20.01
niedziela
Jabłonna - Chotomów
I
10.02
niedziela
Mrozy (Jeruzal)
II
24.02
niedziela
Długosiodło
III
Wyniki
Klasyfikacje generalne

½Pro
• K: Open
• M: Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
• K: Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
• M: Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• K: Open HK2 HK3 HK4
• M: Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Rodzinna

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. FM4

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 595.62 134 Kowalski Ireneusz FM4 Otwock SuperDrob Bike Team 2295.62300.0001:03:5700:51:52
2 578.76 115 Banaszek Paweł FM4 Tłuszcz LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 2289.36289.4001:05:2000:53:46
3 574.11 339 Fabijański Dariusz FM4 Łódź IFON KolarzKlub 2286.58287.5301:05:5800:54:07
4 538.84 130 Rumsicki Sylwester FM4 Otwock SuperDrob Bike Team 2263.12275.7201:11:5100:56:26
5 510.62 248 Strączyński Dariusz FM4 NOWA WIEŚ IZMOT TEAM 2255.47255.1501:14:0001:00:59
6 491.21 272 Ciaś Przemysław FM4 Jozefow TS Meran-Otwock 2236.76254.4601:19:5101:01:09
7 468.06 73 Dąbkowski Dariusz FM4 Naterki LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 2228.92239.1401:22:3501:05:04
8 451.60 343 Nowosiński Wojciech FM4 Jablonna 2220.85230.7501:25:3601:07:26
9 421.15 340 Drozd Maciej FM4 Golub-Dobrzyń 2206.09215.0701:31:4401:12:21
10 419.34 68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech FM4 Warszawa 2203.43215.9101:32:5601:12:04
11 418.23 259 Padziński Mariusz FM4 Lublin Rowerowy Lublin 2207.67210.5501:31:0201:13:54
12 335.01 205 Jedynak Jakub FM4 Rogów Lesz`Go! Rogów Masters 2161.77173.2401:56:5201:29:49
13 300.00 104 Łukawski Rafał FM4 NORTHTEC-BIKE TEAM 1300.0001:03:01
14 291.25 194 Leszczyński Tomasz FM4 Warszawa 2148.62142.6202:07:1201:49:06
15 289.13 397 Wierzbicki Grzegorz FM4 Nowe Iganie Triathlon Siedlce Club 1289.1300:53:49
16 280.44 419 Zieliński Krzysztof FM4 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1280.4400:55:29
17 243.57 144 Nowogródzki Piotr FM4 Sadowa Bike Concept 1243.5701:17:37
18 240.37 420 Tomaszewski Bogdan FM4 Marki Timbud Team 1240.3701:04:44
19 237.32 249 Kalita Marek FM4 BEŁCHATÓW LSKK Lityński Bełchatów 1237.3201:53:1701:05:34
20 223.29 184 Jatelnicki Olgierd FM4 Kamionka LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 1223.2901:24:4002:07:00
21 214.71 112 Bareja Leszek FM4 Warszawa 1214.7101:28:03
22 210.03 377 Łasiński Piotr FM4 Warszawa Łasiński Team 1210.0301:14:05
23 206.88 346 Pociask Adam FM4 NOWA WIEŚ WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 1206.8801:31:23
24 198.77 231 Wójcik Leszek FM4 warszawa 1198.7702:22:5801:18:17
25 197.68 212 Fijołek Jarek FM4 Gdańsk 1197.6801:35:38
26 194.38 370 Nieciecki Robert FM4 Mysiadło 1194.3801:20:03
27 186.38 369 Bednarek Dariusz FM4 Bonair & Friends 1186.3801:23:29
Partnerzy