Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open

1/2Pro
Open
Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK2 HK3 HK4
Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mężczyźni, kat. MM2

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 983.70 1489 Płoski Adam MM2 Ciechanów T4B team 2500.00483.7001:25:4601:27:55
2 952.53 188 Górnicki Marcin MM2 Warszawa GO Sport Scrapper Team 2489.63462.9001:27:3501:31:52
3 947.78 1427 Krom Wojciech MM2 Olsztyn Cryospace Olsztyn 2486.39461.3901:28:1001:32:10
4 938.22 1657 Giez Wojciech MM2 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 2486.39451.8301:28:1001:34:07
5 922.10 1491 Wyszkowski Arkadiusz MM2 Ciechanów T4B team 2478.52443.5801:29:3701:35:52
6 921.65 646 Leciejewski Kamil MM2 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 2479.14442.5101:29:3001:36:06
7 918.55 1162 Lewicki Łukasz MM2 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 2471.94446.6101:30:5201:35:13
8 864.13 1908 Plocek Przemysław MM2 Fujitsu Łódź Team 2444.54419.5901:36:2801:41:21
9 862.27 1543 Piotrowicz Kamil MM2 Ciechanów T4B team 2452.20410.0801:34:5001:43:42
10 848.65 231 Szklarczyk Artur MM2 JÓZEFÓW GO Sport Scrapper Team 2439.23409.4201:37:3801:43:52
11 835.40 1597 Zakrzewski Paweł MM2 Okrąg Lipa MTB 2426.70408.7001:40:3001:44:03
12 823.17 1270 Popławski Cezary MM2 Warszawa Bar Janusz MTB Team 2428.69394.4801:40:0201:47:48
13 822.23 967 Zwaliński Tomasz MM2 Dąbrówno VALEANT MED CYCLING TEAM 2421.87400.3601:41:3901:46:13
14 818.28 1499 Przęzak Marcin MM2 Ciechanów Kross Staff Team 2409.65408.6301:44:4101:44:04
15 812.46 1617 Dąbrowski Marcin MM2 Łomianki Polmo Łomianki 2422.98389.4801:41:2301:49:11
16 810.54 1493 Kłos Rafał MM2 Ciechanów T4B team 2423.54387.0001:41:1501:49:53
17 805.91 714 Guzewicz Artur MM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 2416.07389.8401:43:0401:49:05
18 802.98 1482 Wielgat Michał MM2 Ełk MTB EŁK PROSTKI 2404.62398.3601:45:5901:46:45
19 775.83 1297 Kuśmierski Paweł MM2 Pruszków 2401.65374.1801:46:4601:53:39
20 770.49 1824 Szauer Rafał MM2 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 2395.54374.9401:48:2501:53:25
21 733.22 83 Wichrowski Maciej MM2 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 2379.78353.4401:52:5502:00:19
22 700.67 90 Zielkowski Marcin MM2 Żurominek 2370.59330.0801:55:4302:08:50
23 500.00 2067 Baranek Paweł MM2 Kobyłka AirBike.pl Team 1500.0001:25:03
24 496.53 1845 Hałas Jarosław MM2 PSZCZYNA 1496.5301:26:22
25 492.53 1496 Cichocki Rafał MM2 Sulejówek CRMS AUTO CZĘŚCI 1492.5301:27:04
26 471.16 2085 Matras Wojciech MM2 Puławy Sklep rowerowy ATOL-BIKE 1471.1601:31:01
27 471.16 1255 Żywicki Adam MM2 Nałęczów Cisowianka 1471.1601:31:01
28 461.56 1815 Strzemieczny Tomasz MM2 PŁOCK Płocki Klub Kolarski 1461.5601:32:08
29 454.19 840 Świderski Paweł MM2 Warszawa GO Sport Scrapper Team 1454.1901:34:2502:15:50
30 452.28 323 Florczak Cezary MM2 Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 1452.2801:34:49
31 451.40 845 Malicki Michał MM2 Józefów GO Sport Scrapper Team 1451.4001:35:00
32 450.14 919 Siess Mateusz MM2 Warszawa T4B team 1450.1401:35:16
33 449.28 1031 Wolf Mateusz MM2 Warszawa 1449.2801:35:27
34 444.62 1639 Orszulak Adam MM2 Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 1444.6201:36:2702:27:09
35 439.53 1465 Werbiński Piotr MM2 Łódź 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ 1439.5301:37:34
36 430.34 1273 Wardzała Krzysztof MM2 Świebodzice 1430.3401:39:39
37 426.63 1276 Starosielec Marcin MM2 Ząbki Algotech Polska 1426.6301:40:31
38 424.38 555 Pilarczyk Michał MM2 Warszawa Wawa Bike Team 1424.3801:41:03
39 423.75 506 Karwowski Jakub MM2 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 1423.7501:41:12
40 418.99 1879 Grzela Piotr MM2 Warszawa 1418.9901:42:21
41 408.63 1960 Staniszewski Olek MM2 Wiązowna SuperDrob Bike Team 1408.6301:44:04
42 406.22 1019 Borkowicz Bartosz MM2 Lipno LIPA MTB 1406.2201:45:34
43 404.18 1015 Harla Michał MM2 Warszawa 1404.1801:46:06
44 400.03 1172 Buczel Mateusz MM2 Warszawa HPE-ESKOM 1400.0301:47:12
45 398.67 377 Gidaszewski Grzegorz MM2 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1398.6701:47:3400:54:28
46 395.79 1289 Borkowski Marcin MM2 Legionowo 1395.7901:48:21
47 394.09 1919 Panasiuk Piotr MM2 Warszawa 1394.0901:48:49
48 388.91 1521 Klimiuk Tomasz MM2 Otwock 1388.9101:50:16
49 385.95 2048 Kłosowski Krzysztof MM2 Krosno Kross Staff Team 1385.9501:50:11
50 378.83 1645 Warzywoda Jakub MM2 Warszawa 1378.8301:53:12
51 375.46 1477 Palusiński Bartek MM2 Kraków 1375.4601:54:13
52 375.39 2069 Orłowski Dominik MM2 Gródki 1375.3901:53:17
53 373.33 1868 Wachocki Bartosz MM2 Warszawa 1373.3301:54:52
54 373.17 1599 Wrzesień Marcin MM2 Rawa Mazowiecka RAWA MTB 1373.1701:54:55
55 368.34 1812 Kisicki Tomasz MM2 Radomno 1368.3401:55:27
56 361.48 120 Bernacik Paweł MM2 Warszawa 1361.4801:58:38
57 350.58 2007 Bizior Marcin MM2 Warszawa MontazReklam24.pl 1350.5802:01:18
58 350.10 14 Ruba Zbigniew MM2 Pionki NRF HEPU RACING 1350.1002:01:28
59 349.26 261 Wojciechowski Krystian MM2 Wieniec WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1349.2602:02:47
60 342.85 2047 Sosnowski Kacper MM2 Kross Staff Team 1342.8502:04:02
61 338.91 1017 Dworski Adrian MM2 warszawa 1338.9102:06:32
Partnerzy