Wyniki
Klasyfikacja sektorowa
Sektor: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - Z sektora nr 7 startują pozostali zawodnicy
Numer sektora, z którego masz prawo wystartować, znajdziesz też w swoim profilu w Cyklopedii

Northtec MTB Zimą 2019 - Klasyfikacja SEKTOROWA

Sektor 1 (punkty: 442-500)
Sek. Pkt Nr Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Punkty zdobyte
w poszczególnych edycjach
1 471 2011 Adamski Hubert Warszawa Hellmann Logistics Team 456466
1 461 1760 Adrian Michał LKK Luks Sławno
1 442 1354 Anasiak Nikodem RADOM NRF HEPU RACING
1 472 835 Andrzejczuk Adam Warszawa GO Sport Scrapper Team 401417
1 442 991 Andrzejewski Przemysław Łódź
1 447 1761 Auguścik Aleksander LKK Luks Sławno
1 443 1972 Banaszek Paweł Tłuszcz Loyalty Point Racing Team 427429
1 470 2067 Baranek Paweł Kobyłka AirBike.pl Team 470
1 456 1630 Barbachowski Jerzy Warszawa 429
1 449 1594 Bednarek Paweł Warszawa - Mrągowo 449
1 443 1401 Bicki Michał Puławy Spinaker Team
1 449 2035 Bielak Stanisław JANÓW LUBELSKI Bike Club Janów Lubelski 449
1 492 1566 Bielecki Łukasz Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 477
1 500 690 Bińczak Arkadiusz Kwidzyn CYKLO KWIDZYN
1 474 1330 Bittner Sebastian ŁÓDŹ
1 473 1900 Błaszczyk Miłosz Szpetal górny WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 391410
1 455 1057 Bober Zbigniew LEŚNIEWO GÓRNE T4B team
1 478 1620 Bojanowski Dariusz Koluszki Veolia Energia Łódź Bike Team 403
1 446 2082 Boratyński Marcin Białystok 357
1 500 1662 Borkowski Sylwester Lublin ISOVER MTB TEAM LUBLIN 429500
1 500 1500 Borowicz Bartek Warszawa COZMOBIKE TEAM 483497495
1 455 1250 Bralewski Mirosław Wyszków CATENA WYSZKÓW 453
1 500 1443 Brąszkowski Damian Grudziadz SŁOWIK TEAM 500500
1 447 1364 Brodowski Rafał Karczew Polski Klub MTB
1 477 702 Brykała Stanisław Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 458480
1 463 2034 Bury Marek Bilgoraj BSK MIÓD KOZACKI 463
1 496 999 Cacko Kacper Warszawa COZMOBIKE TEAM 480497495
1 477 1033 Capała Krzysztof Puławy Spinaker Team 430
1 474 1108 Cegiełła Maciej Warszawa Bar Janusz MTB Team
1 443 1691 Chachura Maciej Przemyśl WM BIKES PRZEMYŚL 443
1 449 814 Chmielewski Cezary Warszawa GO Sport Scrapper Team 411422
1 462 1782 Chmielewski Jakub RAWA MAZOWIECKA DITTA-SERIA MTB TEAM
1 491 313 Chojnacki Artur warszawa
1 467 1496 Cichocki Rafał Sulejówek CRMS AUTO CZĘŚCI 467
1 468 363 Cieślak Jacek Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 438
1 446 995 Cieślewicz Piotr Łask
1 464 1195 Cyrta Tomasz Sobolew
1 500 82 Czachor Piotr Isover MTB Team Lublin 432500
1 492 1350 Czapliński Jan Brwinów KOMOBIKE SCOTT
1 478 1734 Damaz Arkadiusz Warszawa Bar Janusz MTB Team
1 486 2036 Daśko Stanisław JANÓW LUBELSKI BIKE CLUB Janów Lubelski 485
1 467 1432 Dawid Maksymilian Olsztyn Cryospace Olsztyn 468460
1 458 1985 Depczyński Mariusz Łódź Łagiewnicka Wataha 425448
1 448 1552 Derwisz Artur Warszawa
1 471 1192 Dorsz Jacek Wołomin KAMYK Radzymin MTB TEAM
1 452 1983 Drozd Wojciech Włodawa 452
1 460 1974 Drzewiecki Marcin Warszawa Loyalty Point Racing Team
1 458 1536 Duda Robert warszawa Rowery Duda 458
1 463 1183 Dudek Bogumił Grójec Polski Klub MTB 444
1 460 1237 Dyzio Piotr Józefów SuperDrob Bike Team 440
1 455 633 Fabijański Dariusz Łódź IFON KolarzKlub 434421
1 452 452 Falkiewicz Krzysztof Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 347422
1 451 86 Falkowski Arkadiusz Skierniewice SkierVelo 429422
1 457 1494 Fedor Martin Ciechanów T4B team 456449
1 468 1083 Filipczak Kamil SZCZYTNO Pasymskie Bractwo Sportowe
1 454 1024 Fydrych Michał Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 445439
1 446 680 Gamus Robert lodz cyklomaniacy.pl
1 487 1885 Gęsicki Remigiusz Golub-Dobrzyń SISU-OWB team 480
1 464 377 Gidaszewski Grzegorz Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 378442
1 500 1374 Gierczak Przemysław Opoczno Hurom Sławno Accent
1 460 1657 Giez Wojciech Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 462440469
1 470 2068 Giziński Łukasz Zielonka Szukam drużyny 470
1 460 1379 Główczyk Piotr Radom UKS MDK Tytan Radom
1 490 1254 Góralewski Łukasz WYSZKóW CATENA WYSZKÓW 490
1 474 1973 Górecki Marek Buczek Jastrzębie Łaskie 454473
1 465 1317 Górnicki Marcin Warszawa Kross Staff Team 465451
1 458 263 Górski Cezary WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 423415
1 470 864 Grabowski Grzegorz Łódź CYKLOMANIACY
1 450 1535 Gregorowicz Jakub Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 418
1 446 826 Gregorowicz Marek Warszawa GO Sport Scrapper Team 462
1 500 1975 Grela Sebastian Zamość 500
1 494 2046 Grędziński Bartosz Mława Kross Staff Team 494
1 466 1481 Gruda Łukasz Rzeczyca 410429438
1 449 203 Grudny Bartłomiej Warszawa Bródno Alltop STAG Team 447458
1 459 1719 Grudziński Jakub Otwock STANWEX II TEAM 463440
1 487 276 Grudziński Wojciech Warszawa 448483485
1 462 1488 Gruszewski Hadrian Mława TEMPO MŁAWA 424441
1 474 453 Gumieniak Piotr Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 463470457
1 467 1219 Guzenda Michał Marki IM Logistics RafBike Cycling Team
1 500 1754 Gwiazda Mateusz Brzeziny
1 463 1888 Haladyn Paweł Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 431436
1 470 1845 Hałas Jarosław PSZCZYNA 470
1 467 1533 Hawro Dariusz Warszawa VALEANT MED CYCLING TEAM 431
1 487 1525 Horecki Marcin Warszawa Loyalty Point Racing Team 484474498
1 444 1372 Jaruga Paweł Łódź
1 443 639 Jędrej Andrzej Brwinów IFON KolarzKlub 439
1 484 1896 Jędrusik Wojciech Mława TEMPO MŁAWA 484
1 454 2095 Joński Emil Puławy atolbike.pl Puławy 425454
1 443 1225 Jopkiewicz Wojciech Łódź
1 457 1757 Jurczak Piotr BYDGOSZCZ Continental
1 483 1106 Justynowicz Arkadiusz Samolubie
1 445 792 Kallas Arkadiusz Warszawa KHOZMO 446
1 481 1359 Kamiński Michał Biała Podlaska GO Sport Scrapper Team 481
1 485 871 Kamiński Radosław Ciechanów T4B team
1 457 1722 Kamiński Rafał Ciechanów DAMOVO BIKE TEAM 439
1 454 1480 Kapuściński Krzysztof Olsztyn Amatorzy Kwaśnych Jabłek Warmia Mazury MTB TEAM 452
1 477 1292 Kindrasz Krzysztof Giżycko Szprycha Giżycko 477
1 447 812 Kleps Michał OTWOCK GO Sport Scrapper Team 426
1 492 1079 Klimaszewski Maciej Turowo Warszawski Klub Kolarski
1 445 440 Klimaszewski Piotr Warszawa Loyalty Point Racing Team 416413
1 459 1239 Klimiuk Krzysztof Otwock SuperDrob Bike Team 453453
1 482 1055 Kłosowski Krzysztof Krosno Kross Staff Team 376
1 448 1738 Kłysz Artur Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team 448
1 452 897 Kolankowski Damian Mława
1 461 1866 Kołacz Konrad Puławy ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 461459
1 492 734 Koniaiev Volodymyr Kremenchuk Tarpol team
1 459 106 Kopczyński Jacek Legionowo Smurfit Kappa Adventure Team 447
1 457 1278 Kornak Łukasz GRUDZIĄDZ ZADROGA RACING TEAM 457
1 451 2054 Koss Przemysław Lębork Lew Lębork 451
1 450 1173 Kowalski Krzysztof Warszawa HPE-ESKOM 429427
1 452 1122 Kowalski Paweł Nowe Racibory Sklepbicykl.pl-Perfectsource
1 493 1817 Kozakowski Tomasz Kwidzyn OMIDA CYCLO TEAM 493
1 481 1546 Koziarski Marek ROGÓW Lesz`Go! Rogów Masters 421451
1 446 1462 Koziołkiewicz Kacper Bielsk Podlaski Podlaska Grupa Rowerowa
1 447 12 Kozłowski Cezary Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 437371453
1 457 1506 Kozłowski Grzegorz Wiskitki
1 485 1013 Koźbiał Jakub Brwinów ABSOLUTE BIKES TEAM 475474
1 466 875 Kraśniewski Piotr Ciechanów T4B team
1 465 1384 Krawczyk Makary Koluszki
1 459 1427 Krom Wojciech Olsztyn Cryospace Olsztyn 462449
1 465 1435 Kruba Emil Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 451443
1 460 85 Kruczek Kamil Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 440436
1 460 1288 Krupa Adam Łomianki 436448
1 451 1773 Krupa Adrian Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub
1 500 1267 Kuczwalski Mikołaj Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 484480498
1 470 1455 Kulik Marek Puławy
1 500 1828 Kuliński Paweł Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 500500
1 500 1253 Kuszmider Kamil Płońsk CATENA WYSZKÓW 500
1 488 444 Lalak Jacek Ciechanów DAMOVO BIKE TEAM 480460
1 470 432 Lange Marcin Ciechanów T4B team 443444
1 445 1002 Laskowski Kamil
1 500 1362 Lech Michał Warszawa AM Cycling Team
1 458 646 Leciejewski Kamil Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 455431
1 458 2039 Lenart Krzysztof JANÓW LUBELSKI 458
1 476 1471 Lewandowski Bartłomiej warszawa Levi-Thule 454459
1 457 1162 Lewicki Łukasz Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 448435
1 480 2062 Litka Andrzej Mława TEMPO MŁAWA 452
1 442 962 Luboińska Urszula Warszawa Trezado Wolfpack 431416
1 450 1337 Lutecki Tomasz Łódź IFON KolarzKlub 442
1 500 1698 Ładosz Michał Lublin MAYDAY Team 500
1 457 911 Łasiński Paweł Brodnica VISOTEC BRODNICA 454432
1 500 695 Łomnicki Michał Kwidzyn MTB Kwidzyn Team
1 462 1300 Łopatek Kamil Olsztyn Cryospace Olsztyn 457
1 456 879 Łukaszewski Łukasz Witowo (Szczytno) Szprycha Giżycko
1 460 951 Majkowski Krzysztof Dobrzyń T4B team
1 461 1689 Makowska Katarzyna Lublin 447
1 487 1735 Makowski Łukasz Lublin 467
1 472 845 Malicki Michał Józefów GO Sport Scrapper Team 428
1 446 1450 Malinowski Jacek PŁOCK BokserskAutoserwis Bike Team 433396
1 471 818 Małysz Michał Legionowo GO Sport Scrapper Team 439448450
1 470 1009 Marchlewski Marcin Lubawa KOMOBIKE SCOTT 466460
1 469 2085 Matras Wojciech Puławy atolbike.pl Puławy 447469
1 446 1082 Mazurek Sławomir Żyrardów Trezado Wolfpack 408411
1 452 2092 Mierzejewski Krzysztof Siedlce 442
1 462 1005 Mikołajczyk Marcin GAŁKÓW MAŁY
1 442 1508 Miler Damian Radomsko Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko
1 486 2014 Mińkowski Robert Grodzisk Mazowiecki Hellmann Logistics Team 446453
1 468 1834 Mirowski Maciej Łódź Lucy in The Sky 450
1 458 1759 Misiak Maciej Kraków HPE-ESKOM 458
1 448 1281 Misiaszek Sławomir Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 420
1 453 1798 Miszczuk Andrzej LUBLIN Inżynieria Rowerowa 453
1 500 1612 Modecki Gerard Lublin Isover MTB Team Lublin 434500
1 461 1592 Mroczek Paweł Warszawa 436447
1 461 1924 Mroczka Łukasz Kopanino 436
1 447 1199 Murdzia Tomasz Warszawa Loyalty Point Racing Team 447445
1 457 1984 Myszkowski Rafał Konstancin-Jeziorna Loyalty Point Racing Team 435418427
1 451 1611 Nalewajk łukasz Mrągowo wtw-poland.com 451
1 462 11 Napióra Wiktor Łęczyca Hurtap 454427
1 458 1886 Nawrot Paweł CIECHANÓW JURAND Ciechanów 438
1 462 1340 Niemczyk Rafał Stare Babice Polski Klub MTB
1 496 630 Nogalski Kamil Łódź IFON KolarzKlub 482478
1 450 211 Nowak Jan Tłuszcz Loyalty Point Racing Team 439448
1 469 1398 Nowicki Rafał Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa
1 473 1045 Nowociński Marcin Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe
1 500 1161 Ochocki Andrzej BRODNICA Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 500488
1 462 838 Okniński Dawid Biała Podlaska GO Sport Scrapper Team 462460
1 463 269 Okruciński Kacper Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 446451
1 448 6 Olesiejuk Paweł Warszawa 444438428
1 481 1557 Olewnik Piotr Elbląg SZYBKIE KLAPKI KUBOTA 462466
1 459 1802 Ołdak Marcin Legionowo DAX Rowery Legionowo 427
1 463 1096 Ołdakowski Karol Olsztyn
1 459 2053 Ostrowski Adam Warszawa ADIOSTRY Team 459
1 500 1396 Packi Daniel Tomaszów Mazowiecki Team Hurom
1 470 1701 Pańko Łukasz Lublin 470
1 442 2195 Paradowski Jacek Warszawa Nowa AMA 398403292
1 452 1251 Parys Robert Wyszków CATENA WYSZKÓW 452
1 457 1403 Paszkowska-Grudziąż Anna Warszawa RIDE43team
1 455 388 Pawełczak Waldemar Warszawa Budimex MTB 429432436
1 468 640 Pawlak Łukasz Łódź IFON KolarzKlub 468
1 447 252 Pawłowski Stanisław Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 435418
1 456 2 Peciakowski Robert Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 454448462
1 499 1076 Perkowski Damian PT Mazury Team Ełk 483485
1 500 1777 Perzanowski Artur Pruszkow ABSOLUTE BIKES TEAM 500391
1 447 1608 Piasecki Krzysztof rypin cYKLIŚCI rYPIN 435420
1 500 1021 Piasecki Patryk Mrągowo Piasecki Concept 500
1 481 1870 Piech Aleksander Brójce AWF Katowice
1 443 1420 Pietraszek Mateusz Jaktorów
1 479 1877 Pietrzak Maciej Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 443
1 490 1286 Pilsyk Bartłomiej bielsko-biała GO Sport Scrapper Team 473467
1 456 1430 Piotrowski Tomasz Olsztyn Cryospace Olsztyn 468451
1 470 1489 Płoski Adam Ciechanów T4B team 470470
1 448 1209 Płusa Szczepan Starachowice
1 500 404 Pociask Maciej Nowa Wieś WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 500482
1 500 1439 Poczopko Andrzej Olsztyn Cryospace Olsztyn 480490
1 485 1609 Podgórski Adam Rypin cykliści rypin 486482
1 500 110 Pogorzelski Zdzisław Warszawa KOMOBIKE SCOTT 500
1 449 1936 Polonis Wiktor Płock Płocki Klub Kolarski
1 452 888 Pomaski Paweł Ciechanów T4B team 427424
1 500 723 Przyłuski Karol KWIDZYN AKJ KWIDZYN 489500498
1 483 1004 Pszczółkowski Łukasz Ciechanów T4B team
1 445 1994 Raczkiewicz Mariusz Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team 445
1 483 180 Rees Robert Kozery Maro Sport Team 436
1 500 860 Reszke Marcin Lódz BRAZERS
1 444 1683 Romańczuk Paweł Łęczna 444
1 446 1037 Rowicki Nikodem Stare Załubice KAMYK Radzymin MTB TEAM 446
1 445 1595 Rowicki Rafał Ruda KAMYK Radzymin MTB TEAM 445
1 490 1884 Rozwadowski Dariusz Wąbrzeźno 476
1 461 2002 Rudowski Kacper Lubawa LKK Ziemia Lubawska 431447
1 466 1245 Rumsicki Karol Otwock SuperDrob Bike Team 462
1 452 1244 Rumsicki Sylwester Otwock SuperDrob Bike Team 428
1 486 147 Rytel Andrzej Siedlce Siedlce 478488485
1 446 216 Sachs Karol Warszawa AirBike.pl Team 423
1 444 451 Samsel Adam Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 432418
1 465 1856 Sankowski Robert TOMASZÓW MAZOWIECKI Niewiadów Boro 465
1 443 1265 Sawicki Jarosław Warszawa Retro Rowery Duda Team 413394
1 500 1444 Sielski Michał Grudziądz ZADROGA RACING TEAM 500500
1 500 1935 Siemiaszko Dariusz Warszawa Dobry Kurs 500
1 470 1684 Sieńko Marcin Tereszpol Model Bike Team 470
1 470 1164 Sieński Krzysztof Działdowo Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 470
1 460 271 Skibiński Przemysław Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 452442
1 449 1210 Sławiński Adam ZGIERZ Dell Team 366387393
1 442 1700 Sławomir Bosak Sławomir Biłgoraj BSK MIÓD KOZACKI 442
1 462 1918 Słupek Paweł Ciechanów T4B team 463451
1 455 111 Snopczyński Michał Lipków 455
1 481 1111 Sobczak Bartosz Warszawa EROE RACING CLUB
1 500 1284 Sobótka Robert Legionowo 468467498
1 460 867 Sokolnicki Andrzej WARSZAWA DAMOVO BIKE TEAM
1 486 833 Sotyn Marcin Celestynów GO Sport Scrapper Team 486
1 469 1960 Staniszewski Olek Wiązowna SuperDrob Bike Team 398498
1 478 1733 Stelmaszczyk Arkadiusz Ursynów Bar Janusz MTB Team
1 461 837 Stępień Rafał Łódź GO Sport Scrapper Team 438
1 464 1040 Stokłuska Grzegorz Piaseczno żelazna grupa mtb 449440444
1 463 1602 Strączyński Dariusz NOWA WIEŚ IZMOT TEAM
1 463 1397 Stronias Paweł opoczno Team Hurom
1 461 1815 Strzemieczny Tomasz PŁOCK Płocki Klub Kolarski 449
1 462 1470 Suszek Artur Puławy Spinaker Team 422
1 448 873 Szczurowski Łukasz Ciechanów T4B team
1 457 969 Szczypek Łukasz Otwock PZU Sport Team 446
1 448 232 Szklarczyk Michał Józefów GO Sport Scrapper Team 435435447
1 500 1369 Szymański Piotr Grodzisk Mazowiecki
1 500 1553 Szyszko Mateusz Otwock Warszawski Klub Kolarski
1 442 1623 Ślusarz Jerzy Warszawa 427427
1 449 958 Świerczyński Tomasz Łódź Lucy in The Sky 401
1 500 930 Tarasiński Jarosław Skarżysko-Kamienna power of science 500498
1 474 765 Taraszkiewicz Kacper Mrągowo MSR Mrągowo
1 454 1576 Tenderenda Jan Warszawa Deutsche Bank Bike Team 454
1 459 727 Tengowski Mateusz Dankowo
1 459 1298 Tomanek Szymon Warszawa 376353
1 459 841 Trawkowski Paweł Warszawa GO Sport Scrapper Team
1 492 1352 Truszczyński Piotr Warszawa KOMOBIKE SCOTT
1 492 1249 Trzciński Paweł Wyszków Catena Wyszków 477
1 459 1429 Tumaniec Dariusz Olsztyn Cryospace Olsztyn 455440
1 481 1418 Tyrała Mirosław TWARDA Niewiadów Boro
1 459 1240 Urbański Michał Karczew SuperDrob Bike Team 382347
1 470 2043 Wach Arkadiusz Sławno Hurom Sławno Accent
1 469 1393 Wachnik Paweł Otwock SuperDrob Bike Team
1 448 1948 Wacinowski Marcin GRODZISK MAZOWIECKI IFON KolarzKlub 445
1 471 160 Waś Michał Pruszków 459458450
1 495 1685 Wawer Adrian Puławy WYDOLNOSC.PL 495
1 455 985 Wawrzyniak Sławomir Olsztyn Cryospace Olsztyn
1 500 1163 Werner Arkadiusz Gorczenica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 487488
1 474 821 Węgrzynowski Bartosz Otwock GO Sport Scrapper Team 463448
1 442 1497 Wielgo Natalia Białki RKS Family Active Tłuszcz 400404
1 459 1410 Wilczyński Dariusz Pułtusk CENTURION MTB team 459
1 447 1598 Wiszniewski Mateusz Mrągowo wtw-poland.com 447
1 469 628 Wiśniewski Dariusz Gdynia GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
1 457 1479 Wolak Artur Warszawa Bank Pekao Team 434437
1 462 1545 Wolański Maciej Radom UKS MDK Tytan Radom 452
1 500 1426 Wołosiuk Jarosław OLSZTYN Cryospace Olsztyn 490500
1 451 1241 Woźnica Dariusz Otwock SuperDrob Bike Team 424415
1 462 1779 Woźnica Mariusz Łomianki ABC Data Bike Team 445
1 452 1995 Wójtowicz Wiesław Chełm AZART PELETON CHEŁM 452
1 449 1112 Wrona Patryk Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 429436
1 449 1989 Wroniecki Adam TORUŃ 406
1 445 1890 Wronka Miłosz Łódź 368
1 449 1120 Wróblewski Wojciech Puławy ATOLBIKE PUŁAWY
1 462 1833 Wrzesień Robert Tomaszów Mazowiecki Niewiadów Boro 462
1 449 1503 Wyczółkowski Paweł PUŁAWY UKK HURAGAN WOŁOMIN
1 457 1491 Wyszkowski Arkadiusz Ciechanów T4B team 454432
1 470 912 Wyżlic Michał Lubawa KOMOBIKE SCOTT
1 447 1358 Zakrzewski Jerzy Warszawa IM Logistics RafBike Cycling Team
1 473 1075 Zalewski Pawel Ełk PT Mazury Team Ełk 462453
1 459 77 Zalewski Robert Warszawa-Ursynów BokserskAutoserwis Bike Team 462427452
1 464 87 Zaród Łukasz Łomianki GO Sport Scrapper Team
1 484 631 Ziółkowski Jarosław Łódź IFON KolarzKlub 462461
1 451 1542 Ziółkowski Tomasz Rogów LESZ`GO! ROGÓW MASTERS 395
1 464 1381 Zyguła Sławomir Bodzentyn Bodzentyn Team
1 497 2000 Żebrowski Jędrzej Ostróda HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
1 468 1072 Żebrowski Robert Ostróda MTB Ostróda Team
1 457 528 Żuchliński Adam Suchy Dwór GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy
1 455 1255 Żywicki Adam Nałęczów Cisowianka 447
Partnerzy