Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open

1/2Pro
Open
Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK2 HK3 HK4
Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Kobiety, kat. FK3

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 593.22 213 Płońska Aneta FK3 SEROCK Alltop STAG Team 2293.22300.0001:05:4000:59:29
2 573.40 1213 Kozanecka Marta FK3 Uniejów Dell Team 2288.03285.3701:06:5101:02:32
3 562.66 1522 Czajkowska Joanna FK3 Warszawa GO Sport Scrapper Team 2271.39291.2701:10:5701:01:16
4 556.91 1524 Księżak Karolina FK3 Warszawa Loyalty Point Racing Team 2276.98279.9201:09:3101:03:45
5 526.19 1476 Berkan Małgorzata FK3 Warszawa Bike Concept 2252.91273.2801:16:0801:05:18
6 525.34 204 Borysiuk Agnieszka FK3 Warszawa Alltop STAG Team 2260.32265.0201:13:5801:07:20
7 496.83 1596 Piątek Katarzyna FK3 Warszawa 2244.25252.5801:18:5001:10:39
8 447.73 1266 Kuczwalska Joanna FK3 2225.73222.0001:25:1801:20:23
9 433.85 1468 Hucz-Kalitowska Joanna FK3 NOWY DWÓR MAZOWIECKI 2220.14213.7101:27:2801:23:30
10 422.39 1214 Czubak-Jary Asia FK3 Łódź Dell Team 2202.90219.5001:34:5401:21:18
11 400.77 1865 Paluch Iwona FK3 Nowy Dwór Mazowiecki 2186.07214.7001:43:2901:23:07
12 300.00 827 Gregorowicz Katarzyna FK3 GO Sport Scrapper Team 1300.0001:04:11
13 283.51 799 Prejs Justyna FK3 Celestynów TS Meran-Otwock 1283.5101:07:55
14 281.51 202 Grudna Monika FK3 WARSZAWA Alltop STAG Team 1281.5101:08:24
15 275.73 1583 Gruca Karolina FK3 Warszawa Goldensubmarine RACING TEAM 1275.7301:09:50
16 274.68 649 Bagieńska Jolanta FK3 Brwinów IFON KolarzKlub 1274.6801:10:06
17 265.95 1035 Kwiatkowska-Sioch Edyta FK3 WARSZAWA 1265.9501:12:24
18 259.56 1931 Rój-Karkowska Agata FK3 Płock Płocki Klub Kolarski 1259.5601:08:45
19 232.41 1442 Matraszek Patrycja FK3 Chotomów Wieliszew Heron Team 1232.4101:22:51
20 231.06 208 Karlińska Patrycja FK3 WARSZAWA Alltop STAG Team 1231.0601:23:20
21 223.90 1586 Brykowska Joanna FK3 Deutsche Bank Bike Team 1223.9001:26:00
22 220.31 940 Przybysz Weronika FK3 Warszawa Alltop STAG Team 1220.3101:27:24
23 215.02 1658 Gajowiak Elżbieta FK3 1215.0201:29:33
24 193.55 1718 Grudzińska Sylwia FK3 Otwock STANWEX II TEAM 1193.5501:39:29
Partnerzy