20.01
niedziela
Jabłonna - Chotomów
I
10.02
niedziela
Mrozy (Jeruzal)
II
24.02
niedziela
Długosiodło
III
Wyniki
Klasyfikacje generalne

½Pro
• K: Open
• M: Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
• K: Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
• M: Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• K: Open HK2 HK3 HK4
• M: Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Rodzinna

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mężczyźni, kat. MM2

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 999.81 193 Wołosiuk Jarosław MM2 OLSZTYN Cryospace Olsztyn 2500.00499.8101:43:2101:29:37
2 981.41 216 Szafran Arkadiusz MM2 Zelów LSKK Lityński Bełchatów 2499.44481.9801:43:2801:32:56
3 980.62 180 Ciunel Paweł MM2 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 2491.99488.6401:45:0201:31:40
4 934.33 242 Szczerba Paweł MM2 Turów 2471.85462.4801:49:3101:36:51
5 925.83 276 Ważny Adam MM2 Warszawa KKT Wiraż 2461.11464.7201:52:0401:36:23
6 910.92 271 Krom Wojciech MM2 Olsztyn Cryospace Olsztyn 2454.02456.9001:53:4901:38:02
7 869.07 176 Leciejewski Kamil MM2 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 2438.17430.9001:57:5601:43:57
8 862.61 219 Dziadek Łukasz MM2 Kielce Stowarzyszenie Rowerowe Świętokrzyskie 2431.64430.9701:59:4301:43:56
9 861.02 146 Wrona Patryk MM2 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2432.67428.3601:59:2601:44:34
10 855.84 185 Myszkowski Rafał MM2 Konstancin-Jeziorna LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 2433.94421.9001:59:0501:46:10
11 831.33 183 Domel Arkadiusz MM2 Olecko Centrum Rowerowe Olsztyn Team 2413.57417.7702:04:5701:47:13
12 744.74 350 Giera Marcin MM2 Cegielnia Radzymin 2353.09391.6502:26:2101:54:22
13 500.00 402 Piasecki Patryk MM2 Mrągowo Piasecki Concept 1500.0001:29:35
14 489.97 327 Baranek Paweł MM2 Kobyłka Velomania.cc 1489.9701:45:28
15 487.04 200 Cacko Kacper MM2 Warszawa COZMOBIKE TEAM 1487.0401:46:06
16 481.98 243 Nabiałek Michał MM2 Częstochowa Częstochowa 1481.9801:00:0301:32:56
17 471.91 391 Hałas Jarosław MM2 PSZCZYNA 1471.9101:34:55
18 471.77 190 Łopatek Kamil MM2 Olsztyn Cryospace Olsztyn 1471.7701:49:3200:54:28
19 461.06 113 Zakrzewski Jerzy MM2 Warszawa 1461.0601:37:09
20 417.38 416 Klimiuk Krzysztof MM2 Otwock SuperDrob Bike Team 1417.3801:47:19
21 415.95 328 Dąbkowski Wojciech MM2 Warszawa Load-Lok Systemy Mocowania Ładunków 1415.9502:04:14
22 401.46 201 Stec Krzysztof MM2 Bar Janusz MTB Team 1401.4602:08:43
23 393.02 357 Popławski Cezary MM2 Warszawa Bar Janusz MTB Team 1393.0201:13:4501:53:58
24 382.73 284 Żak Tomasz MM2 1382.7302:15:01
25 368.86 452 Marcinowski Dawid MM2 Radom NRF HEPU RACING 1368.8602:01:26
26 361.45 304 Płoski Adam MM2 Ciechanów T4B Bike Team 1361.4502:22:5800:49:48
27 345.11 90 Zielkowski Marcin MM2 Żurominek 1345.1102:29:4401:04:02
28 311.39 83 Wichrowski Maciej MM2 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 1311.3902:45:57
Partnerzy