Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open

1/2Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
• Kobiety Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
• Mężczyźni Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. FM0

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 2051.68 1284 Sobótka Robert FM0 Legionowo 7278.53290.49299.82300.00299.90300.00282.9300:57:0400:51:3300:55:4500:49:0300:49:3700:56:1300:47:09
2 1895.19 271 Skibiński Przemysław FM0 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 7269.41275.19272.67263.36273.21272.31269.0400:59:0000:54:2500:53:5800:56:3000:52:2701:01:5600:49:35
3 1782.82 404 Pociask Maciej FM0 Nowa Wieś WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 6300.00300.00300.00300.00291.45291.3700:52:5900:49:5500:49:3600:47:4600:57:5200:45:47
4 1781.89 1267 Kuczwalski Mikołaj FM0 Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 6288.04299.10300.00299.80294.96300.0000:55:1100:50:0400:55:4300:49:0500:48:3500:44:28
5 1410.76 1485 Jarzębowski Mieszko FM0 Rypin cykliści rypin 6228.54239.41224.60245.59242.49230.1301:09:3301:02:3301:05:3100:58:2101:09:3300:57:58
6 1235.31 1556 Jedynak Mikołaj FM0 ROGÓW LKK Luks Sławno 5235.19247.52260.07255.66236.8701:02:3401:00:0700:55:0601:05:5800:56:19
7 1075.93 1288 Krupa Adam FM0 Łomianki 4259.86270.03269.48276.5501:01:1001:01:5400:55:1301:00:59
8 808.89 2002 Rudowski Kacper FM0 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 3256.79278.09274.0201:01:5400:53:5100:53:42
9 723.64 1531 Oszkiel Jakub FM0 Seroki-Parcela 3232.78248.20242.6601:08:1701:00:2001:08:5302:22:03
10 715.01 1558 Witkowski Kacper FM0 Warszawa 3221.38244.33249.3001:11:4800:58:3901:07:39
11 547.55 1782 Chmielewski Jakub FM0 RAWA MAZOWIECKA DITTA-SERIA MTB TEAM 2274.36273.1900:53:3801:01:44
12 543.65 1384 Krawczyk Makary FM0 Koluszki 2266.74276.9100:55:1000:51:45
13 502.49 1375 Suwalski Konrad FM0 Koluszki 2247.59254.9100:59:2600:56:13
14 291.19 1079 Klimaszewski Maciej FM0 Turowo Warszawski Klub Kolarski 1291.1900:57:55
15 283.43 765 Taraszkiewicz Kacper FM0 Mrągowo MSR Mrągowo 1283.4300:47:04
16 280.05 1398 Nowicki Rafał FM0 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 1280.0500:53:0801:46:39
17 279.09 1219 Guzenda Michał FM0 Marki IM Logistics RafBike Cycling Team 1279.0900:53:19
18 262.38 1508 Miler Damian FM0 Radomsko Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko 1262.3800:56:05
19 260.60 1509 Warda Adrian FM0 Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy w Radomsku 1260.6000:56:28
20 259.65 1829 Bebak Bartłomiej FM0 Częstochowa 1259.6501:01:13
21 250.11 1781 Grochowalski Szymon FM0 Rawa Mazowiecka 1250.1100:58:50
22 236.99 974 Lauk Kacper FM0 Andrespol 1236.9901:00:28
23 233.66 1305 Bolek Stanisław FM0 Nowa Iwiczna BBteam 1233.6601:03:41
24 224.78 980 Kowalczyk Michał FM0 Janówka 1224.7801:03:45
25 222.00 937 Juchniewicz Dominik FM0 Warszawa 1222.0001:11:36
26 219.04 965 Cieślak Daniel FM0 Legionowo 1219.0401:12:34
27 204.22 1571 Orlikowski Michał FM0 1204.2201:17:50
28 199.84 1929 Lipowski Konrad FM0 MŁAWA 1199.8401:14:56
29 197.68 732 Malinowski Krystian FM0 Brodnica 1197.6801:07:29
30 190.90 807 Pietrzak Szymon FM0 Zielona Góra 1190.9001:15:04
31 162.12 1663 Tolgay Kaya FM0 Marki 1162.1201:31:47
Partnerzy