Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open

1/2Pro
Open
Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK2 HK3 HK4
Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Hobby Kobiety, kat. HK2

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 400.00 5030 Olesiejuk Aniela HK2 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 2200.00200.0000:26:2300:32:10
2 400.00 5136 Wolak Faustyna HK2 warszawa Warszawski Klub Kolarski 2200.00200.0000:19:5900:25:53
3 385.30 5115 Nowakowska Maja HK2 Janki Warszawski Klub Kolarski 2196.72188.5900:20:1900:27:27
4 354.08 5143 Berkan Olga HK2 Warszawa Bike Concept 2181.53172.5600:22:0100:30:00
5 347.47 5130 Zelcer Zuzanna HK2 Czaplinek 2179.76167.7100:22:1400:30:52
6 300.96 5252 Kalitowska Dagmara HK2 Nowy Dwór Mazowiecki 2144.72156.2400:27:3700:33:08
7 191.53 5170 Gumieniak Karolina HK2 BokserskAutoserwis Bike Team 1191.5300:20:52
8 189.92 5278 Ryżko Łucja HK2 Warszawski Klub Kolarski 1189.9200:27:47
9 176.77 5131 Walenciak Hanna HK2 1176.7700:29:51
10 174.53 5268 Kalecińska Olga HK2 Wrocław 1174.5300:30:14
11 173.77 5167 Szczepaniak Lena HK2 Rogów Lesz`Go! Rogów Junior 1173.7700:30:22
12 164.02 5272 Siwińska Patrycja HK2 Julianów Polski Klub MTB 1164.0200:24:22
13 156.43 5096 Zychowicz Iga HK2 KOBYŁKA 1156.4300:25:33
14 156.39 5014 Rogozińska Kalina HK2 Warszawa 1156.3900:33:06
15 155.88 5023 Mlącka Karolina HK2 Raszyn Fundacja ECHO 1155.8800:33:51
16 154.91 5064 Grędzińska Michalina HK2 Mława 1154.9100:33:25
17 153.76 5215 Gidaszewska Zosia HK2 WŁOCŁAWEK WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1153.7600:33:40
18 152.80 5171 Puchalska Sandra HK2 1152.8000:34:32
19 148.22 5251 Graczyk Hania HK2 Warszawa Fundacja ECHO 1148.2200:35:36
20 147.46 5015 Laseczka Zofia HK2 Warszawa 1147.4600:35:47
21 146.76 5163 Jankowska Julia HK2 Legionowo 1146.7600:27:14
22 144.89 5126 Cyganek Julia HK2 Warszawa 1144.8900:27:35
23 137.35 5153 Gajewska Małgosia HK2 Stare Lipiny Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1137.3500:38:25
24 129.07 5204 Grudna Maria HK2 Warszawa Alltop STAG Team 1129.0700:40:53
25 120.47 5164 Świerczyńska Zuzanna HK2 Wodzierady Lucy in The Sky 1120.4700:43:48
26 119.13 5254 Graczyk Helena HK2 Warszawa Fundacja ECHO 1119.1300:33:33
27 118.42 5281 Kołacz Antonina HK2 Legionowo 1118.4200:33:45
28 117.84 5166 Puchalska Klaudia HK2 1117.8400:33:55
29 113.52 5016 Pyłko Maria HK2 Mława 1113.5200:45:36
30 112.51 5019 Piekarniak Wiktoria HK2 Fundacja ECHO 1112.5100:46:54
31 110.49 5063 Kuczalska Weronika HK2 Mława 1110.4900:46:51
Partnerzy