Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open

1/2Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
• Kobiety Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
• Mężczyźni Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. FM1

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 2052.59 835 Andrzejczuk Adam FM1 Warszawa GO Sport Scrapper Team 7271.19300.00300.00300.00295.60285.80300.0001:06:3800:57:4100:54:5700:53:2700:51:1001:00:1200:49:21
2 1229.75 1127 Czarniawski Grzegorz FM1 Warszawa Kompren Sport Team 5218.11270.04205.89264.81270.9101:22:5101:04:0501:20:0400:57:0700:54:39
3 1187.00 1877 Pietrzak Maciej FM1 Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 4300.00297.03300.00289.9701:00:1400:55:3000:50:2500:59:20
4 835.55 1773 Krupa Adrian FM1 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 3287.28290.31257.9600:57:2300:55:1400:58:38
5 754.04 1792 Leśniak Piotr FM1 Puławy 3262.15246.50245.3901:14:0701:05:0301:00:20
6 570.06 1195 Cyrta Tomasz FM1 Sobolew 2290.31279.7600:52:0601:01:30
7 558.28 1892 Miazga Robert FM1 Otłowiec 2278.51279.7701:02:0801:09:27
8 518.39 2073 Pietrzak Jakub FM1 KRĘPA Bike Team Krępa 2275.56242.8401:02:4801:10:51
9 300.00 2028 Wieleba Krzysztof FM1 Modliborzyce GUKS Modliborzyce 1300.0001:04:46
10 300.00 2000 Żebrowski Jędrzej FM1 Ostróda HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1300.0000:57:2101:48:10
11 287.11 1462 Koziołkiewicz Kacper FM1 Bielsk Podlaski Podlaska Grupa Rowerowa 1287.1100:55:51
12 279.57 1674 Stryjewski Kacper FM1 Warszawa 1279.5701:09:30
13 271.15 806 Kozłowski Jakub FM1 Brodnica 1271.1500:54:36
14 269.05 975 Zawada Konrad FM1 Gałków Mały 1269.0500:56:13
15 253.38 1389 Pinkiewicz Ernest FM1 Puławy 1253.3801:03:17
16 251.45 861 Lech Mikołaj FM1 Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock 1251.4501:00:09
17 249.76 1547 Świątkowski Stanisław FM1 Piaseczno OLSH Paramedyk PKMTB 1249.7601:12:21
18 248.96 1053 Nesterowicz Sambor FM1 Zielonki Wieś Sport21 Racing Team 1248.9600:59:28
19 244.93 1365 Wilk Krzysztof FM1 Radom 1244.9301:05:28
20 230.78 1110 Kraszewski Adam FM1 Ciechanów 1230.7801:14:33
21 218.94 984 Kubicki Arian FM1 Łódź Veolia Energia Łódź Bike Team 1218.9401:09:05
22 212.97 1716 Szubski Artur FM1 Mogielnica SST Lubcza 1212.9701:31:14
23 211.26 1347 Skorupski Grzegorz FM1 Continental 1211.2601:15:54
24 200.37 1065 Michalak Tomasz FM1 NOWY DWÓR MAZOWIECKI Koteusze 1200.3701:25:52
25 185.24 1306 Maciejewski Wiktor FM1 Łódź Veolia Energia Łódź Bike Team 1185.2401:21:39
Partnerzy