Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open

1/2Pro
Open
Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK2 HK3 HK4
Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Hobby Mężczyźni, kat. Open

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 395.27 5128 Zelcer Bartosz HM3 Czaplinek 2195.27200.0000:15:3000:20:17
2 390.83 5017 Wyszomierski Adam HM4 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 2192.78198.0500:15:4200:20:29
3 359.18 5010 Zalewski Szymon HM3 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 2171.81187.3700:17:3700:21:39
4 338.79 5250 Kaszewski Dawid HM3 Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 2159.16179.6300:19:0100:22:35
5 327.84 5141 Berkan Damian HM3 Warszawa Bike Concept 2166.76161.0900:18:0900:25:11
6 320.42 5013 Rogoziński Michał HM3 Warszawa 2161.85158.5700:18:4200:25:35
7 308.95 5217 Piernikowski Aleksander HM3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2149.34159.6100:20:1600:25:25
8 300.03 5122 Małysz Maksymilian HM2 Legionowo GO Sport Scrapper Team 2147.52152.5100:20:3100:26:36
9 296.83 5162 Drągowski Piotr HM2 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 2145.75151.0900:20:4600:26:51
10 292.99 5140 Mazur Szymon HM2 Warszawa 2138.84154.1500:21:4800:26:19
11 283.63 5147 Sasin Oskar HM3 Pasek RKS Family Active Tłuszcz 2140.45143.1800:21:3300:28:20
12 274.86 5174 Nowicki Tymon HM2 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 2130.84144.0200:23:0800:28:10
13 269.17 5255 Pniak Leon HM3 Łódź 2138.31130.8600:21:5300:31:00
14 265.23 5020 Sanni Faris HM3 OTWOCK 2137.06128.1700:22:0500:31:39
15 259.76 5218 Babiński Mateusz HM3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2136.95122.8100:22:0600:33:02
16 242.80 5229 Jary Tymon HM2 Łódz Dell Team 2115.96126.8400:26:0600:31:59
17 241.83 5155 Pniak Roch HM2 Łódż 2118.46123.3700:25:3300:32:53
18 200.00 5157 Gregorowicz Maciej HM3 Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 1200.0000:15:08
19 194.85 5022 Gasek Bernard HM4 otwock Warszawski Klub Kolarski 1194.8500:15:32
20 193.64 5149 Żytowiecki Jacek HM3 Wieliszew Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1193.6400:20:57
21 182.88 5189 Kłucjasz Jakub HM4 Bełchatów 1182.8800:16:33
22 175.97 5280 Machowicz Franciszek HM3 Legionowo DAX Rowery Legionowo 1175.9700:17:12
23 175.46 5211 Dudkowski Tymoteusz HM2 Józefów KAMYK Radzymin MTB Team 1175.4600:17:15
24 175.29 5100 Ołdak Leon HM2 Legionowo DAX Rowery Legionowo 1175.2900:17:16
25 172.30 5120 Wojciechowski Igor HM3 Warszawa 1172.3000:17:34
26 171.32 5139 Rees Daniel HM3 Kozery Maro Sport Team 1171.3200:17:40
27 162.72 5099 Werbiński Jakub HM3 Łódź 1162.7200:18:36
28 160.71 5190 Samsel Aleksander HM4 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1160.7100:18:50
29 160.00 5192 Baranek Bartosz HM3 Piaseczno 1160.0000:18:55
30 157.23 5258 Kaźmierczak Kamil HM2 Łódź Cisowianka 1157.2300:19:15
31 156.28 5262 Karpiesiuk Igor HM3 Chotomów Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1156.2800:19:22
32 156.15 5249 Szczepaniak Mikołaj HM3 ROGÓW Lesz`Go! Rogów Junior 1156.1500:19:23
33 156.15 5007 Kośla Bartosz HM4 Gałków Duży 7 Szprych 1156.1500:19:23
34 154.42 5206 Langer Staś HM2 Stasi Las Alltop STAG Team 1154.4200:19:36
35 154.34 5060 Mirkowski Adrian HM2 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1154.3400:26:17
36 150.08 5201 Goździński Maciej HM3 Rogów Lesz`Go! Rogów Junior 1150.0800:20:10
37 149.10 5207 Miktus Rafał HM3 Alltop STAG Team 1149.1000:20:18
38 148.85 5134 Honkisz Karol HM4 Kozy 1148.8500:20:20
39 148.85 5212 Oskar Boratyński HM4 Białystok 1148.8500:20:20
40 148.37 5210 Dudkowski Leonard HM2 Józefów KAMYK Radzymin MTB Team 1148.3700:20:24
41 145.75 5106 Smosarski Łukasz HM4 Legionowo 1145.7500:20:46
42 143.22 5145 Czyż Dawid HM2 Warszawa 1143.2200:21:08
43 142.32 5104 Rostkowski Dawid HM2 Legionowo 1142.3200:21:16
44 140.34 5236 Jakubczyk Piotr HM3 Warszawa 1140.3400:21:34
45 139.37 5103 Cywiński Piotr HM2 Turka Cywińscy 1139.3700:21:43
46 137.99 5261 Frąckiewicz Krzysztof HM3 Legionowo 1137.9900:21:56
47 136.64 5158 Majchrzyk Michał HM2 RAWA MAZOWIECKA DITTA-SERIA MTB TEAM 1136.6400:22:09
48 136.54 5246 Rolewicz Jakub HM4 Legionowo 1136.5400:22:10
49 136.54 5150 Hawro Maciej HM2 Warszawa Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1136.5400:22:10
50 132.64 5082 Klimaszewski Stanisław HM3 Turowo 1132.6400:30:35
51 132.07 5061 Rudziński Marcel HM2 Mława 1132.0700:30:43
52 130.74 5195 Gielniewski Aleks HM2 Legionowo 1130.7400:23:09
53 130.09 5257 Boruc Aleksander HM2 Legionowo 1130.0900:23:16
54 129.25 5172 Kruba Maciej HM2 Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 1129.2500:23:25
55 127.23 5083 Boniakowski Szymon HM3 Ciechanów 1127.2300:31:53
56 126.90 5024 Hryckiewicz Leon HM2 Mysiadło 1126.9000:23:51
57 126.73 5247 Rolewicz Szymon HM3 Legionowo 1126.7300:23:53
58 126.46 5135 Marcinkowski Franciszek HM2 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1126.4600:23:56
59 125.16 5253 Bienias Tomasz HM2 Legionowo 1125.1600:24:11
60 120.91 5193 Chróst Mikołaj HM3 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 1120.9100:25:02
61 119.79 5279 Kalinowski Wojciech HM2 Ząbki 1119.7900:25:16
62 119.55 5259 Krasny Marcin HM4 Legionowo 1119.5500:25:19
63 119.08 5018 Ożgo Maksymilian HM2 MICHAŁOWICE 1119.0800:25:25
64 118.15 5124 Kunicki Borys HM2 Zalesie Górne 1118.1500:25:37
65 117.69 5125 Paciorek Filip HM2 Jabłonna 1117.6900:25:43
66 115.89 5101 Majchrzak Jan HM2 Gniewoszów 1115.8900:26:07
67 113.15 5231 Szatkowski Piotr HM2 Warszawa 1113.1500:26:45
68 113.15 5198 Skwarek Franciszek HM2 Legionowo 1113.1500:26:45
69 110.66 5263 Pitus Patryk HM2 LEGIONOWO 1110.6600:27:21
70 110.06 5196 Niewierowski Piotr HM2 Legionowo 1110.0600:27:30
71 109.93 5199 Brześkiewicz Szymon HM2 Mińsk Mazowiecki 1109.9300:27:32
72 109.73 5256 Jezierski Bartek HM2 Warszawa Fundacja ECHO 1109.7300:27:35
73 109.66 5165 Barszczewski Szymon HM2 Łajski 1109.6600:27:36
74 107.20 5121 Raciborski Szymon HM2 Legionowo 1107.2000:28:14
75 102.43 5260 Taperek Arkadiusz HM2 Legionowo 1102.4300:29:33
76 101.45 5183 Romanów Mikołaj HM2 RAJSZEW 1101.4500:29:50
77 99.62 5243 Marjański Jan HM2 Raszyn 199.6200:30:23
78 98.34 5062 Kuprian Jan HM2 Olsztyn 198.3400:41:15
79 97.74 5182 Tarkowski Paweł HM2 197.7400:30:58
80 95.98 5065 Wnęt Wiktor HM2 Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 195.9800:42:16
81 95.78 5090 Szawurski Ignacy HM2 195.7800:31:36
82 95.78 5169 Lipski Tymon HM2 Warszawa 195.7800:31:36
83 95.18 5132 Honkisz Kamil HM2 Kozy 195.1800:31:48
84 94.29 5266 Gawroński łukasz HM2 194.2900:32:06
85 94.14 5108 Gardyński Roch HM2 Warszawa Fundacja ECHO 194.1400:32:09
86 92.18 5098 Szatkowski Jan HM3 Warszawa 192.1800:32:50
87 92.00 5264 Wojciechowski Łukasz HM3 Legionowo 192.0000:32:54
88 89.99 5216 Gidaszewski Michał HM2 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 189.9900:33:38
89 89.95 5102 Karaś Filip HM2 189.9500:33:39
90 88.50 5181 Sapryk Oliwer HM2 Ząbki 188.5000:34:12
91 88.28 5159 Syta Paweł HM2 Ząbki 188.2800:34:17
92 88.07 5129 Poręcki Leon HM2 Legionowo 188.0700:34:22
93 77.67 5194 Składanek Patryk HM2 Legionowo 177.6700:38:58
94 74.92 5146 Przybyszewski Filip HM2 Jabłonna 174.9200:40:24
95 63.32 5173 Jezierski Michał HM2 Fundacja ECHO 163.3200:47:48
Partnerzy