Wyniki
Klasyfikacja sektorowa
Sektor: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - Z sektora nr 7 startują pozostali zawodnicy
Numer sektora, z którego masz prawo wystartować, znajdziesz też w swoim profilu w Cyklopedii

Northtec MTB Zimą 2019 - Klasyfikacja SEKTOROWA

Sektor 2 (punkty: 409-441)
Sek. Pkt Nr Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Punkty zdobyte
w poszczególnych edycjach
2 411 1905 Adamczyk Arkadiusz Pabianice 411
2 424 647 Bagieński Paweł Brwinów IFON KolarzKlub 411427
2 409 1786 Baj Mateusz Góra Kalwaria
2 429 1437 Banul Konrad Chorzele Cryospace Olsztyn 429397
2 432 1438 Banul Rafał Chorzele Cryospace Olsztyn 439421
2 414 682 Barański Grzegorz Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-`
2 440 1217 Bartosik Marek Łódz Dell Team 422399435
2 440 717 Bartoszewicz Tomasz Olsztyn WDL.PL Team
2 413 1615 Bartusiak Marcin Lublin Isover MTB Team Lublin 413
2 433 1339 Barul Sławomir NIEWIADÓW BORO NIEWIADÓW BORO
2 431 333 Bąkowski Marcin Warszawa Crazy Racing Team 417422
2 436 1829 Bebak Bartłomiej Częstochowa 436
2 413 1853 Berkan Marek Warszawa e-point bike team
2 425 1810 Bialik Jerzy WARSZAWA Wawa Bike Team 389
2 431 2084 Bieniecki Maciej Łódź Łagiewnicka Wataha 423
2 420 264 Bieniecki Tomasz Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 320
2 416 515 Bigas Grzegorz Warszawa 408417
2 421 650 Bilski Artur Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 417389415
2 420 1059 Blicharski Łukasz Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów
2 414 1843 Blokowska Beata Kwidzyn AKJ KWIDZYN 385
2 429 1923 Bodenszac Kacper Żuromin cykliści rypin 427
2 420 2086 Bolek Remigiusz Nowa Iwiczna NC+ SPORTS TEAM 440
2 437 205 Borysiuk Tomasz Alltop STAG Team 423407434
2 428 1511 Brześkiewicz Arkadiusz Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 418409
2 409 1044 Buczyński Przemysław Opacz Kolonia Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
2 433 1585 Buła Wojciech Szczytno 433
2 435 1854 Bursiuk Yevhen Dell Team 390
2 420 1952 Chachaj Adam AZART PELETON CHEŁM 420
2 409 1998 Chmieliński Wojciech 409
2 441 819 Chrobak Tomasz Warszawa GO Sport Scrapper Team 427405
2 415 1392 Chrzanowski Robert Nałęczów Cisowianka
2 433 1709 Chycki Maciej BEŁCHATÓW GO Sport Scrapper Team
2 425 1495 Cibor Piotr Warszawa Pędzące Kaloryfery 425
2 435 234 Cieciera Maciej Halinów 435
2 412 1196 Ciekot Adam Poniatowa
2 413 1061 Cieślak Michał Karczew IBOX Mała Liga Cycling Team
2 418 1626 Czajkowski Karol Warszawa GO Sport Scrapper Team 418
2 410 1627 Czarnecki Adam Warszawa PZU Sport Team 410
2 431 876 Czarnecki Paweł Ciechanów
2 415 1127 Czarniawski Grzegorz Warszawa Kompren Sport Team 322375
2 428 2045 Czeszejko Łukasz Kwidzyn 428
2 414 775 Czyżewski Jacek Józefów TS Meran-Otwock 414
2 412 1041 Darmach Marcin Łódź
2 435 1920 Dąbrowski Tomasz Warszawa 435
2 426 262 Dłoniak Sławomir Bogdany WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 409
2 411 1003 Dominiak Mateusz Łódź CLARIANT CYCLING
2 418 699 Drajczyk Paweł Płocki Klub Kolarski
2 433 1560 Dudkowski Radosław Józefów KAMYK Radzymin MTB TEAM 344
2 426 1567 Dulz Marcin LEGIONOWO RB Riders 356
2 412 1287 Dykalska Martyna Rypin cykliści rypin 392404
2 418 1736 Dziedzic Marcin Krasnystaw 418
2 423 1988 Dzioba Mariusz Lipsko 423
2 431 60 Fiedurek Mateusz Warszawa ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 431
2 437 323 Florczak Cezary Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 429
2 429 632 Foryś Leszek Łódz IFON KolarzKlub 424414
2 416 2050 Furman Grzegorz Krasiniec Kross Staff Team 409
2 428 794 Furtak Sławomir Chotomów Bike Fun Legionowo
2 441 2027 Fusiara Tomasz Janow Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski 441
2 411 1537 Gabrylewicz Kazimierz Ełk MTB EŁK PROSTKI 411409
2 412 809 Gadecki Jakub Stryków
2 416 2071 Gajewska Julia Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 392
2 412 282 Gałkowski Marcin Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 406
2 418 667 Garbaczuk Mateusz WARSZAWA 418413
2 435 130 Gembara Dariusz Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 409397
2 413 1635 Gliński Rafał Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 359378401
2 430 1548 Goździński Kacper Rogów Lesz`Go! Rogów Junior 421
2 429 21 Grabowski Paweł Serock MCP Bike Team 408
2 438 1996 Grajczyk Krzysztof Chełm AZART PELETON CHEŁM 438
2 431 409 Grącki Artur Warszawa Alumex MTB Team 431
2 426 827 Gregorowicz Katarzyna GO Sport Scrapper Team 416
2 409 1229 Gresner Peter Łódź
2 421 1781 Grochowalski Szymon Rawa Mazowiecka
2 425 1750 Grządka Przemysław Warszawa PZU Sport Team 425
2 434 946 Gula Dominik Warszawa Bar Janusz MTB Team
2 416 1551 Gumieniak Joanna Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team
2 441 1233 Gumowski Łukasz Warszawa Warszawski Klub Kolarski
2 437 1 Halwa Pawel Warszawa 423
2 412 2061 Hermann Mariusz Mława Kross UKS CENTER Czernice Borowe 319
2 410 1714 Iżewski Sylwester ŚWIDNIK K LUBLINA 410
2 430 1694 Jachorek Mirosław Zamość Roztocze Cycling Team 430
2 423 1388 Jaczyński Karol Marki MCP Bike Team 390
2 436 1326 Jagosz Aleksander Warszawa
2 414 1325 Jagosz Mateusz Warszawa
2 416 1181 Jakóbczyk Michał Zwoleń Club Bike Zwoleń
2 426 84 Jankowski Kamil Nasielsk Nasielsk Baszta Team
2 418 1725 Jankowski Łukasz STAROWA GÓRA move factory. mtb 399
2 427 2070 Jankowski Paweł RADZYMIN Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 427
2 417 1563 Jary Bogusław Jasieniec Iłżecki Górny Dell Team 358391
2 411 1485 Jarzębowski Mieszko Rypin cykliści rypin 384384
2 428 1655 Jaworski Jan Warszawa Warszawski Klub Kolarski 428
2 435 1556 Jedynak Mikołaj ROGÓW LKK Luks Sławno
2 412 1911 Jegliński Łukasz Mławka TWISTER TEAM 412
2 441 801 Jeziorowski Maciej Bydgoszcz
2 431 990 Jędrysik Adam
2 426 1295 Jędrzejewski Paweł Łomianki Trezado Wolfpack 413
2 434 2010 Jóźwicki Mariusz Puławy Puławy MTB 403
2 413 1282 Kaleciński Michał Wrocław 413
2 426 2093 Kalich Andrzej Rypin cykliści rypin 425405
2 417 1012 Kalmane Anuj
2 439 420 Kałużny Sylwester Łódź Łagiewnicka Wataha 426
2 441 506 Karwowski Jakub Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 402
2 437 641 Kasiński Ryszard Łódź IFON KolarzKlub 428
2 437 609 Kasznia Wojciech Mysiadło DITTA-SERIA MTB TEAM 437
2 414 1514 Kawalec Marcin Solec 414
2 411 1717 Kaźmierczak Maciej Łódź Cisowianka 408401
2 434 1154 Kąkol Sławomir Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team
2 421 1000 Kędziorek Piotr Warszawa GO Sport Scrapper Team 411388403
2 413 447 Kirdejko Grzegorz Warszawa 413410
2 410 829 Kleczaj Barbara warszawa GO Sport Scrapper Team
2 415 161 Klementowicz Krzysztof Otwock 407415
2 420 1992 Kluch Łukasz ORPELÓW
2 441 770 Koloński Arkadiusz Nowy Dwór Mazowiecki RB Riders 417406
2 414 1999 Kołatka Anna Iława Cryospace Olsztyn 384373
2 425 199 Kołatka Zbigniew IŁAWA 403369
2 418 1093 Kołodziej Marcin Ciechanów Jurand Ciechanów
2 412 1696 Kopacz Wiktor LKK Luks Sławno
2 410 1404 Korajczyk Mariusz Legionowo 410
2 416 1247 Korytkowski Robert WYSZKÓW CATENA WYSZKÓW 416
2 419 1926 Kosiecz Daniel Lublin zabawa typu FUN 419
2 416 747 Kotarski Jacek Gdańsk
2 437 1898 Kotuła Rafał Kraśnik Erkado Racing Team Kraśnik 437
2 434 2052 Kowalczyk Wojciech Susz KOMOBIKE SCOTT 434
2 431 966 Kowalski Andrzej Świercze Smurfit Kappa Adventure Team 431361
2 414 914 Kowalski Artur Warszawa 414
2 432 1242 Kowalski Ireneusz Otwock SuperDrob Bike Team 434435439
2 424 1042 Kowalski Rafał Łódź Lucy in The Sky
2 412 1038 Kowszewicz Szymon Tryszczyn CSU Racing Team Bydgoszcz 391373
2 418 1431 Koziorowski Grzegorz Olsztynek Cryospace Olsztyn 391388
2 409 806 Kozłowski Jakub Brodnica
2 410 1987 Krasiński Ryszard Lipsko 409
2 412 1461 Kraska Arkadiusz Puławy atolbike.pl Puławy
2 439 1914 Król Zbigniew Warszawa COZMOBIKE TEAM 439
2 411 1433 Krygielski Krzysztof Wójtowo Cryospace Olsztyn 402397
2 431 822 Krysik Robert Józefów GO Sport Scrapper Team 376387429
2 421 1299 Kucharski Cezary LESZNO Maro Sport Team 415397
2 421 1981 Kuchta Jarek Zamość 421
2 419 939 Kuczewski Tomek Warszawa Trezado Wolfpack 422
2 412 1808 Kuczkowski Tomasz Łomianki Grupetto Warszawa 400
2 426 1071 Kulik Ryszard Ełk PT Mazury Team Ełk 409404
2 418 1039 Kulpa Aleksander Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz 395408
2 413 68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech Warszawa 337302
2 410 913 Kurowski Michał Warszawa POLA-K 402401
2 410 636 Kuszmider Magdalena Legionowo IFON KolarzKlub 394384395
2 427 0 Langer Marcin Stasi Las PZU Sport Team 427
2 427 1520 Langner Michał Warszawa PZU Sport Team 427
2 426 275 Laseczka Marcin Warszawa 366373413
2 427 908 Laskowski Andrzej Nowy Dwór Mazowiecki STSmaraton Rower-Mot team
2 422 1661 Lesiak Jaroslaw Grodzisk Mazowiecki 422
2 440 1785 Leśniewski Paweł Rogów Lesz`Go! Rogów Masters
2 409 272 Lewandowski Dominik Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 376395
2 432 1166 Lewandowski Jacek Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 432418
2 433 1382 Lipa Zbigniew Bodzentyn Bodzentyn Team
2 410 1830 Loewnau Eugeniusz Olsztyn 376413
2 421 634 Lutecka Małgorzata Łódź IFON KolarzKlub 421
2 410 1008 Łuciuk Radosław WARSZAWA Bar Janusz MTB Team
2 433 1338 Łuczkiewicz Kamil Lublin Notus Finanse Team
2 409 887 Łukasiak Łukasz Józefów GO Sport Scrapper Team
2 434 960 Machowicz Jakub Legionowo DAX Rowery Legionowo 388
2 431 692 Macikowski Marcin Brodnica
2 411 791 Majewski Marek Prabuty EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
2 417 1849 Makara Paweł Zamość 417
2 427 1119 Makowski Marcin Lublin MAYDAY Team
2 418 1180 Makuch Rafał Zwoleń Club Bike Zwoleń
2 427 893 Malicki Dominik Łomianki Dolne Bike Concept
2 415 1498 Maniecki Piotr Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 390
2 415 1940 Maniecki Tomasz Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 390
2 417 1928 Marciniak Adam Ryki AM Brakes Team 417
2 438 947 Matwichuk Greg Calgary HPE-ESKOM
2 414 1517 Maykowski Tadeusz Morąg 414
2 428 773 Migała Zygmunt Siedlce HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 427349
2 421 926 Mika Jakub Legionowo 421
2 439 1114 Mikołajczyk Emil Brańszczyk
2 412 1970 Mikołajczyk Paweł Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 408367
2 439 225 Mikołajczyk Paweł Warszawa GO Sport Scrapper Team 443432
2 415 0 Mitoraj-Wojtanek Mateusz Warszawa HPE-ESKOM-Whistle 415
2 422 105 Miziołek Andrzej Warszawa 405408
2 436 1422 Modrzejewski Paweł Warzszawa Team Larix Capital
2 420 1261 Możański Grzegorz Warszawa COZMOBIKE TEAM 406401
2 434 842 Mrowiec Kamil Warszawa GO Sport Scrapper Team 434
2 412 1048 Muszak Filip Ełk MTB EŁK PROSTKI
2 430 179 Nazarski Jacek Brzeziny Lesz`Go! Rogów Masters 430415430
2 423 1712 Niedźwiedzki Jarek BIŁGORAJ Model Bike Team 423
2 424 1518 Niewiadomski Łukasz Żyrardów TCL MTB Team 384
2 437 706 Niklewicz Sebastian Julianów HPE-ESKOM 422400
2 419 1842 Nowak Piotr Warszawa 365361410
2 434 1568 Olszewski Sławomir Ełk PT Mazury Team Ełk 426409
2 422 1639 Orszulak Adam Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 422412
2 417 1360 Osek Dariusz Lublin MetroBikes.pl
2 430 878 Ostrowski Grzegorz Chorzele T4B team
2 422 1408 Parzych Mariusz LIDZBARK WARMIŃSKI WAWA BIKE TEAM 389386
2 429 351 Paszczyk Mariusz Ełk PT Mazury Team Ełk 427400
2 419 1862 Patyk Wiktor HPE-ESKOM 419
2 431 986 Pawlak Tobiasz Łódź Exim-Bike
2 424 1855 Pazdrowski Robert ZALESIE GÓRNE Dazar Olimpic Piaseczno 407
2 429 1022 Piasecki Andrzej Mrągowo Piasecki Concept 411409
2 430 1074 Piechowski Zdzisław Ełk PT Mazury Team Ełk 430
2 419 1425 Pieściński Jacek Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 436434
2 412 1640 Pietrzak Edmund Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM
2 410 555 Pilarczyk Michał Warszawa Wawa Bike Team 403
2 437 1543 Piotrowicz Kamil Ciechanów T4B team 429399
2 428 1796 Piwowar Marek Firlej Baran Cycling Team 428
2 432 1908 Plocek Przemysław Fujitsu Łódź Team 422409
2 413 213 Płońska Aneta SEROCK Alltop STAG Team 406404417
2 416 1806 Podborny Paweł Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team 416
2 428 1415 Podczaski Michał Łódź
2 433 1324 Podkowiński Sebastian Wiśniowa Góra
2 421 1423 Podliński Sebastian LUBAWA LKK Ziemia Lubawska 402405
2 423 74 Poluchowicz Artur Łęczyca Hurtap 399400
2 409 1270 Popławski Cezary Warszawa Bar Janusz MTB Team 407384410
2 438 1159 Potocki Łukasz ZWOLEŃ Club Bike Zwoleń
2 424 642 Prętki Jarosław IFON KolarzKlub 428409
2 440 207 Przybysz Sebastian Warszawa Alltop STAG Team 396414
2 411 644 Przygoda Marek Legionowo PRZYGODA NA 2 KÓŁKACH 406384
2 409 1063 Ptaszyński Bartosz Warszawa DAMOVO BIKE TEAM
2 419 1515 Puchyr Tomasz Skierniewice SkierVelo 380
2 425 1728 Pyjor Wojciech Stalowa Wola STWA MTB Team 425
2 411 1925 Radziejowski Tomasz Zarzecze Jacht Klub Nisko 411
2 419 1578 Rdest Łukasz Sochaczew 408409
2 434 1228 Rodak Michał Bedoń Wieś
2 419 143 Rogala Marcin Komornica RIDE43team 398
2 411 401 Rojda Tomasz Warszawa Alumex MTB Team 389378
2 436 2079 Roman Piotr Wietrzychowo Akademia Kolarstwa Olsztyn 421
2 427 1811 Rostkowski Marcin DZIAŁDOWO haftomaniak.pl 325
2 415 1934 Rudziński Paweł Mława TWISTER TEAM 415
2 430 1729 Rumik Grzegorz Lublin-Bystrzyca Nowa BIKE CLUB Janów Lubelski 430
2 409 1976 Rutkowski Rafal ORPELÓW
2 429 186 Sacharczuk Paweł Karczew 415
2 423 1530 Sakowski Wojciech ŁÓDŹ
2 413 166 Siemaszko Michał Warszawa 413
2 427 919 Siess Mateusz Warszawa T4B team 427
2 428 787 Siwiński Łukasz Julianów Polski Klub MTB 428
2 439 1263 Skalski Mariusz Stanisławów 424
2 431 1386 Skibicki Jacek łódź
2 414 1165 Skibiński Daniel Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 413398
2 421 217 Skibski Krzysztof Warszawa AirBike.pl Team 421
2 424 1373 Skoczek Wojciech Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM
2 411 1764 Skonieczko Adam Łódź
2 425 1190 Skrobisz Piotr Bieganów
2 434 712 Snakowski Piotr Warszawa Continental 370411
2 428 638 Sobczyk Marcel Warszawa IFON KolarzKlub
2 436 2094 Sobierajski Piotr Bartoszyce wtw-poland.com 436
2 425 352 Sobkowiak Jan Toruń IGT MTB TEAM 422
2 412 1966 Sokolnicki Sławomir Ciechanów T4B team 376365
2 437 1143 Solski Nikodem Lublin Team PKO Bank Polski 437
2 416 964 Sosnowski Bartosz LEGIONOWO RB Riders 399406
2 410 1376 Sowjak Paweł Błaszki Scanfil Poland
2 422 212 Staniewski Michał Warszawa AirBike.pl Team 429409
2 422 1943 Stawarz Maciej Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 386
2 413 220 Stec Krzysztof Bar Janusz MTB Team 396
2 413 755 Sternicki Tomasz Mrągowo XC Poręby Team
2 417 1893 Strek Marek Lipno Lipa MTB 405
2 431 1308 Supryk Bartosz Parzniew AGR Welodrom
2 428 1375 Suwalski Konrad Koluszki
2 409 898 Sypniewski Mariusz KOTEŻE
2 414 957 Szczepaniak Andrzej ROGÓW Lesz`Go! Rogów Masters 406
2 420 1466 Szewczyk Benedykt Płock Płocki Klub Kolarski 404
2 425 231 Szklarczyk Artur JÓZEFÓW GO Sport Scrapper Team 417399416
2 414 1385 Szpocińska Agnieszka LSKK Lityński Bełchatów
2 417 870 Szymański Dominik Ciechanów
2 420 1756 Szymański Michał Rawa Mazowiecka
2 441 754 Szymański Zbigniew Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing
2 418 1460 Śledź Emil PUŁAWY
2 414 1412 Świątkowski Maciej Piaseczno Crazy Racing Team
2 423 840 Świderski Paweł Warszawa GO Sport Scrapper Team 431446437
2 425 949 Świderski Tadeusz Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team
2 413 1290 Thiel Mateusz Bielsko-Biała 413
2 424 1616 Trujnara Jarosław Lublin Isover MTB Team Lublin 424
2 413 1236 Wachnik Bożena Otwock SuperDrob Bike Team 406390
2 429 1235 Wachnik Wojtek OTWOCK SuperDrob Bike Team 478474
2 423 836 Walkiewicz Tomasz GO Sport Scrapper Team
2 439 1509 Warda Adrian Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy w Radomsku
2 422 1248 Wasiak Damian Wyszków CATENA WYSZKÓW 422
2 417 1465 Werbiński Piotr Łódź 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ 417
2 418 761 Węgrzyn Fryderyk Wola Rowska
2 410 820 Węgrzynowski Mariusz Otwock GO Sport Scrapper Team 395458
2 428 2028 Wieleba Krzysztof Modliborzyce GUKS Modliborzyce 428
2 422 1482 Wielgat Michał Ełk MTB EŁK PROSTKI 384388367
2 424 2024 Wierzbowicz Krzysztof LUBLIN Wysportowani Racing Team 418
2 421 1558 Witkowski Kacper Warszawa 372
2 437 1841 Witkowski Michał Warszawa Think First 437
2 415 261 Wojciechowski Krystian Wieniec WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 331
2 415 1859 Wojtanek Tomasz Warszawa HPE-ESKOM 415
2 421 1031 Wolf Mateusz Warszawa 426
2 414 1780 Woźnica Małgorzata Łomianki ABC Data Bike Team 416
2 414 1881 Wójcik Marcin Lublin BIKE Boys Lublin 414
2 433 1099 Wójcik Marek Ciechanów JURAND Ciechanów
2 413 183 Wroniecki Waldemar Toruń 390
2 414 1570 Wrzesiński Jacek Warszawa 414
2 440 1090 Zajączkowski Rafał Łomianki
2 411 704 Zakrzewski Piotr Nisko HPE-ESKOM 411
2 430 300 Zalewski Eryk Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 418
2 428 1794 Zarosa Michał 428
2 428 975 Zawada Konrad Gałków Mały
2 427 1483 Zelcer Michał Czaplinek ZELCERY 409400416
2 441 146 Zieliński Krzysztof Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 374422
2 428 1468 Zięba Julia Hurom Sławno Accent
2 433 1938 Ziółkowski Dariusz Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 433
2 423 2088 Zurel Michał Rypin cykliści rypin 410413
Partnerzy