Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open

1/2Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
• Kobiety Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
• Mężczyźni Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mężczyźni, kat. MM1

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 3493.02 1000 Kędziorek Piotr MM1 Warszawa GO Sport Scrapper Team 8439.36419.82500.00413.28396.58456.59439.36428.0101:38:5701:46:3802:12:3201:34:2202:11:3501:45:2401:50:0501:51:01
2 3472.78 269 Okruciński Kacper MM1 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 7500.00500.00472.78500.00500.00500.00500.0001:31:1001:31:5201:22:2201:48:0401:36:2101:39:1001:38:48
3 2468.15 1009 Marchlewski Marcin MM1 Lubawa KOMOBIKE SCOTT 5497.52496.95473.68500.00500.0001:27:2301:30:0501:22:2001:36:4401:35:02
4 2455.99 1245 Rumsicki Karol MM1 Otwock SuperDrob Bike Team 5500.00476.19500.00491.36488.4401:29:3201:21:5401:44:2201:38:2601:37:17
5 2301.89 225 Mikołajczyk Paweł MM1 Warszawa GO Sport Scrapper Team 5473.58466.56459.54448.70453.5101:31:4801:35:5701:24:5201:56:1801:46:39
6 1970.53 1432 Dawid Maksymilian MM1 Olsztyn Cryospace Olsztyn 4500.00497.04473.49500.0001:26:5701:30:0401:22:2201:36:15
7 1715.84 1431 Koziorowski Grzegorz MM1 Olsztynek Cryospace Olsztyn 4417.56420.02435.15443.1101:44:0701:46:3501:51:0901:47:14
8 1360.73 300 Zalewski Eryk MM1 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 3468.48428.95463.3001:37:1801:30:4701:43:59
9 1163.78 825 Adamiec Piotr MM1 Józefów GO Sport Scrapper Team 3427.40376.64359.7501:52:3602:08:2502:12:05
10 967.80 1359 Kamiński Michał MM1 Biała Podlaska GO Sport Scrapper Team 2500.00467.8002:15:1301:18:0001:51:33
11 886.83 1437 Banul Konrad MM1 Chorzele Cryospace Olsztyn 2458.03428.8001:34:5501:44:24
12 872.99 1709 Chycki Maciej MM1 BEŁCHATÓW GO Sport Scrapper Team 2406.63466.3601:35:4601:43:18
13 811.36 280 Misiaszek Michał MM1 Toruń - Toporzysko GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 2410.72400.6301:50:5901:37:12
14 803.76 891 Szczepanik Adam MM1 Zduńska Wola Endurocross 2402.03401.7302:03:2002:02:58
15 758.41 1564 Oszkiel Kamil MM1 Seroki-Parcela NC+ SPORTS TEAM 2405.36353.0501:47:1502:06:48
16 720.29 1901 Janczak Dawid MM1 Lublin WIM Extreme MTB Team 2407.25313.0402:42:4302:46:42
17 669.26 1864 Zacharewicz Paweł MM1 Łomianki Loyalty Point Racing Team 2324.88344.3702:13:4901:53:15
18 521.25 1921 Nieoczym Marek MM1 LUBLIN 2324.12197.1303:24:2704:24:43
19 500.00 2043 Wach Arkadiusz MM1 Sławno Hurom Sławno Accent 1500.0001:17:53
20 499.54 1503 Wyczółkowski Paweł MM1 PUŁAWY UKK HURAGAN WOŁOMIN 1499.5401:48:10
21 479.91 1655 Jaworski Jan MM1 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1479.9101:34:59
22 471.77 1506 Kozłowski Grzegorz MM1 Wiskitki 1471.7701:22:40
23 469.66 2052 Kowalczyk Wojciech MM1 Susz KOMOBIKE SCOTT 1469.6601:35:19
24 458.86 2019 Nita Rafał MM1 Nisko BIKE CLUB Janów Lubelski 1458.8602:24:25
25 451.71 1398 Nowicki Rafał MM1 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 1451.7100:53:0801:46:39
26 448.65 1012 Kalmane Anuj MM1 1448.6501:47:16
27 440.93 638 Sobczyk Marcel MM1 Warszawa IFON KolarzKlub 1440.9301:28:19
28 439.29 2000 Żebrowski Jędrzej MM1 Ostróda HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1439.2900:57:2101:48:10
29 424.51 1696 Kopacz Wiktor MM1 LKK Luks Sławno 1424.5101:31:44
30 421.75 968 Wardzyński Krzysztof MM1 Warszawa 1421.7501:43:05
31 421.29 982 Raczyński Jan MM1 1421.2901:54:14
32 406.52 1223 Radzikowski Adam MM1 ELIZÓWKA BikeRoomTeam Lublin 1406.5202:08:22
33 402.33 831 Barabasz Michał MM1 Józefów GO Sport Scrapper Team 1402.3302:00:13
34 402.27 1720 Wadecki Mikołaj MM1 Sochaczew SUNRACE LEGIA ROCK MACHINE 1402.2701:53:19
35 401.97 496 Kalinowski Szymon MM1 LIBRO Cycling Team 1401.9702:03:21
36 398.22 1011 Śliz Krzysztof MM1 Łódź 1398.2202:00:51
37 395.65 917 Krzyżanowski Przemysław MM1 Legionowo 1395.6501:49:53
38 385.81 1903 Mrówczyński Błażej MM1 Golub-Dobrzyń GTR- GOLUBSKIE TOWARZYSTWO ROWEROWE 1385.8101:56:02
39 377.29 685 Złotopolski Juliusz MM1 Brodnica 1377.2902:10:56
40 362.14 1814 Maszerowski Dawid MM1 SUŁOCIN PŁOCKI KLUB KOLARSKI 1362.1402:03:37
41 354.18 1569 Radecki Michał MM1 Legionowo 1354.1802:02:45
42 347.76 1531 Oszkiel Jakub MM1 Seroki-Parcela 1347.7601:08:1701:00:2001:08:5302:22:03
43 339.87 1510 Szafraniec Antoni MM1 TOMASZÓW MAZOWIECKI 1339.8701:54:45
44 335.84 883 Żmuda Hubert MM1 Maków Mazowiecki 1335.8402:24:01
Partnerzy