Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open

1/2Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
• Kobiety Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
• Mężczyźni Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. FM7

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 2064.30 134 Pergoł Edward FM7 Warszawa 8262.21252.90269.25258.51266.89262.49256.25235.7901:06:4100:59:2701:09:3601:01:2801:01:5500:59:5101:10:3101:00:49
2 2021.91 11 Napióra Wiktor FM7 Łęczyca Hurtap 7297.79266.81287.78300.00299.05294.54275.9500:58:4300:56:2100:55:1300:55:0500:52:3201:01:2100:51:58
3 1756.68 1040 Stokłuska Grzegorz FM7 Piaseczno żelazna grupa mtb 6294.36274.86300.00291.79300.00295.6600:59:2400:54:4201:02:2800:56:3800:52:2201:01:07
4 1591.49 1261 Możański Grzegorz FM7 Warszawa COZMOBIKE TEAM 6266.07250.51264.91269.58270.32270.1001:05:4301:00:0100:59:5901:01:1800:58:0701:06:54
5 1551.97 1563 Jary Bogusław FM7 Jasieniec Iłżecki Górny Dell Team 6234.59264.19242.47275.49273.06262.1601:14:3201:10:5601:05:3200:59:5900:57:3200:54:42
6 1500.00 702 Brykała Stanisław FM7 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 5300.00300.00300.00300.00300.0000:58:1700:50:0700:52:5801:00:1400:47:48
7 1202.07 1790 Sakowski Jan FM7 Nisko 5235.82246.89244.20247.36227.8001:19:2801:06:5601:04:2001:13:0301:02:57
8 1057.53 1466 Szewczyk Benedykt FM7 Płock Płocki Klub Kolarski 4264.39272.98266.65253.5101:06:0800:57:3301:07:4600:56:34
9 723.52 987 Zakrzewski Grzegorz FM7 Warszawa Alumex MTB Team 3243.50245.96234.0601:04:3101:13:2801:01:16
10 643.75 1020 Cieślak Krzysztof FM7 Piaseczno 3210.62224.59208.5401:23:0101:09:5701:26:39
11 601.78 169 Kamola Jerzy FM7 Wyględy 3208.07224.12169.5901:24:0201:10:5401:32:38
12 560.35 1057 Bober Zbigniew FM7 LEŚNIEWO GÓRNE T4B team 2288.50271.8501:02:3800:52:45
13 548.15 1987 Krasiński Ryszard FM7 Lipsko 2276.06272.0901:07:5301:00:44
14 526.92 1517 Maykowski Tadeusz FM7 Morąg 2271.16255.7701:04:2900:56:04
15 523.41 2087 Wolcendorf Edward FM7 Brwinów jakoobcycles.com 2262.21261.2001:06:4101:03:16
16 522.99 1541 Szymański Robert FM7 Warszawa - Wesoła KK Cyklon Warszawa 2263.13259.8601:06:2700:55:11
17 494.83 1565 Jędrzejewski Stanisław FM7 Piaseczno 3185.52157.11152.2001:34:1501:45:1101:34:13
18 275.86 1530 Sakowski Wojciech FM7 ŁÓDŹ 1275.8600:56:57
19 251.43 1089 Wojtal Zbyszek FM7 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1251.4302:20:1800:57:02
20 246.56 1226 Szary Marek FM7 Warszawa 1246.5601:03:43
21 241.84 1739 Lipiec Jacek FM7 Nieporęt 1241.8401:12:18
22 220.64 1706 Szymański Emilian FM7 RAWA MAZOWIECKA 1220.6401:12:01
23 211.04 900 Burski Andrzej FM7 Warszawa Crazy Racing Team 1211.0401:22:51
24 190.78 805 Antochowski Jan FM7 Ostróda 1190.7801:15:10
25 179.15 1102 Walo Józef Jerzy FM7 Ciechanów 1179.1501:40:52
Partnerzy