Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open

1/2Pro
Open
Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK2 HK3 HK4
Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Hobby Kobiety, kat. Open

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 400.00 5021 Krysik Zofia HK4 Stefanówka Warszawski Klub Kolarski 2200.00200.0000:15:3000:20:24
2 385.65 5127 Gruszewska Zuzanna HK4 Mława 2185.81199.8400:16:4100:20:25
3 360.61 5152 Gajewska Aleksandra HK3 Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 2176.14184.4800:17:3600:22:07
4 354.27 5205 Kowalik Natalia HK4 Warszawa Alltop STAG Team 2175.97178.3000:17:3700:22:53
5 347.36 5123 Szymańska Amelia HK3 Rypin cykliści rypin 2169.71177.6500:18:1600:22:58
6 335.82 5148 Jankowska Zuzanna HK3 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 2162.45173.3700:19:0500:23:32
7 321.75 5203 Borysiuk Zofia HK3 Warszawa Alltop STAG Team 2164.02157.7300:18:5400:25:52
8 312.76 5136 Wolak Faustyna HK2 warszawa Warszawski Klub Kolarski 2155.13157.6300:19:5900:25:53
9 306.28 5011 Laseczka Maja HK3 Warszawa 2155.26151.0200:19:5800:27:01
10 301.22 5115 Nowakowska Maja HK2 Janki Warszawski Klub Kolarski 2152.58148.6300:20:1900:27:27
11 279.14 5161 Lutecka Hania HK3 ŁÓDŹ IFON KolarzKlub 2143.96135.1700:21:3200:30:11
12 276.80 5143 Berkan Olga HK2 Warszawa Bike Concept 2140.80136.0000:22:0100:30:00
13 271.61 5130 Zelcer Zuzanna HK2 Czaplinek 2139.43132.1800:22:1400:30:52
14 244.34 5030 Olesiejuk Aniela HK2 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 2117.50126.8400:26:2300:32:10
15 235.39 5252 Kalitowska Dagmara HK2 Nowy Dwór Mazowiecki 2112.25123.1400:27:3700:33:08
16 173.67 5202 Grudna Zuzanna HK3 WARSZAWA Alltop STAG Team 1173.6700:17:51
17 173.67 5154 Szulińska Nina HK3 Prostki MTB EŁK PROSTKI 1173.6700:17:51
18 169.06 5059 Kornacka Alicja HK3 Kobyłka Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1169.0600:24:08
19 161.74 5156 Duda Karolina HK4 1161.7400:19:10
20 159.52 5248 Szczepaniak Julia HK4 ROGÓW Lesz`Go! Rogów Junior 1159.5200:19:26
21 152.71 5180 Samsel Hania HK3 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1152.7100:20:18
22 150.74 5219 Pacuk Zosia HK3 Toruń WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1150.7400:27:04
23 148.56 5170 Gumieniak Karolina HK2 BokserskAutoserwis Bike Team 1148.5600:20:52
24 145.11 5084 Poluchowicz Oliwia HK3 Łęczyca Hurtap 1145.1100:28:07
25 140.80 5191 Baranek Barbara HK4 Piaseczno 1140.8000:22:01
26 127.22 5272 Siwińska Patrycja HK2 Julianów Polski Klub MTB 1127.2200:24:22
27 126.79 5105 Bolek Agnieszka HK3 NOWA IWICZNA 1126.7900:24:27
28 125.59 5097 Macyszyn Alicja HK4 Warszawa 1125.5900:24:41
29 123.26 5014 Rogozińska Kalina HK2 Warszawa 1123.2600:33:06
30 122.09 5064 Grędzińska Michalina HK2 Mława 1122.0900:33:25
31 121.33 5096 Zychowicz Iga HK2 KOBYŁKA 1121.3300:25:33
32 121.19 5215 Gidaszewska Zosia HK2 WŁOCŁAWEK WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1121.1900:33:40
33 120.47 5267 Dobrzańska Maria HK3 Łoziska 1120.4700:25:44
34 116.10 5232 Lehmann Olga HK3 The LeMans Team 1116.1000:26:42
35 113.83 5163 Jankowska Julia HK2 Legionowo 1113.8300:27:14
36 112.39 5126 Cyganek Julia HK2 Warszawa 1112.3900:27:35
37 111.58 5278 Ryżko Łucja HK2 Warszawski Klub Kolarski 1111.5800:27:47
38 107.76 5244 Gawrońska Monika HK3 1107.7600:28:46
39 105.50 5119 Sioch Sonia HK4 Warszawa 1105.5000:29:23
40 103.85 5131 Walenciak Hanna HK2 1103.8500:29:51
41 102.54 5268 Kalecińska Olga HK2 Wrocław 1102.5400:30:14
42 102.09 5167 Szczepaniak Lena HK2 Rogów Lesz`Go! Rogów Junior 1102.0900:30:22
43 92.40 5254 Graczyk Helena HK2 Warszawa Fundacja ECHO 192.4000:33:33
44 91.85 5281 Kołacz Antonina HK2 Legionowo 191.8500:33:45
45 91.58 5023 Mlącka Karolina HK2 Raszyn Fundacja ECHO 191.5800:33:51
46 91.40 5166 Puchalska Klaudia HK2 191.4000:33:55
47 89.77 5171 Puchalska Sandra HK2 189.7700:34:32
48 89.47 5016 Pyłko Maria HK2 Mława 189.4700:45:36
49 87.09 5063 Kuczalska Weronika HK2 Mława 187.0900:46:51
50 87.08 5251 Graczyk Hania HK2 Warszawa Fundacja ECHO 187.0800:35:36
51 86.63 5015 Laseczka Zofia HK2 Warszawa 186.6300:35:47
52 80.69 5153 Gajewska Małgosia HK2 Stare Lipiny Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 180.6900:38:25
53 75.83 5204 Grudna Maria HK2 Warszawa Alltop STAG Team 175.8300:40:53
54 70.78 5164 Świerczyńska Zuzanna HK2 Wodzierady Lucy in The Sky 170.7800:43:48
55 66.10 5019 Piekarniak Wiktoria HK2 Fundacja ECHO 166.1000:46:54
Partnerzy