Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open

1/2Pro
Open
Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK2 HK3 HK4
Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Kobiety, kat. Open

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 593.22 213 Płońska Aneta FK3 SEROCK Alltop STAG Team 2293.22300.0001:05:4000:59:29
2 588.33 1497 Wielgo Natalia FKJ Białki RKS Family Active Tłuszcz 2288.75299.5801:06:4100:59:34
3 582.91 1236 Wachnik Bożena FK4 Otwock SuperDrob Bike Team 2293.22289.6901:05:4001:01:36
4 582.10 1287 Dykalska Martyna FK0 Rypin cykliści rypin 2282.61299.5001:08:0800:59:35
5 573.40 1213 Kozanecka Marta FK3 Uniejów Dell Team 2288.03285.3701:06:5101:02:32
6 562.66 1522 Czajkowska Joanna FK3 Warszawa GO Sport Scrapper Team 2271.39291.2701:10:5701:01:16
7 556.91 1524 Księżak Karolina FK3 Warszawa Loyalty Point Racing Team 2276.98279.9201:09:3101:03:45
8 550.31 1610 Podgórska Zuzanna FKJ Rypin cykliści rypin 2267.06283.2501:12:0601:03:00
9 532.38 1606 Poruszek Marta FK4 Warszawa Alumex MTB Team 2258.69273.7001:14:2601:05:12
10 531.78 1527 Olszewska Marta FK0 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 2254.47277.3101:15:4001:04:21
11 531.23 289 Kulińska Dorota FK4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 2256.90274.3301:14:5701:05:03
12 526.19 1476 Berkan Małgorzata FK3 Warszawa Bike Concept 2252.91273.2801:16:0801:05:18
13 525.34 204 Borysiuk Agnieszka FK3 Warszawa Alltop STAG Team 2260.32265.0201:13:5801:07:20
14 522.88 1428 Tumaniec Joanna FK4 Olsztyn Cryospace Olsztyn 2258.57264.3101:14:2801:07:31
15 509.93 828 Małysz Katarzyna FK2 Legionowo GO Sport Scrapper Team 2248.08261.8501:17:3701:08:09
16 496.83 1596 Piątek Katarzyna FK3 Warszawa 2244.25252.5801:18:5001:10:39
17 485.33 796 Czarniawska Katarzyna FK4 Warszawa Kompren Sport Team 2243.58241.7501:19:0301:13:49
18 482.53 1991 Popek Zuzanna FK0 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2236.11246.4201:21:3301:12:25
19 480.48 1607 Borowska Iwona FK4 Warszawa Alumex MTB Team 2231.94248.5401:23:0101:11:48
20 479.41 961 Sienkiewicz Żaneta FK2 Zielonka RB Riders 2234.01245.4001:22:1701:12:43
21 468.60 1580 Nowakowska Katarzyna FK2 Janki Pro Family Cycling Team 2232.97235.6301:22:3901:15:44
22 462.27 934 Chęć Joanna FK2 Milanówek 2220.14242.1301:27:2801:13:42
23 447.73 1266 Kuczwalska Joanna FK3 2225.73222.0001:25:1801:20:23
24 433.85 1468 Hucz-Kalitowska Joanna FK3 NOWY DWÓR MAZOWIECKI 2220.14213.7101:27:2801:23:30
25 431.08 1633 Urbańska Sabina FK4 Łódź 2213.59217.4901:30:0901:22:03
26 424.66 1562 Jary Justyna FKJ Łódź Dell Team 2205.17219.5001:33:5101:21:18
27 422.39 1214 Czubak-Jary Asia FK3 Łódź Dell Team 2202.90219.5001:34:5401:21:18
28 420.77 114 Kompa Ewa FKJ Gałków Mały Dell Team 2207.23213.5401:32:5501:23:34
29 400.77 1865 Paluch Iwona FK3 Nowy Dwór Mazowiecki 2186.07214.7001:43:2901:23:07
30 300.00 827 Gregorowicz Katarzyna FK3 GO Sport Scrapper Team 1300.0001:04:11
31 291.19 2071 Gajewska Julia FKJ Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1291.1901:01:17
32 289.07 1809 Krzykalska Daria FKJ GÓRZNO 1289.0701:01:44
33 283.51 799 Prejs Justyna FK3 Celestynów TS Meran-Otwock 1283.5101:07:55
34 282.82 1573 Bazan Iga FKJ Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1282.8201:08:05
35 281.51 202 Grudna Monika FK3 WARSZAWA Alltop STAG Team 1281.5101:08:24
36 277.45 1843 Blokowska Beata FK2 Kwidzyn AKJ KWIDZYN 1277.4501:09:24
37 275.73 1583 Gruca Karolina FK3 Warszawa Goldensubmarine RACING TEAM 1275.7301:09:50
38 274.68 649 Bagieńska Jolanta FK3 Brwinów IFON KolarzKlub 1274.6801:10:06
39 274.33 321 Depczyńska Dagmara FK2 ŁÓDŹ Łagiewnicka Wataha 1274.3301:05:03
40 268.74 1628 Cywińska Weronika FK1 Lublin Cywińscy 1268.7401:11:39
41 266.08 1813 Kruczek Monika FK2 warszawa 1266.0801:07:04
42 265.95 1035 Kwiatkowska-Sioch Edyta FK3 WARSZAWA 1265.9501:12:24
43 265.22 1167 Lewandowska Izabella FK4 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 1265.2201:07:17
44 263.71 1268 Paterak Anna FK4 Warszawa Team PKO Bank Polski 1263.7101:13:01
45 262.27 1176 Niklewicz Ewa FK4 Julianów HPE-ESKOM 1262.2701:13:25
46 259.56 1931 Rój-Karkowska Agata FK3 Płock Płocki Klub Kolarski 1259.5601:08:45
47 259.21 1516 Kalinowska Justyna FK1 Legionowo 1259.2101:14:17
48 250.93 283 Socha-Mudlaff Monika FK4 TORUŃ GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1250.9301:11:07
49 245.60 1523 Kamińska Zuzanna FKJ Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1245.6001:18:24
50 244.66 353 Sobkowiak Agnieszka FK4 Toruń IGT MTB TEAM 1244.6601:18:42
51 242.51 502 Konopka Halina FK4 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1242.5101:19:24
52 233.35 303 Wróblewska Agata FK2 Warszawa. Crazy Racing Team 1233.3501:22:31
53 232.41 1442 Matraszek Patrycja FK3 Chotomów Wieliszew Heron Team 1232.4101:22:51
54 231.06 208 Karlińska Patrycja FK3 WARSZAWA Alltop STAG Team 1231.0601:23:20
55 229.77 1559 Sarnowska Renata FK2 Ciechanów T4B team 1229.7701:23:48
56 229.18 1629 Cywińska Barbara FKJ Lublin Cywińscy 1229.1801:24:01
57 228.93 784 Wiśniewska Justyna FK2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1228.9301:17:57
58 223.90 1586 Brykowska Joanna FK3 Deutsche Bank Bike Team 1223.9001:26:00
59 222.17 2083 RoguŚ Natalia FK1 RASZYN 1222.1701:26:40
60 220.31 940 Przybysz Weronika FK3 Warszawa Alltop STAG Team 1220.3101:27:24
61 215.02 1658 Gajowiak Elżbieta FK3 1215.0201:29:33
62 209.41 928 Nesterowicz Małgorzata FK4 Zielonki GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1209.4101:31:57
63 207.14 1894 Klimaszewska Alicja FKJ Turowo 1207.1401:26:09
64 206.10 1448 Kowalik Gabriela FKJ Tłuszcz RKS Family Active Tłuszcz 1206.1001:26:35
65 204.84 1634 Gajowiak Klaudia FK0 1204.8401:34:00
66 204.77 1878 Zielony Ewa FK2 Warszawa 1204.7701:34:02
67 203.04 209 Kowalik Agnieszka FK4 Warszawa Alltop STAG Team 1203.0401:34:50
68 198.51 927 Radzimska Joanna FK2 Warszawa Bar Janusz MTB Team 1198.5101:37:00
69 193.55 1718 Grudzińska Sylwia FK3 Otwock STANWEX II TEAM 1193.5501:39:29
70 187.79 1259 Zielińska Anna Teresa FK4 Warszawa 1187.7901:42:32
71 161.22 936 Juchniewicz Katarzyna FK4 Warszawa 1161.2201:59:26
Partnerzy