20.01
niedziela
Jabłonna - Chotomów
I
10.02
niedziela
Mrozy (Jeruzal)
II
24.02
niedziela
Długosiodło
III
Wyniki
Klasyfikacje generalne

½Pro
• K: Open
• M: Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
• K: Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
• M: Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• K: Open HK2 HK3 HK4
• M: Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Rodzinna

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mężczyźni, kat. MM3

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 1000.00 247 Olejniczak Przemysław MM3 Kurnos Drugi LSKK Lityński Bełchatów 2500.00500.0001:43:2201:30:22
2 930.08 277 Tenderenda Jan MM3 Warszawa Deutsche Bank Bike Team 2468.71461.3701:50:1601:37:56
3 916.76 218 Ściga Maciej MM3 ZABORZE Stowarzyszenie Rowerowe Świętokrzyskie 2446.51470.2501:55:4501:36:05
4 911.93 108 Kordek Sergiusz MM3 Kiełpin GERAPPA 2463.46448.4701:51:3101:40:45
5 908.26 118 Struzik Bartosz MM3 Wola Aleksandra Bike Concept 2471.71436.5501:49:3401:43:30
6 901.97 380 Niemczyk Rafał MM3 Stare Babice Polski Klub MTB 2458.05443.9201:52:5001:41:47
7 901.80 256 Aleksandrowicz Dariusz MM3 Ostrołęka KK24h 2458.39443.4101:52:4501:41:54
8 896.78 308 Banaszewski Jacek MM3 Białystok BLU Team Refleks 2455.96440.8101:53:2101:42:30
9 882.37 186 Cieciera Maciej MM3 Halinów 2447.15435.2201:55:3501:43:49
10 872.80 337 Krawczyk Wojtek MM3 łodź IFON KolarzKlub 2433.34439.4601:59:1601:42:49
11 862.76 303 Fedor Martin MM3 Ciechanów T4B Bike Team 2441.99420.7701:56:5601:47:23
12 862.60 246 Przybylski Piotr MM3 Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów 2436.21426.3901:58:2901:45:58
13 853.90 222 Barańczyk Piotr MM3 Jabłonna Circle K Cycling Team 2430.04423.8602:00:1101:46:36
14 824.17 181 Skorobogaty Rafał MM3 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 2425.38398.7902:01:3001:53:18
15 822.58 12 Kozłowski Cezary MM3 Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 2429.74392.8402:00:1601:55:01
16 798.22 237 Sowjak Paweł MM3 Błaszki Scanfil Poland 2411.98386.2402:05:2701:56:59
17 781.50 136 Papis Paweł MM3 MARKI MCP Bike Team 2380.16401.3302:15:5701:52:35
18 635.01 334 Szewczyk Andrzej MM3 Warszawa 2303.87331.1302:50:0502:16:27
19 485.84 321 Poczopko Andrzej MM3 Olsztyn Cryospace Olsztyn 1485.8401:12:5101:33:00
20 471.64 261 Bukowy Maciej MM3 Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów 1471.6401:35:48
21 464.85 289 Cygan Szymon MM3 Warszawa KK Cyklon Warszawa 1464.8501:51:11
22 452.44 384 Kindrasz Krzysztof MM3 Giżycko Szprycha Giżycko 1452.4401:39:52
23 451.38 175 Lange Marcin MM3 Ciechanów T4B Bike Team 1451.3801:54:30
24 442.75 292 Parys Robert MM3 Wyszków CATENA WYSZKÓW 1442.7501:56:4400:52:17
25 438.18 375 Rybak Artur MM3 Cybulice Małe GERAPPA 1438.1801:43:07
26 433.83 342 Skalski Mariusz MM3 Stanisławów 1433.8301:59:08
27 422.13 226 Sioch Radosław MM3 Warszawa PZU Sport Team 1422.1302:02:2600:55:56
28 416.47 124 Drzewiecki Grzegorz MM3 SKARŻYSKO KOŚCIELNE LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 1416.4702:04:06
29 385.89 129 Kudlak Marcin MM3 Marki MCP Bike Team 1385.8902:13:56
30 372.49 379 Dembek Jarosław MM3 Warszawa ABC Data Bike Team 1372.4902:18:45
31 364.28 368 Sobczek Mariusz MM3 Puławy Bike Room Team 1364.2802:04:02
32 357.42 46 Kosiński Włodzimierz MM3 Kozłów Biskupi 1357.4202:24:36
33 357.13 204 Turski Przemysław MM3 Warszawa TWT Automatyka 1357.1302:24:43
34 347.97 111 Rosiński Michał MM3 WARSZAWA Kona Bikers 1347.9701:20:2202:09:51
35 344.74 54 Obel Marcin MM3 Lesznowola Qodeca Cycling Team 1344.7402:11:04
36 334.07 349 Adamowski Jacek MM3 Warszawa 1334.0701:19:1402:15:15
37 331.58 21 Grabowski Paweł MM3 Serock MCP Bike Team 1331.5801:11:2402:16:16
Partnerzy