Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open

1/2Pro
Open
Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK2 HK3 HK4
Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. Open

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 599.81 1828 Kuliński Paweł FM2 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 2299.81300.0000:52:5800:46:31
2 596.60 1443 Brąszkowski Damian FM2 Grudziadz ZADROGA RACING TEAM 2300.00296.6000:52:5600:47:03
3 595.35 1444 Sielski Michał FM3 Grudziądz ZADROGA RACING TEAM 2298.12297.2300:53:1600:46:57
4 585.52 1835 Przyłuski Karol FM2 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 2291.11294.4100:54:3300:47:24
5 581.47 1161 Ochocki Andrzej FM4 BRODNICA Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 2298.12283.3500:53:1600:49:15
6 579.28 404 Pociask Maciej FM0 Nowa Wieś WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 2299.72279.5700:52:5900:49:55
7 573.05 1163 Werner Arkadiusz FM3 Gorczenica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 2289.60283.4500:54:5000:49:14
8 568.93 1609 Podgórski Adam FM3 Rypin cykliści rypin 2288.99279.9400:54:5700:49:51
9 567.42 147 Rytel Andrzej FM5 Siedlce Siedlce 2284.16283.2500:55:5300:49:16
10 566.50 1267 Kuczwalski Mikołaj FM0 Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 2287.77278.7300:55:1100:50:04
11 562.92 1525 Horecki Marcin FM3 Warszawa Loyalty Point Racing Team 2287.77275.1600:55:1100:50:43
12 558.96 1235 Wachnik Wojtek FM6 OTWOCK SuperDrob Bike Team 2284.16274.7900:55:5300:50:47
13 552.18 444 Lalak Jacek FM3 Ciechanów DAMOVO BIKE TEAM 2285.44266.7400:55:3800:52:19
14 552.11 1286 Pilsyk Bartłomiej FM3 bielsko-biała GO Sport Scrapper Team 2281.31270.8000:56:2700:51:32
15 550.91 702 Brykała Stanisław FM7 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 2272.46278.4500:58:1700:50:07
16 548.98 1284 Sobótka Robert FM0 Legionowo 2278.27270.7100:57:0400:51:33
17 546.40 276 Grudziński Wojciech FM2 Warszawa 2266.37280.0300:59:3700:49:50
18 545.50 1557 Olewnik Piotr FM3 ELBLĄG SZYBKIE KLAPKI KUBOTA 2275.06270.4500:57:4400:51:36
19 538.91 160 Waś Michał FM2 Pruszków 2272.93265.9800:58:1100:52:28
20 535.17 821 Węgrzynowski Bartosz FMJ Otwock GO Sport Scrapper Team 2275.22259.9500:57:4200:53:41
21 526.63 1777 Perzanowski Artur FM3 Pruszkow ABSOLUTE BIKES TEAM 2299.72226.9100:52:5901:01:30
22 525.60 271 Skibiński Przemysław FM0 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2269.15256.4500:59:0000:54:25
23 522.46 1040 Stokłuska Grzegorz FM7 Piaseczno żelazna grupa mtb 2267.34255.1200:59:2400:54:42
24 521.42 211 Nowak Jan FM5 Tłuszcz Loyalty Point Racing Team 2261.47259.9501:00:4400:53:41
25 520.75 818 Małysz Michał FM3 Legionowo GO Sport Scrapper Team 2261.04259.7101:00:5000:53:44
26 518.95 1592 Mroczek Paweł FM3 Warszawa 2259.41259.5501:01:1300:53:46
27 518.28 6 Olesiejuk Paweł FM2 Warszawa 2263.93254.3401:00:1000:54:52
28 518.10 11 Napióra Wiktor FM7 Łęczyca Hurtap 2270.45247.6500:58:4300:56:21
29 515.69 2002 Rudowski Kacper FM0 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 2256.54259.1501:01:5400:53:51
30 514.73 85 Kruczek Kamil FM2 Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 2261.54253.1901:00:4300:55:07
31 512.91 1985 Depczyński Mariusz FM2 Łódź Łagiewnicka Wataha 2252.80260.1101:02:4900:53:39
32 512.15 1546 Koziarski Marek FM3 ROGÓW Lesz`Go! Rogów Masters 2250.41261.7401:03:2500:53:19
33 511.84 1479 Wolak Artur FM4 Warszawa 2258.49253.3401:01:2600:55:05
34 508.31 1488 Gruszewski Hadrian FMJ Mława TEMPO MŁAWA 2252.33255.9801:02:5600:54:31
35 505.93 388 Pawełczak Waldemar FM6 Warszawa Budimex MTB 2255.17250.7601:02:1400:55:39
36 502.67 1608 Piasecki Krzysztof FM4 rypin cYKLIŚCI rYPIN 2258.98243.6801:01:1900:57:16
37 488.08 667 Garbaczuk Mateusz FM2 WARSZAWA 2248.64239.4301:03:5200:58:17
38 487.52 205 Borysiuk Tomasz FM4 Alltop STAG Team 2251.46236.0601:03:0900:59:07
39 486.11 1511 Brześkiewicz Arkadiusz FM3 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 2248.64237.4601:03:5200:58:46
40 483.83 447 Kirdejko Grzegorz FM2 Warszawa 2245.69238.1401:04:3800:58:36
41 483.65 770 Koloński Arkadiusz FM3 Nowy Dwór Mazowiecki RB Riders 2248.32235.3301:03:5700:59:18
42 480.24 835 Andrzejczuk Adam FM1 Warszawa GO Sport Scrapper Team 2238.32241.9201:06:3800:57:41
43 480.10 1578 Rdest Łukasz FM3 Sochaczew 2242.57237.5301:05:2800:58:45
44 478.10 920 Pulkowski Tomasz FM3 Warszawa 2242.50235.5901:05:2900:59:14
45 476.98 1446 Zachwieja Eugeniusz FM6 Wyględy 2243.56233.4301:05:1200:59:47
46 476.44 1730 Gaweł Andrzej FM6 Olsztyn 2239.52236.9301:06:1800:58:54
47 474.26 1423 Podliński Sebastian FM2 LUBAWA LKK Ziemia Lubawska 2239.46234.8001:06:1900:59:26
48 474.16 1261 Możański Grzegorz FM7 Warszawa COZMOBIKE TEAM 2241.64232.5201:05:4301:00:01
49 472.91 964 Sosnowski Bartosz FM3 LEGIONOWO RB Riders 2237.25235.6601:06:5600:59:13
50 472.88 134 Pergoł Edward FM7 Warszawa 2238.14234.7401:06:4100:59:27
51 470.73 2195 Paradowski Jacek FM5 Warszawa Nowa AMA 2236.72234.0101:07:0500:59:38
52 470.23 1900 Błaszczyk Miłosz FMJ Szpetal górny WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2232.56237.6701:08:1700:58:43
53 464.44 206 Grudny Jakub FM3 WARSZAWA Alltop stag Team 2230.42234.0101:08:5500:59:38
54 464.27 933 Przygoda Marek FM6 Legionowo PRZYGODA NA 2 KÓŁKACH 2241.64222.6301:05:4301:02:41
55 463.86 1531 Oszkiel Jakub FM0 Seroki-Parcela 2232.56231.3001:08:1701:00:20
56 463.70 1285 Golan Bolesław FM3 LEGIONOWO 2234.68229.0201:07:4001:00:56
57 463.68 1830 Loewnau Eugeniusz FM5 Olsztyn 2223.77239.9101:10:5800:58:10
58 452.75 272 Lewandowski Dominik FMJ Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2223.66229.0801:11:0001:00:55
59 451.43 1485 Jarzębowski Mieszko FM0 Rypin cykliści rypin 2228.32223.1001:09:3301:02:33
60 443.04 1294 Maliszewski Jerzy FM5 Warszawa 2221.48221.5701:11:4201:02:59
61 442.23 2016 Jarzębski Rafał FM2 MIŃSK MAZOWIECKI Mińska Grupa Rowerowa 2221.02221.2201:11:5101:03:05
62 438.05 1200 Pociask Adam FM4 NOWA WIEŚ WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 2223.19214.8601:11:0901:04:57
63 437.09 1969 Szymerski Paweł FM4 Łęg Probostwo PEK-MONT EKIPA MTB 2230.70206.3801:08:5001:07:37
64 432.88 1635 Gliński Rafał FM3 Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 2213.63219.2501:14:2001:03:39
65 425.81 500 Nałęcz Jan FM6 Ciechanów 2212.49213.3201:14:4401:05:25
66 423.19 910 Nesterowicz Jakub FM2 Zielonki GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 2213.44209.7401:14:2401:06:32
67 409.97 1484 Jarzębowski Maciej FM4 Rypin Agrolok Sport Team 2207.67202.3001:16:2801:08:59
68 409.44 1127 Czarniawski Grzegorz FM1 Warszawa Kompren Sport Team 2191.67217.7601:22:5101:04:05
69 408.32 1636 Gliński Szymon FMJ Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 2210.70197.6201:15:2201:10:37
70 399.19 1027 Suskiewicz Marcin FM2 Pułtusk 2203.24195.9501:18:0801:11:13
71 364.78 1532 Oszkiel Paweł FM4 Seroki-Parcela 2190.48174.2901:23:2201:20:04
72 299.91 930 Tarasiński Jarosław FM6 Skarżysko-Kamienna power of science 1299.9100:52:57
73 299.62 110 Pogorzelski Zdzisław FM4 Warszawa KOMOBIKE SCOTT 1299.6200:53:00
74 297.34 1935 Siemiaszko Dariusz FM3 Warszawa Dobry Kurs 1297.3400:46:56
75 289.17 833 Sotyn Marcin FM2 Celestynów GO Sport Scrapper Team 1289.1700:54:55
76 286.35 1817 Kozakowski Tomasz FM3 Kwidzyn OMIDA CYCLO TEAM 1286.3500:48:44
77 282.56 1013 Koźbiał Jakub FM2 Brwinów ABSOLUTE BIKES TEAM 1282.5600:56:12
78 281.07 1896 Jędrusik Wojciech FM3 Mława TEMPO MŁAWA 1281.0700:49:39
79 279.58 1164 Sieński Krzysztof FM2 Działdowo Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 1279.5800:56:48
80 278.27 1885 Gęsicki Remigiusz FM2 Golub-Dobrzyń GTR- GOLUBSKIE TOWARZYSTWO ROWEROWE 1278.2700:50:09
81 276.90 1856 Sankowski Robert FM4 TOMASZÓW MAZOWIECKI Niewiadów Boro 1276.9000:57:21
82 275.97 1884 Rozwadowski Dariusz FM2 Wąbrzeźno 1275.9700:50:34
83 275.06 1833 Wrzesień Robert FM5 Tomaszów Mazowiecki Niewiadów Boro 1275.0600:57:44
84 273.01 1410 Wilczyński Dariusz FM3 Pułtusk CENTURION MTB team 1273.0100:58:10
85 270.68 111 Snopczyński Michał FM3 Lipków 1270.6800:58:40
86 269.08 1480 Kapuściński Krzysztof FM3 Olsztyn Amatorzy Kwaśnych Jabłek Warmia Mazury MTB TEAM 1269.0800:59:01
87 269.00 1545 Wolański Maciej FM5 Radom UKS MDK Tytan Radom 1269.0000:59:02
88 268.39 1611 Nalewajk łukasz FM2 Mrągowo wtw-poland.com 1268.3900:59:10
89 267.72 1834 Mirowski Maciej FM3 Łódź Lucy in The Sky 1267.7200:59:19
90 267.27 1594 Bednarek Paweł FM2 Warszawa - Mrągowo 1267.2700:59:25
91 265.98 820 Węgrzynowski Mariusz FM3 Otwock GO Sport Scrapper Team 1265.9801:43:0300:52:28
92 265.77 106 Kopczyński Jacek FM4 Legionowo Smurfit Kappa Adventure Team 1265.7700:59:45
93 265.48 969 Szczypek Łukasz FM3 Otwock PZU Sport Team 1265.4800:59:49
94 265.26 1037 Rowicki Nikodem FMJ Stare Załubice KAMYK Radzymin MTB TEAM 1265.2600:59:52
95 264.72 2011 Adamski Hubert FM2 Warszawa Hellmann Logistics Team 1264.7200:52:43
96 264.52 1595 Rowicki Rafał FM3 Ruda KAMYK Radzymin MTB TEAM 1264.5201:00:02
97 263.64 1877 Pietrzak Maciej FM1 Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 1263.6401:00:14
98 262.07 2062 Litka Andrzej FM4 Mława 1262.0700:53:15
99 261.90 2054 Koss Przemysław FM5 Lębork Lew Lębork 1261.9000:53:17
100 261.54 2086 Bolek Remigiusz FM3 Nowa Iwiczna NC+ SPORTS TEAM 1261.5401:00:43
101 260.97 1722 Kamiński Rafał FM3 Ciechanów DAMOVO BIKE TEAM 1260.9701:00:51
102 259.62 1288 Krupa Adam FM0 Łomianki 1259.6201:01:10
103 259.41 1829 Bebak Bartłomiej FM0 Częstochowa 1259.4101:01:13
104 259.27 180 Rees Robert FM5 Kozery Maro Sport Team 1259.2701:01:15
105 258.75 2014 Mińkowski Robert FM4 Grodzisk Mazowiecki Hellmann Logistics Team 1258.7500:53:56
106 257.86 1585 Buła Wojciech FM2 Szczytno 1257.8601:01:35
107 256.27 1533 Hawro Dariusz FM4 Warszawa VALEANT MED CYCLING TEAM 1256.2701:01:58
108 256.21 377 Gidaszewski Grzegorz FM2 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1256.2101:47:3400:54:28
109 256.20 966 Kowalski Andrzej FM3 Świercze Smurfit Kappa Adventure Team 1256.2001:01:5901:54:36
110 255.99 1033 Capała Krzysztof FM3 Puławy Spinaker Team 1255.9901:02:02
111 255.51 1173 Kowalski Krzysztof FM2 Warszawa HPE-ESKOM 1255.5101:02:09
112 255.31 1630 Barbachowski Jerzy FM4 Warszawa 1255.3101:02:12
113 254.34 1886 Nawrot Paweł FM3 CIECHANÓW JURAND Ciechanów 1254.3400:54:52
114 254.15 1802 Ołdak Marcin FM4 Legionowo DAX Rowery Legionowo 1254.1501:02:29
115 253.34 420 Kałużny Sylwester FM2 Łódź Łagiewnicka Wataha 1253.3401:02:41
116 253.19 1924 Mroczka Łukasz FM3 Kopanino 1253.1900:55:07
117 252.67 1841 Witkowski Michał FM3 Warszawa Think First 1252.6701:02:51
118 252.67 1495 Cibor Piotr FM2 Warszawa Pędzące Kaloryfery 1252.6701:02:51
119 251.66 2084 Bieniecki Maciej FM2 Łódź Łagiewnicka Wataha 1251.6601:03:06
120 251.46 1 Halwa Pawel FM4 Warszawa 1251.4601:03:09
121 251.07 1470 Suszek Artur FM3 Puławy Spinaker Team 1251.0701:03:15
122 250.80 926 Mika Jakub FM3 Legionowo 1250.8001:03:19
123 250.34 217 Skibski Krzysztof FM6 Warszawa AirBike.pl Team 1250.3401:03:26
124 250.34 1548 Goździński Kacper FMJ Rogów Lesz`Go! Rogów Junior 1250.3401:03:26
125 249.29 1862 Patyk Wiktor FM2 HPE-ESKOM 1249.2901:03:42
126 248.90 1626 Czajkowski Karol FM2 Warszawa GO Sport Scrapper Team 1248.9001:03:48
127 248.84 1535 Gregorowicz Jakub FMJ Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 1248.8401:03:49
128 248.38 2045 Czeszejko Łukasz FM3 Kwidzyn 1248.3800:56:11
129 248.02 2070 Jankowski Paweł FM3 RADZYMIN Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1248.0200:56:16
130 247.58 1923 Bodenszac Kacper FMJ Żuromin cykliści rypin 1247.5800:56:22
131 247.16 1859 Wojtanek Tomasz FM5 Warszawa HPE-ESKOM 1247.1601:04:15
132 246.27 775 Czyżewski Jacek FM6 Józefów TS Meran-Otwock 1246.2701:04:29
133 246.27 1517 Maykowski Tadeusz FM7 Morąg 1246.2701:04:29
134 246.27 914 Kowalski Artur FM4 Warszawa 1246.2701:04:29
135 245.82 1290 Thiel Mateusz FM2 Bielsko-Biała Skandia MTB 1245.8201:04:36
136 245.76 166 Siemaszko Michał FM3 Warszawa 1245.7601:04:37
137 245.57 1282 Kaleciński Michał FM3 Wrocław 1245.5701:04:40
138 244.75 1905 Adamczyk Arkadiusz FM3 Pabianice 1244.7501:04:53
139 243.06 1861 Toroszewski Maciej FM4 Warszawa HPE-ESKOM 1243.0601:05:20
140 243.06 1860 Toroszewski Jakub FMJ Warszawa HPE-ESKOM 1243.0601:05:20
141 242.88 1717 Kaźmierczak Maciej FM3 Łódź Cisowianka 1242.8801:05:23
142 242.69 515 Bigas Grzegorz FM2 Warszawa 1242.6901:05:26
143 242.44 186 Sacharczuk Paweł FM4 Karczew 1242.4401:05:3001:00:55
144 241.89 957 Szczepaniak Andrzej FM4 ROGÓW Lesz`Go! Rogów Masters 1241.8901:05:39
145 241.46 1989 Wroniecki Adam FM2 TORUŃ 1241.4601:05:46
146 240.48 1275 Pasiewicz Piotr FM3 Legionowo 1240.4801:06:02
147 240.12 1466 Szewczyk Benedykt FM7 Płock Płocki Klub Kolarski 1240.1201:06:08
148 239.40 1659 Gajowiak Mariusz FM4 Piastów 1239.4001:06:20
149 239.34 1721 Wadecki Bogdan FM5 Sochaczew Sunrace Legia Rock Machine 1239.3401:06:21
150 238.98 1541 Szymański Robert FM7 Warszawa - Wesoła KK Cyklon Warszawa 1238.9801:06:27
151 238.80 1171 Wiśniewski Łukasz FM2 HPE-ESKOM 1238.8001:06:30
152 238.14 2087 Wolcendorf Edward FM7 Brwinów jakoobcycles.com 1238.1401:06:41
153 235.55 207 Przybysz Sebastian FM3 Warszawa Alltop STAG Team 1235.5501:07:25
154 235.32 1751 Granat Daniel FM2 Warszawa 1235.3201:07:29
155 234.85 1542 Ziółkowski Tomasz FM4 Rogów 1234.8501:07:37
156 234.51 956 Pasiewicz Jacek FM2 Legionowo 1234.5101:07:43
157 233.76 1613 Dalak Tymon FM3 Warszawa 1233.7601:07:56
158 232.65 1889 Dłużniewski Marcel FMJ Rypin UKS Cykliści RYPIN 1232.6500:59:59
159 232.33 183 Wroniecki Waldemar FM2 Toruń 1232.3301:08:21
160 231.82 1388 Jaczyński Karol FMJ Marki 1231.8201:08:30
161 231.82 1854 Bursiuk Yevhen FM2 Dell Team 1231.8201:08:30
162 231.60 287 Siemiński Ryszard FM5 Toruń-Brzozówka GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1231.6001:08:34
163 231.04 1588 Kacprzyk Maciej FM3 Rawa Maz RAWA MTB 1231.0401:08:44
164 231.04 1644 Olszewski łukasz FM2 1231.0401:08:44
165 230.81 1823 Chinowski Bartosz FM3 Rawa Mazowiecka 1230.8101:08:48
166 230.65 960 Machowicz Jakub FM4 Legionowo DAX Rowery Legionowo 1230.6501:08:51
167 229.40 1891 Karczewski Sławomir FM5 Działdowo 1229.4001:00:50
168 229.26 1857 Bałdyga Grzegorz FM4 Warszawa 1229.2601:09:16
169 229.09 1258 Wysocki Bartłomiej FM2 Piaseczno 1229.0901:09:19
170 228.87 1587 Jarociński Krzysztof FM4 KOBYŁKA Deutsche Bank Bike Team 1228.8701:09:23
171 227.18 1472 Kulesza Michał FM4 Warszawa 1227.1801:09:54
172 226.18 2043 Maniecki Piotr FMJ Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1226.1801:01:42
173 226.11 1940 Maniecki Tomasz FM3 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1226.1101:01:43
174 226.05 2004 Borowski Maciej FM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1226.0502:10:0601:01:44
175 225.46 1131 Walczak Maciej FM2 Warszawa Team PKO Bank Polski 1225.4601:10:26
176 225.25 1023 Łyś Stanisław FM2 1225.2501:10:30
177 224.66 9 Baczewski Jerzy FM4 łódź 1224.6601:10:41
178 224.60 1892 Miazga Robert FM1 Otłowiec 1224.6001:02:08
179 224.12 2066 Tadrzak Zbigniew FM3 Mława 1224.1201:02:16
180 222.67 1424 Ciskowski Marcin FM3 Legionowo DAX Rowery Legionowo 1222.6701:11:19
181 222.21 2073 Pietrzak Jakub FM1 KRĘPA Bike Team Krępa 1222.2101:02:48
182 221.79 937 Juchniewicz Dominik FM0 Warszawa 1221.7901:11:36
183 221.68 1449 Łopacz Adam FM2 1221.6801:11:38
184 221.27 274 Grzybowski Hieronim FMJ Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1221.2701:11:46
185 221.17 1869 Rach Serge FM5 Warszawa 1221.1701:11:48
186 221.17 1558 Witkowski Kacper FM0 Warszawa 1221.1701:11:48
187 220.96 921 Wierzbicki PaweŁ FM3 CHOTOMÓW 1220.9601:11:52
188 220.46 1555 Pniak Szymon FM3 Łódź 1220.4601:03:18
189 219.64 1739 Lipiec Jacek FM7 Nieporęt 1219.6401:12:18
190 219.49 1547 Świątkowski Stanisław FM1 Piaseczno OLSH Paramedyk PKMTB 1219.4901:12:21
191 219.14 251 Nowak Kamil FMJ Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1219.1401:12:28
192 218.83 965 Cieślak Daniel FM0 Legionowo 1218.8301:12:34
193 218.68 1264 Paluch Piotr FM2 Warszawa 1218.6801:12:37
194 218.58 778 Górnik Adam FM3 Łódź Only You Bike Team 1218.5801:12:39
195 218.56 2065 Komur Dariusz FM3 Wrocław 1218.5601:03:51
196 218.18 1614 Cywiński Andrzej FM4 Turka Cywińscy 1218.1801:12:47
197 217.29 1819 Jakubiak Bartosz FM2 Legionowo 1217.2901:13:05
198 216.35 2098 Szatkowski Łukasz FM3 Warszawa Jednoosobowy Abu Ya Man Team 1216.3501:13:24
199 216.35 1686 Rogoziński Jarosław FM3 Warszawa 1216.3501:13:24
200 216.25 1561 Młynarski Tomek FM3 WARSZAWA 1216.2501:13:26
201 214.58 2015 Snakowski Piotr FM3 Warszawa Continental 1214.5801:05:02
202 213.82 1890 Wronka Miłosz FM3 Łódź 1213.8201:05:16
203 213.06 1563 Jary Bogusław FM7 Jasieniec Iłżecki Górny Dell Team 1213.0601:14:32
204 213.01 1032 Nowotko Jarosław FM5 Warszawa Spinaker Team 1213.0101:14:33
205 212.54 1026 Taciak Sebastian FM2 Warszawa 1212.5401:14:43
206 212.39 1875 Słowik Marek FM4 Warszawa 1212.3901:14:46
207 212.35 1840 Kuś Marcin FM3 Gołków 1212.3501:14:47
208 212.20 1296 Karpiesiuk Hubert FMJ CHOTOMÓW Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1212.2001:14:50
209 211.92 1490 Paszkiewicz Dariusz FM4 Piaseczno 1211.9201:14:56
210 211.45 1174 Turowski Krzysztof FM3 Warszawa HPE-ESKOM 1211.4501:15:06
211 210.19 1540 Marcinek Krzysztof FM3 Lublin PZU Sport Team 1210.1901:15:33
212 208.86 1589 Szczesny Marcin FM3 Szestno wtw-poland.com 1208.8601:16:02
213 208.35 1957 Matuszak Andrzej FM6 Warszawa 1208.3501:16:13
214 208.13 1029 Kirzyński Mateusz FM2 Sulejówek 1208.1301:16:18
215 204.90 1723 Glinka Arkadiusz FM2 Warszawa 1204.9001:17:30
216 204.73 922 Radzimski Krzysztof FM3 Warszawa Bar Janusz MTB Team 1204.7301:17:34
217 204.73 1748 Słotwiński Michał FM2 Warszawa ABC Data Bike Team 1204.7301:17:34
218 204.67 55 Kowalski Mariusz FM3 Olsztyn Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie 1204.6702:28:0901:08:11
219 204.42 1560 Dudkowski Radosław FM3 Józefów KAMYK Radzymin MTB TEAM 1204.4201:17:41
220 204.03 1571 Orlikowski Michał FM0 1204.0301:17:50
221 203.52 53 Krajza Ireneusz FM6 Skarżynek T4B team 1203.5202:20:5201:08:34
222 202.49 1882 Ślusarczyk Konrad FM3 Warszawa HONZIKI 1202.4901:08:55
223 199.16 1447 Popiołek Marcin FM2 Toruń 1199.1601:19:44
224 198.74 1807 Sitek Wojciech FM3 Nowy Dwór Mazowiecki RB Riders 1198.7401:10:13
225 194.73 1492 Arbaszewski Marcin FM2 Pomiechówek RB Riders 1194.7301:21:33
226 191.67 900 Burski Andrzej FM7 Warszawa Crazy Racing Team 1191.6701:22:51
227 191.29 1020 Cieślak Krzysztof FM7 Piaseczno 1191.2901:23:01
228 188.97 169 Kamola Jerzy FM7 Wyględy 1188.9701:24:02
229 187.89 1821 Machula Mariusz FM4 Legionowo 1187.8901:24:31
230 187.48 1939 Korpalski Arkadiusz FM2 Warszawa MontazReklam24.pl 1187.4801:14:26
231 186.23 1929 Lipowski Konrad FM0 MŁAWA 1186.2301:14:56
232 185.28 1912 Pietrzak Tomasz FM4 Krępa 1185.2801:15:19
233 185.15 1977 Kośla Piotr FM3 7 Szprych 1185.1501:25:46
234 183.90 1930 Paprzycki Dariusz FM6 Olsztyn Cross 1183.9001:15:53
235 180.18 1816 Głowacki Krzysztof FM3 Inowrocław 1180.1801:17:27
236 179.23 1262 Kurp Jan FM5 Warszawa 1179.2301:28:36
237 179.20 1574 Guga Radosław FM4 1179.2001:28:37
238 179.10 1475 Nowakowski Przemysław FM3 Łódź 1179.1001:28:40
239 178.76 2075 Jankowski Damian FMJ Mława TEMPO MŁAWA 1178.7601:18:04
240 178.72 2076 Jankowski Piotr FM3 Mława TEMPO MŁAWA 1178.7201:18:05
241 169.99 932 Dobrzański Karol FMJ Łoziska 1169.9901:33:25
242 169.42 1604 Wroczyński Paweł FM3 Warszawa Bar Janusz MTB Team 1169.4201:33:44
243 168.49 1565 Jędrzejewski Stanisław FM7 Piaseczno 1168.4901:34:15
244 164.43 1937 Wnęt Jakub FM3 Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 1164.4301:24:52
245 159.94 2077 Janicki Adrian FM3 KOBYŁKA Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1159.9401:27:15
246 158.85 1660 Gajowiak Rafał FMJ 1158.8501:39:58
247 154.85 1260 Chruścielewski Krzysztof FM6 Warszawa 1154.8501:42:33
248 154.05 230 Podębski Darek FM4 Warszawa Lirene Bike Team 1154.0501:43:05
249 149.39 1873 Turowski Marek FM4 Marki 1149.3901:46:18
250 148.34 2090 Olejniczak Kamil FM2 WARSZAWA 1148.3401:47:03
251 127.01 938 Juchniewicz Mikołaj FMJ Warszawa 1127.0102:05:02
252 104.66 2022 Wojnar Mariusz FM6 Warszawa NGK Korba 1104.6602:31:44
Partnerzy