Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open

1/2Pro
Open
Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK2 HK3 HK4
Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mężczyźni, kat. Open

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 983.70 1489 Płoski Adam MM2 Ciechanów T4B team 2500.00483.7001:25:4601:27:55
2 965.35 1432 Dawid Maksymilian MM1 Olsztyn Cryospace Olsztyn 2493.20472.1501:26:5701:30:04
3 962.81 1619 Marchlewski Marcin MM1 Lubawa KOMOBIKE SCOTT 2490.75472.0601:27:2301:30:05
4 956.00 1430 Piotrowski Tomasz MM4 Olsztyn Cryospace Olsztyn 2493.10462.9001:26:5801:31:52
5 952.53 188 Górnicki Marcin MM2 Warszawa GO Sport Scrapper Team 2489.63462.9001:27:3501:31:52
6 950.50 1918 Słupek Paweł MM3 Ciechanów T4B team 2487.68462.8201:27:5601:31:53
7 949.35 1471 Lewandowski Bartłomiej MM3 warszawa Levi-Thule 2477.99471.3701:29:4301:30:13
8 947.78 1427 Krom Wojciech MM2 Olsztyn Cryospace Olsztyn 2486.39461.3901:28:1001:32:10
9 941.30 1494 Fedor Martin MM3 Ciechanów T4B team 2480.58460.7301:29:1401:32:18
10 940.11 1719 Grudziński Jakub MM3 Otwock STANWEX II TEAM 2487.96452.1501:27:5301:34:03
11 938.22 1657 Giez Wojciech MM2 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 2486.39451.8301:28:1001:34:07
12 938.12 2 Peciakowski Robert MM4 Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 2477.90460.2301:29:4401:32:24
13 933.28 269 Okruciński Kacper MM1 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2470.38462.9001:31:1001:31:52
14 930.83 1429 Tumaniec Dariusz MM4 Olsztyn Cryospace Olsztyn 2479.23451.5901:29:2901:34:10
15 925.49 77 Zalewski Robert MM3 Warszawa-Ursynów BokserskAutoserwis Bike Team 2486.48439.0101:28:0901:36:52
16 922.64 911 Łasiński Paweł MM3 Brodnica VISOTEC BRODNICA 2478.52444.1301:29:3701:35:45
17 922.10 1491 Wyszkowski Arkadiusz MM2 Ciechanów T4B team 2478.52443.5801:29:3701:35:52
18 921.65 646 Leciejewski Kamil MM2 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 2479.14442.5101:29:3001:36:06
19 919.73 1024 Fydrych Michał MM4 Rawa Mazowiecka RAWA MTB 2469.01450.7201:31:2601:34:21
20 918.55 1162 Lewicki Łukasz MM2 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 2471.94446.6101:30:5201:35:13
21 910.34 225 Mikołajczyk Paweł MM1 Warszawa GO Sport Scrapper Team 2467.14443.2001:31:4801:35:57
22 894.66 1438 Banul Rafał MM3 Chorzele Cryospace Olsztyn 2462.27432.3801:32:4601:38:21
23 889.85 633 Fabijański Dariusz MM4 Łódź IFON KolarzKlub 2457.10432.7501:33:4901:38:16
24 887.86 252 Pawłowski Stanisław MM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2458.89428.9701:33:2701:39:08
25 886.30 86 Falkowski Arkadiusz MM3 Skierniewice SkierVelo 2452.51433.7801:34:4601:38:02
26 885.48 451 Samsel Adam MM3 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 2455.72429.7601:34:0601:38:57
27 884.64 1166 Lewandowski Jacek MM4 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 2455.24429.4001:34:1201:39:02
28 879.91 179 Nazarski Jacek MM3 Brzeziny Lesz`Go! Rogów Masters 2453.31426.6001:34:3601:39:41
29 872.38 212 Staniewski Michał MM3 Warszawa AirBike.pl Team 2452.51419.8601:34:4601:41:17
30 870.35 642 Prętki Jarosław MM4 IFON KolarzKlub 2450.69419.6501:35:0901:41:20
31 868.93 1568 Olszewski Sławomir MM6 Ełk PT Mazury Team Ełk 2449.28419.6501:35:2701:41:20
32 864.41 2093 Kalich Andrzej MM3 Rypin cykliści rypin 2448.18416.2301:35:4101:42:10
33 864.13 1908 Plocek Przemysław MM2 Fujitsu Łódź Team 2444.54419.5901:36:2801:41:21
34 863.65 1450 Malinowski Jacek MM5 PŁOCK BokserskAutoserwis Bike Team 2456.45407.2001:33:5701:44:26
35 862.27 1543 Piotrowicz Kamil MM2 Ciechanów T4B team 2452.20410.0801:34:5001:43:42
36 859.91 351 Paszczyk Mariusz MM4 Ełk PT Mazury Team Ełk 2449.43410.4701:35:2501:43:36
37 859.13 1437 Banul Konrad MM1 Chorzele Cryospace Olsztyn 2451.80407.3301:34:5501:44:24
38 854.87 1175 Niklewicz Sebastian MM4 Julianów HPE-ESKOM 2444.46410.4101:36:2901:43:37
39 853.87 1217 Bartosik Marek MM3 Łódz Dell Team 2444.39409.4801:36:3001:43:51
40 852.39 1022 Piasecki Andrzej MM6 Mrągowo Piasecki Concept 2432.80419.5901:39:0501:41:21
41 848.65 231 Szklarczyk Artur MM2 JÓZEFÓW GO Sport Scrapper Team 2439.23409.4201:37:3801:43:52
42 845.00 1299 Kucharski Cezary MM3 LESZNO Maro Sport Team 2437.73407.2601:37:5801:44:25
43 844.44 1165 Skibiński Daniel MM3 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 2435.22409.2201:38:3201:43:55
44 841.76 1483 Zelcer Michał MM3 Czaplinek ZELCERY 2430.63411.1301:39:3501:43:26
45 841.01 12 Kozłowski Cezary MM3 Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 2459.96381.0501:33:1401:51:36
46 838.76 130 Gembara Dariusz MM4 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 2430.92407.8501:39:3101:44:16
47 838.29 650 Bilski Artur MM4 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 2438.93399.3601:37:4201:46:29
48 835.40 1597 Zakrzewski Paweł MM2 Okrąg Lipa MTB 2426.70408.7001:40:3001:44:03
49 835.04 1039 Kulpa Aleksander MM3 Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz 2416.07418.9701:43:0401:41:30
50 832.18 1000 Kędziorek Piotr MM1 Warszawa GO Sport Scrapper Team 2433.38398.8001:38:5701:46:38
51 827.07 146 Zieliński Krzysztof MM4 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2394.03433.0401:48:5001:38:12
52 823.84 1203 Pawlak Łukasz MM3 Łódź Dell Team 2422.91400.9301:41:2401:46:04
53 823.17 1270 Popławski Cezary MM2 Warszawa Bar Janusz MTB Team 2428.69394.4801:40:0201:47:48
54 822.23 967 Zwaliński Tomasz MM2 Dąbrówno VALEANT MED CYCLING TEAM 2421.87400.3601:41:3901:46:13
55 819.89 1436 Szczepański Artur MM3 Dorotowo Cryospace Olsztyn 2417.76402.1301:42:3901:45:45
56 818.28 1499 Przęzak Marcin MM2 Ciechanów Kross Staff Team 2409.65408.6301:44:4101:44:04
57 817.29 151 Supiński Janusz MM6 Prostki MTB EŁK PROSTKI 2426.13391.1501:40:3801:48:43
58 813.32 1978 Pytlak Adam MM3 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 2416.14397.1801:43:0301:47:04
59 812.46 1617 Dąbrowski Marcin MM2 Łomianki Polmo Łomianki 2422.98389.4801:41:2301:49:11
60 810.86 1431 Koziorowski Grzegorz MM1 Olsztynek Cryospace Olsztyn 2411.88398.9801:44:0701:46:35
61 810.54 1493 Kłos Rafał MM2 Ciechanów T4B team 2423.54387.0001:41:1501:49:53
62 808.09 773 Migała Zygmunt MM6 Siedlce HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 2449.43358.6601:35:2501:58:34
63 806.92 1408 Parzych Mariusz MM4 LIDZBARK WARMIŃSKI WAWA BIKE TEAM 2410.24396.6901:44:3201:47:12
64 805.98 669 Kowalczyk Łukasz MM3 Pionki ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 2413.20392.7801:43:4701:48:16
65 805.91 714 Guzewicz Artur MM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 2416.07389.8401:43:0401:49:05
66 805.51 705 Skwarski Witold MM6 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 2415.67389.8401:43:1001:49:05
67 804.56 1863 Zacharewicz Radosław MM4 Łomianki Loyalty Point Racing Team 2417.09387.4701:42:4901:49:45
68 803.86 199 Kołatka Zbigniew MM5 IŁAWA 2425.08378.7901:40:5301:52:16
69 803.25 1577 Betlej Maciej MM4 DODIDDONE TEAM 2418.99384.2601:42:2101:50:40
70 802.98 1482 Wielgat Michał MM2 Ełk MTB EŁK PROSTKI 2404.62398.3601:45:5901:46:45
71 801.30 250 Bukowski Marek MM6 Warszawa Loyalty Point Racing Team 2415.94385.3601:43:0601:50:21
72 798.63 380 Skumiał Norbert MM3 WARSZAWA 2409.97388.6501:44:3601:49:25
73 798.02 401 Rojda Tomasz MM4 Warszawa Alumex MTB Team 2409.84388.1801:44:3801:49:33
74 795.45 1038 Kowszewicz Szymon MM3 Tryszczyn CSU Racing Team Bydgoszcz 2411.88383.5701:44:0701:50:52
75 793.76 822 Krysik Robert MM3 Józefów GO Sport Scrapper Team 2396.40397.3701:48:1101:47:01
76 785.63 285 Mudlaff Krzysztof MM4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 2405.32380.3101:45:4801:51:49
77 775.87 400 Gromadko Piotr MM5 Warszawa Maro Sport Team 2400.59375.2801:47:0301:53:19
78 775.83 1297 Kuśmierski Paweł MM2 Pruszków 2401.65374.1801:46:4601:53:39
79 774.20 266 Mączyński Czesław MM6 Płock WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2402.09372.1001:46:3901:54:17
80 770.49 1824 Szauer Rafał MM2 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 2395.54374.9401:48:2501:53:25
81 768.76 915 Cieślak Marcin MM4 Legionowo Smurfit Kappa Adventure Team 2404.37364.4001:46:0301:56:42
82 768.62 113 Jermakowicz Bartłomiej MM3 Piaseczno COZMOBIKE TEAM 2397.87370.7501:47:4701:54:42
83 768.46 275 Laseczka Marcin MM3 Warszawa 2385.18383.2801:51:2001:50:57
84 768.26 491 Wawrzyn Wojciech MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 2397.19371.0701:47:5801:54:36
85 764.87 1839 Szymaniak Arkadiusz MM4 Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 2393.91370.9701:48:5201:54:38
86 760.66 107 Małyska Emil MM3 LUBLIN 2388.61372.0501:50:2101:54:18
87 760.17 1243 Stanaszek Tadeusz MM6 Karczew SuperDrob Bike Team 2396.76363.4101:48:0501:57:01
88 758.97 1240 Urbański Michał MM3 Karczew SuperDrob Bike Team 2402.22356.7501:46:3701:59:12
89 758.72 1298 Tomanek Szymon MM4 Warszawa 2396.03362.6901:48:1701:57:15
90 757.78 1487 Jaworski Łukasz MM3 OŻARÓW MAZOWIECKI KOMOBIKE SCOTT 2380.17377.6101:52:4801:52:37
91 755.25 1827 Zieliński Marek MM3 Radom Brak 2385.47369.7801:51:1501:55:00
92 754.86 1842 Nowak Piotr MM3 Warszawa 2384.43370.4301:51:3301:54:48
93 747.15 175 Śliwa Tadeusz MM3 Teresin TCL MTB Team 2378.33368.8201:53:2101:55:18
94 745.30 1665 Zurel Waldemar MM6 Rybin 2382.77362.5301:52:0201:57:18
95 735.22 1564 Oszkiel Kamil MM1 Seroki-Parcela NC+ SPORTS TEAM 2399.84335.3701:47:1502:06:48
96 734.53 142 Kułakowski Paweł MM4 Gdynia Cisowianka 2373.33361.2001:54:5201:57:44
97 733.22 83 Wichrowski Maciej MM2 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 2379.78353.4401:52:5502:00:19
98 727.91 808 Hofman Tomasz MM5 Warszawa Kraft MTB Team 2383.63344.2901:51:4702:03:31
99 727.34 495 Sułkiewicz Marcin MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 2380.62346.7201:52:4002:02:39
100 724.41 1001 Bareja Leszek MM4 Warszawa 2380.45343.9601:52:4302:03:38
101 720.09 1897 Gordon Piotr MM5 Warszawa FIS Bikers Team 2382.55337.5401:52:0602:05:59
102 719.04 226 Urbański Piotr MM5 Łódź 2376.55342.4801:53:5302:04:10
103 717.26 450 Brzózka Artur MM3 BokserskAutoserwis Bike Team 2372.09345.1701:55:1502:03:12
104 708.54 73 Dąbkowski Dariusz MM4 Naterki LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 2364.81343.7301:57:3302:03:43
105 704.19 608 Wester Stanisław MM3 Zielonka RB Riders 2348.88355.3102:02:5501:59:41
106 701.18 1962 Adamus Jarosław MM5 Częstochowa 2369.47331.7101:56:0402:08:12
107 700.67 90 Zielkowski Marcin MM2 Żurominek 2370.59330.0801:55:4302:08:50
108 690.49 493 Milewski Jacek MM4 KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 2354.51335.9902:00:5802:06:34
109 678.27 1201 Obidziński Dariusz MM5 Łódź Dell Team 2354.60323.6702:00:5602:11:23
110 678.25 1160 Kamiński Witold MM5 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 2358.76319.5001:59:3202:13:06
111 672.86 1257 Jędrzejczuk Tomasz MM3 Warszawa Cisowianka 2352.32320.5402:01:4302:12:40
112 662.97 265 Babiński Radosław MM3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2352.42310.5502:01:4102:16:56
113 654.83 115 Niesiobędzki Grzegorz MM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 2338.11316.7202:06:5002:14:16
114 646.39 1215 Jary Hubert MM3 Łódź Dell Team 2322.47323.9202:12:5902:11:17
115 642.45 1528 Olszewski Tomasz MM4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 2329.07313.3802:10:1902:15:42
116 595.72 1421 Górski Zdzisław MM6 Ciechanów T4B team 2323.73271.9902:12:2802:36:21
117 595.24 1638 Bertowski Mirosław MM6 Warszawa PATNET TEAM 2309.55285.6902:18:3202:28:51
118 530.24 1622 Snowacki Przemyslaw MM3 Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz 2305.47224.7602:20:2303:09:12
119 500.00 2067 Baranek Paweł MM2 Kobyłka AirBike.pl Team 1500.0001:25:03
120 496.53 1845 Hałas Jarosław MM2 PSZCZYNA 1496.5301:26:22
121 493.48 640 Pawlak Łukasz MM3 Łódź IFON KolarzKlub 1493.4801:26:54
122 492.53 1496 Cichocki Rafał MM2 Sulejówek CRMS AUTO CZĘŚCI 1492.5301:27:04
123 489.65 1128 Maruszak Maciej MM4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 2249.03240.6202:52:1202:56:44
124 486.57 826 Gregorowicz Marek MM3 Warszawa GO Sport Scrapper Team 1486.5701:28:08
125 483.79 2068 Giziński Łukasz MM3 Zielonka Szukam drużyny 1483.7901:27:54
126 481.20 1278 Kornak Łukasz MM3 GRUDZIĄDZ ZADROGA RACING TEAM 1481.2001:29:07
127 477.90 1576 Tenderenda Jan MM3 Warszawa Deutsche Bank Bike Team 1477.9001:29:44
128 474.96 1245 Rumsicki Karol MM1 Otwock SuperDrob Bike Team 1474.9601:29:32
129 471.63 2053 Ostrowski Adam MM3 Warszawa ADIOSTRY Team 1471.6301:30:10
130 471.42 203 Grudny Bartłomiej MM3 Warszawa Bródno Alltop STAG Team 1471.4201:30:58
131 471.16 2085 Matras Wojciech MM2 Puławy Sklep rowerowy ATOL-BIKE 1471.1601:31:01
132 471.16 1255 Żywicki Adam MM2 Nałęczów Cisowianka 1471.1601:31:01
133 469.61 850 Kallas Arkadiusz MM3 KHOZMO 1469.6101:31:19
134 465.87 2092 Mierzejewski Krzysztof MM3 Siedlce 1465.8701:32:03
135 465.70 635 Lutecki Tomasz MM3 Łódź IFON KolarzKlub 1465.7001:32:05
136 461.56 1815 Strzemieczny Tomasz MM2 PŁOCK Płocki Klub Kolarski 1461.5601:32:08
137 460.20 609 Kasznia Wojciech MM4 Mysiadło DITTA-SERIA MTB TEAM 1460.2001:33:11
138 459.79 1425 Pieściński Jacek MM5 Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 1459.7901:33:16
139 459.22 2094 Sobierajski Piotr MM3 Bartoszyce wtw-poland.com 1459.2201:33:23
140 457.50 1612 Modecki Gerard MM3 Lublin Isover MTB Team Lublin 1457.5001:33:44
141 455.72 82 Czachor Piotr MM4 Isover MTB Team Lublin 1455.7201:34:06
142 454.19 840 Świderski Paweł MM2 Warszawa GO Sport Scrapper Team 1454.1901:34:2502:15:50
143 454.03 60 Fiedurek Mateusz MM3 Warszawa ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 1454.0301:34:27
144 452.59 1074 Piechowski Zdzisław MM3 Ełk PT Mazury Team Ełk 1452.5901:34:45
145 452.28 323 Florczak Cezary MM2 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 1452.2801:34:49
146 451.75 1237 Dyzio Piotr MM3 Józefów SuperDrob Bike Team 1451.7501:34:08
147 451.72 1662 Borkowski Sylwester MM3 Lublin ISOVER MTB TEAM LUBLIN 1451.7201:34:56
148 451.48 1655 Jaworski Jan MM1 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1451.4801:34:59
149 451.40 845 Malicki Michał MM2 Józefów GO Sport Scrapper Team 1451.4001:35:00
150 450.77 787 Siwiński Łukasz MM3 Julianów Polski Klub MTB 1450.7701:35:08
151 450.69 641 Kasiński Ryszard MM6 Łódź IFON KolarzKlub 1450.6901:35:09
152 450.14 919 Siess Mateusz MM2 Warszawa T4B team 1450.1401:35:16
153 449.75 1520 Langner Michał MM4 Warszawa PZU Sport Team 1449.7501:35:21
154 449.28 1031 Wolf Mateusz MM2 Warszawa 1449.2801:35:27
155 447.00 1242 Kowalski Ireneusz MM4 Otwock SuperDrob Bike Team 1447.0002:29:5701:35:08
156 446.53 1920 Dąbrowski Tomasz MM3 Warszawa XBOX BIKE TEAM 1446.5301:35:14
157 446.31 1616 Trujnara Jarosław MM3 Lublin Isover MTB Team Lublin 1446.3101:36:05
158 446.14 2052 Kowalczyk Wojciech MM1 Susz KOMOBIKE SCOTT 1446.1401:35:19
159 445.00 1248 Wasiak Damian MM3 Wyszków CATENA WYSZKÓW 1445.0001:36:22
160 444.67 1938 Ziółkowski Dariusz MM3 Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 1444.6701:35:38
161 444.62 939 Kuczewski Tomek MM6 Warszawa Trezado 1444.6201:36:27
162 444.62 1639 Orszulak Adam MM2 Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 1444.6201:36:2702:27:09
163 444.46 352 Sobkowiak Jan MM3 Toruń IGT MTB TEAM 1444.4601:36:29
164 440.73 300 Zalewski Eryk MM1 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1440.7301:37:18
165 439.53 1465 Werbiński Piotr MM2 Łódź 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ 1439.5301:37:34
166 439.00 1849 Makara Paweł MM3 Zamość 1439.0001:37:41
167 437.88 1247 Korytkowski Robert MM5 WYSZKÓW CATENA WYSZKÓW 1437.8801:37:56
168 437.51 187 Wierzchowski Paweł MM5 Warszawa 1437.5101:38:01
169 436.55 1570 Wrzesiński Jacek MM4 Warszawa 1436.5501:38:14
170 436.10 1514 Kawalec Marcin MM3 Solec 1436.1001:38:20
171 435.29 1295 Jędrzejewski Paweł MM5 Łomianki Trezado 1435.2901:38:31
172 435.14 1615 Bartusiak Marcin MM3 Lublin Isover MTB Team Lublin 1435.1401:38:33
173 432.68 2079 Roman Piotr MM3 Wietrzychowo Akademia Kolarstwa Olsztyn 1432.6801:38:17
174 431.64 1627 Czarnecki Adam MM4 Warszawa PZU Sport Team 1431.6401:39:21
175 430.34 1273 Wardzała Krzysztof MM2 Świebodzice 1430.3401:39:39
176 430.05 21 Grabowski Paweł MM3 Serock MCP Bike Team 1430.0501:39:43
177 429.84 1293 Dużyński Sebastian MM3 Marki MCP Bike Team 1429.8401:39:46
178 428.62 1855 Pazdrowski Robert MM5 ZALESIE GÓRNE Dazar Olimpic Piaseczno 1428.6201:40:03
179 428.55 161 Klementowicz Krzysztof MM4 Otwock 1428.5501:40:04
180 428.12 1234 Cieślak Konrad MM3 Otwock 1428.1201:40:10
181 426.63 1276 Starosielec Marcin MM2 Ząbki Algotech Polska 1426.6301:40:31
182 426.24 1934 Rudziński Paweł MM3 Mława TWISTER TEAM 1426.2401:39:46
183 425.22 354 Rydel Marcin MM3 Nowy Dwór Mazowiecki IGT MTB TEAM 1425.2201:40:51
184 424.38 555 Pilarczyk Michał MM2 Warszawa Wawa Bike Team 1424.3801:41:03
185 423.98 2088 Zurel Michał MM3 Rypin cykliści rypin 1423.9802:38:5901:40:18
186 423.75 506 Karwowski Jakub MM2 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 1423.7501:41:12
187 422.08 1469 Janiuk Jarek MM4 Hajnówka SAMI SWOI 1422.0801:41:36
188 421.04 1579 Sioch Radosław MM3 Warszawa PZU Sport Team 1421.0401:41:51
189 420.08 1725 Jankowski Łukasz MM3 STAROWA GÓRA move factory. mtb 1420.0801:42:05
190 419.93 262 Dłoniak Sławomir MM6 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1419.9301:41:16
191 419.79 2050 Furman Grzegorz MM3 Krasiniec Kross Staff Team 1419.7901:41:18
192 418.99 1879 Grzela Piotr MM2 Warszawa 1418.9901:42:21
193 417.90 1513 Powierża Paweł MM4 warszawa 1417.9001:42:37
194 416.14 820 Węgrzynowski Mariusz MM3 Otwock GO Sport Scrapper Team 1416.1401:43:0300:52:28
195 416.01 968 Wardzyński Krzysztof MM1 Warszawa 1416.0101:43:05
196 415.89 1893 Strek Marek MM4 Lipno 1415.8901:42:15
197 415.76 2064 Komur Grzegorz MM3 Mława 1415.7601:42:17
198 415.74 1539 Grela Wiesław MM6 Ełk MTB EŁK PROSTKI 1415.7401:43:09
199 415.60 790 Kasprzak Tomasz MM5 Otwock TS Meran-Otwock 1415.6001:43:11
200 415.27 1702 Sikorski Andrzej MM4 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 1415.2701:43:16
201 414.80 959 Jakubczyk Marcin MM3 Warszawa GEODETIC DOBRY KURS TEAM 1414.8001:43:23
202 413.20 525 Wilczyński Jan MM6 Pułtusk CENTURION MTB team 1413.2001:43:47
203 412.33 2072 Gajewski Karol MM3 Stare Lipiny Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1412.3301:43:08
204 411.07 1808 Kuczkowski Tomasz MM3 Łomianki Grupetto Warszawa 1411.0701:43:27
205 410.11 1810 Bialik Jerzy MM5 WARSZAWA Wawa Bike Team 1410.1101:44:34
206 409.71 954 Damentka Marcin MM3 Warszawa 1409.7101:44:40
207 408.63 1960 Staniszewski Olek MM2 Wiązowna SuperDrob Bike Team 1408.6301:44:04
208 408.61 1068 Parzyszek Marek MM4 Warszawa 1408.6101:44:57
209 406.22 1019 Borkowicz Bartosz MM2 Lipno LIPA MTB 1406.2201:45:34
210 405.77 2074 Klimek Andrzej MM5 TEMPO MŁAWA 1405.7701:44:48
211 405.07 1518 Niewiadomski Łukasz MM3 Żyrardów TCL MTB Team 1405.0701:45:52
212 404.56 356 Sztylka Rafał MM4 Warszawa IGT MTB TEAM 1404.5601:46:00
213 404.50 1590 Paluchowski Paweł MM3 Warszawa MGG HELPEA TEAM 1404.5001:46:01
214 404.18 1015 Harla Michał MM2 Warszawa 1404.1801:46:06
215 404.11 1034 Szymkowski Artur MM5 Jabłonna 1404.1101:46:07
216 403.99 1593 Tężycki Jarosław MM3 Józefosław SIEMANO Bike Team 1403.9901:46:09
217 402.16 403 Barnaś Paweł MM3 Warszawa Alumex MTB Team 1402.1601:46:38
218 402.09 1618 Górski Paweł MM4 Nowy Dwór Mazowiecki Chyże Małpy 1402.0901:46:39
219 400.65 780 Kołowiecki Stanisław MM6 Otwock TS Meran-Otwock 1400.6501:47:02
220 400.53 1515 Puchyr Tomasz MM4 Skierniewice SkierVelo 1400.5301:47:04
221 400.03 1172 Buczel Mateusz MM2 Warszawa HPE-ESKOM 1400.0301:47:12
222 399.86 141 Kułakowski Tomasz MM3 Olsztyn Cisowianka 1399.8602:49:2001:46:21
223 399.66 1743 Nowakowski Rafał MM4 Warszawa KUŹNIA TRIATHLONU 1399.6601:47:18
224 398.85 490 Kalinowski Grzegorz MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 1398.8501:47:31
225 398.67 377 Gidaszewski Grzegorz MM2 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1398.6701:47:3400:54:28
226 397.49 1907 Wenderlich Paweł MM3 LIPNO 1397.4901:46:59
227 397.00 2009 Żywółko Jarosław MM4 Olsztyn Cisowianka 1397.0001:47:07
228 396.76 918 Grabek Radek MM3 Warszawa 1396.7601:48:05
229 395.91 798 Ciaś Przemysław MM4 Jozefow TS Meran-Otwock 1395.9101:48:19
230 395.79 1289 Borkowski Marcin MM2 Legionowo 1395.7901:48:21
231 394.09 1529 Baranek Paweł MM3 Piaseczno 1394.0901:48:49
232 394.09 1919 Panasiuk Piotr MM2 Warszawa 1394.0901:48:49
233 393.06 118 Jasiński Tomasz MM6 Zalesie Górne 1393.0601:49:06
234 393.00 783 Skorek Marek MM3 Otwock TS Meran-Otwock 1393.0001:49:07
235 392.00 2044 Olpeter Adam MM4 Kwidzyn AKJ Kwidzyn 1392.0001:48:29
236 391.69 963 Dąbrowski Jarosław MM3 Szczecin 1391.6901:49:29
237 391.51 1932 Zduńczyk Dariusz MM4 Słupy PZU Sport Team 1391.5101:48:37
238 390.86 1036 Nowosiński Wojciech MM4 Jablonna 1390.8601:49:43
239 390.80 1826 Paprota Przemysław MM3 Płońsk AGR Płońsk 1390.8001:49:44
240 390.26 2005 Wejner Olgierd MM4 Marki MCP Bike Team 1390.2601:49:53
241 390.26 917 Krzyżanowski Przemysław MM1 Legionowo 1390.2601:49:53
242 390.20 1876 Merkiewicz Olgierd MM3 Przasnysz Bel Polska MTB Chorzele 1390.2001:49:54
243 390.08 1377 Jaczyński Adam MM3 Marki MCP Bike Team 1390.0801:49:56
244 389.91 2020 Wojciechowski Marcin MM4 Warszawa 1389.9101:49:59
245 389.66 2063 Fidurski Wiesław MM6 Złotów LKS Drogowiec Złotów 1389.6601:49:08
246 389.55 558 Lasek Marcin MM4 Legionowo 1389.5501:50:05
247 388.91 1521 Klimiuk Tomasz MM2 Otwock 1388.9101:50:16
248 388.32 782 Zalewski Mirosław MM6 Warszawa TS Meran-Otwock 1388.3201:50:26
249 387.68 253 Romanowski Maciej MM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1387.6801:50:37
250 387.03 1283 Giedzicz Andrzej MM3 Łomianki AMMG 1387.0301:50:48
251 386.83 1941 Kempka Mariusz MM3 Mława TEMPO MŁAWA 1386.8301:49:56
252 386.77 2049 Jastrzębowski Janusz MM4 Mława Kross Staff Team 1386.7701:49:57
253 386.74 434 Turski Przemysław MM3 Warszawa MCP Bike Team 1386.7401:50:53
254 386.68 1820 Jastrzębski Piotr MM5 Brzeziny Strefa Rowerowa Brzeziny 1386.6801:50:54
255 386.45 925 Adamowski Paweł MM4 Warszawa 1386.4501:50:58
256 386.39 280 Misiaszek Michał MM1 Toruń - Toporzysko GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1386.3901:50:59
257 385.95 2048 Kłosowski Krzysztof MM2 Krosno Kross Staff Team 1385.9501:50:11
258 383.17 1749 Grudniewski Tomasz MM4 Otwock 1383.1701:51:55
259 382.66 700 Świerczewski Jan MM3 Warszawa 1382.6601:52:04
260 382.37 1277 Yankilevich Igor MM3 Warszawa 1382.3701:52:09
261 382.15 1016 Niewęgłowski Jarosław MM3 Toruń IT UTIL 1382.1501:52:13
262 381.81 1139 Sobolewski Krzysztof MM4 Warszawa - Białołęka Team PKO Bank Polski 1381.8101:52:19
263 379.83 953 Kominek Mikołaj MM4 Józefów 1379.8301:52:54
264 379.52 1246 Witkowski Andrzej MM6 Józefów SuperDrob Bike Team 1379.5201:52:03
265 379.11 1724 Mroczkowski Tomasz MM3 Warszawa 1379.1101:53:07
266 379.01 501 Pyłko Grzegorz MM3 Mława Kross Staff Team 1379.0101:52:12
267 378.83 1645 Warzywoda Jakub MM2 Warszawa 1378.8301:53:12
268 378.44 1720 Wadecki Mikołaj MM1 Sochaczew SUNRACE LEGIA ROCK MACHINE 1378.4401:53:19
269 378.22 1605 Dubaj Robert MM6 Lublin Inżynieria Rowerowa lublin 1378.2201:53:23
270 377.22 52 Goździński Paweł MM6 Rogów Lesz`Go! Rogów Masters 1377.2201:53:41
271 377.16 1871 Arnold Waldemar MM6 Warszawa Clear Bike Team 1377.1601:53:42
272 376.89 1478 Małyska Paweł MM3 Łódź 1376.8901:53:47
273 376.50 923 Ławiak Tomasz MM3 Warszawa 1376.5001:53:54
274 376.44 1572 Bazan Jacek MM4 Warszawa QUANTUM BIKE TEAM 1376.4401:53:55
275 375.95 2082 Boratyński Marcin MM3 Białystok 1375.9501:54:04
276 375.62 1904 Tajchman Tomek MM4 Otrębusy 1375.6201:54:10
277 375.46 1567 Dulz Marcin MM3 LEGIONOWO RB Riders 1375.4601:54:13
278 375.46 1477 Palusiński Bartek MM2 Kraków 1375.4601:54:13
279 375.39 2069 Orłowski Dominik MM2 Gródki 1375.3901:53:17
280 375.00 1910 Jazgara Robert MM3 Warszawa 1375.0001:53:24
281 374.36 157 Walewicz Tomasz MM4 Włocławek 1374.3601:54:33
282 374.04 1291 Gronowski Marek MM5 michałów-reginów Wieliszew Heron Team 1374.0401:54:39
283 373.33 1868 Wachocki Bartosz MM2 Warszawa 1373.3301:54:52
284 373.17 1599 Wrzesień Marcin MM2 Rawa Mazowiecka RAWA MTB 1373.1701:54:55
285 372.52 1088 Zakrzewski Dawid MM3 Warszawa 1372.5201:55:07
286 372.52 1664 Chyczewski Rafał MM4 Warszawa 1372.5201:55:07
287 372.52 194 Krogulski Karol MM3 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1372.5201:55:07
288 371.07 966 Kowalski Andrzej MM3 Świercze Smurfit Kappa Adventure Team 1371.0701:01:5901:54:36
289 370.06 1204 Malik Witosław MM5 Łódź Dell Team 1370.0601:55:53
290 370.00 1256 Mamcarz Paweł MM3 Warszawa Cisowianka 1370.0001:55:54
291 369.68 2091 Szatkowski Marcin MM3 Warszawa 1369.6801:56:00
292 369.63 1747 Hryckiewicz Łukasz MM3 Mysiadło Roche Polska sp. z o.o. 1369.6301:56:01
293 368.62 1844 Grabski Marcin MM3 Łódź 1368.6201:56:20
294 368.47 140 Kępa Marcin. MM3 Skierdy PATNET TEAM 1368.4701:56:23
295 368.34 1812 Kisicki Tomasz MM2 Radomno 1368.3401:55:27
296 367.33 2056 Klech Jerzy MM3 Olsztyn 1367.3301:55:46
297 366.99 360 Letachowicz Piotr MM3 Warszawa 1366.9901:56:51
298 366.91 1906 Lasota Marcin MM3 Łódź 1366.9101:55:54
299 366.49 1903 Mrówczyński Błażej MM1 Golub-Dobrzyń GTR- GOLUBSKIE TOWARZYSTWO ROWEROWE 1366.4901:56:02
300 365.90 1632 Miller Piotr MM4 Warszawa Xerox Team 1365.9001:57:12
301 365.17 294 Chustecki Wojtek MM4 Warszawa 1365.1701:57:26
302 362.91 1852 Tomaszewski Tomasz MM3 1362.9101:58:10
303 361.48 120 Bernacik Paweł MM2 Warszawa 1361.4801:58:38
304 361.27 1666 Kalitowski Maciej MM3 Nowy Dwór Mazowiecki 1361.2701:58:42
305 360.97 260 Grzybowski Marcin MM3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1360.9701:58:48
306 360.72 955 Maciejewski Jacek MM4 Chotomów Wieliszew Heron Team 1360.7201:58:53
307 360.36 2096 Świątek Mariusz MM6 Świdnik 1360.3601:59:00
308 360.28 1895 Klimaszewski Mariusz MM3 Turowo 1360.2801:58:02
309 359.86 1650 Komorowski Robert MM4 Warszawa Team PKO Bank Polski 1359.8601:59:10
310 359.01 1526 Pykało Wojciech MM5 Warszawa W swoim tempie 1359.0101:59:27
311 358.96 1933 Karkowski Rafał MM3 Płock Płocki Klub Kolarski 1358.9601:58:28
312 358.76 931 Mańkowski Marek MM6 Grudziądz 1358.7601:59:32
313 358.16 1980 Maluchnik Jarosław MM3 Działdowo LC MTB TEAM 1358.1601:58:44
314 357.46 1964 Grzesiński Marek MM5 Warszawa 1357.4601:59:58
315 357.40 1909 Wawrzyniuk Ernest MM3 Silno 1357.4001:58:59
316 355.68 1656 Traczyk Norbert MM4 1355.6802:00:34
317 355.48 1279 Zalewski Paweł MM3 Nowy Dwór Mazowiecki RB Riders 1355.4802:00:38
318 355.39 68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech MM4 Warszawa 1355.3902:00:40
319 355.19 1850 Kamiński Grzegorz MM3 Olsztyn 1355.1902:00:44
320 354.62 46 Kosiński Włodzimierz MM3 Kozłów Biskupi 1354.6203:12:5801:59:55
321 354.60 1958 Głogowski Jerzy MM6 WARSZAWA Retro Rowery Duda Team 1354.6002:00:56
322 354.60 277 Kłęk Piotr MM4 Warszawa Emek Bike Team 1354.6002:00:56
323 353.82 1132 Paradowski Waldemar MM6 Warszawa Team PKO Bank Polski 1353.8202:01:12
324 353.82 1621 Biela. Paweł. MM4 Olkusz 1353.8202:01:12
325 353.63 1858 Gurzyński Dariusz MM4 Szczytno Bel Polska MTB Chorzele 1353.6302:01:16
326 352.27 916 Butkiewicz Jarosław MM3 Legionowo 1352.2702:01:44
327 351.93 1344 Kanownik Sławomir MM3 MARKI MCP Bike Team 1351.9302:00:50
328 350.58 2007 Bizior Marcin MM2 Warszawa MontazReklam24.pl 1350.5802:01:18
329 350.10 14 Ruba Zbigniew MM2 Pionki NRF HEPU RACING 1350.1002:01:28
330 349.36 1569 Radecki Michał MM1 Legionowo 1349.3602:02:45
331 349.26 261 Wojciechowski Krystian MM2 Wieniec WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1349.2602:02:47
332 348.98 1637 Dudkiewicz Daniel MM3 Mroków Maro Sport Team 1348.9802:02:53
333 348.95 1916 Romanow Marcin MM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1348.9502:01:52
334 348.50 924 Adamowski Jacek MM3 Warszawa 1348.5002:03:03
335 347.80 1591 Guzewski Wojciech MM4 Żyrardów TCL MTB Team 1347.8002:03:18
336 346.53 1441 Matraszek Piotr MM4 Chotomów 1346.5302:03:45
337 345.93 1274 Mądry Tomasz MM3 Warszawa 1345.9302:03:58
338 345.69 1512 Małolepszy Janusz MM4 Razem Trenujemy Sport 1345.6902:04:03
339 345.37 1643 Kurowski Dariusz MM3 Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 1345.3702:04:10
340 344.01 1814 Maszerowski Dawid MM1 SUŁOCIN PŁOCKI KLUB KOLARSKI 1344.0102:03:37
341 342.85 2047 Sosnowski Kacper MM2 Kross Staff Team 1342.8502:04:02
342 342.84 170 Sajna Marian MM6 Nowy Dwór Mazowiecki 1342.8402:05:05
343 341.56 1584 Szubstarski Bartek MM3 Piaseczno Roche Polska sp. z o.o. 1341.5602:05:33
344 338.91 1017 Dworski Adrian MM2 warszawa 1338.9102:06:32
345 337.22 264 Bieniecki Tomasz MM3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1337.2202:07:10
346 333.53 1811 Rostkowski Marcin MM3 DZIAŁDOWO haftomaniak.pl 1333.5302:07:30
347 333.20 1847 Małaśnicki Jacek MM5 1333.2002:08:42
348 330.04 1137 Pazdan Piotr MM4 ZĄBKI Team PKO Bank Polski 1330.0402:09:56
349 329.62 2004 Borowski Maciej MM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1329.6202:10:0601:01:44
350 329.24 1742 PluciŃski Piotr MM3 ZĄBKI 1329.2402:10:15
351 326.36 944 Krysztofczyk Piotr MM3 Łódź 1326.3602:11:24
352 324.50 952 Brzozowicz Grzegorz MM6 Chotomów Wieliszew Heron Team 1324.5002:12:09
353 322.31 1874 Leszczyński Krzysztof MM3 Warszawa DWOT 1322.3102:13:03
354 320.46 1864 Zacharewicz Paweł MM1 Łomianki Loyalty Point Racing Team 1320.4602:13:49
355 320.18 2008 Górnik Mirosław MM5 Kozłowo 1320.1802:12:49
356 316.21 2099 Lehmann Jacek MM3 Pruszków The LeMans Team 1316.2102:15:37
357 316.21 1647 Sarnowski Michał MM3 Warszawa The LeMans Team 1316.2102:15:37
358 313.97 1025 Kurowski Marek MM6 Warszawa PATNET TEAM 1313.9702:16:35
359 312.48 1745 Kalinowski Adam MM3 1312.4802:17:14
360 310.86 1654 Karczmarczyk Tomasz MM3 1310.8602:17:57
361 304.42 53 Krajza Ireneusz MM6 Skarżynek T4B team 1304.4202:20:5201:08:34
362 302.56 797 Czarniawski Waldemar MM5 Warszawa Kompren Sport Team 1302.5602:21:44
363 302.39 1867 Pakosz Janusz MM6 Warszawa 1302.3902:21:49
364 300.42 1582 Zienkiewicz Jan MM6 Warszawa www.patnet.com.pl PATNET TEAM 1300.4202:21:33
365 297.28 1744 Kaczyński Marcin MM3 1297.2802:24:15
366 297.03 1805 Petryczko Igor MM3 Ciechanów T4B team 1297.0302:23:10
367 296.50 1631 Cyrny Rafał MM3 Warszawa Maruderzy Anty-Racing Team 1296.5002:24:38
368 295.21 108 Wójcik Leszek MM4 warszawa 1295.2102:24:03
369 292.39 190 Szawurski Marcin MM3 Warszawa 1292.3902:26:40
370 289.46 55 Kowalski Mariusz MM3 Olsztyn Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie 1289.4602:28:0901:08:11
371 284.29 2051 Balkowski Robert MM3 Przasnysz Kross Staff Team 1284.2902:29:35
372 278.91 696 Stan Jarek MM5 Warszawa 1278.9102:32:28
373 270.50 2003 Zamana Cezary MM5 Łomianki Zamana Group 1270.5002:38:32
374 267.48 2055 Woźniak Maciej MM3 Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz 1267.4802:38:59
375 253.42 1837 Cegielski Adam MM3 Pruszków www.adamcegielski.pl 1253.4202:49:13
376 237.71 1653 Szczeciński Grzegorz MM3 Nowy Dwór Maz STSmaraton Rower-Mot team 1237.7103:00:24
377 237.69 1836 Łykawka Jacek MM3 Warszawa Xerox Team 1237.6903:00:25
378 219.88 670 Pieczyński Karol MM3 Warszawa Loyalty Point Racing Team 1219.8803:13:24
Partnerzy