Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open

1/2Pro
Open
Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK2 HK3 HK4
Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. FM3

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 598.30 1444 Sielski Michał FM3 Grudziądz ZADROGA RACING TEAM 2298.40299.8900:53:1600:46:57
2 575.86 1163 Werner Arkadiusz FM3 Gorczenica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 2289.88285.9900:54:5000:49:14
3 571.71 1609 Podgórski Adam FM3 Rypin cykliści rypin 2289.26282.4500:54:5700:49:51
4 565.66 1525 Horecki Marcin FM3 Warszawa Loyalty Point Racing Team 2288.04277.6200:55:1100:50:43
5 554.84 444 Lalak Jacek FM3 Ciechanów DAMOVO BIKE TEAM 2285.71269.1300:55:3800:52:19
6 554.80 1286 Pilsyk Bartłomiej FM3 bielsko-biała GO Sport Scrapper Team 2281.58273.2200:56:2700:51:32
7 548.19 1557 Olewnik Piotr FM3 ELBLĄG SZYBKIE KLAPKI KUBOTA 2275.32272.8700:57:4400:51:36
8 528.94 1777 Perzanowski Artur FM3 Pruszkow ABSOLUTE BIKES TEAM 2300.00228.9400:52:5901:01:30
9 523.32 818 Małysz Michał FM3 Legionowo GO Sport Scrapper Team 2261.29262.0301:00:5000:53:44
10 521.52 1592 Mroczek Paweł FM3 Warszawa 2259.65261.8701:01:1300:53:46
11 514.73 1546 Koziarski Marek FM3 ROGÓW Lesz`Go! Rogów Masters 2250.64264.0801:03:2500:53:19
12 488.47 1511 Brześkiewicz Arkadiusz FM3 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 2248.88239.5901:03:5200:58:46
13 485.99 770 Koloński Arkadiusz FM3 Nowy Dwór Mazowiecki RB Riders 2248.55237.4401:03:5700:59:18
14 482.45 1578 Rdest Łukasz FM3 Sochaczew 2242.80239.6601:05:2800:58:45
15 480.44 920 Pulkowski Tomasz FM3 Warszawa 2242.73237.7001:05:2900:59:14
16 475.25 964 Sosnowski Bartosz FM3 LEGIONOWO RB Riders 2237.48237.7701:06:5600:59:13
17 466.75 206 Grudny Jakub FM3 WARSZAWA Alltop stag Team 2230.64236.1101:08:5500:59:38
18 465.97 1285 Golan Bolesław FM3 LEGIONOWO 2234.90231.0701:07:4001:00:56
19 435.04 1635 Gliński Rafał FM3 Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 2213.83221.2101:14:2001:03:39
20 300.00 1935 Siemiaszko Dariusz FM3 Warszawa Dobry Kurs 1300.0000:46:56
21 288.92 1817 Kozakowski Tomasz FM3 Kwidzyn OMIDA CYCLO TEAM 1288.9200:48:44
22 283.59 1896 Jędrusik Wojciech FM3 Mława TEMPO MŁAWA 1283.5900:49:39
23 273.27 1410 Wilczyński Dariusz FM3 Pułtusk CENTURION MTB team 1273.2700:58:10
24 270.94 111 Snopczyński Michał FM3 Lipków 1270.9400:58:40
25 269.33 1480 Kapuściński Krzysztof FM3 Olsztyn Amatorzy Kwaśnych Jabłek Warmia Mazury MTB TEAM 1269.3300:59:01
26 268.36 820 Węgrzynowski Mariusz FM3 Otwock GO Sport Scrapper Team 1268.3601:43:0300:52:28
27 267.97 1834 Mirowski Maciej FM3 Łódź Lucy in The Sky 1267.9700:59:19
28 265.73 969 Szczypek Łukasz FM3 Otwock PZU Sport Team 1265.7300:59:49
29 264.77 1595 Rowicki Rafał FM3 Ruda KAMYK Radzymin MTB TEAM 1264.7701:00:02
30 261.79 2086 Bolek Remigiusz FM3 Nowa Iwiczna NC+ SPORTS TEAM 1261.7901:00:43
31 261.22 1722 Kamiński Rafał FM3 Ciechanów DAMOVO BIKE TEAM 1261.2201:00:51
32 256.62 1886 Nawrot Paweł FM3 CIECHANÓW JURAND Ciechanów 1256.6200:54:52
33 256.44 966 Kowalski Andrzej FM3 Świercze Smurfit Kappa Adventure Team 1256.4401:01:5901:54:36
34 256.23 1033 Capała Krzysztof FM3 Puławy Spinaker Team 1256.2301:02:02
35 255.46 1924 Mroczka Łukasz FM3 Kopanino 1255.4600:55:07
36 252.90 1841 Witkowski Michał FM3 Warszawa Think First 1252.9001:02:51
37 251.30 1470 Suszek Artur FM3 Puławy Spinaker Team 1251.3001:03:15
38 251.04 926 Mika Jakub FM3 Legionowo 1251.0401:03:19
39 250.61 2045 Czeszejko Łukasz FM3 Kwidzyn 1250.6100:56:11
40 250.24 2070 Jankowski Paweł FM3 RADZYMIN Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1250.2400:56:16
41 245.99 166 Siemaszko Michał FM3 Warszawa 1245.9901:04:37
42 245.80 1282 Kaleciński Michał FM3 Wrocław 1245.8001:04:40
43 244.98 1905 Adamczyk Arkadiusz FM3 Pabianice 1244.9801:04:53
44 243.10 1717 Kaźmierczak Maciej FM3 Łódź Cisowianka 1243.1001:05:23
45 240.71 1275 Pasiewicz Piotr FM3 Legionowo 1240.7101:06:02
46 235.77 207 Przybysz Sebastian FM3 Warszawa Alltop STAG Team 1235.7701:07:25
47 233.98 1613 Dalak Tymon FM3 Warszawa 1233.9801:07:56
48 231.26 1588 Kacprzyk Maciej FM3 Rawa Maz RAWA MTB 1231.2601:08:44
49 231.03 1823 Chinowski Bartosz FM3 Rawa Mazowiecka 1231.0301:08:48
50 228.14 1940 Maniecki Tomasz FM3 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1228.1401:01:43
51 226.12 2066 Tadrzak Zbigniew FM3 Mława 1226.1201:02:16
52 222.88 1424 Ciskowski Marcin FM3 Legionowo DAX Rowery Legionowo 1222.8801:11:19
53 222.43 1555 Pniak Szymon FM3 Łódź 1222.4301:03:18
54 221.17 921 Wierzbicki PaweŁ FM3 CHOTOMÓW 1221.1701:11:52
55 220.52 2065 Komur Dariusz FM3 Wrocław 1220.5201:03:51
56 218.79 778 Górnik Adam FM3 Łódź Only You Bike Team 1218.7901:12:39
57 216.55 2098 Szatkowski Łukasz FM3 Warszawa Jednoosobowy Abu Ya Man Team 1216.5501:13:24
58 216.55 1686 Rogoziński Jarosław FM3 Warszawa 1216.5501:13:24
59 216.50 2015 Snakowski Piotr FM3 Warszawa Continental 1216.5001:05:02
60 216.45 1561 Młynarski Tomek FM3 WARSZAWA 1216.4501:13:26
61 215.73 1890 Wronka Miłosz FM3 Łódź 1215.7301:05:16
62 212.55 1840 Kuś Marcin FM3 Gołków 1212.5501:14:47
63 211.65 1174 Turowski Krzysztof FM3 Warszawa HPE-ESKOM 1211.6501:15:06
64 210.39 1540 Marcinek Krzysztof FM3 Lublin PZU Sport Team 1210.3901:15:33
65 209.05 1589 Szczesny Marcin FM3 Szestno wtw-poland.com 1209.0501:16:02
66 206.50 55 Kowalski Mariusz FM3 Olsztyn Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie 1206.5002:28:0901:08:11
67 204.92 922 Radzimski Krzysztof FM3 Warszawa Bar Janusz MTB Team 1204.9201:17:34
68 204.61 1560 Dudkowski Radosław FM3 Józefów KAMYK Radzymin MTB TEAM 1204.6101:17:41
69 204.30 1882 Ślusarczyk Konrad FM3 Warszawa HONZIKI 1204.3001:08:55
70 200.52 1807 Sitek Wojciech FM3 Nowy Dwór Mazowiecki RB Riders 1200.5201:10:13
71 185.33 1977 Kośla Piotr FM3 7 Szprych 1185.3301:25:46
72 181.79 1816 Głowacki Krzysztof FM3 Inowrocław 1181.7901:17:27
73 180.32 2076 Jankowski Piotr FM3 Mława TEMPO MŁAWA 1180.3201:18:05
74 179.27 1475 Nowakowski Przemysław FM3 Łódź 1179.2701:28:40
75 169.58 1604 Wroczyński Paweł FM3 Warszawa Bar Janusz MTB Team 1169.5801:33:44
76 165.91 1937 Wnęt Jakub FM3 Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 1165.9101:24:52
77 161.38 2077 Janicki Adrian FM3 KOBYŁKA Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1161.3801:27:15
Partnerzy