Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open

1/2Pro
Open
Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK2 HK3 HK4
Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Hobby Mężczyźni, kat. HM3

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 395.27 5128 Zelcer Bartosz HM3 Czaplinek 2195.27200.0000:15:3000:20:17
2 359.18 5010 Zalewski Szymon HM3 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 2171.81187.3700:17:3700:21:39
3 338.79 5250 Kaszewski Dawid HM3 Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 2159.16179.6300:19:0100:22:35
4 327.84 5141 Berkan Damian HM3 Warszawa Bike Concept 2166.76161.0900:18:0900:25:11
5 320.42 5013 Rogoziński Michał HM3 Warszawa 2161.85158.5700:18:4200:25:35
6 308.95 5217 Piernikowski Aleksander HM3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2149.34159.6100:20:1600:25:25
7 283.63 5147 Sasin Oskar HM3 Pasek RKS Family Active Tłuszcz 2140.45143.1800:21:3300:28:20
8 269.17 5255 Pniak Leon HM3 Łódź 2138.31130.8600:21:5300:31:00
9 265.23 5020 Sanni Faris HM3 OTWOCK 2137.06128.1700:22:0500:31:39
10 259.76 5218 Babiński Mateusz HM3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2136.95122.8100:22:0600:33:02
11 200.00 5157 Gregorowicz Maciej HM3 Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 1200.0000:15:08
12 193.64 5149 Żytowiecki Jacek HM3 Wieliszew Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1193.6400:20:57
13 175.97 5280 Machowicz Franciszek HM3 Legionowo DAX Rowery Legionowo 1175.9700:17:12
14 172.30 5120 Wojciechowski Igor HM3 Warszawa 1172.3000:17:34
15 171.32 5139 Rees Daniel HM3 Kozery Maro Sport Team 1171.3200:17:40
16 162.72 5099 Werbiński Jakub HM3 Łódź 1162.7200:18:36
17 160.00 5192 Baranek Bartosz HM3 Piaseczno 1160.0000:18:55
18 156.28 5262 Karpiesiuk Igor HM3 Chotomów Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1156.2800:19:22
19 156.15 5249 Szczepaniak Mikołaj HM3 ROGÓW Lesz`Go! Rogów Junior 1156.1500:19:23
20 150.08 5201 Goździński Maciej HM3 Rogów Lesz`Go! Rogów Junior 1150.0800:20:10
21 149.10 5207 Miktus Rafał HM3 Alltop STAG Team 1149.1000:20:18
22 140.34 5236 Jakubczyk Piotr HM3 Warszawa 1140.3400:21:34
23 137.99 5261 Frąckiewicz Krzysztof HM3 Legionowo 1137.9900:21:56
24 132.64 5082 Klimaszewski Stanisław HM3 Turowo 1132.6400:30:35
25 127.23 5083 Boniakowski Szymon HM3 Ciechanów 1127.2300:31:53
26 126.73 5247 Rolewicz Szymon HM3 Legionowo 1126.7300:23:53
27 120.91 5193 Chróst Mikołaj HM3 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 1120.9100:25:02
28 92.18 5098 Szatkowski Jan HM3 Warszawa 192.1800:32:50
29 92.00 5264 Wojciechowski Łukasz HM3 Legionowo 192.0000:32:54
Partnerzy