Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open

1/2Pro
Open
Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK2 HK3 HK4
Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mężczyźni, kat. MM6

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 1000.00 1022 Piasecki Andrzej MM6 Mrągowo Piasecki Concept 2500.00500.0001:39:0501:41:21
2 998.10 1568 Olszewski Sławomir MM6 Ełk PT Mazury Team Ełk 2498.43499.6701:35:2701:41:20
3 938.49 151 Supiński Janusz MM6 Prostki MTB EŁK PROSTKI 2472.76465.7401:40:3801:48:43
4 925.65 773 Migała Zygmunt MM6 Siedlce HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 2498.60427.0501:35:2501:58:34
5 925.32 705 Skwarski Witold MM6 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 2461.15464.1701:43:1001:49:05
6 920.29 250 Bukowski Marek MM6 Warszawa Loyalty Point Racing Team 2461.45458.8401:43:0601:50:21
7 907.94 266 Mączyński Czesław MM6 Płock WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2464.53443.4201:46:3901:54:17
8 891.42 1243 Stanaszek Tadeusz MM6 Karczew SuperDrob Bike Team 2458.37433.0601:48:0501:57:01
9 856.31 1665 Zurel Waldemar MM6 Rybin 2424.65431.6601:52:0201:57:18
10 698.11 1421 Górski Zdzisław MM6 Ciechanów T4B team 2373.99324.1102:12:2802:36:21
11 698.06 1638 Bertowski Mirosław MM6 Warszawa PATNET TEAM 2357.62340.4402:18:3202:28:51
12 500.00 641 Kasiński Ryszard MM6 Łódź IFON KolarzKlub 1500.0001:35:09
13 500.00 262 Dłoniak Sławomir MM6 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1500.0001:41:16
14 493.26 939 Kuczewski Tomek MM6 Warszawa Trezado 1493.2601:36:27
15 480.29 1539 Grela Wiesław MM6 Ełk MTB EŁK PROSTKI 1480.2901:43:09
16 477.36 525 Wilczyński Jan MM6 Pułtusk CENTURION MTB team 1477.3601:43:47
17 463.96 2063 Fidurski Wiesław MM6 Złotów LKS Drogowiec Złotów 1463.9601:49:08
18 462.86 780 Kołowiecki Stanisław MM6 Otwock TS Meran-Otwock 1462.8601:47:02
19 452.25 1246 Witkowski Andrzej MM6 Józefów SuperDrob Bike Team 1452.2501:52:03
20 436.07 118 Jasiński Tomasz MM6 Zalesie Górne 1436.0701:49:06
21 435.79 52 Goździński Paweł MM6 Rogów Lesz`Go! Rogów Masters 1435.7901:53:41
22 435.72 1871 Arnold Waldemar MM6 Warszawa Clear Bike Team 1435.7201:53:42
23 430.80 782 Zalewski Mirosław MM6 Warszawa TS Meran-Otwock 1430.8001:50:26
24 419.59 1605 Dubaj Robert MM6 Lublin Inżynieria Rowerowa lublin 1419.5901:53:23
25 408.76 1132 Paradowski Waldemar MM6 Warszawa Team PKO Bank Polski 1408.7602:01:12
26 399.79 2096 Świątek Mariusz MM6 Świdnik 1399.7901:59:00
27 398.01 931 Mańkowski Marek MM6 Grudziądz 1398.0101:59:32
28 396.07 170 Sajna Marian MM6 Nowy Dwór Mazowiecki 1396.0702:05:05
29 393.40 1958 Głogowski Jerzy MM6 WARSZAWA Retro Rowery Duda Team 1393.4002:00:56
30 360.01 952 Brzozowicz Grzegorz MM6 Chotomów Wieliszew Heron Team 1360.0102:12:09
31 358.00 1582 Zienkiewicz Jan MM6 Warszawa www.patnet.com.pl PATNET TEAM 1358.0002:21:33
32 348.32 1025 Kurowski Marek MM6 Warszawa PATNET TEAM 1348.3202:16:35
33 337.73 53 Krajza Ireneusz MM6 Skarżynek T4B team 1337.7302:20:5201:08:34
34 335.47 1867 Pakosz Janusz MM6 Warszawa 1335.4702:21:49
Partnerzy