Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open

1/2Pro
Open
Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK2 HK3 HK4
Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. FM2

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 599.81 1828 Kuliński Paweł FM2 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 2299.81300.0000:52:5800:46:31
2 596.60 1443 Brąszkowski Damian FM2 Grudziadz ZADROGA RACING TEAM 2300.00296.6000:52:5600:47:03
3 585.52 1835 Przyłuski Karol FM2 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 2291.11294.4100:54:3300:47:24
4 546.40 276 Grudziński Wojciech FM2 Warszawa 2266.37280.0300:59:3700:49:50
5 538.91 160 Waś Michał FM2 Pruszków 2272.93265.9800:58:1100:52:28
6 518.28 6 Olesiejuk Paweł FM2 Warszawa 2263.93254.3401:00:1000:54:52
7 514.73 85 Kruczek Kamil FM2 Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 2261.54253.1901:00:4300:55:07
8 512.91 1985 Depczyński Mariusz FM2 Łódź Łagiewnicka Wataha 2252.80260.1101:02:4900:53:39
9 488.08 667 Garbaczuk Mateusz FM2 WARSZAWA 2248.64239.4301:03:5200:58:17
10 483.83 447 Kirdejko Grzegorz FM2 Warszawa 2245.69238.1401:04:3800:58:36
11 474.26 1423 Podliński Sebastian FM2 LUBAWA LKK Ziemia Lubawska 2239.46234.8001:06:1900:59:26
12 442.23 2016 Jarzębski Rafał FM2 MIŃSK MAZOWIECKI Mińska Grupa Rowerowa 2221.02221.2201:11:5101:03:05
13 423.19 910 Nesterowicz Jakub FM2 Zielonki GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 2213.44209.7401:14:2401:06:32
14 399.19 1027 Suskiewicz Marcin FM2 Pułtusk 2203.24195.9501:18:0801:11:13
15 289.17 833 Sotyn Marcin FM2 Celestynów GO Sport Scrapper Team 1289.1700:54:55
16 282.56 1013 Koźbiał Jakub FM2 Brwinów ABSOLUTE BIKES TEAM 1282.5600:56:12
17 279.58 1164 Sieński Krzysztof FM2 Działdowo Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 1279.5800:56:48
18 278.27 1885 Gęsicki Remigiusz FM2 Golub-Dobrzyń GTR- GOLUBSKIE TOWARZYSTWO ROWEROWE 1278.2700:50:09
19 275.97 1884 Rozwadowski Dariusz FM2 Wąbrzeźno 1275.9700:50:34
20 268.39 1611 Nalewajk łukasz FM2 Mrągowo wtw-poland.com 1268.3900:59:10
21 267.27 1594 Bednarek Paweł FM2 Warszawa - Mrągowo 1267.2700:59:25
22 264.72 2011 Adamski Hubert FM2 Warszawa Hellmann Logistics Team 1264.7200:52:43
23 257.86 1585 Buła Wojciech FM2 Szczytno 1257.8601:01:35
24 256.21 377 Gidaszewski Grzegorz FM2 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1256.2101:47:3400:54:28
25 255.51 1173 Kowalski Krzysztof FM2 Warszawa HPE-ESKOM 1255.5101:02:09
26 253.34 420 Kałużny Sylwester FM2 Łódź Łagiewnicka Wataha 1253.3401:02:41
27 252.67 1495 Cibor Piotr FM2 Warszawa Pędzące Kaloryfery 1252.6701:02:51
28 251.66 2084 Bieniecki Maciej FM2 Łódź Łagiewnicka Wataha 1251.6601:03:06
29 249.29 1862 Patyk Wiktor FM2 HPE-ESKOM 1249.2901:03:42
30 248.90 1626 Czajkowski Karol FM2 Warszawa GO Sport Scrapper Team 1248.9001:03:48
31 245.82 1290 Thiel Mateusz FM2 Bielsko-Biała Skandia MTB 1245.8201:04:36
32 242.69 515 Bigas Grzegorz FM2 Warszawa 1242.6901:05:26
33 241.46 1989 Wroniecki Adam FM2 TORUŃ 1241.4601:05:46
34 238.80 1171 Wiśniewski Łukasz FM2 HPE-ESKOM 1238.8001:06:30
35 235.32 1751 Granat Daniel FM2 Warszawa 1235.3201:07:29
36 234.51 956 Pasiewicz Jacek FM2 Legionowo 1234.5101:07:43
37 232.33 183 Wroniecki Waldemar FM2 Toruń 1232.3301:08:21
38 231.82 1854 Bursiuk Yevhen FM2 Dell Team 1231.8201:08:30
39 231.04 1644 Olszewski łukasz FM2 1231.0401:08:44
40 229.09 1258 Wysocki Bartłomiej FM2 Piaseczno 1229.0901:09:19
41 225.46 1131 Walczak Maciej FM2 Warszawa Team PKO Bank Polski 1225.4601:10:26
42 225.25 1023 Łyś Stanisław FM2 1225.2501:10:30
43 221.68 1449 Łopacz Adam FM2 1221.6801:11:38
44 218.68 1264 Paluch Piotr FM2 Warszawa 1218.6801:12:37
45 217.29 1819 Jakubiak Bartosz FM2 Legionowo 1217.2901:13:05
46 212.54 1026 Taciak Sebastian FM2 Warszawa 1212.5401:14:43
47 208.13 1029 Kirzyński Mateusz FM2 Sulejówek 1208.1301:16:18
48 204.90 1723 Glinka Arkadiusz FM2 Warszawa 1204.9001:17:30
49 204.73 1748 Słotwiński Michał FM2 Warszawa ABC Data Bike Team 1204.7301:17:34
50 199.16 1447 Popiołek Marcin FM2 Toruń 1199.1601:19:44
51 194.73 1492 Arbaszewski Marcin FM2 Pomiechówek RB Riders 1194.7301:21:33
52 187.48 1939 Korpalski Arkadiusz FM2 Warszawa MontazReklam24.pl 1187.4801:14:26
53 148.34 2090 Olejniczak Kamil FM2 WARSZAWA 1148.3401:47:03
Partnerzy