Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open

1/2Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
• Kobiety Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
• Mężczyźni Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Hobby Kobiety, kat. Open

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 1299.26 5205 Kowalik Natalia HK4 Warszawa Alltop STAG Team 7175.97178.30199.72185.12185.68186.46188.0100:17:3700:22:5300:23:5600:16:2100:14:2600:17:5800:17:48
2 1245.65 5011 Laseczka Maja HK3 Warszawa 8155.26151.02171.02149.71157.65154.26157.12149.6100:19:5800:27:0100:27:5700:20:1300:17:0000:21:4300:21:1800:23:41
3 1179.10 5127 Gruszewska Zuzanna HK4 Mława 6185.81199.84200.00200.00200.00193.4500:16:4100:20:2500:15:0800:16:4500:16:4400:18:19
4 1101.67 5202 Grudna Zuzanna HK3 WARSZAWA Alltop STAG Team 6173.67200.00184.93182.73183.90176.4500:17:5100:23:5400:16:2200:14:4000:18:1300:18:58
5 1053.96 5307 Szymańska Amelia HK3 Rypin cykliści rypin 6169.71177.65174.78180.43175.83175.5600:18:1600:22:5800:17:1900:18:3400:19:0200:20:11
6 999.60 5021 Krysik Zofia HK4 Stefanówka Warszawski Klub Kolarski 5200.00200.00200.00199.60200.0000:15:3000:20:2400:13:2400:16:4700:17:43
7 961.89 5115 Nowakowska Maja HK2 Janki Warszawski Klub Kolarski 6152.58148.63179.14155.61164.08161.8400:20:1900:27:2700:26:4100:19:2700:16:2000:20:42
8 933.95 5252 Kalitowska Dagmara HK2 Nowy Dwór Mazowiecki 7112.25123.14148.83135.93146.31131.72135.7700:27:3700:33:0800:32:0700:22:1600:18:1900:25:2600:24:39
9 923.52 5030 Olesiejuk Aniela HK2 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 7117.50126.84154.94129.53137.11134.86122.7500:26:2300:32:1000:30:5100:23:2200:24:2600:24:4900:28:52
10 882.99 5203 Borysiuk Zofia HK3 Warszawa Alltop STAG Team 5164.02157.73192.87185.31183.0600:18:5400:25:5200:24:4700:16:2000:18:18
11 872.85 5130 Zelcer Zuzanna HK2 Czaplinek 6139.43132.18158.54142.35158.23142.1100:22:1400:30:5200:30:0900:23:3200:21:0900:24:56
12 821.84 5136 Wolak Faustyna HK2 warszawa Warszawski Klub Kolarski 5155.13157.63172.46174.46162.1700:19:5900:25:5300:17:3300:19:1100:21:51
13 751.59 5152 Gajewska Aleksandra HK3 Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 4176.14184.48192.16198.8100:17:3600:22:0700:17:2600:16:50
14 738.98 5154 Szulińska Nina HK3 Prostki MTB EŁK PROSTKI 4173.67195.50184.74185.0700:17:5100:24:2700:16:2300:18:05
15 731.90 5015 Laseczka Zofia HK2 Warszawa 786.63108.72105.64106.07110.08118.6196.1600:35:4700:43:5800:28:3900:25:1600:30:2600:28:1300:36:51
16 719.06 5161 Lutecka Hania HK3 ŁÓDŹ IFON KolarzKlub 5143.96135.17144.70151.58143.6300:21:3200:30:1100:20:5500:22:0600:23:18
17 697.77 5093 Rees Maja HK2 Kozery Maro Sport Team 5132.36145.52136.18149.07134.6400:22:5200:18:2500:24:3600:22:2700:26:19
18 692.48 5014 Rogozińska Kalina HK2 Warszawa 5123.26148.91130.46140.07149.7800:33:0600:32:0600:23:1200:19:0800:22:22
19 675.06 5148 Jankowska Zuzanna HK3 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 4162.45173.37168.06171.1800:19:0500:23:3200:19:5600:19:33
20 658.99 5008 Pawłusiewicz Agata HK2 WARSZAWA Bar Janusz MTB Team 5131.02136.16127.86135.95128.0000:23:0600:19:4100:26:1200:24:3700:27:41
21 656.51 5248 Szczepaniak Julia HK4 ROGÓW Lesz`Go! Rogów Junior 4159.52163.75161.45171.7900:19:2600:18:2900:16:3600:19:30
22 558.07 5143 Berkan Olga HK2 Warszawa Bike Concept 4140.80136.00122.41158.8600:22:0100:30:0000:27:2200:21:04
23 496.08 5215 Gidaszewska Zosia HK2 WŁOCŁAWEK WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 4121.19125.39133.07116.4300:33:4000:26:4300:25:0900:30:26
24 447.97 5170 Gumieniak Karolina HK2 BokserskAutoserwis Bike Team 3148.56160.67138.7300:20:5200:29:4500:21:49
25 443.53 5167 Szczepaniak Lena HK2 Rogów Lesz`Go! Rogów Junior 4102.09113.22111.43116.7900:30:2200:26:4400:24:0300:28:41
26 361.69 5204 Grudna Maria HK2 Warszawa Alltop STAG Team 475.8397.4294.1994.2600:40:5300:49:0400:32:0800:28:26
27 310.01 5219 Pacuk Zosia HK3 Toruń WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2150.74159.2700:27:0400:21:02
28 302.24 5053 Iskritskaya Polina HK3 2163.65138.5900:20:2700:25:34
29 295.36 5302 Rozwadowska Amelia HK2 Wąbrzeźno 393.95110.3691.0500:32:1300:24:1700:38:55
30 290.24 5191 Baranek Barbara HK4 Piaseczno 2140.80149.4400:22:0100:17:56
31 264.40 5226 Ziółkowska Natalia HK3 Łódź Dell Team 2135.63128.7700:24:4200:27:31
32 243.62 5164 Świerczyńska Zuzanna HK2 Wodzierady Lucy in The Sky 370.7885.9486.9000:43:4800:35:1300:38:33
33 236.04 5278 Ryżko Łucja HK2 Warszawski Klub Kolarski 2111.58124.4600:27:4700:26:55
34 223.95 5076 Walenciak Hanna HK2 Warszawa 2103.85120.1000:29:5100:27:52
35 197.66 5271 Wójcik Wiktoria HK4 Lublin 1197.6600:24:11
36 184.67 5265 Świta Izabela HK2 Biłgoraj 1184.6700:25:53
37 180.09 5038 Kateszczenko Maja HK3 MTB EŁK PROSTKI 1180.0900:18:35
38 178.97 5131 Kaszewska Wiktoria HK4 Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1178.9700:18:42
39 176.12 5240 Dorsz Ola HK3 Wołomin KAMYK Radzymin MTB TEAM 1176.1200:15:13
40 175.35 5055 Kuflewska Kalina HK4 PUŁAWY 1175.3500:15:17
41 169.06 5059 Kornacka Alicja HK3 Kobyłka Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1169.0600:24:08
42 162.54 5341 Rzepnikowska Natalia HK2 Brodnica 1162.5400:21:48
43 161.85 0 Kwiecień Joanna HK4 JANÓW LUBELSKI 1161.8500:29:32
44 161.74 5156 Duda Karolina HK4 1161.7400:19:10
45 157.61 5316 Kuflikowska Ada HK2 CHOTOMÓW Bike Fun Legionowo 1157.6100:21:14
46 155.54 5241 Supińska Anna HK2 Prostki MTB EŁK PROSTKI 1155.5400:21:31
47 152.71 5180 Samsel Hania HK3 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1152.7100:20:18
48 151.33 0 Kłos Oliwia HK4 RAWA MAZOWIECKA 1151.3300:20:00
49 145.11 5084 Poluchowicz Oliwia HK3 Łęczyca Hurtap 1145.1100:28:07
50 144.29 0 Chojnacka Barbara HK3 1144.2900:23:13
51 143.78 5165 Foryś Michalina HK3 IFON KolarzKlub 1143.7800:23:18
52 140.44 5097 DroŹdziel Agatka HK2 PUŁAWY 1140.4400:19:05
53 137.68 0 Wróblewska Daria HK3 Rawa Mazowiecka 1137.6800:21:59
54 137.37 0 Kuba Aleksandra HK3 Rawa Mazowiecka 1137.3700:22:02
55 134.22 5031 Wysocka Emilia HK2 Puławy 1134.2200:19:58
56 133.24 5069 Matyszczak Kalina HK4 Rawa Mazowiecka 1133.2400:22:43
57 132.24 0 Durzalska Hanna HK2 Wiśniowa Góra 1132.2400:25:20
58 129.63 5308 Wróblewska Maria HK2 RYPIN 1129.6300:27:20
59 127.22 5272 Siwińska Patrycja HK2 Julianów Polski Klub MTB 1127.2200:24:22
60 126.79 5105 Bolek Agnieszka HK3 NOWA IWICZNA 1126.7900:24:27
61 126.61 5108 Gajec Ania HK2 PLIZIN 1126.6100:21:10
62 125.59 0 Macyszyn Alicja HK4 Warszawa 1125.5900:24:41
63 125.14 5026 Lipska Anna HK2 Góra Puławska 1125.1400:21:25
64 123.11 5234 Markowska Oliwia HK2 Ciechanów 1123.1100:27:11
65 122.56 5081 Łoś Alicja HK2 Wiśniowa Góra 1122.5600:27:20
66 122.41 5134 Urbańska Wiktoria HK3 Łódź Kocha Sport 1122.4100:27:22
67 122.41 5104 Witek Zuzanna HK3 Łódź Łódź Kocha Sport 1122.4100:27:22
68 122.09 5064 Grędzińska Michalina HK2 Mława 1122.0900:33:25
69 121.33 5096 Zychowicz Iga HK2 KOBYŁKA 1121.3300:25:33
70 120.47 5267 Dobrzańska Maria HK3 Łoziska 1120.4700:25:44
71 117.34 5118 Marzec Magdalena HK3 ANDRESPOL 1117.3400:28:33
72 116.10 0 Lehmann Olga HK3 The LeMans Team 1116.1000:26:42
73 115.87 5049 Piętka Kinga HK2 Kownaty Żądowe 1115.8700:28:53
74 115.67 5043 Konopka Alicja HK2 Końskie 1115.6700:26:10
75 114.90 5270 Matkowska Julia HK2 Wierszczyca 1114.9000:41:36
76 113.83 5163 Jankowska Julia HK2 Legionowo 1113.8300:27:14
77 113.19 5109 Gutkowska Julia HK3 Ciechanow 1113.1900:29:34
78 112.86 0 Staniewicz Zuzanna HK2 WIŚNIOWA GÓRA 1112.8600:29:41
79 112.39 5126 Cyganek Julia HK2 Warszawa 1112.3900:27:35
80 107.76 5244 Gawrońska Monika HK3 1107.7600:28:46
81 105.50 0 Sioch Sonia HK4 Warszawa 1105.5000:29:23
82 103.93 5146 Lis Zuzanna HK2 andrespol 1103.9300:32:14
83 102.54 5268 Kalecińska Olga HK2 Wrocław 1102.5400:30:14
84 96.54 0 Piekarczyk Zuzanna HK2 Łódź 196.5400:34:42
85 94.23 5063 Rostowska Maria HK2 Działdowo haftomaniak.pl 194.2300:35:31
86 93.20 5374 Szczepańska Anna HK2 Toruń 193.2000:38:01
87 92.42 5110 Wojtczak Marcelina HK3 Łódź 192.4200:32:45
88 92.40 5254 Graczyk Helena HK2 Warszawa Fundacja ECHO 192.4000:33:33
89 91.85 5281 Kołacz Antonina HK2 Legionowo 191.8500:33:45
90 91.58 5023 Mlącka Karolina HK2 Raszyn Fundacja ECHO 191.5800:33:51
91 91.40 5166 Puchalska Klaudia HK2 191.4000:33:55
92 89.77 5171 Puchalska Sandra HK2 189.7700:34:32
93 89.47 5016 Pyłko Maria HK2 Mława 189.4700:45:36
94 87.09 0 Kuczalska Weronika HK2 Mława 187.0900:46:51
95 87.08 5251 Graczyk Hania HK2 Warszawa Fundacja ECHO 187.0800:35:36
96 84.37 5225 MŁyŃczak Katarzyna HK2 184.3700:39:40
97 81.83 5245 MŁyŃczak Maria HK3 Ciechanów 181.8300:40:54
98 80.69 5153 Gajewska Małgosia HK2 Stare Lipiny Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 180.6900:38:25
99 79.00 5376 Kuczkowska Małgorzata HK2 Łomianki 179.0000:44:51
100 78.13 5037 Gregorczyk Lena HK2 Ciechanów 178.1300:42:50
101 71.29 5310 Dudkowska Maja HK2 Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 171.2900:49:42
102 66.10 0 Piekarniak Wiktoria HK2 Fundacja ECHO 166.1000:46:54
103 63.56 5353 Wieniecka Wiktoria HK2 Włocławek 163.5600:55:45
104 59.24 0 Ramotowska Amelia HK2 ŁÓDŹ 159.2400:56:33
Partnerzy