Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open

1/2Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
• Kobiety Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
• Mężczyźni Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Kobiety, kat. FK3

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 1904.54 1524 Księżak Karolina FK3 Warszawa Loyalty Point Racing Team 7276.98279.92273.68246.00271.53276.54279.8901:09:3101:03:4501:12:5701:06:0701:05:4101:11:3600:58:40
2 1850.57 2525 Hucz-Kalitowska Joanna FK3 NOWY DWÓR MAZOWIECKI 8220.14213.71239.05220.89236.02248.91241.61230.2401:27:2801:23:3001:23:3101:13:3801:15:3401:10:0401:21:5701:11:19
3 1753.77 213 Płońska Aneta FK3 SEROCK Alltop STAG Team 6293.22300.00300.00286.12284.14290.2801:05:4000:59:2901:06:3301:02:2001:09:4100:56:34
4 1490.26 827 Gregorowicz Katarzyna FK3 GO Sport Scrapper Team 5300.00300.00290.26300.00300.0001:04:1100:59:2701:00:0501:06:0000:54:44
5 1487.43 1214 Czubak-Jary Asia FK3 Łódź Dell Team 7202.90219.50205.11213.29218.27213.63214.7301:34:5401:21:1801:19:1801:23:3701:19:5401:32:4101:16:28
6 1435.58 1865 Paluch Iwona FK3 Nowy Dwór Mazowiecki 7186.07214.70205.37195.26220.48222.56191.1501:43:2901:23:0701:37:1301:23:1801:19:0601:28:5801:25:54
7 1397.95 202 Grudna Monika FK3 WARSZAWA Alltop STAG Team 5281.51288.44260.38287.89279.7301:08:2401:09:1301:02:2801:01:5701:10:47
8 1384.59 649 Bagieńska Jolanta FK3 Brwinów IFON KolarzKlub 5274.68269.01258.11282.80300.0001:10:0601:14:1301:03:0101:03:0400:58:08
9 1292.44 204 Borysiuk Agnieszka FK3 Warszawa Alltop STAG Team 5260.32265.02253.04243.67270.3901:13:5801:07:2001:18:5401:06:4501:04:30
10 1151.05 1522 Czajkowska Joanna FK3 Warszawa GO Sport Scrapper Team 4271.39291.27298.03290.3601:10:5701:01:1600:58:3100:56:33
11 1141.71 940 Przybysz Weronika FK3 Warszawa Alltop STAG Team 5220.31232.56208.70243.86236.2801:27:2401:25:5101:17:5601:11:3101:23:48
12 1121.64 1266 Kuczwalska Joanna FK3 Grudziądz 5225.73222.00211.55234.62227.7401:25:1801:20:2301:16:5301:14:2001:12:06
13 1069.15 1476 Berkan Małgorzata FK3 Warszawa Bike Concept 4252.91273.28278.37264.5901:16:0801:05:1801:02:3901:14:50
14 851.67 823 Czerska-Krysik Agnieszka FK3 Józefów GO Sport Scrapper Team 3280.94283.50287.2301:03:2901:01:3100:57:10
15 808.07 1403 Paszkowska-Grudziąż Anna FK3 Warszawa RIDE43team 3300.00245.00263.0700:54:1301:20:4901:02:25
16 777.74 1718 Grudzińska Sylwia FK3 Otwock STANWEX II TEAM 4193.55166.68205.26212.2601:39:2901:37:3501:24:5801:33:17
17 749.44 1596 Piątek Katarzyna FK3 Warszawa 3244.25252.58252.6001:18:5001:10:3901:18:23
18 738.90 1931 Rój-Karkowska Agata FK3 Płock Płocki Klub Kolarski 3259.56245.15234.1801:08:4501:20:4601:10:07
19 573.40 1213 Kozanecka Marta FK3 Uniejów Dell Team 2288.03285.3701:06:5101:02:3202:29:1702:24:5101:59:4702:06:51
20 558.62 1304 Troficka Klara FK3 Warszawa 2283.32275.3001:02:5701:03:21
21 538.75 896 Kalinowska Joanna FK3 Rypin cykliści rypin 2267.57271.1801:14:0001:00:33
22 529.66 1169 Grzelak Agnieszka FK3 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 2259.22270.4401:16:2301:00:43
23 491.60 1208 Ziółkowska Monika FK3 Łódź Dell Team 3148.67176.25166.6701:49:2401:38:5701:38:31
24 283.51 799 Prejs Justyna FK3 Celestynów TS Meran-Otwock 1283.5101:07:55
25 277.99 688 Fiszer Agnieszka FK3 Brodnica 1277.9900:59:04
26 275.73 1583 Gruca Karolina FK3 Warszawa Goldensubmarine RACING TEAM 1275.7301:09:50
27 273.21 846 Urbańska Marta FK3 Łódź Łódź Kocha Sport 1273.2102:15:3501:00:06
28 266.61 866 Sczaniecka Karolina FK3 Ciechanów Mettler-Toledo 1266.6101:14:16
29 265.95 1035 Kwiatkowska-Sioch Edyta FK3 WARSZAWA 1265.9501:12:24
30 251.14 1156 Bednarczyk Katarzyna FK3 Krężnica 1251.1401:11:01
31 248.46 1185 Czekaj Justyna FK3 Warszawa JustComply TEAM 1248.4601:11:47
32 244.42 2001 Szymańska Agnieszka FK3 Janów Lubelski BIKE CLUB Janów Lubelski 1244.4201:21:41
33 232.41 1442 Matraszek Patrycja FK3 Chotomów Wieliszew Heron Team 1232.4101:22:51
34 231.06 208 Karlińska Patrycja FK3 WARSZAWA Alltop STAG Team 1231.0601:23:20
35 224.40 131 Łempicka Katarzyna FK3 FALENTY 1224.4001:12:29
36 223.90 1586 Brykowska Joanna FK3 Deutsche Bank Bike Team 1223.9001:26:00
37 215.02 1658 Gajowiak Elżbieta FK3 1215.0201:29:33
38 214.41 2026 Adamiak Sylwia FK3 Team PKO Bank Polski 1214.4101:33:07
39 213.43 721 Wrzosek Katarzyna FK3 NOWE MIASTO LUBAWSKIE 1213.4301:16:56
40 211.28 1703 Wrona Milena FK3 Jabłonna 1211.2801:16:59
41 174.93 719 Filipowicz Ewa FK3 1174.9301:33:52
Partnerzy