Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open

1/2Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
• Kobiety Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
• Mężczyźni Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. FMJ

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 1957.08 1900 Błaszczyk Miłosz FMJ Szpetal górny WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 7253.50274.28257.12298.49274.33299.68299.6801:08:1700:58:4300:55:5100:52:5100:55:4301:01:4800:47:07
2 1769.08 821 Węgrzynowski Bartosz FMJ Otwock GO Sport Scrapper Team 6300.00300.00269.08300.00300.00300.0000:57:4200:53:4100:53:2200:52:3500:50:5700:47:04
3 1442.22 1388 Jaczyński Karol FMJ Marki MCP Bike Team 5300.00274.41300.00290.88276.9301:08:3001:00:3400:59:2500:56:2800:57:52
4 1429.54 1488 Gruszewski Hadrian FMJ Mława TEMPO MŁAWA 5275.05295.41267.74291.33300.0001:02:5600:54:3100:53:3800:52:2801:01:44
5 1348.19 1535 Gregorowicz Jakub FMJ Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 5271.25284.75245.67291.65254.8701:03:4900:55:2401:02:1301:03:3000:55:24
6 1328.89 1548 Goździński Kacper FMJ Rogów Lesz`Go! Rogów Junior 5272.88244.22264.98284.27262.5301:03:2600:58:4800:57:4101:05:0900:53:47
7 1240.71 251 Nowak Kamil FMJ Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 5238.87244.20259.65257.10240.8901:12:2801:04:3600:58:5201:12:0200:58:37
8 1205.29 274 Grzybowski Hieronim FMJ Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 5241.20230.81212.55259.95260.7801:11:4601:02:1301:14:1300:58:4801:11:01
9 1169.25 1636 Gliński Szymon FMJ Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 5229.68228.06259.04207.07245.4101:15:2201:10:3701:35:5001:09:2101:15:28
10 1004.39 272 Lewandowski Dominik FMJ Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 4243.80264.38233.88262.3301:11:0001:00:5501:01:2401:00:08
11 892.78 1420 Pietraszek Mateusz FMJ Jaktorów 3292.78300.00300.0000:56:4600:54:4501:04:18
12 879.06 1498 Maniecki Piotr FMJ Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 3300.00297.25281.8101:01:4200:59:5800:58:17
13 802.48 1923 Bodenszac Kacper FMJ Żuromin cykliści rypin 3285.72245.05271.7100:56:2200:58:3600:51:58
14 691.46 1405 Bolek Krzyś FMJ Nowa Iwiczna BBteam 3219.01241.09231.3601:05:3401:05:2601:06:04
15 587.03 1330 Bittner Sebastian FMJ ŁÓDŹ 2287.13299.8900:53:1400:47:05
16 534.07 892 Chudy Kacper FMJ Zduńska Wola Endurocross 2261.38272.6901:13:4800:58:46
17 513.25 1889 Dłużniewski Marcel FMJ Rypin UKS Cykliści RYPIN 2268.49244.7600:59:5901:15:40
18 510.05 1123 Meksuła Michał FMJ Lublin Team PKO Bank Polski 2300.00210.0501:22:4501:15:06
19 500.10 1860 Toroszewski Jakub FMJ Warszawa HPE-ESKOM 2264.95235.1501:05:2001:01:04
20 471.10 1323 Rozner Bartosz FMJ Piaseczno 2228.81242.2901:11:4701:19:37
21 441.81 1207 Ziółkowski Mikołaj FMJ Łódź Dell Team 3141.38144.18156.2501:41:3401:46:0101:30:22
22 379.65 1990 Kondracki Adam FMJ Lublin 2190.05189.5902:05:3901:34:01
23 300.00 2029 Sulowski Piotr FMJ Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski 1300.0001:19:36
24 300.00 1761 Auguścik Aleksander FMJ LKK Luks Sławno 1300.0000:55:24
25 300.00 1754 Gwiazda Mateusz FMJ Brzeziny 1300.0000:47:52
26 300.00 761 Węgrzyn Fryderyk FMJ Wola Rowska 1300.0000:53:25
27 299.90 1553 Szyszko Mateusz FMJ Otwock Warszawski Klub Kolarski 1299.9000:47:53
28 290.53 727 Tengowski Mateusz FMJ Dankowo 1290.5300:48:36
29 289.14 1037 Rowicki Nikodem FMJ Stare Załubice KAMYK Radzymin MTB TEAM 1289.1400:59:52
30 282.30 1325 Jagosz Mateusz FMJ Warszawa 1282.3000:58:11
31 281.17 809 Gadecki Jakub FMJ Stryków 1281.1700:58:25
32 278.62 1048 Muszak Filip FMJ Ełk MTB EŁK PROSTKI 1278.6201:09:14
33 273.28 2037 Dębiec Miłosz FMJ JANÓW LUBELSKI 1273.2801:27:23
34 267.16 1760 Adrian Michał FMJ LKK Luks Sławno 1267.1600:53:45
35 266.70 273 Winiecki Kacper FMJ Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1266.7001:02:19
36 263.94 894 Garula Szymon FMJ Łomianki Dolne Bike Concept 1263.9401:10:10
37 256.45 1953 Bartnik Wiktor FMJ Kraśnik 1256.4501:33:07
38 237.11 2075 Jankowski Damian FMJ Mława TEMPO MŁAWA 1237.1101:18:04
39 233.53 852 Stańczak Tymoteusz FMJ Jarzębia Łąka 1233.5301:10:20
40 231.31 1296 Karpiesiuk Hubert FMJ CHOTOMÓW Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1231.3101:14:50
41 229.91 715 Gorczycki Jakub FMJ CZARNOWO Continental 1229.9101:01:25
42 229.73 1391 Szeląg Robert FMJ Będowice 1229.7301:08:40
43 220.22 763 Karczmarczyk Tymon FMJ Warszawa 1220.2201:04:07
44 219.93 1197 Samonek Dominik FMJ LUBLIN 1219.9301:21:03
45 219.20 1502 Pawłowski Amadeusz FMJ Zbędowice 1219.2001:21:19
46 215.51 1118 Chołuj Jakub FMJ Kolonia Góra Puławska 1215.5101:13:12
47 205.57 1660 Gajowiak Rafał FMJ 1205.5701:39:58
48 202.20 751 Kalinowski Błażej FMJ Warszawa 1202.2000:19:3801:09:50
49 200.89 1783 Leśniewski Piotr FMJ Rogów Lesz`Go! Rogów Junior 1200.8901:11:29
50 195.07 1189 Piech Szymon FMJ Nałęczów 1195.0701:20:52
51 189.27 1963 Karwatowski Karol FMJ JANÓW LUBELSKI 1189.2702:06:10
52 185.30 932 Dobrzański Karol FMJ Łoziska 1185.3001:33:25
53 164.36 938 Juchniewicz Mikołaj FMJ Warszawa 1164.3602:05:02
Partnerzy