Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open

1/2Pro
Open
Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK2 HK3 HK4
Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. FM4

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 598.50 1161 Ochocki Andrzej FM4 BRODNICA Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 2298.50300.0000:53:1600:49:15
2 527.05 1479 Wolak Artur FM4 Warszawa 2258.82268.2301:01:2600:55:05
3 517.31 1608 Piasecki Krzysztof FM4 rypin cYKLIŚCI rYPIN 2259.31258.0001:01:1900:57:16
4 501.71 205 Borysiuk Tomasz FM4 Alltop STAG Team 2251.78249.9301:03:0900:59:07
5 450.95 1200 Pociask Adam FM4 NOWA WIEŚ WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 2223.47227.4801:11:0901:04:57
6 449.50 1969 Szymerski Paweł FM4 Łęg Probostwo PEK-MONT EKIPA MTB 2230.99218.5101:08:5001:07:37
7 422.12 1484 Jarzębowski Maciej FM4 Rypin Agrolok Sport Team 2207.93214.1801:16:2801:08:59
8 375.26 1532 Oszkiel Paweł FM4 Seroki-Parcela 2190.72184.5301:23:2201:20:04
9 300.00 110 Pogorzelski Zdzisław FM4 Warszawa KOMOBIKE SCOTT 1300.0000:53:00
10 277.46 2062 Litka Andrzej FM4 Mława 1277.4600:53:15
11 277.24 1856 Sankowski Robert FM4 TOMASZÓW MAZOWIECKI Niewiadów Boro 1277.2400:57:21
12 273.95 2014 Mińkowski Robert FM4 Grodzisk Mazowiecki Hellmann Logistics Team 1273.9500:53:56
13 266.11 106 Kopczyński Jacek FM4 Legionowo Smurfit Kappa Adventure Team 1266.1100:59:45
14 256.59 1533 Hawro Dariusz FM4 Warszawa VALEANT MED CYCLING TEAM 1256.5901:01:58
15 255.63 1630 Barbachowski Jerzy FM4 Warszawa 1255.6301:02:12
16 254.47 1802 Ołdak Marcin FM4 Legionowo DAX Rowery Legionowo 1254.4701:02:29
17 251.78 1 Halwa Pawel FM4 Warszawa 1251.7801:03:09
18 246.58 914 Kowalski Artur FM4 Warszawa 1246.5801:04:29
19 243.37 1861 Toroszewski Maciej FM4 Warszawa HPE-ESKOM 1243.3701:05:20
20 242.75 186 Sacharczuk Paweł FM4 Karczew 1242.7501:05:3001:00:55
21 242.19 957 Szczepaniak Andrzej FM4 ROGÓW Lesz`Go! Rogów Masters 1242.1901:05:39
22 239.70 1659 Gajowiak Mariusz FM4 Piastów 1239.7001:06:20
23 239.34 2004 Borowski Maciej FM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1239.3402:10:0601:01:44
24 235.15 1542 Ziółkowski Tomasz FM4 Rogów 1235.1501:07:37
25 230.94 960 Machowicz Jakub FM4 Legionowo DAX Rowery Legionowo 1230.9401:08:51
26 229.55 1857 Bałdyga Grzegorz FM4 Warszawa 1229.5501:09:16
27 229.16 1587 Jarociński Krzysztof FM4 KOBYŁKA Deutsche Bank Bike Team 1229.1601:09:23
28 227.47 1472 Kulesza Michał FM4 Warszawa 1227.4701:09:54
29 224.95 9 Baczewski Jerzy FM4 łódź 1224.9501:10:41
30 218.46 1614 Cywiński Andrzej FM4 Turka Cywińscy 1218.4601:12:47
31 212.66 1875 Słowik Marek FM4 Warszawa 1212.6601:14:46
32 212.19 1490 Paszkiewicz Dariusz FM4 Piaseczno 1212.1901:14:56
33 196.17 1912 Pietrzak Tomasz FM4 Krępa 1196.1701:15:19
34 188.13 1821 Machula Mariusz FM4 Legionowo 1188.1301:24:31
35 179.42 1574 Guga Radosław FM4 1179.4201:28:37
36 154.24 230 Podębski Darek FM4 Warszawa Lirene Bike Team 1154.2401:43:05
37 149.58 1873 Turowski Marek FM4 Marki 1149.5801:46:18
Partnerzy