Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open

1/2Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
• Kobiety Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
• Mężczyźni Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Hobby Kobiety, kat. HK3

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 1334.23 5011 Laseczka Maja HK3 Warszawa 8176.29163.73171.02161.58172.55160.55158.06170.4400:19:5800:27:0100:27:5700:20:1300:17:0000:21:4300:21:1800:23:41
2 1165.70 5202 Grudna Zuzanna HK3 WARSZAWA Alltop STAG Team 6197.20200.00199.59200.00191.40177.5000:17:5100:23:5400:16:2200:14:4000:18:1300:18:58
3 1138.62 5307 Szymańska Amelia HK3 Rypin cykliści rypin 6192.70192.60188.64187.79176.88200.0000:18:1600:22:5800:17:1900:18:3400:19:0200:20:11
4 940.65 5203 Borysiuk Zofia HK3 Warszawa Alltop STAG Team 5186.24171.01192.87200.00190.5300:18:5400:25:5200:24:4700:16:2000:18:18
5 800.00 5152 Gajewska Aleksandra HK3 Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 4200.00200.00200.00200.0000:17:3600:22:0700:17:2600:16:50
6 778.26 5154 Szulińska Nina HK3 Prostki MTB EŁK PROSTKI 4197.20195.50199.39186.1800:17:5100:24:2700:16:2300:18:05
7 768.45 5161 Lutecka Hania HK3 ŁÓDŹ IFON KolarzKlub 5163.47146.55156.18157.77144.4900:21:3200:30:1100:20:5500:22:0600:23:18
8 719.54 5148 Jankowska Zuzanna HK3 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 4184.45187.96174.92172.2100:19:0500:23:3200:19:5600:19:33
9 329.19 5219 Pacuk Zosia HK3 Toruń WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2163.42165.7700:27:0400:21:02
10 322.52 5053 Iskritskaya Polina HK3 2164.63157.8900:20:2700:25:34
11 287.86 5226 Ziółkowska Natalia HK3 Łódź Dell Team 2141.16146.7000:24:4200:27:31
12 192.77 5240 Dorsz Ola HK3 Wołomin KAMYK Radzymin MTB TEAM 1192.7700:15:13
13 183.29 5059 Kornacka Alicja HK3 Kobyłka Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1183.2900:24:08
14 181.17 5038 Kateszczenko Maja HK3 MTB EŁK PROSTKI 1181.1700:18:35
15 173.40 5180 Samsel Hania HK3 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1173.4000:20:18
16 157.32 5084 Poluchowicz Oliwia HK3 Łęczyca Hurtap 1157.3200:28:07
17 150.18 0 Chojnacka Barbara HK3 1150.1800:23:13
18 149.64 5165 Foryś Michalina HK3 IFON KolarzKlub 1149.6400:23:18
19 148.60 0 Wróblewska Daria HK3 Rawa Mazowiecka 1148.6000:21:59
20 148.26 0 Kuba Aleksandra HK3 Rawa Mazowiecka 1148.2600:22:02
21 143.97 5105 Bolek Agnieszka HK3 NOWA IWICZNA 1143.9700:24:27
22 136.79 5267 Dobrzańska Maria HK3 Łoziska 1136.7900:25:44
23 131.84 0 Lehmann Olga HK3 The LeMans Team 1131.8400:26:42
24 127.41 5134 Urbańska Wiktoria HK3 Łódź Kocha Sport 1127.4100:27:22
25 127.41 5104 Witek Zuzanna HK3 Łódź Łódź Kocha Sport 1127.4100:27:22
26 122.36 5244 Gawrońska Monika HK3 1122.3600:28:46
27 122.12 5118 Marzec Magdalena HK3 ANDRESPOL 1122.1200:28:33
28 113.87 5109 Gutkowska Julia HK3 Ciechanow 1113.8700:29:34
29 99.75 5110 Wojtczak Marcelina HK3 Łódź 199.7500:32:45
30 82.31 5245 MŁyŃczak Maria HK3 Ciechanów 182.3100:40:54
Partnerzy