Wyniki
Klasyfikacja sektorowa
Sektor: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - Z sektora nr 7 startują pozostali zawodnicy
Numer sektora, z którego masz prawo wystartować, znajdziesz też w swoim profilu w Cyklopedii

Northtec MTB Zimą 2019 - Klasyfikacja SEKTOROWA

Sektor 4 (punkty: 356-379)
12
Sek. Pkt Nr Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Punkty zdobyte
w poszczególnych edycjach
4 367 925 Adamowski Paweł Warszawa 367
4 358 1871 Arnold Waldemar Warszawa Clear Bike Team 358
4 378 9 Baczewski Jerzy łódź 378
4 374 1529 Baranek Paweł Piaseczno 374
4 369 1416 Barczak Wojciech Bydgoszcz 369
4 361 1001 Bareja Leszek Warszawa 361335
4 357 1572 Bazan Jacek Warszawa QUANTUM BIKE TEAM 357
4 368 1476 Berkan Małgorzata Warszawa Bike Concept 351368
4 365 1648 Bieńkowski Maciej Warszawa [BS|TT] Benefit Systems Triathlon Team 351365
4 357 2082 Boratyński Marcin Białystok 357
4 376 1289 Borkowski Marcin Legionowo 376
4 361 204 Borysiuk Agnieszka Warszawa Alltop STAG Team 361357
4 362 405 Cabaj Diana Warszawa Alumex MTB Team 362338
4 376 798 Ciaś Przemysław Jozefow TS Meran-Otwock 376
4 367 816 Cichecki Jacek Warszawa GO Sport Scrapper Team 357367
4 368 965 Cieślak Daniel Legionowo 368
4 374 1424 Ciskowski Marcin Legionowo DAX Rowery Legionowo 374
4 372 1628 Cywińska Weronika Lublin Cywińscy 372
4 367 1614 Cywiński Andrzej Turka Cywińscy 367
4 375 1127 Czarniawski Grzegorz Warszawa Kompren Sport Team 322375
4 372 963 Dąbrowski Jarosław Szczecin 372
4 370 321 Depczyńska Dagmara ŁÓDŹ Łagiewnicka Wataha 370
4 359 1605 Dubaj Robert Lublin Inżynieria Rowerowa lublin 359
4 356 1567 Dulz Marcin LEGIONOWO RB Riders 356
4 379 2063 Fidurski Wiesław Złotów LKS Drogowiec Złotów 379
4 362 1538 Gabrylewicz Ewa EŁK MTB EŁK PROSTKI 362
4 367 1283 Giedzicz Andrzej Łomianki AMMG 367
4 378 1635 Gliński Rafał Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 359378
4 363 1897 Gordon Piotr Warszawa FIS Bikers Team 363329
4 358 52 Goździński Paweł Rogów Lesz`Go! Rogów Masters 358
4 367 778 Górnik Adam Łódź Only You Bike Team 367
4 377 918 Grabek Radek Warszawa 377
4 364 1749 Grudniewski Tomasz Otwock 364
4 377 1575 Grzegorczuk Tomasz Warszawa PATNET TEAM 371377
4 372 274 Grzybowski Hieronim Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 372
4 364 808 Hofman Tomasz Warszawa Kraft MTB Team 364335
4 370 1377 Jaczyński Adam Marki MCP Bike Team 370
4 365 1819 Jakubiak Bartosz Legionowo 365
4 358 1563 Jary Bogusław Jasieniec Iłżecki Górny Dell Team 358
4 373 118 Jasiński Tomasz Zalesie Górne 373
4 377 2049 Jastrzębowski Janusz Mława Kross Staff Team 377
4 367 1820 Jastrzębski Piotr Brzeziny Strefa Rowerowa Brzeziny 367
4 368 1487 Jaworski Łukasz OŻARÓW MAZOWIECKI KOMOBIKE SCOTT 361368
4 365 1910 Jazgara Robert Warszawa 365
4 378 113 Jermakowicz Bartłomiej Piaseczno COZMOBIKE TEAM 378361
4 363 935 Juchniewicz Artur Warszawa 363
4 373 937 Juchniewicz Dominik Warszawa 373
4 359 1516 Kalinowska Justyna Legionowo 359
4 379 490 Kalinowski Grzegorz Olsztyn LIBRO Cycling Team 379
4 357 1296 Karpiesiuk Hubert CHOTOMÓW Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 357
4 377 1941 Kempka Mariusz Mława TEMPO MŁAWA 377
4 359 1812 Kisicki Tomasz Radomno 359
4 358 2056 Klech Jerzy Olsztyn 358
4 362 2415 Klicki Tomasz Marki MCP Bike Team 362
4 369 1521 Klimiuk Tomasz Otwock 369
4 376 2048 Kłosowski Krzysztof Krosno Kross Staff Team 376
4 371 1464 Kolanowski Marek Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 371367
4 360 953 Kominek Mikołaj Józefów 360
4 377 2065 Komur Dariusz Wrocław 377
4 367 848 Kosko Magdalena Ząbki MCP Bike Team 367
4 357 1519 Krasuski Andrzej Warszawa Loyalty Point Racing Team 357
4 359 1813 Kruczek Monika warszawa 359
4 370 917 Krzyżanowski Przemysław Legionowo 370
4 370 289 Kulińska Dorota Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 356370
4 357 1840 Kuś Marcin Gołków 357
4 369 1035 Kwiatkowska-Sioch Edyta WARSZAWA 369
4 373 275 Laseczka Marcin Warszawa 366373
4 370 558 Lasek Marcin Legionowo 370
4 357 1906 Lasota Marcin Łódź 357
4 357 1167 Lewandowska Izabella Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 357
4 369 1739 Lipiec Jacek Nieporęt 369
4 357 923 Ławiak Tomasz Warszawa 357
4 373 1449 Łopacz Adam 373
4 379 1023 Łyś Stanisław 379
4 369 107 Małyska Emil LUBLIN 369362
4 358 1478 Małyska Paweł Łódź 358
4 360 1652 Marzoch Łukasz Ząbki 360
4 370 1876 Merkiewicz Olgierd Przasnysz Bel Polska MTB Chorzele 370
4 367 280 Misiaszek Michał Toruń - Toporzysko GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 367
4 363 1561 Młynarski Tomek WARSZAWA 363
4 360 1724 Mroczkowski Tomasz Warszawa 360
4 357 1903 Mrówczyński Błażej Golub-Dobrzyń GTR- GOLUBSKIE TOWARZYSTWO ROWEROWE 357
4 368 500 Nałęcz Jan Ciechanów 357368
4 373 13 Napióra Alicja Sokolniki Las Hurtap 373
4 361 910 Nesterowicz Jakub Zielonki GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 359361
4 363 1016 Niewęgłowski Jarosław Toruń IT UTIL 363
4 363 1176 Niklewicz Ewa Julianów HPE-ESKOM 363
4 368 251 Nowak Kamil Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 368
4 365 1842 Nowak Piotr Warszawa 365361
4 379 1743 Nowakowski Rafał Warszawa KUŹNIA TRIATHLONU 379
4 371 1036 Nowosiński Wojciech Jablonna 371
4 358 1032 Nowotko Jarosław Warszawa Spinaker Team 358
4 374 1527 Olszewska Marta Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 353374
4 365 2069 Orłowski Dominik Gródki 365
4 379 1564 Oszkiel Kamil Seroki-Parcela NC+ SPORTS TEAM 379327
4 368 1264 Paluch Piotr Warszawa 368
4 356 1477 Palusiński Bartek Kraków 356
4 374 1919 Panasiuk Piotr Warszawa 374
4 371 1826 Paprota Przemysław Płońsk AGR Płońsk 371
4 356 1490 Paszkiewicz Dariusz Piaseczno 356
12
Partnerzy