20.01
niedziela
Jabłonna - Chotomów
I
10.02
niedziela
Mrozy (Jeruzal)
II
24.02
niedziela
Długosiodło
III
Wyniki
Klasyfikacja sektorowa
Sektor: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - Z sektora nr 7 startują pozostali zawodnicy
Numer sektora, z którego masz prawo wystartować, znajdziesz też w swoim profilu w Cyklopedii

Northtec MTB Zimą 2019 - Klasyfikacja SEKTOROWA

Sektor 5 (punkty: 323-355)
1
Sek. Pkt Nr Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Punkty zdobyte
w poszczególnych edycjach
5 332 116 Auguścik Mariusz Warszawa 332
5 337 112 Bareja Leszek Warszawa 337
5 335 312 Bazan Iga Warszawa Warszawski Klub Kolarski 330335
5 325 138 Borys Ewa Warszawa MCP Bike Team 325
5 337 199 Brześkiewicz Arkadiusz Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 337
5 345 395 Buczek Tomasz SIEDLCE 345
5 323 320 Cieślak Piotr łódź 277323
5 347 228 Cupryniak Sebastian SIERADZ SZWED MEBLE MTB TEAM 347
5 343 454 Dasiewicz Jakub warszawa 343
5 336 340 Drozd Maciej Golub-Dobrzyń 323336
5 352 297 Dudkowski Radosław Józefów KAMYK Radzymin MTB TEAM 352
5 344 329 Dykalska Martyna Rypin cykliści rypin 344335
5 354 225 Eronin Mikhail Kalingrad 354
5 343 305 Gąsiewska Magdalena Warszawa 335343
5 332 456 Goździński Kacper Rogów Lesz`Go! Rogów Junior 332
5 328 366 Goździński Paweł Rogów Lesz`Go! Rogów Masters 328
5 343 325 Grudniewski Tomasz Otwock 326343
5 324 125 Gutowski Kamil Prostki MTB EŁK PROSTKI 324315
5 353 184 Jatelnicki Olgierd Kamionka LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 350353
5 341 365 Jedynak Mikołaj ROGÓW LKK Luks Sławno 341
5 353 666 Kalitowski Maciej Nowy Dwór Mazowiecki 302353
5 346 313 Kanabus Michał Jeziorko 346
5 349 223 Kępa Marcin. Skierdy PATNET TEAM 349336
5 343 127 Krasuski Andrzej Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 334343
5 337 68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech Warszawa 319337
5 328 377 Łasiński Piotr Warszawa Łasiński Team 328
5 345 211 Marciniak Krzysztof Łomianki Dolne ABSOLUTE BIKES TEAM 345323
5 355 282 Niewiadomski Krzysztof Warszawa 340355
5 342 54 Obel Marcin Lesznowola Qodeca Cycling Team 342
5 346 6 Olesiejuk Paweł Warszawa 346
5 329 259 Padziński Mariusz Lublin Rowerowy Lublin 326329
5 331 387 Piasecki Leszek Katowice 331
5 325 346 Pociask Adam NOWA WIEŚ WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 325
5 337 233 Polakowski Tadeusz Starachowice Starachowicki Klub Kolarski 314337
5 355 294 Pyłko Grzegorz Mława Kross Staff Team 355355
5 346 106 Rakowska Gizela Gniezno NORTHTEC-BIKE TEAM 346
5 354 422 Raszkiewicz Marta Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 354
5 331 151 Rzeszot Jagoda Rypin cykliści rypin 331
5 337 296 Sawicki Andrzej Lublin INżYNIERIA ROWEROWA 337
5 335 195 Siejka Tomasz Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 335
5 346 326 Siemaszko Michał Warszawa 304346
5 350 390 Szałaj Jacek Białystok PIE3CKI TEAM 350
5 328 334 Szewczyk Andrzej Warszawa 304328
5 337 167 Wachnik Bożena Otwock SuperDrob Bike Team 307337
5 324 279 Wodyczko Michał 324324
5 355 230 Woroniecki Dawid Łaskarzew NC+ SPORTS TEAM 355
5 346 393 Wroński Grzegorz 346
5 343 217 Wyszyński Paweł Kołaków BWN engineering 313343
5 354 281 Zakharchenko Elena Kaliningrad 354
5 327 269 Zieliński Adam Łódź 325327
1
Partnerzy