Wyniki
Klasyfikacja sektorowa
Sektor: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - Z sektora nr 7 startują pozostali zawodnicy
Numer sektora, z którego masz prawo wystartować, znajdziesz też w swoim profilu w Cyklopedii

Northtec MTB Zimą 2019 - Klasyfikacja SEKTOROWA

Sektor 5 (punkty: 323-355)
12
Sek. Pkt Nr Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Punkty zdobyte
w poszczególnych edycjach
5 331 924 Adamowski Jacek Warszawa 331
5 351 1962 Adamus Jarosław Częstochowa 351323
5 344 834 Andrzejczuk Katarzyna Warszawa GO Sport Scrapper Team 344327
5 327 1492 Arbaszewski Marcin Pomiechówek RB Riders 327
5 334 265 Babiński Radosław Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 334302
5 343 120 Bernacik Paweł Warszawa 343
5 336 1621 Biela. Paweł. Olkusz 336
5 341 2007 Bizior Marcin Warszawa MontazReklam24.pl 341
5 335 1607 Borowska Iwona Warszawa Alumex MTB Team 321335
5 332 1678 Brześkiewicz Dorota Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 332
5 353 450 Brzózka Artur BokserskAutoserwis Bike Team 353336
5 334 916 Butkiewicz Jarosław Legionowo 334
5 326 934 Chęć Joanna Milanówek 305326
5 333 1945 Chodnikiewicz Jarosław warszawa Deutsche Bank Bike Team 333
5 347 294 Chustecki Wojtek Warszawa 347
5 354 1664 Chyczewski Rafał Warszawa 354
5 338 796 Czarniawska Katarzyna Warszawa Kompren Sport Team 338326
5 346 73 Dąbkowski Dariusz Naterki LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 346335
5 331 1637 Dudkiewicz Daniel Mroków Maro Sport Team 331
5 344 1560 Dudkowski Radosław Józefów KAMYK Radzymin MTB TEAM 344
5 344 1723 Glinka Arkadiusz Warszawa 344
5 354 1636 Gliński Szymon Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 354341
5 337 1958 Głogowski Jerzy WARSZAWA Retro Rowery Duda Team 337
5 350 1844 Grabski Marcin Łódź 350
5 355 1291 Gronowski Marek michałów-reginów Wieliszew Heron Team 355
5 351 58 Grudziński Tomasz Sękocin Stary 346351
5 339 1964 Grzesiński Marek Warszawa 339
5 343 260 Grzybowski Marcin Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 343
5 336 1858 Gurzyński Dariusz Szczytno Bel Polska MTB Chorzele 336
5 330 1591 Guzewski Wojciech Żyrardów TCL MTB Team 330
5 351 1747 Hryckiewicz Łukasz Mysiadło Roche Polska sp. z o.o. 351
5 349 1484 Jarzębowski Maciej Rypin Agrolok Sport Team 349349
5 334 1257 Jędrzejczuk Tomasz Warszawa Cisowianka 334312
5 334 2025 Kado Mirosław Łajski Wieliszew Heron Team 334
5 343 1666 Kalitowski Maciej Nowy Dwór Mazowiecki 343
5 340 1523 Kamińska Zuzanna Warszawa Warszawski Klub Kolarski 340
5 337 1850 Kamiński Grzegorz Olsztyn 337
5 340 1160 Kamiński Witold Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 340311
5 343 1344 Kanownik Sławomir MARKI MCP Bike Team 343
5 349 1933 Karkowski Rafał Płock Płocki Klub Kolarski 349
5 324 1915 Kazińska Katarzyna Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 324
5 350 140 Kępa Marcin. Skierdy PATNET TEAM 350
5 350 1029 Kirzyński Mateusz Sulejówek 350
5 332 268 Klasa-Lewandowska Magdalena Toruń WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 332315
5 351 1895 Klimaszewski Mariusz Turowo 351
5 337 277 Kłęk Piotr Warszawa Emek Bike Team 337
5 342 1650 Komorowski Robert Warszawa Team PKO Bank Polski 342
5 336 502 Konopka Halina Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 336
5 323 1939 Korpalski Arkadiusz Warszawa MontazReklam24.pl 323
5 345 46 Kosiński Włodzimierz Kozłów Biskupi 337345
5 353 55 Kowalski Mariusz Olsztyn Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie 275353
5 351 53 Krajza Ireneusz Skarżynek T4B team 289351
5 354 194 Krogulski Karol Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 354
5 349 1434 Kruba Beata Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 349
5 355 1942 Kubiak Ewa Loyalty Point Racing Team 355
5 353 2081 Kubit Marcin Mława 353
5 351 1870 Kuflewski Piotr Puławy 351
5 354 142 Kułakowski Paweł Gdynia Cisowianka 354352
5 337 68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech Warszawa 337
5 328 1643 Kurowski Dariusz Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 328
5 348 360 Letachowicz Piotr Warszawa 348
5 342 955 Maciejewski Jacek Chotomów Wieliszew Heron Team 342
5 351 1204 Malik Witosław Łódź Dell Team 351
5 349 1980 Maluchnik Jarosław Działdowo LC MTB TEAM 349
5 328 1512 Małolepszy Janusz Razem Trenujemy Sport 328
5 353 828 Małysz Katarzyna Legionowo GO Sport Scrapper Team 344353
5 351 1256 Mamcarz Paweł Warszawa Cisowianka 351
5 340 931 Mańkowski Marek Grudziądz 340
5 353 1540 Marcinek Krzysztof Lublin PZU Sport Team 353
5 335 1814 Maszerowski Dawid SUŁOCIN PŁOCKI KLUB KOLARSKI 335
5 329 1441 Matraszek Piotr Chotomów 329
5 350 1957 Matuszak Andrzej Warszawa 350
5 328 1274 Mądry Tomasz Warszawa 328
5 336 493 Milewski Jacek KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 336327
5 347 1632 Miller Piotr Warszawa Xerox Team 347
5 323 1580 Nowakowska Katarzyna Janki Pro Family Cycling Team 323318
5 337 1201 Obidziński Dariusz Łódź Dell Team 337315
5 343 1571 Orlikowski Michał 343
5 344 254 Pacuk Dariusz Toruń WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 344
5 336 1132 Paradowski Waldemar Warszawa Team PKO Bank Polski 336
5 332 310 Paszczyk Katarzyna Elk PT Mazury Team Ełk 332323
5 327 1238 Pawlak Zofia Karczew SuperDrob Bike Team 327302
5 340 1596 Piątek Katarzyna Warszawa 339340
5 332 1991 Popek Zuzanna Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 327332
5 335 1447 Popiołek Marcin Toruń 335
5 341 1526 Pykało Wojciech Warszawa W swoim tempie 341
5 332 1569 Radecki Michał Legionowo 332
5 344 922 Radzimski Krzysztof Warszawa Bar Janusz MTB Team 344
5 340 1916 Romanow Marcin Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 340
5 325 1811 Rostkowski Marcin DZIAŁDOWO haftomaniak.pl 325
5 350 1931 Rój-Karkowska Agata Płock Płocki Klub Kolarski 350
5 346 844 Różycka Katarzyna Cząstków Maz. GO Sport Scrapper Team 346
5 341 14 Ruba Zbigniew Pionki NRF HEPU RACING 341
5 325 170 Sajna Marian Nowy Dwór Mazowiecki 325
5 331 961 Sienkiewicz Żaneta Zielonka RB Riders 324331
5 342 1807 Sitek Wojciech Nowy Dwór Mazowiecki RB Riders 342
5 344 1748 Słotwiński Michał Warszawa ABC Data Bike Team 344
5 339 353 Sobkowiak Agnieszka Toruń IGT MTB TEAM 339
5 338 283 Socha-Mudlaff Monika TORUŃ GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 338
5 340 267 Sosnowska-Dłoniak Jolanta Bogdany WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 340309
12
Partnerzy