20.01
niedziela
Jabłonna - Chotomów
I
10.02
niedziela
Mrozy (Jeruzal)
II
24.02
niedziela
Długosiodło
III
Wyniki
Klasyfikacja sektorowa
Sektor: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - Z sektora nr 7 startują pozostali zawodnicy
Numer sektora, z którego masz prawo wystartować, znajdziesz też w swoim profilu w Cyklopedii

Northtec MTB Zimą 2019 - Klasyfikacja SEKTOROWA

Sektor 1 (punkty: 442-500)
1
Sek. Pkt Nr Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Punkty zdobyte
w poszczególnych edycjach
1 458 256 Aleksandrowicz Dariusz Ostrołęka KK24h 458440
1 442 103 Andrzejewski Krzysztof Poznań NORTHTEC-BIKE TEAM 442
1 454 115 Banaszek Paweł Tłuszcz LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 454452
1 456 308 Banaszewski Jacek Białystok BLU Team Refleks 456437
1 448 140 Barabasz Michał Józefów Go Sport Team 448446
1 490 327 Baranek Paweł Kobyłka Velomania.cc 490
1 463 202 Borkowski Sylwester Lublin ISOVER MTB TEAM LUBLIN 458463
1 443 137 Bronikowski Przemysław WIĄZOWNA MCP Bike Team 443432
1 468 261 Bukowy Maciej Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów 468
1 487 200 Cacko Kacper Warszawa COZMOBIKE TEAM 487
1 449 462 Chojnacki Artur warszawa 449
1 447 186 Cieciera Maciej Halinów 447431
1 492 180 Ciunel Paweł Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 492489
1 465 289 Cygan Szymon Warszawa KK Cyklon Warszawa 465
1 445 376 Dawid Maksymilian Olsztyn Cryospace Olsztyn 445
1 447 122 Drzewiecki Marcin Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 447440
1 458 160 Duda Robert warszawa Rowery Duda 458
1 458 131 Dyzio Piotr Józefów SuperDrob Bike Team 458337
1 445 392 Erber Kamil Grójec WGR Team 445
1 450 339 Fabijański Dariusz Łódź IFON KolarzKlub 450449
1 442 303 Fedor Martin Ciechanów T4B Bike Team 442417
1 500 173 Gierczak Przemysław Opoczno Hurom Sławno Accent 500
1 455 453 Grudny Bartłomiej Warszawa Bródno Alltop STAG Team 455
1 470 388 Gumieniak Piotr Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 470
1 445 251 Guzenda Michał Marki IM Logistics RafBike Cycling Team 445408
1 472 391 Hałas Jarosław PSZCZYNA 472
1 456 210 Jawnik Mariusz Cekestynów KOMOBIKE SCOTT 456
1 469 322 Jędrej Andrzej Brwinów IFON KolarzKlub 469440
1 443 406 Kaczmarski Artur Radom NRF HEPU RACING 443
1 456 249 Kalita Marek BEŁCHATÓW LSKK Lityński Bełchatów 456371
1 464 120 Kallas Arkadiusz KHOZMO 464435
1 466 468 Kąkol Sławomir Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 466
1 445 358 Kida Antoni Brześce GKK Opty Grodzisk Mazowiecki 396445
1 449 384 Kindrasz Krzysztof Giżycko Szprycha Giżycko 449
1 443 404 Kleczaj Jarosław Radom NRF HEPU RACING 443
1 481 182 Korc Artur Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 479481
1 463 108 Kordek Sergiusz Kiełpin GERAPPA 463445
1 457 273 Kowalski Adam Warszawa Warszawski Klub Kolarski 457
1 469 134 Kowalski Ireneusz Otwock SuperDrob Bike Team 464469
1 499 472 Kozłowski Grzegorz Wiskitki 444499
1 457 271 Krom Wojciech Olsztyn Cryospace Olsztyn 454457
1 451 175 Lange Marcin Ciechanów T4B Bike Team 451
1 472 190 Łopatek Kamil Olsztyn Cryospace Olsztyn 472446
1 471 104 Łukawski Rafał NORTHTEC-BIKE TEAM 471
1 454 153 Malinowski Jacek PŁOCK BokserskAutoserwis Bike Team 454
1 482 319 Marcinkiewicz Grzegorz Henryk Warszawa Wesoła Nasz Bike Team 464482
1 448 323 Matusiak Bartosz sieradz bajkszop.com 448441
1 482 364 Michalak Paweł Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów 482
1 452 286 Mierzejewski Krzysztof Siedlce 452
1 494 243 Nabiałek Michał Częstochowa Częstochowa 494482
1 456 270 Niebielski Bartosz Warszawa 456
1 458 380 Niemczyk Rafał Stare Babice Polski Klub MTB 458440
1 500 247 Olejniczak Przemysław Kurnos Drugi LSKK Lityński Bełchatów 500496
1 499 252 Panglisz Konrad Białystok PIE3CKI TEAM 486499
1 465 292 Parys Robert Wyszków CATENA WYSZKÓW 443465
1 452 2 Peciakowski Robert Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 452422
1 500 402 Piasecki Patryk Mrągowo Piasecki Concept 500
1 498 301 Pietrzycki Tomasz Białystok PIE3CKI TEAM 488498
1 471 214 Pięta Paweł Zabrze RAFAKO ORBEA MTB TEAM MIX 471454
1 443 191 Piotrowski Tomasz Olsztyn Cryospace Olsztyn 443
1 488 304 Płoski Adam Ciechanów T4B Bike Team 361488
1 482 321 Poczopko Andrzej Olsztyn Cryospace Olsztyn 407482
1 460 306 Polonis Wiktor Płock Płocki Klub Kolarski 460
1 456 132 Rumsicki Karol Otwock SuperDrob Bike Team 456451
1 471 254 Samborski Bartosz Białystok PIE3CKI TEAM 471470
1 500 409 Sawa Robert Turka PIE3CKI TEAM 500
1 472 141 Sobczyk Marcel Warszawa IFON KolarzKlub 472
1 463 235 Sobierajski Piotr Bartoszyce wtw-poland.com 463452
1 499 154 Stram Marek Dziekanów Leśny Retro Stork Team 499498
1 472 118 Struzik Bartosz Wola Aleksandra Bike Concept 472433
1 499 216 Szafran Arkadiusz Zelów LSKK Lityński Bełchatów 499482
1 442 341 Szczepański Dawid Solec 442
1 472 242 Szczerba Paweł Turów 472462
1 466 218 Ściga Maciej ZABORZE Stowarzyszenie Rowerowe Świętokrzyskie 446466
1 469 277 Tenderenda Jan Warszawa Deutsche Bank Bike Team 469457
1 442 265 Trujnara Jarosław Lublin Isover MTB Team Lublin 442432
1 476 451 Trzciński Paweł Wyszków Catena Wyszków 476
1 448 410 Walicki Filip Warszawa 448
1 465 276 Ważny Adam Warszawa KKT Wiraż 461465
1 452 397 Wierzbicki Grzegorz Nowe Iganie Triathlon Siedlce Club 452
1 500 193 Wołosiuk Jarosław OLSZTYN Cryospace Olsztyn 500500
1 458 258 Wołosz Wojciech OSTROŁĘKA KK24h 458452
1 461 113 Zakrzewski Jerzy Warszawa 461
1 480 177 Zalewski Robert Warszawa-Ursynów BokserskAutoserwis Bike Team 480449
1 466 99 Zamana Cezary Łomianki Zamana Group 466459
1 452 285 Zięba Bartosz Nidzica Rowerowy Lidzbark Racing Team 439452
1
Partnerzy