Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open

1/2Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
• Kobiety Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
• Mężczyźni Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Kobiety, kat. FK4

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 2229.00 1606 Poruszek Marta FK4 Warszawa Alumex MTB Team 8294.29299.31264.48280.42269.90268.04275.33277.2201:14:2601:05:1201:15:4401:06:5501:06:5601:05:0501:15:2401:01:15
2 2137.87 796 Czarniawska Katarzyna FK4 Warszawa Kompren Sport Team 8249.21250.35300.00261.73257.79257.69300.00261.1001:19:0301:13:4901:20:3401:11:2801:10:2201:07:5001:19:3601:05:02
3 1999.66 1607 Borowska Iwona FK4 Warszawa Alumex MTB Team 8237.30257.38287.91229.13234.72236.38285.76231.0701:23:0101:11:4801:23:5701:21:3801:17:1701:13:5701:23:3401:13:29
4 1800.00 1236 Wachnik Bożena FK4 Otwock SuperDrob Bike Team 6300.00300.00300.00300.00300.00300.0001:05:4001:01:3601:02:2101:00:2800:58:1600:56:36
5 1800.00 1780 Woźnica Małgorzata FK4 Łomianki ABC Data Bike Team 6300.00300.00300.00300.00300.00300.0001:06:4601:02:3301:00:1300:58:0901:09:1200:56:36
6 1666.93 353 Sobkowiak Agnieszka FK4 Toruń IGT MTB TEAM 6278.34286.78275.87287.16267.76271.0301:18:4201:05:2601:05:2901:00:4501:17:3201:02:39
7 1640.63 1428 Tumaniec Joanna FK4 Olsztyn Cryospace Olsztyn 6294.16289.04281.12263.19266.44246.6801:14:2801:07:3101:06:4501:06:1701:17:5501:08:50
8 1379.15 289 Kulińska Dorota FK4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 5292.26300.00268.20260.63258.0501:14:5701:05:0301:09:5801:06:5601:05:48
9 1362.69 928 Nesterowicz Małgorzata FK4 Zielonki GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 6214.25223.12218.07222.39262.85222.0101:31:5701:23:5001:23:1101:18:3601:30:5101:16:29
10 1340.13 1633 Urbańska Sabina FK4 Łódź 6218.52225.23201.07218.86254.67221.7701:30:0901:22:0301:30:1301:19:5201:33:4601:16:34
11 1142.82 1168 Jakubowska Katarzyna FK4 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 4286.27276.10291.50288.9401:05:3301:03:1101:11:1300:58:46
12 1086.92 1176 Niklewicz Ewa FK4 Julianów HPE-ESKOM 4298.37262.57257.24268.7401:13:2501:08:4801:07:4901:03:11
13 1079.93 209 Kowalik Agnieszka FK4 Warszawa Alltop STAG Team 5230.98206.00213.11218.34211.5001:34:5001:37:1401:24:4601:19:5401:20:17
14 1055.32 283 Socha-Mudlaff Monika FK4 TORUŃ GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 4274.41252.05259.66269.2001:11:0701:14:2701:07:1101:17:07
15 829.66 1167 Lewandowska Izabella FK4 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 3290.04265.53274.0901:07:1701:18:1101:01:57
16 493.16 281 Cygańska-Misiaszek Marzena FK4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 2250.65242.5101:14:5201:10:01
17 300.00 1268 Paterak Anna FK4 Warszawa Team PKO Bank Polski 1300.0001:13:01
18 287.47 738 Milkiewicz Anna FK4 Toruń 1287.4700:59:04
19 275.88 502 Konopka Halina FK4 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1275.8801:19:24
20 271.49 1394 Wyczółkowska Elżbieta FK4 Puławy 1271.4901:06:49
21 251.01 1006 Spułtowska Joanna FK4 Łódź Veolia Energia Łódź Bike Team 1251.0101:09:30
22 245.32 1345 Guzińska Krystyna FK4 Piotrkow Trybunalski 1245.3202:23:4101:09:13
23 242.43 1202 Piela-Obidzińska Anna FK4 Łódź Dell Team 2114.24128.1902:55:2002:16:05
24 228.33 736 Nessel Maria FK4 Toruń 1228.3301:14:22
25 192.13 1259 Zielińska Anna Teresa FK4 Warszawa 1192.1301:42:32
26 183.41 936 Juchniewicz Katarzyna FK4 Warszawa 1183.4101:59:26
Partnerzy