Bartosz, Jabłonna
3Rusowicz Waldemar, Kraśnik
1Rusztyk Bartosz, Kolo
2Rutkowski Grzegorz, Warszawa
3Rutkowski Grzegorz, Reszel
5Rutkowski Krzysztof, Nowy Dwor Mazowiecki
1Rutkowski Krzysztof, Nowa Iwiczna
4Rutkowski Łukasz, Warszawa
1Rutkowski Maksymilian, Zduńska Wola
4Rutkowski Paweł, Olsztyn
2Rutkowski Rafal, ORPELÓW
2Rutkowski Robert, Brzeziny
2Ruziewicz Wojciech, Warszawa
1Rybak Mateusz, Piaseczno
5Rybczyński Dariusz, Lublin
4Rychta Maciej, Odrzywół
2Rychter Radosław, Łódź
4Ryciuk Tomasz, Warszawa
3Rydel Marcin, Nowy Dwór Mazowiecki
4Rydel Wiktor, Kwidzyń
2Ryniec Bartosz, Włocławek
5Rysiak Tomasz, Warszawa
1Rytel Andrzej, Siedlce
1Rządca Jacek, Warszawa
6Rząsowska Anna, Osieck
4Rzeczkowski Zbigniew, Grójec
3Rzepecki Tomasz, Warszawa
4Sabat Paweł, Józefów
3Sacharczuk Paweł, Karczew
7Sachmata Jacek, Piaseczno
1Sachs Karol, Warszawa
1Sadło Przemysław, Łomianki
4Sadowski Artur, Łódź
4Sadowski Karol, Kanie
4Sadowski Krzysztof, Białystok
1Sadowski Waldemar, Białystok
3Saj Adam, Wrocław
6Sajna Marian, Nowy Dwór Mazowiecki
6Sajnacki Daniel
7Sak Michał, Grębocin
4Sakowski Jan, Nisko
2Sakowski Wojciech, ŁÓDŹ
5Saloni Jakub, Warszawa
3Sałbut Maciej, Pionki
2Samsel Adam, Warszawa
1Samul Bartosz, mrągowo
2Saniuk Sebastian, Gołdap
1Sankowski Robert, TOMASZÓW MAZOWIECKI
1Sapieja Michał
3Sarnacki Przemyslaw, Wyszków
5Sarnowska Renata, Ciechanów
4Sawa Krzysztof, janów lubelski
4Sawicka Aleksandra, Warszawa
3Sawicki Andrzej, Lublin
3Sawicki Mateusz, Żyrardów
3Sawicki Ryszard, Olsztyn
4Schabowicz Krzysztof, Komorów
4Schrewe Michael, Warszawa
4Schröder Steffen, Piaseczno
3Sczaniecka Karolina, Ciechanów
1Sczaniecki Michał, Ciechanów
3Seferyniak Jacek, Warszawa
1Sekuła Maciej, Olsztyn
1Semeniuk Paweł, Biała Podlaska
1Shevtcov Aleksander, Kaliningrad
2Sibiński Dariusz, Płock
3Siedlecki Dawid, Ełk
1Siejka Tomasz, Warszawa
2Sielski Michał, Grudziądz
2Siemaszko Michał, Warszawa
6Siemczuk Bartłomiej, Janów Lubelski
1Siemiaszko Dariusz, Warszawa
5Siemiński Marcin, Żyrardów
5Siemiński Ryszard, Toruń-Brzozówka
7Sieniawska Karolina, Olsztyn
1Sieniuć Jakub, Piaseczno
4Sierański Tomasz, Józefów
S Nazwisko i Imię  
3Sierocki Marcin, Olsztyn
3Sieroński Marcin, Gdynia
2Siess Mateusz, Warszawa
3Siewierski Piotr, Łódź
4Sikora Paweł, Ostrów Mazowiecka
2Sikora Robert, Sochaczew
3Sikorski Andrzej, Sochaczew
2Sioch Radosław, Warszawa
5Sirocki Rafał, Olsztyn
3Sitarski Michał, Warszawa
3Sitek Wojciech, Nowy Dwór Mazowiecki
3Siwczak Jerzy, Lublin
7Siwiak Daria, Sokołów Podlaski
6Siwiak Robert, Sokołów Podlaski
2Siwiński Łukasz, Julianów
3Siwiński Zdzisław, WARSZAWA
1Skalski Kacper, Warszawa
2Skalski Mariusz, Stanisławów
3Skiba Norbert, Rudnik nad Sanem
3Skiba Robert, Nowe Grobice
2Skibiński Daniel, Brodnica
2Skibiński Przemysław, Włocławek
2Skibski Krzysztof, Warszawa
2Skłodowski Kamil
3Skoczek Wojciech, Rawa Mazowiecka
5Skonieczko Adam, Łódź
1Skonieczny Przemysław, Powiercie
4Skorek Marek, Otwock
2Skorobogaty Rafał, Olsztyn
3Skorupa Grzegorz, Warszawa
5Skorza Rafał, Warszawa
3Skowronek Marcin, Warszawa
6Skóra Ernesto
4Skroński Tomasz, Sochaczew
4Skrzydel Andrzej, Warszawa
4Skrzydło Ignacy
3Skrzyński Karol, Badów Górny
4Skrzypnik Łukasz, Łódź
7Skrzypski Andrzej, Pabianice
3Skumiał Norbert, WARSZAWA
5Skutnik Sławomir, Ełk
3Skwarski Witold, Olsztyn
2Sławiński Adam, ZGIERZ
3Sławiński Bartosz, Jedlnia Letnisko
2Sławiński Piotr, Jedlnia letnisko
5Słodkowski Borys
5Słodziński Artur, Warszawa
3Słomka Robert, Uszczyn
4Słowik Marek, Warszawa
1Słupek Paweł, Ciechanów
4Słyk Marcin, Dęblin
4Smagalski Michał, Milanówek
3Smoliński Marcin, Warszawa
2Smołuch Przemek, Marki
2Snakowski Piotr, Warszawa
6Snowacki Przemyslaw, Bydgoszcz
1Sobczak Bartosz, Warszawa
4Sobczuk Joanna, Warszawa
3Sobczyk Bartłomiej, Warszawa
1Sobczyk Marcel, Warszawa
2Sobierajski Piotr, Bartoszyce
5Sobieska Ilona, Pasłęk
4Sobkowiak Agnieszka, Toruń
2Sobkowiak Jan, Toruń
4Sobkowiak Justyna, Wieniawa
5Sobociński Michał, PRAŻMÓW
4Sobolewski Grzegorz, Warszawa
4Sobolewski Krzysztof, Warszawa - Białołęka
3Socha Michał, Rzeczyca Mokra
1Socha Tomasz, ŁÓDŹ
6Socha-Mudlaff Monika, TORUŃ
6Sochacki Adam, Łódź
2Sochacki Marcin, Koło
5Sokolnicki Andrzej, WARSZAWA
3Sokolnicki Sławomir, Ciechanów
4Solarek Piotr, Warszawa
2Solski Nikodem, Lublin
3Sołtys Zofia, Warszawa
3Somow Dariusz, Warszawa
3Somow Norbert, Warszawa
3Sonnenburg Rafał, Warszawa
3Sosna Andrzej, Niewodnica Korycka
7Sosnowicz Nina, Warszawa
S Nazwisko i Imię  
4Sosnowska-Dłoniak Jolanta, Bogdany
3Sosnowski Bartosz, LEGIONOWO
6Sosnowski Grzegorz, EŁK
5Sosnowski Kacper
1Sotkiewicz Igor, Nowa Iwiczna
4Sotowski Rafał, Legionowo
3Sotyn Marcin, Celestynów
7Sowa Alicja, Łódź
2Sowiński Robert, Piaseczno
2Sowjak Paweł, Błaszki
6Spyra Krzysztof, warszawa
3Stachowicz Jacek, Granica
4Stanaszek Tadeusz, Karczew
3Staniec Maciej, Warszawa
2Staniewski Michał, Warszawa
4Stanisławski Filip, Warszawa
3Stanisławski Marcin, Jaracza
3Staniszewski Jakub, Głowno
1Staniszewski Olek, Wiązowna
6Staniszewski Rafał, Koluszki
4Stankiewicz Tomasz, Bydgoszcz
2Stannat Filip, Olsztyn
6Stapel Weronika, Bartoszyce
4Stapf Tomasz, Toruń
3Starachowski Tomasz, Warszawa
3Starosielec Marcin, Ząbki
4Starosta Krzysztof, Łódz
6Stasiak Ewa, Warszawa
2Stasiak Jarosław, Warszawa
4Stasiak Wojciech, Warszawa
3Stawicki Marek, Lublin
2Stec Krzysztof
3Stec Rafał, Ciechanów
1Steciuk Marek, Łódź
4Stefanowski Grzegorz
1Steffen Paweł, Samborowo
6Steinhauer Maciej, Brzeziny
5Stelmach Marcin, Toruń
5Stelmach Michał, TORUŃ
1Stelmaszczyk Arkadiusz, Ursynów
4Stempniak Sebastian, Warszawa
5Stępczyńska-Szereda Milena, Ozorków
6Stępień Aleksandra, Tomaszów Mazowiecki
4Stępień Mikołaj, Łódź
1Stępień Rafał, Łódź
5Stępniak Anna, Brwinów
2Stodulny Rafał
1Stokłuska Grzegorz, Piaseczno
1Storzyński Maciej, Szubin
4Strach Daniel, radzymin
6Strakowska Monika, Wiktorów
1Stronias Paweł, opoczno
5Struczewski Tomasz, OLSZTYN
4Stryjewski Gabriel, Warszawa
3Stryjewski Kacper, Warszawa
3Stryjewski Robert, CIECHANÓW
1Strzemieczny Tomasz, PŁOCK
1Styczeń Roman, Elblag
6Styczeń Wojciech, Płock
6Stypułkowska Dominika
6Stypułkowska-Sosna Katarzyna, Niewodnica Korycka
6Stypułkowski Marcin
1Suchecki Michał, Marki
2Sudnik Irek, józefosław
5Sudoł Dariusz, Olsztyn
1Suhak Tomasz, BIAŁYSTOK
5Sujecki Paweł, Piaseczno
6Sulewska Dorota, Warszawa
3Sulowski Janusz, Janów Lubelski
4Sułkiewicz Marcin, Olsztyn
3Supiński Janusz, Prostki
2Surała Krzysztof, WARSZAWA
1Surdyk Filip, Nowe Załubice
3Surdyk Joanna, Nowe Załubice
1Surdyk Maciej, ZAŁUBICE NOWE
4Suskiewicz Marcin, Pułtusk
3Suwalski Konrad
5Sydoruk Aleksander, Gronity
4Syguła Joanna, Warszawa
2Synak Ksawery, Elblag
1Sypuła Piotr, Rawa Mazowiecka
3Syrwid Wojciech, Olsztyn
5Szablewska Anna, Szubin
S Nazwisko i Imię  
1Szafran Arkadiusz, Zelów
6Szafrański Marek, Bydgoszcz
5Szamburski Jacek, Włodzimierzów
4Szanter Marcin, Olsztyn
5Szaryńska Paulina, Warszawa
3Szauer Rafał, Lubawa
4Szczawiński Sławomir, Lubawa
2Szczawiński Witold, Lubawa
5Szczepaniak Andrzej, ROGÓW
2Szczepaniak Paweł, Piaseczno
2Szczepański Artur, Dorotowo
6Szczepański Wojciech, Mińsk Mazowiecki
7Szcześniak Elżbieta
1Szczygielski Pawel, Szczytno
4Szczypek Łukasz, Otwock
6Szczypkowska Sylwia
3Szefler Piotr, Warszawa
6Szegda Łukasz, Puławy
4Szelenbaum Paweł, Warszawa
5Szenk Krzysztof, Warszawa
1Szewczenko Vadim, Otwock
4Szewczyk Andrzej, Warszawa
3Szewczyk Benedykt, Płock
5Szewczyk Magdalena, Warszawa
7Szewczyk Marcel, Warszawa
1Szewczyk Marcin, Warszawa
2Szklarczyk Artur, Warszawa
1Szklarczyk Michał, Warszawa
5Szlassa Marcin, Ławki
2Szmoń Mirosław, Bydgoszcz
4Szorski Tomasz, Głosków Letnisko
4Szpont Rafał, Grudziądz
2Sztęborowski Adam, Warszawa
4Sztuka Artur, WARSZAWA
1Szturnoga Sylwester, SMARDZEWICE
3Sztylka Rafał, Warszawa
4Szukieć Arkadiusz, ełk
6Szukieć Krzysztof
6Szulc Izabella, Zalesie Górne
5Szulc Maciej, Zalesie Górne
7Szumski Sławomir, Toruń
5Szurmiej Jakub, Toruń
6Szwed Marek, SIERADZ
6Szydło Adam, Józefosław
3Szymanek Damian
3Szymaniak Arkadiusz, Grodzisk Mazowiecki
4Szymańska Agnieszka, Janów Lubelski
4Szymański Cezary, Łomianki
3Szymański Dominik, Ciechanów
2Szymański Michał, Warszawa
1Szymański Piotr, Grodzisk Mazowiecki
2Szymański Robert, Warszawa - Wesoła
2Szymczak Krzysztof, Kutno
3Szymczak Marcin, Płock
3Szymerski Paweł, Łęg Probostwo
7Szymoński-Młynik Janio Piergiorgio, Warszawa
5Szypulski Jakub
2Szypulski Radosław, EŁK
1Szyszko Mateusz, Otwock
1Szyszko Tomasz, Otwock
4Śledź Emil, PUŁAWY
3Ślesicki Grzegorz, Warszawa
5Ślinko Grzegorz, STOCK
3Śliwa Tadeusz, Teresin
1Śliwiński Piotr, Milanówek
5Ślusarczyk Konrad, Warszawa
2Ślusarz Jerzy, Warszawa
6Śmieszek Michał, warszawa
4Świątek Artur, Piaseczno
6Świątek Jaromir, Olsztyn
5Świątek Mariusz, Świdnik
4Świda Adam Aleksander, Wrocław
2Świderska Marcelina, Osowiec
1Świderski Antoni, Osowiec
1Świderski Cyprian, Radonie
3Świderski Dariusz, Warszawa
2Świderski Michał, Radonie
1Świderski Paweł, Warszawa
3Świderski Tadeusz, Nowy Dwór Mazowiecki
2Świderski Wojciech, Mińsk Mazowiecki
6Świeczkowski Filip, Warszawa
4Świerczewski Jan, Warszawa
4Świerczyński Dariusz, Brzeziny
S Nazwisko i Imię  
1Świerczyński Samuel, Brzeziny
2Świerczyński Tomasz, Łódź
4Świerszcz Tomasz, Piaseczno
2Świeżyński Dominik
5Świętek Grzegorz, Klewiska
3Tabaka Dariusz, Działdowo
5Tabor Dorota, Dębe
2Tabor Filip, Dębe
4Tabor Robert, Dębe
6Talarek Renata
4Taperek Grzegorz, Piaseczno
5Tararuj Edyta, Warszawa
7Tarasiewicz Ryszard, Warszawa
1Tarasiński Jarosław, Skarżysko-Kamienna
4Tarasiński Karol, Radom
5Tarasiuk Karol, ŚWIDNIK
6Taraszkiewicz Arek, Hotomów
1Taraszkiewicz Kacper, Mrągowo
6Taraszkiewicz Marcel, Hotomów
6Tarkowian Karol, Słupy
2Tarnowska Justyna, WIĄZOWNA
3Telenda Piotr, Puławy
2Tenderenda Jan, Warszawa
3Teodorczyk Maciej, Zduńska Wola
6Teper Paweł, Nowa Wieś
6Teperek Małgorzata, Karczew
6Terentieva Hanna, Warszawa
3Tereszczuk Jacek, Lublin
3Tereszczuk Jakub, Warszawa
7Tesla Alicja
3Tesla Grzegorz, Warszawa
6Tesla Marcin, Warszawa
4Tesla Wojciech, Warszawa
2Teterycz Michał, Białystok
3Tężycki Jarosław, Józefosław
2Thiel Mateusz, Bielsko-Biała
2Tokarski Damian, Ciechanów
3Tomanek Szymon, Warszawa
1Tomaszewska Julita, Legionowo
2Tomaszewski Adam, Karczew
3Tomaszewski Bogdan, Marki
1Tomaszewski Jakub, Legionowo
3Tomaszewski Marcin, Świdnik
4Tomaszewski Paweł, Brodnica
5Tomaszkiewicz Mariusz, Olsztyn
1Tomczak Igor, Głowno
7Tomczak Michał
3Tomczak Paweł, Głowno
3Tomczuk Artur, Ząbki-Warszawa
6Tondos Stanisław
2Topyła Marek, Lubartów
1Torba Adrian, JANÓW LUBELSKI
5Toroszewska Monika, Warszawa
4Toroszewski Jakub, Warszawa
4Toroszewski Maciej, Warszawa
4Toruszewski Zdzisław, Jasienica
2Traczyk Damian, Kiełczówka
5Tratkiewicz Łukasz, Warszawa
1Trawkowski Paweł, Warszawa
4Troinska Agnieszka, Warszawa
3Troinski Jacek
1Trojan Gabriel, Rusiec
5Trojanek Łukasz, Warszawa
3Trojanowski Arkadiusz, Warszawa
7Trojanowski Tymoteusz, Warszawa
3Trujnara Jarosław, Lublin
1Truszczyński Piotr, Warszawa
1Trybuła Zdzisław, Warszawa
1Trykacz Marcin, Wilkasy
6Trzciński Marcin, Piaseczno
1Trzciński Paweł, Wyszków
1Tumaniec Dariusz, Olsztyn
5Tumaniec Joanna, Olsztyn
2Tumialevich Mikhail, Grodno
3Turalska Małgorzata, Olsztyn
4Turek Ireneusz, Ełk
4Turowski Krzysztof, Warszawa
4Turski Przemysław, Warszawa
3Twarkowski Łukasz, Ełk
1Tworkowski Wojciech, Szczytno
5Tyburski Jarosław, Olsztyn
5Tydrych Tomasz, Elbląg
7Tynel Małgorzata, WARSZAWA
S Nazwisko i Imię  
6Tyrka Janusz, Olsztyn
3Tyszka Dariusz, Warszawa
7Tyszka Rafał, Warzszawa
7Tyszka Sylwia, Warzszawa
3Tytkiewicz Marcin, Grudziądz
2Uczkiewicz Jarek, Warszawa
4Uliczny Marcin, Płock
7Urban Anna, Olsztyn
2Urban Krzysztof, Rydzyna
3Urban Patryk, Janów Lubelski
4Urbanowicz Rafał, Warszawa
6Urbańska Sabina, Łódź
4Urbański Maciej, Warszawa
3Urbański Michał, Karczew
5Urbański Piotr, Łódź
6Urbański Zbyszek, Rawa Mazowiecka
4Usikov Anton
2Valiunas Rimas
5Vasin Vladimir, Warszawa
1Veiveris Darius
2Vilkelis Juozas
6Volchanska Iryna
1Wabnic Roman, Koło
1Wach Arkadiusz, Sławno
2Wachnik Bożena, Otwock
1Wachnik Wojtek, OTWOCK
1Wacinowski Marcin, GRODZISK MAZOWIECKI
5Wacławek Adam, Kanie
1Wacławek Bogusław, Kanie
3Wacławek Łukasz, Warszawa
2Wacławski Bartosz, Wilcza Góra
5Walczak Maciej, Warszawa
3Walczak Magdalena, Ciechanów
4Walczak Norbert, Łódź
4Walewicz Tomasz, Włocławek
4Walicki Filip, Warszawa
4Walkiewicz Tomasz
1Wardzyński Krzysztof, Warszawa
5Warzyński Artur, Warszawa
4Warzywoda Jakub, Warszawa
3Wasiak Damian, Wyszków
3Wasiak Rafał, Józefosław
3Wasilewski Rafał, Piaseczno
5Waszkowski Grzegorz, Grodzisk Mazowiecki
1Waś Michał, Pruszków
3Waśniewski Arkadiusz, Ząbki
1Wawer Adrian, Puławy
6Wawer Zuzanna, PUŁAWY
5Wawryszuk Nina, Mińsk Mazowiecki
3Wawryszuk Patryk, Mińsk Mazowiecki
4Wawrzyn Wojciech, Olsztyn
3Wawrzyniak Sławomir, Olsztyn
4Wawrzyniuk Ernest, Silno
7Wazowicz Magdalena, WARSZAWA
5Wągrodzki Rafał, Pruszków
2Wąsiewicz Magdalena, Warszawa
4Wejner Olgierd, Marki
5Wekiera Michał, Warszawa
3Werbiński Piotr, Łódź
3Wesołowski Kamil, Ełk
5Wesołowski Paweł, WARSZAWA
3Węgrzynowski Mariusz, Otwock
5Wiaderek Stanisław, Poddębice
5Wichrowska Marta, Aleksandrów Łódzki
3Wichrowski Maciej, ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
4Widuch Michalina, Warszawa
2Wieczorek Daniel, Olsztyn
7Wieczorek Dariusz
7Wieczorek Jakub, Łódź
4Wieczorek Wojciech, Katowice
3Wieleba Krzysztof, Modliborzyce
3Wieleba Mariusz, Modliborzyce
3Wielgo Kamila, Białki
3Wielgo Natalia, Białki
3Wielgołaski Adam, Warszawa
6Wiereska Tomasz, WIELISZEW
6Wierzbicka Wioletta, Pruszków
2Wierzbicki Jerzy, Warszawa
4Wierzbicki Maciej, Warszawa
3Wierzbowicz Krzysztof, LUBLIN
1Wierzbowicz Maciej, Skarżysko Kamienna
5Wierzbowicz Michał, Warszawa
3Wierzchowski Paweł, Warszawa
S Nazwisko i Imię  
2Wieszczyk Tomasz, Stare Babice
5Więckowska-Polit Iwona, Stryków
1Wiktor Wojciech, Poznań
6Wilczyńska Julia, Pułtusk
1Wilczyński Dariusz, Pułtusk
3Wilczyński Jan, Pułtusk
3Wilczyński Krzysztof, DĄBROWA BIAŁOSTOCKA
6Wilk Adam, TORUŃ
3Wilkiewicz Paweł, Ełk
6Winiarski Artur, Łódź
2Winiecki Kacper, Włocławek
3Winkler Szymon, Rybnik
4Wiśniakowski Jacek, Piaseczno
5Wiśniewska Justyna, Olsztyn
7Wiśniewski Bogdan, JÓZEFÓW
4Wiśniewski Dariusz, Olsztyn
1Wiśniewski Dariusz, Gdynia
7Wiśniewski Piotr, Łódź
1Wiśniewski Przemysław, Białystok
4Wiśniewski Wojciech
3Witaszewski Marek, Warszawa
4Witczak Tomasz, Warszawa
5Witecki Maciej, Piaseczno
3Witeska Piotr, Gdynia
2Witkowski Andrzej, Józefów
6Wittlieb Iwona, EŁK
1Wittlieb Robert, Ełk
6Wituszyński Przemysław, Warszawa
2Włazałek Aleksander, Pilawa
2Włazałek Mariusz, Pilawa
6Włodarczyk Mariusz, Klonowy Dwór
4Włoszycka Magdalena, STARE BABICE
4Wnęt Jakub, Warszawa
7Wodowski Piotr, Warszawa
4Wojciechowska Weronika, Wyszków
4Wojciechowski Krystian, Wieniec
2Wojciechowski Marcin, Warszawa
3Wojciechowski Mateusz, Wólka Radzymińska
3Wojciechowski Wojciech, Wyszków
3Wojda Leszek, Olsztyn
3Wojewódzki Daniel, ŁOCHÓW
7Wojnar Mariusz, Warszawa
6Wojtal Zbyszek, Olsztyn
5Wojtanek Tomasz, Warszawa
7Wojtarkowski Igor, Józefów
7Wojtarkowski Paweł, Józefów
1Wolański Maciej, Radom
3Wolcendorf Edward, Brwinów
1Wolf Mateusz, Warszawa
5Wolny Małgorzata, Warszawa
4Wolski Michał
4Wolszczak Hubert, Brwinów
1Wołosiuk Jarosław, OLSZTYN
7Wołoszczuk Aleksander, Warszawa
4Wołoszczuk Wojciech, Warszawa
1Worach Piotr, Warszawa
5Woroniecki Dawid, Łaskarzew
3Woskowicz Marcin, Łódź
5Woś-Sławińska Bernadeta, Jedlnia Letnisko
2Woźnica Dariusz, Otwock
1Woźnica Łukasz, Sulejówek
2Woźnica Małgorzata, Łomianki
1Woźnica Mariusz, Łomianki
2Wódka Wojciech, Warszawa
5Wójcik Aleksandra, Grójec
3Wójcik Kamil, Halinów
4Wójcik Leszek, warszawa
3Wójcik Marcin, Lublin
5Wójcik Michał, Chojnów
1Wójcik Przemysław, Glina
1Wójtowicz Wiesław, Chełm
3Wrona Marcin, Lublin
1Wrona Patryk, Włocławek
4Wrona Paweł, WARSZAWA
6Wrona Piotr, Warszawa
3Wroniecki Adam, TORUŃ
4Wroniecki Waldemar, Toruń
4Wrońska Dorota, Lubawa
5Wróbel Krzysztof, Józefów
6Wróbel Piotr, Józefów
5Wróbel Szymon, Józefów
4Wróblewska Agata, Warszawa.
6Wróblewski Marcin, Warszawa
S Nazwisko i Imię  
1Wróblewski Michał, Giżycko
3Wróblewski Wojciech, Zgierz
2Wróblewski Wojciech, Puławy
5Wrzesień Marcin, Rawa Mazowiecka
1Wrzesień Robert, Tomaszów Mazowiecki
2Wrzesiński Jacek, Warszawa
5Wrzesiński Jakub, Legionowo
2Wszołek Artur, CHEŁMNO
5Wyborski Krzysztof, Toruń
4Wyczółkowska Elżbieta, Puławy
1Wyczółkowski Paweł, PUŁAWY
3Wypych Krzysztof, WARSZAWA
4Wypych Marcin, SKUBIANKA
5Wyrzykowski Arkadiusz, Ełk
3Wysocki Bartłomiej, Piaseczno
5Wysocki Grzegorz, GÓRA
5Wysocki Marcin, Pruszków
7Wysokiński Marek, Olsztyn
2Wystop Michał, Łódź
3Wyszomierski Marcin, Mysiadło
6Wywrot Tomasz, Otwock
1Wyżlic Michał, Lubawa
6Zabłocki Michał, Warszawa
3Zaborowski Stanisław, Lipno
2Zacharewicz Dominik, Warszawa
3Zacharewicz Jacek, Józefosław
6Zacharewicz Paweł, Łomianki
4Zacharewicz Radosław, Łomianki
3Zachwieja Eugeniusz, Wyględy
3Zadrożny Grzegorz, Gietrzwałd
2Zagórski Jakub, Warszawa
3Zając Dariusz, Gorzyce
5Zakrzewski Grzegorz, Warszawa
1Zakrzewski Jerzy, Warszawa
3Zakrzewski Paweł, Okrąg
3Zakrzewski Piotr, Nisko
2Zalewski Eryk, Warszawa
4Zalewski Jacek, Brodnica
4Zalewski Mirosław, Warszawa
1Zalewski Pawel, Ełk
1Zalewski Robert, Warszawa-Ursynów
5Zalewski Tomasz, Grójec
5Zalewski Wojciech, Ełk
1Zamana Cezary, Łomianki
3Zaniewska Iwona, Olsztyn
3Zaniewski Tomasz, Olsztyn
5Zapała Jacek, Bobrowiec
1Zaród Łukasz, Łomianki
3Zasada Aleksandra, Warszawa
4Zawiasa Adam, Skierniewice
6Zawicki Tomasz, józefów
3Zawistowska Justyna, Wołomin
3Zawistowski Piotr, Warszawa
3Zawisza Mariusz, Wierzbica, Radom
7Zbrozek Kacper, Warszawa
3Zduńczyk Dariusz, Słupy
4Zdzichowski Piotr, Susz
6Zegar Marcin, WARSZAWA
3Zelcer Michał, Czaplinek
6Zembrzuska Małgorzata, Olsztyn
3Zembrzuski Jacek, Olsztyn
6Zerlotini Dos Reis Kawan, Cierpice
1Zickus Arunas
3Zieliński Adam, Łódź
2Zieliński Arkadiusz, Warszawa
3Zieliński Dariusz, Warszawa
1Zieliński Krzysztof, Olsztyn
1Zieliński Marcel, Elbląg
5Zieliński Mateusz
5Zielkowski Marcin, Żurominek
4Zielonka Włodzimierz, Płock
5Zienkiewicz Jan, Warszawa www.patnet.com.pl
3Zientara Paweł, Lublin
6Zieńczyk Robert
2Zięba Bartosz, Nidzica
2Zięba Julia
7Zięba-Wójtowicz Agnieszka, Lublin
6Ziorkiewicz Blazej, WARSZAWA
6Ziółek Magdalena
2Ziółek Marcin, Warszawa
7Ziółkowska Monika, Łódż
1Ziółkowski Jarosław, Łódź
4Ziółkowski Michał, Łódź
S Nazwisko i Imię  
3Zuchowicz Sebastian, Ełk
4Zupa Wojciech, Bydgoszcz
3Zurel Michał, Rypin
5Zurel Waldemar, Rybin
1Zwaliński Tomasz, Dąbrówno
3Zych Agnieszka, Piaseczno
3Zygmunt Ireneusz, Osowiec
2Zygner Tomasz, Warszawa
6Zytke Jarosław, Zgierz
5Żaba Piotr, Lublin
4Żaczek Jan, Andrespol
7Żaczek Maciej, Warszawa
3Żakiewicz Wojciech, Warszawa
6Żarnicka Anna, Turka
4Żarnicki Kamil, Turka
2Żebrowski Jędrzej, Ostróda
1Żebrowski Robert, Ostróda
3Żelazo Mateusz, Otwock
1Żero Artur, Ząbki
2Żeszczyński Cezary, Warszawa
7Żółtański Jakub
2Żuchliński Adam, Suchy Dwór
3Żuczkowski Marcin, Olsztyn
2Żywicki Adam, Nałęczów
3Żywólko Jarosław, Olsztyn
Sektor: 11 - Pozostali zawodnicy, którzy nie zostali wymienieni na tej liście
(w szczególności nowo zarejestrowani)
.