Wyniki
Klasyfikacja sektorowa
Sektor: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - Z sektora nr 7 startują pozostali zawodnicy
Numer sektora, z którego masz prawo wystartować, znajdziesz też w swoim profilu w Cyklopedii

Northtec MTB Zimą 2019 - Klasyfikacja SEKTOROWA

Sektor 3 (punkty: 380-408)
12
Sek. Pkt Nr Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Punkty zdobyte
w poszczególnych edycjach
3 390 1872 Adamek Michał Wrocław 390
3 395 970 Andrzejczuk Piotr Warszawa Bank Pekao Team 395391
3 383 929 Antolak Ryszard Warszawa IBOX Mała Liga Cycling Team 383
3 381 649 Bagieńska Jolanta Brwinów IFON KolarzKlub 381
3 385 1857 Bałdyga Grzegorz Warszawa 385
3 382 403 Barnaś Paweł Warszawa Alumex MTB Team 382
3 392 1573 Bazan Iga Warszawa Warszawski Klub Kolarski 392
3 398 1577 Betlej Maciej DODIDDONE TEAM 398374
3 389 1810 Bialik Jerzy WARSZAWA Wawa Bike Team 389
3 408 515 Bigas Grzegorz Warszawa 408
3 385 1843 Blokowska Beata Kwidzyn AKJ KWIDZYN 385
3 403 1620 Bojanowski Dariusz Koluszki Veolia Energia Łódź Bike Team 403
3 386 1019 Borkowicz Bartosz Lipno LIPA MTB 386
3 390 2004 Borowski Maciej Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 313390
3 380 1172 Buczel Mateusz Warszawa HPE-ESKOM 380
3 402 1649 Budny Łukasz KRASNE Mayday team Lublin 402
3 395 250 Bukowski Marek Warszawa Loyalty Point Racing Team 395375
3 390 1854 Bursiuk Yevhen Dell Team 390
3 388 1823 Chinowski Bartosz Rawa Mazowiecka 388
3 406 1234 Cieślak Konrad Otwock 406
3 384 915 Cieślak Marcin Legionowo Smurfit Kappa Adventure Team 384355
3 393 1522 Czajkowska Joanna Warszawa GO Sport Scrapper Team 376393
3 393 1613 Dalak Tymon Warszawa 393
3 389 954 Damentka Marcin Warszawa 389
3 401 1617 Dąbrowski Marcin Łomianki Polmo Łomianki 401379
3 401 1889 Dłużniewski Marcel Rypin UKS Cykliści RYPIN 401
3 408 1293 Dużyński Sebastian Marki MCP Bike Team 408
3 404 1287 Dykalska Martyna Rypin cykliści rypin 392404
3 392 2071 Gajewska Julia Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 392
3 401 2072 Gajewski Karol Stare Lipiny Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 401
3 402 1659 Gajowiak Mariusz Piastów 402
3 406 282 Gałkowski Marcin Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 406
3 408 1730 Gaweł Andrzej Olsztyn 403408
3 395 1285 Golan Bolesław LEGIONOWO 394395
3 382 1618 Górski Paweł Nowy Dwór Mazowiecki Chyże Małpy 382
3 408 21 Grabowski Paweł Serock MCP Bike Team 408
3 395 1751 Granat Daniel Warszawa 395
3 395 1539 Grela Wiesław Ełk MTB EŁK PROSTKI 395
3 380 400 Gromadko Piotr Warszawa Maro Sport Team 380365
3 382 1583 Gruca Karolina Warszawa Goldensubmarine RACING TEAM 382
3 390 202 Grudna Monika WARSZAWA Alltop STAG Team 390
3 403 206 Grudny Jakub WARSZAWA Alltop stag Team 387403
3 398 1879 Grzela Piotr Warszawa 398
3 395 714 Guzewicz Artur Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 395380
3 384 1015 Harla Michał Warszawa 384
3 390 1388 Jaczyński Karol Marki 390
3 394 959 Jakubczyk Marcin Warszawa GEODETIC DOBRY KURS TEAM 394
3 401 1469 Janiuk Jarek Hajnówka SAMI SWOI 401
3 399 1725 Jankowski Łukasz STAROWA GÓRA move factory. mtb 399
3 385 1587 Jarociński Krzysztof KOBYŁKA Deutsche Bank Bike Team 385
3 384 1485 Jarzębowski Mieszko Rypin cykliści rypin 384384
3 381 2016 Jarzębski Rafał MIŃSK MAZOWIECKI Mińska Grupa Rowerowa 371381
3 401 1581 Jatelnicki Olgierd Kamionka Loyalty Point Racing Team 401
3 388 1588 Kacprzyk Maciej Rawa Maz RAWA MTB 388
3 395 1891 Karczewski Sławomir Działdowo 395
3 402 506 Karwowski Jakub Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 402
3 394 790 Kasprzak Tomasz Otwock TS Meran-Otwock 394
3 408 1717 Kaźmierczak Maciej Łódź Cisowianka 408
3 382 1400 Kierus Michał Lodz Dell Team 357382
3 407 161 Klementowicz Krzysztof Otwock 407
3 395 2074 Klimek Andrzej TEMPO MŁAWA 395
3 402 1493 Kłos Rafał Ciechanów T4B team 402377
3 384 1999 Kołatka Anna Iława Cryospace Olsztyn 384373
3 403 199 Kołatka Zbigniew IŁAWA 403369
3 380 780 Kołowiecki Stanisław Otwock TS Meran-Otwock 380
3 382 1216 Kompa Tomasz Gałków Mały Dell Team 382380
3 405 2064 Komur Grzegorz Mława 405
3 392 669 Kowalczyk Łukasz Pionki ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 392382
3 391 1038 Kowszewicz Szymon Tryszczyn CSU Racing Team Bydgoszcz 391373
3 399 1213 Kozanecka Marta Uniejów Dell Team 399385
3 391 1431 Koziorowski Grzegorz Olsztynek Cryospace Olsztyn 391388
3 407 504 Krakowski Michał Jabłonna BokserskAutoserwis Bike Team 407
3 402 1433 Krygielski Krzysztof Wójtowo Cryospace Olsztyn 402397
3 387 822 Krysik Robert Józefów GO Sport Scrapper Team 376387
3 390 1809 Krzykalska Daria GÓRZNO 390
3 384 1524 Księżak Karolina Warszawa Loyalty Point Racing Team 384377
3 400 1808 Kuczkowski Tomasz Łomianki Grupetto Warszawa 400
3 382 1472 Kulesza Michał Warszawa 382
3 408 1039 Kulpa Aleksander Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz 395408
3 389 141 Kułakowski Tomasz Olsztyn Cisowianka 384389
3 402 913 Kurowski Michał Warszawa POLA-K 402401
3 394 636 Kuszmider Magdalena Legionowo IFON KolarzKlub 394384
3 381 1297 Kuśmierski Paweł Pruszków 381364
3 395 272 Lewandowski Dominik Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 376395
3 396 678 Łabanowski Krzysztof WARSZAWA GO Sport Scrapper Team 395396
3 391 1322 Łuczak Kamil Michałów-Reginów MCP Bike Team 391
3 388 960 Machowicz Jakub Legionowo DAX Rowery Legionowo 388
3 382 1294 Maliszewski Jerzy Warszawa 372382
3 390 2043 Maniecki Piotr Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 390
3 390 1940 Maniecki Tomasz Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 390
3 382 266 Mączyński Czesław Płock WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 382362
3 387 1892 Miazga Robert Otłowiec 387
3 408 1970 Mikołajczyk Paweł Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 408367
3 382 1141 Mikołajun Maciej Zielonka Team PKO Bank Polski 382
3 408 105 Miziołek Andrzej Warszawa 405408
3 406 1261 Możański Grzegorz Warszawa COZMOBIKE TEAM 406401
3 385 285 Mudlaff Krzysztof Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 385370
3 384 1518 Niewiadomski Łukasz Żyrardów TCL MTB Team 384
3 382 2044 Olpeter Adam Kwidzyn AKJ Kwidzyn 382
3 388 1644 Olszewski łukasz 388
12
Partnerzy