Wyniki
Klasyfikacja sektorowa
Sektor: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - Z sektora nr 7 startują pozostali zawodnicy
Numer sektora, z którego masz prawo wystartować, znajdziesz też w swoim profilu w Cyklopedii

Northtec MTB Zimą 2019 - Klasyfikacja SEKTOROWA

Sektor 6 (punkty: 275-322)
Sek. Pkt Nr Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Punkty zdobyte
w poszczególnych edycjach
6 298 2026 Adamiak Sylwia Team PKO Bank Polski 298
6 297 805 Antochowski Jan Ostróda
6 321 977 Bajon Kamil Łódź Łódź Kocha Sport
6 298 1951 Bartnik Michał Kraśnik 298
6 298 1953 Bartnik Wiktor Kraśnik 298
6 301 1638 Bertowski Mirosław Warszawa PATNET TEAM 294278304
6 320 1767 Bieniecka Nicola Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team
6 316 1776 Bijak Anna Kraśnik 316
6 297 760 Brygier Jacek Płock Płocki Klub Kolarski
6 310 1586 Brykowska Joanna Deutsche Bank Bike Team 310
6 308 952 Brzozowicz Grzegorz Chotomów Wieliszew Heron Team 308
6 308 687 Burak Paweł Płock
6 322 900 Burski Andrzej Warszawa Crazy Racing Team 322
6 289 1705 Chwil Mirosław GTCGARAGE 289
6 320 1126 Ciechan Michał
6 281 1631 Cyrny Rafał Warszawa Maruderzy Anty-Racing Team 281
6 277 1103 Czerwionka Radosław Wejherowo
6 305 1214 Czubak-Jary Asia Łódź Dell Team 281296
6 292 851 Dąbrowski Piotr Łódź GHOST RIDERS
6 290 769 Deptuła Jan Olsztyn
6 318 2037 Dębiec Miłosz JANÓW LUBELSKI 318
6 318 2038 Dębiec Rafał JANÓW LUBELSKI 318
6 286 932 Dobrzański Karol Łoziska 286
6 322 1017 Dworski Adrian warszawa 322
6 306 1155 Dzideczek Tomasz Józefów
6 297 1453 Furmańczyk Agnieszka Koluszki
6 298 1658 Gajowiak Elżbieta 298
6 284 1634 Gajowiak Klaudia 284
6 311 1816 Głowacki Krzysztof Inowrocław 311
6 301 716 Gorczycki Piotr CZARNOWO Continental
6 312 2008 Górnik Mirosław Kozłowo 312
6 285 1421 Górski Zdzisław Ciechanów T4B team 307265
6 295 1718 Grudzińska Sylwia Otwock STANWEX II TEAM 268
6 301 1574 Guga Radosław 301
6 322 1345 Guzińska Krystyna Piotrkow Trybunalski
6 297 684 Guziński Jarosław Piotrków Trybunalski
6 276 2077 Janicki Adrian KOBYŁKA Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 276
6 308 2075 Jankowski Damian Mława TEMPO MŁAWA 308
6 318 1507 Jankowski Michał Sieradz
6 308 2076 Jankowski Piotr Mława TEMPO MŁAWA 308
6 310 1562 Jary Justyna Łódź Dell Team 284296
6 277 1902 Jeżak Jacek Lublin WIM Extreme MTB Team 263
6 283 1565 Jędrzejewski Stanisław Piaseczno 283
6 282 1744 Kaczyński Marcin 282
6 281 1474 Kado Teresa Łajski Wieliszew Heron Team 236234247
6 320 751 Kalinowski Błażej Warszawa
6 320 208 Karlińska Patrycja WARSZAWA Alltop STAG Team 320
6 298 1968 Kasprzyszak Piotr Józefów HPE-ESKOM
6 283 1062 Kimber RadosŁaw Ciechanów
6 279 1894 Klimaszewska Alicja Turowo 279
6 296 992 Klinger Dominika
6 313 114 Kompa Ewa Gałków Mały Dell Team 287288309
6 321 895 Koprek Tomasz Łódź
6 315 1675 Kowalczyk Zbigniew NOWY KRĘPIEC 315
6 298 209 Kowalik Agnieszka Warszawa Alltop STAG Team 281285
6 298 1077 Koźliński Artur Warszawa
6 310 944 Krysztofczyk Piotr Łódź 310
6 294 972 Książek Marzena Inowrocław
6 298 1025 Kurowski Marek Warszawa PATNET TEAM 298
6 301 1262 Kurp Jan Warszawa 301
6 300 2099 Lehmann Jacek Pruszków The LeMans Team 300
6 306 1874 Leszczyński Krzysztof Warszawa DWOT 306
6 301 284 Lichocka Agata
6 321 1929 Lipowski Konrad MŁAWA 321
6 314 1687 Luchowski Bartłomiej KRAKÓW 314
6 304 1672 Łysiak Artur JANÓW LUBELSKI 304
6 316 1821 Machula Mariusz Legionowo 316
6 295 1306 Maciejewski Wiktor Łódź Veolia Energia Łódź Bike Team
6 291 103 Malec Agnieszka Warszawa 286260299
6 316 1847 Małaśnicki Jacek 316
6 322 1442 Matraszek Patrycja Chotomów Wieliszew Heron Team 322
6 284 803 Matuszewska Joanna Grudziądz
6 278 1642 Mirkowska Magdalena Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
6 301 693 Mrówczyński Krzysztof Brodnica
6 285 973 Mudlaff Kamil Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
6 300 736 Nessel Maria Toruń
6 310 928 Nesterowicz Małgorzata Zielonki GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 290
6 303 733 Ochrymczuk Anna Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
6 321 1528 Olszewski Tomasz Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 312305
6 294 686 Ostrowski Paweł Brodnica
6 316 1532 Oszkiel Paweł Seroki-Parcela 320300
6 304 1711 Paderecki Maciej ŚWIDNIK GTCGARAGE 304
6 287 1867 Pakosz Janusz Warszawa 287
6 312 1865 Paluch Iwona Nowy Dwór Mazowiecki 258289285
6 300 1825 Paluch Józef Biłgoraj 300
6 317 1930 Paprzycki Dariusz Olsztyn Cross 317
6 306 1502 Pawłowski Amadeusz Zbędowice
6 313 1137 Pazdan Piotr ZĄBKI Team PKO Bank Polski 313
6 286 1078 Piasecki Maciej Warszawa IGT MTB TEAM
6 308 1189 Piech Szymon Nałęczów
6 321 807 Pietrzak Szymon Zielona Góra
6 301 748 Piwowarski Tomasz EEH BIKE TEAM
6 312 1742 Pluciński Piotr ZĄBKI 312
6 276 1440 Poczopko Aurelia Olsztyn Cryospace Olsztyn 264250
6 319 927 Radzimska Joanna Warszawa Bar Janusz MTB Team 275
6 318 865 Rembowski Tomasz Ciechanów
6 308 2083 RoguŚ Natalia RASZYN 308
6 307 1197 Samonek Dominik LUBLIN
6 300 1647 Sarnowski Michał Warszawa The LeMans Team 300
6 285 1693 Siegieńczuk Medart ZAMOŚC 285
6 298 1671 Skubik Sylwester JANÓW LUBELSKI 298
6 312 1622 Snowacki Przemyslaw Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz 290219
6 317 696 Stan Jarek Warszawa 272311
6 304 1917 Strawa Beata LUBLIN 304
6 312 1954 Stręciwilk Adam DZWOLA BIKE CLUB Janów Lubelski 312
6 310 1955 Szabat Michał Janów Lubelski 310
6 277 190 Szawurski Marcin Warszawa 277
6 304 1716 Szubski Artur Mogielnica SST Lubcza 304
6 303 1633 Urbańska Sabina Łódź 296293
6 316 1301 Urbański Zbyszek Rawa Mazowiecka Rawa Mazowiecka
6 282 1157 Walczyna Krystian Sokolniki
6 283 1102 Walo Józef Jerzy Ciechanów
6 309 784 Wiśniewska Justyna Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 309
6 283 1937 Wnęt Jakub Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 283
6 285 1604 Wroczyński Paweł Warszawa Bar Janusz MTB Team 285
6 322 1703 Wrona Milena Jabłonna
6 290 721 Wrzosek Katarzyna NOWE MIASTO LUBAWSKIE
6 309 800 Wrzosek Krzysztof Nowe Miasto
6 306 1772 Zdanowski Bartosz Żyrardów
6 284 1878 Zielony Ewa Warszawa 284
6 296 1206 Ziółkowski Michał Łódź Dell Team
6 316 810 Żarlińska Olga Warszawa GO Sport Scrapper Team 316
6 318 883 Żmuda Hubert Maków Mazowiecki
Partnerzy