20.01
niedziela
Jabłonna - Chotomów
I
10.02
niedziela
Mrozy (Jeruzal)
II
24.02
niedziela
Długosiodło
III
Wyniki
Klasyfikacja sektorowa
Sektor: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - Z sektora nr 7 startują pozostali zawodnicy
Numer sektora, z którego masz prawo wystartować, znajdziesz też w swoim profilu w Cyklopedii

Northtec MTB Zimą 2019 - Klasyfikacja SEKTOROWA

Sektor 4 (punkty: 356-379)
1
Sek. Pkt Nr Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Punkty zdobyte
w poszczególnych edycjach
4 375 349 Adamowski Jacek Warszawa 375331
4 373 164 Bandura Jacek Chorzów Trek Velonews 373369
4 364 232 Barczewski Marek Toruń cyklobox.pl 364
4 361 362 Berezowski Andrzej Warszawa 361
4 360 275 Bodenszac Kacper Żuromin cykliści rypin 315360
4 356 394 Bolek Remigiusz Nowa Iwiczna NC+ SPORTS TEAM 356
4 363 374 Buczek Natalia SIEDLCE Triathlon Siedlce Club 363
4 374 73 Dąbkowski Dariusz Naterki LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 359374
4 372 379 Dembek Jarosław Warszawa ABC Data Bike Team 372
4 361 389 Godlewski Dominik Warszawa Warszawski Klub Kolarski 361
4 376 399 Grądkowski Grzegorz Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 376
4 370 58 Grudziński Tomasz Sękocin Stary 347370
4 358 188 Hofman Tomasz Warszawa Kraft MTB Team 358352
4 379 198 Hołówko Marek Biłgoraj 379
4 362 178 Ilski Franciszek Jabłonna 362
4 374 317 Józefczuk Jarosław Cyców Bike Room Team 374
4 360 161 Klementowicz Krzysztof Otwock 349360
4 366 196 Kluch Łukasz ORPELÓW 355366
4 361 157 Komorowski Zbigniew Grójec Crazy Racing Team 361359
4 362 331 Korzeniewski Bartosz Jozefow AK-SPED 362
4 357 46 Kosiński Włodzimierz Kozłów Biskupi 357
4 359 310 Kuprian Szymon Olsztyn 359
4 375 169 Laczkowski Grzegorz OSTROŁĘKA Bike Fun Legionowo 349375
4 375 466 Lamowski Marcin SULEJÓWEK MCP Bike Team 375
4 369 452 Marcinowski Dawid Radom NRF HEPU RACING 369
4 360 123 Mołotkiewicz Jakub Warszawa Tchibo 348360
4 361 343 Nowosiński Wojciech Jablonna 347361
4 366 381 Pilarska Róża Rypin cykliści rypin 366
4 363 102 Płonka Andrzej NORTHTEC-BIKE TEAM 363
4 362 117 Pulkowski Tomasz Warszawa 362333
4 375 457 Romańczuk Paweł Łęczna 375
4 369 111 Rosiński Michał WARSZAWA Kona Bikers 369345
4 362 333 Rusek Marta Warszawa Warszawski Klub Kolarski 362
4 379 444 Rząsowska Anna Osieck 325379
4 363 253 Samborski Andrzej Białystok PIE3CKI TEAM 363
4 373 61 Sawicka Aleksandra Warszawa ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 373
4 361 368 Sobczek Mariusz Puławy Bike Room Team 361
4 377 88 Sobczuk Joanna Warszawa Wodociągi Warszawskie 344377
4 357 203 Szewczak Daniel Warszawa Wawa Bike Team 357
4 359 344 Szymkowski Artur Jabłonna 349359
4 376 420 Tomaszewski Bogdan Marki Timbud Team 376
4 357 204 Turski Przemysław Warszawa TWT Automatyka 357
4 358 207 Wielgo Natalia Białki RKS Family Active Tłuszcz 319358
4 372 396 Wierzbicka Łucja Nowe Iganie Triathlon Siedlce Club 372
4 360 187 Wierzchowski Paweł Warszawa 360345
4 361 231 Wójcik Leszek warszawa 361311
4 374 128 Zacharewicz Radosław Łomianki LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 374
4 357 192 Zaniewska Iwona Olsztyn Cryospace Olsztyn 357
4 376 143 Żyżyńska-Galeńska Krystyna Warszawa 376374
1
Partnerzy