Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open

1/2Pro
Open
Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK2 HK3 HK4
Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mężczyźni, kat. MM4

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 1000.00 1430 Piotrowski Tomasz MM4 Olsztyn Cryospace Olsztyn 2500.00500.0001:26:5801:31:52
2 981.70 2 Peciakowski Robert MM4 Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 2484.58497.1101:29:4401:32:24
3 973.73 1429 Tumaniec Dariusz MM4 Olsztyn Cryospace Olsztyn 2485.94487.7901:29:2901:34:10
4 962.41 1024 Fydrych Michał MM4 Rawa Mazowiecka RAWA MTB 2475.57486.8401:31:2601:34:21
5 930.93 633 Fabijański Dariusz MM4 Łódź IFON KolarzKlub 2463.49467.4401:33:4901:38:16
6 928.66 252 Pawłowski Stanisław MM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2465.31463.3501:33:2701:39:08
7 925.42 1166 Lewandowski Jacek MM4 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 2461.61463.8201:34:1201:39:02
8 910.29 642 Prętki Jarosław MM4 IFON KolarzKlub 2457.00453.2901:35:0901:41:20
9 899.09 351 Paszczyk Mariusz MM4 Ełk PT Mazury Team Ełk 2455.72443.3701:35:2501:43:36
10 893.98 1175 Niklewicz Sebastian MM4 Julianów HPE-ESKOM 2450.68443.3001:36:2901:43:37
11 877.48 130 Gembara Dariusz MM4 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 2436.95440.5401:39:3101:44:16
12 876.44 650 Bilski Artur MM4 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 2445.07431.3701:37:4201:46:29
13 867.29 146 Zieliński Krzysztof MM4 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2399.54467.7501:48:5001:38:12
14 844.46 1408 Parzych Mariusz MM4 LIDZBARK WARMIŃSKI WAWA BIKE TEAM 2415.98428.4801:44:3201:47:12
15 841.45 1863 Zacharewicz Radosław MM4 Łomianki Loyalty Point Racing Team 2422.92418.5301:42:4901:49:45
16 839.91 1577 Betlej Maciej MM4 DODIDDONE TEAM 2424.85415.0601:42:2101:50:40
17 834.87 401 Rojda Tomasz MM4 Warszawa Alumex MTB Team 2415.58419.2901:44:3801:49:33
18 821.79 285 Mudlaff Krzysztof MM4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 2411.00410.7901:45:4801:51:49
19 803.63 915 Cieślak Marcin MM4 Legionowo Smurfit Kappa Adventure Team 2410.03393.6001:46:0301:56:42
20 803.56 491 Wawrzyn Wojciech MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 2402.75400.8101:47:5801:54:36
21 800.12 1839 Szymaniak Arkadiusz MM4 Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 2399.42400.7001:48:5201:54:38
22 793.33 1298 Tomanek Szymon MM4 Warszawa 2401.57391.7601:48:1701:57:15
23 768.70 142 Kułakowski Paweł MM4 Gdynia Cisowianka 2378.55390.1501:54:5201:57:44
24 760.45 495 Sułkiewicz Marcin MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 2385.95374.5101:52:4002:02:39
25 757.30 1001 Bareja Leszek MM4 Warszawa 2385.78371.5301:52:4302:03:38
26 741.19 73 Dąbkowski Dariusz MM4 Naterki LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 2369.91371.2801:57:3302:03:43
27 722.38 493 Milewski Jacek MM4 KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 2359.47362.9202:00:5802:06:34
28 684.94 115 Niesiobędzki Grzegorz MM4 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 2342.84342.1102:06:5002:14:16
29 672.17 1528 Olszewski Tomasz MM4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 2333.67338.4902:10:1902:15:42
30 512.42 1128 Maruszak Maciej MM4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 2252.52259.9002:52:1202:56:44
31 482.83 1242 Kowalski Ireneusz MM4 Otwock SuperDrob Bike Team 1482.8302:29:5701:35:08
32 466.64 609 Kasznia Wojciech MM4 Mysiadło DITTA-SERIA MTB TEAM 1466.6401:33:11
33 462.10 82 Czachor Piotr MM4 Isover MTB Team Lublin 1462.1001:34:06
34 456.04 1520 Langner Michał MM4 Warszawa PZU Sport Team 1456.0401:35:21
35 449.23 1893 Strek Marek MM4 Lipno 1449.2301:42:15
36 442.65 1570 Wrzesiński Jacek MM4 Warszawa 1442.6501:38:14
37 437.68 1627 Czarnecki Adam MM4 Warszawa PZU Sport Team 1437.6801:39:21
38 434.54 161 Klementowicz Krzysztof MM4 Otwock 1434.5401:40:04
39 428.82 2009 Żywółko Jarosław MM4 Olsztyn Cisowianka 1428.8201:47:07
40 427.99 1469 Janiuk Jarek MM4 Hajnówka SAMI SWOI 1427.9901:41:36
41 423.75 1513 Powierża Paweł MM4 warszawa 1423.7501:42:37
42 423.41 2044 Olpeter Adam MM4 Kwidzyn AKJ Kwidzyn 1423.4101:48:29
43 422.89 1932 Zduńczyk Dariusz MM4 Słupy PZU Sport Team 1422.8901:48:37
44 421.08 1702 Sikorski Andrzej MM4 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 1421.0801:43:16
45 417.77 2049 Jastrzębowski Janusz MM4 Mława Kross Staff Team 1417.7701:49:57
46 414.32 1068 Parzyszek Marek MM4 Warszawa 1414.3201:44:57
47 410.22 356 Sztylka Rafał MM4 Warszawa IGT MTB TEAM 1410.2201:46:00
48 407.72 1618 Górski Paweł MM4 Nowy Dwór Mazowiecki Chyże Małpy 1407.7201:46:39
49 406.13 1515 Puchyr Tomasz MM4 Skierniewice SkierVelo 1406.1301:47:04
50 405.25 1743 Nowakowski Rafał MM4 Warszawa KUŹNIA TRIATHLONU 1405.2501:47:18
51 404.43 490 Kalinowski Grzegorz MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 1404.4301:47:31
52 401.45 798 Ciaś Przemysław MM4 Jozefow TS Meran-Otwock 1401.4501:48:19
53 396.32 1036 Nowosiński Wojciech MM4 Jablonna 1396.3201:49:43
54 395.72 2005 Wejner Olgierd MM4 Marki MCP Bike Team 1395.7201:49:53
55 395.36 2020 Wojciechowski Marcin MM4 Warszawa 1395.3601:49:59
56 395.00 558 Lasek Marcin MM4 Legionowo 1395.0001:50:05
57 393.10 253 Romanowski Maciej MM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1393.1001:50:37
58 391.86 925 Adamowski Paweł MM4 Warszawa 1391.8601:50:58
59 388.53 1749 Grudniewski Tomasz MM4 Otwock 1388.5301:51:55
60 387.15 1139 Sobolewski Krzysztof MM4 Warszawa - Białołęka Team PKO Bank Polski 1387.1501:52:19
61 385.15 953 Kominek Mikołaj MM4 Józefów 1385.1501:52:54
62 381.71 1572 Bazan Jacek MM4 Warszawa QUANTUM BIKE TEAM 1381.7101:53:55
63 380.88 1904 Tajchman Tomek MM4 Otrębusy 1380.8801:54:10
64 379.60 157 Walewicz Tomasz MM4 Włocławek 1379.6001:54:33
65 377.73 1664 Chyczewski Rafał MM4 Warszawa 1377.7301:55:07
66 371.02 1632 Miller Piotr MM4 Warszawa Xerox Team 1371.0201:57:12
67 370.28 294 Chustecki Wojtek MM4 Warszawa 1370.2801:57:26
68 365.76 955 Maciejewski Jacek MM4 Chotomów Wieliszew Heron Team 1365.7601:58:53
69 364.90 1650 Komorowski Robert MM4 Warszawa Team PKO Bank Polski 1364.9001:59:10
70 360.66 1656 Traczyk Norbert MM4 1360.6602:00:34
71 360.36 68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech MM4 Warszawa 1360.3602:00:40
72 359.56 277 Kłęk Piotr MM4 Warszawa Emek Bike Team 1359.5602:00:56
73 358.77 1621 Biela. Paweł. MM4 Olkusz 1358.7702:01:12
74 358.58 1858 Gurzyński Dariusz MM4 Szczytno Bel Polska MTB Chorzele 1358.5802:01:16
75 352.66 1591 Guzewski Wojciech MM4 Żyrardów TCL MTB Team 1352.6602:03:18
76 351.38 1441 Matraszek Piotr MM4 Chotomów 1351.3802:03:45
77 350.53 1512 Małolepszy Janusz MM4 Razem Trenujemy Sport 1350.5302:04:03
78 334.66 1137 Pazdan Piotr MM4 ZĄBKI Team PKO Bank Polski 1334.6602:09:56
79 334.23 2004 Borowski Maciej MM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1334.2302:10:0601:01:44
80 318.87 108 Wójcik Leszek MM4 warszawa 1318.8702:24:03
Partnerzy