20.01
niedziela
Jabłonna - Chotomów
I
10.02
niedziela
Mrozy (Jeruzal)
II
24.02
niedziela
Długosiodło
III
Wyniki
Klasyfikacje generalne

½Pro
• K: Open
• M: Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
• K: Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
• M: Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• K: Open HK2 HK3 HK4
• M: Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Rodzinna

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Kobiety, kat. Open

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 588.15 174 Krzyczkowska Malwina FKJ Warszawa Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 2298.36289.7901:16:1701:03:40
2 580.18 162 Lach Aleksandra FK0 Wołomin RAFAKO Orbea MTB Team 2280.18300.0001:21:1401:01:30
3 549.90 88 Sobczuk Joanna FK2 Warszawa Wodociągi Warszawskie 2263.78286.1201:26:1701:04:29
4 536.92 444 Rząsowska Anna FK3 Osieck 2249.61287.3101:31:1101:04:13
5 518.02 329 Dykalska Martyna FK0 Rypin cykliści rypin 2263.48254.5401:26:2301:12:29
6 516.84 305 Gąsiewska Magdalena FK2 Warszawa 2256.74260.1001:28:3901:10:56
7 516.19 207 Wielgo Natalia FKJ Białki RKS Family Active Tłuszcz 2244.73271.4601:33:0001:07:58
8 507.56 312 Bazan Iga FKJ Warszawa Warszawski Klub Kolarski 2253.31254.2501:29:5101:12:34
9 491.12 167 Wachnik Bożena FK4 Otwock SuperDrob Bike Team 2235.16255.9501:36:4701:12:05
10 444.48 283 Borowska Iwona FK4 Warszawa Alumex MTB Team 2219.94224.5401:43:2901:22:10
11 434.56 318 Podgórska Zuzanna FKJ Rypin cykliści rypin 2230.13204.4301:38:5401:30:15
12 433.48 159 Malec Agnieszka FK3 Warszawa 2217.90215.5801:44:2701:25:35
13 433.09 163 Bandura Agata FK2 warszawa Trek Velonews 2222.56210.5401:42:1601:27:38
14 398.46 206 Jedynak Katarzyna FKJ Rogów LKK Luks Sławno5 2192.96205.4901:57:5701:29:47
15 300.00 139 Kapłon Aleksandra FK1 Warszawa Go Sport Team 1300.0001:15:5202:07:21
16 283.05 61 Sawicka Aleksandra FK3 Warszawa ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 1283.0501:05:11
17 282.54 396 Wierzbicka Łucja FKJ Nowe Iganie Triathlon Siedlce Club 1282.5401:05:18
18 278.00 381 Pilarska Róża FKJ Rypin cykliści rypin 1278.0001:06:22
19 277.28 333 Rusek Marta FK0 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1277.2801:22:05
20 275.78 374 Buczek Natalia FK1 SIEDLCE Triathlon Siedlce Club 1275.7801:06:54
21 273.89 192 Zaniewska Iwona FK4 Olsztyn Cryospace Olsztyn 1273.8901:23:06
22 271.49 281 Zakharchenko Elena FK2 Kaliningrad 1271.4901:23:50
23 265.58 106 Rakowska Gizela FK2 Gniezno NORTHTEC-BIKE TEAM 1265.5801:25:42
24 250.91 151 Rzeszot Jagoda FKJ Rypin cykliści rypin 1250.9101:13:32
25 249.02 138 Borys Ewa FK3 Warszawa MCP Bike Team 1249.0201:31:24
26 240.34 105 Wilk Dominika FK2 Poznań NORTHTEC-BIKE TEAM 1240.3401:34:42
27 233.99 355 Kwiatkowska-Sioch Edyta FK3 WARSZAWA 1233.9901:18:51
28 231.58 245 Kaszewska Wiktoria FKJ Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1231.5801:38:17
29 221.98 221 Jusiak Julia FKJ ETI LKKG JASTKÓW 1221.9801:42:32
30 199.65 359 Czyż Anna FK2 Warszawa 1199.6501:54:00
31 196.94 351 Teperek Małgorzata FK2 Karczew AK-SPED 1196.9401:55:34
Partnerzy