Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open

1/2Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
• Kobiety Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
• Mężczyźni Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. FM6

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 1918.94 388 Pawełczak Waldemar FM6 Warszawa Budimex MTB 7255.25273.76262.79258.06269.08300.00300.0001:02:1400:55:3901:03:3400:57:0600:55:1801:02:0500:52:35
2 1783.68 644 Przygoda Marek FM6 Legionowo PRZYGODA NA 2 KÓŁKACH 7241.72243.05229.34230.28288.95270.97279.3701:05:4301:02:4101:04:1501:04:3700:59:1801:08:4400:56:28
3 1374.30 53 Krajza Ireneusz FM6 Skarżynek T4B team 6222.19202.45201.95249.12254.21244.3802:20:5201:08:3401:12:4701:13:4101:08:4701:13:1601:04:33
4 1260.65 1446 Zachwieja Eugeniusz FM6 Wyględy 5243.63254.84233.21243.07285.9001:05:1200:59:4701:03:1101:01:1300:59:56
5 1200.00 930 Tarasiński Jarosław FM6 Skarżysko-Kamienna power of science 4300.00300.00300.00300.0000:52:5700:55:4100:49:0700:49:36
6 1040.22 1373 Skoczek Wojciech FM6 Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 4232.84229.39300.00277.9901:03:1701:04:5200:57:0701:07:00
7 1013.86 1956 Siwiński Zdzisław FM6 WARSZAWA Polski Klub MTB 4231.69274.16244.21263.8001:12:0601:02:3001:16:1600:59:48
8 772.84 1730 Gaweł Andrzej FM6 Olsztyn 3239.59258.66274.5901:06:1800:58:5400:57:27
9 698.05 500 Nałęcz Jan FM6 Ciechanów 3212.56232.89252.6001:14:4401:05:2501:13:44
10 584.25 1235 Wachnik Wojtek FM6 OTWOCK SuperDrob Bike Team 2284.25300.0000:55:5300:50:4701:30:5201:58:3101:43:2201:47:4101:47:15
11 482.87 1957 Matuszak Andrzej FM6 Warszawa 2208.42274.4501:16:1301:02:26
12 290.25 791 Majewski Marek FM6 Prabuty EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 1290.2500:54:21
13 285.88 947 Matwichuk Greg FM6 Calgary HPE-ESKOM 1285.8801:05:09
14 273.87 853 Łuczak Krzysztof FM6 Łódź Veolia Energia Łódź Bike Team 1273.8701:02:34
15 266.54 931 Mańkowski Marek FM6 Grudziądz 1266.5401:59:3200:59:11
16 257.66 1796 Piwowar Marek FM6 Firlej Baran Cycling Team 1257.6601:04:50
17 250.42 217 Skibski Krzysztof FM6 Warszawa AirBike.pl Team 1250.4201:03:26
18 246.34 775 Czyżewski Jacek FM6 Józefów TS Meran-Otwock 1246.3401:04:29
19 232.47 1770 Stasiak Jarosław FM6 Warszawa PŁONĄCE SIODŁA 1232.4701:03:23
20 224.96 1383 Zieleniewicz Aleksander FM6 1224.9601:05:30
21 216.90 1922 Kapica SŁawomir FM6 JANÓW LUBELSKI 1216.9001:17:01
22 200.77 1930 Paprzycki Dariusz FM6 Olsztyn Cross 1200.7701:15:53
23 196.51 1669 Kozieł Ryszard FM6 Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 1196.5101:14:59
24 154.90 1260 Chruścielewski Krzysztof FM6 Warszawa 1154.9001:42:33
25 104.69 2022 Wojnar Mariusz FM6 Warszawa NGK Korba 1104.6902:31:44
26 84.54 762 Kula Zbigniew FM6 Osielsko amator 184.5403:06:36
Partnerzy