Wyniki
Klasyfikacje generalne

Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open

1/2Pro
• Kobiety Open
• Mężczyźni Open MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6

Fit
• Kobiety Open FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4
• Mężczyźni Open FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
• Kobiety Open HK2 HK3 HK4
• Mężczyźni Open HM2 HM3 HM4

• Klasyfikacja Drużynowa
• Klasyfikacja Drużyna Hobby
• Klasyfikacja Drużyna Junior
• Klasyfikacja Rodzinna
• Klasyfikacja Par Mix
• Klasyfikacja Klasyfikacja SISU

Northtec MTB Zimą 2019
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Kobiety, kat. FK2

L.p. Pkt* Nr Nazwisko Imię Kat. Miejscowość Drużyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjach*Jabłonna - Chotomów
2019-01-20
Mrozy (Jeruzal)
2019-02-10
Długosiodło
2019-02-24
1 1885.98 828 Małysz Katarzyna FK2 Legionowo GO Sport Scrapper Team 7268.24286.35242.55261.84235.70300.00291.3001:17:3701:08:0901:16:4601:08:1601:08:4901:04:3501:15:50
2 1436.74 1580 Nowakowska Katarzyna FK2 Janki Pro Family Cycling Team 6251.91257.68219.02236.81209.74261.5901:22:3901:15:4401:25:0101:15:2901:17:2001:14:04
3 1352.85 961 Sienkiewicz Żaneta FK2 Zielonka RB Riders 5253.03268.37285.00283.08263.3701:22:1701:12:4301:07:5901:18:0201:01:26
4 1266.49 1559 Sarnowska Renata FK2 Ciechanów T4B team 5248.45247.98227.33283.02259.7101:23:4801:12:0501:11:2101:18:0301:02:18
5 1234.10 934 Chęć Joanna FK2 Milanówek 5238.03264.79206.10266.81258.3601:27:2801:13:4201:18:4201:12:3701:25:30
6 1108.86 1774 Kłudkiewicz Antonina FK2 Stare Babice IFON KolarzKlub 4271.93242.33294.60300.0001:05:4401:06:5601:05:4601:13:38
7 1027.05 303 Wróblewska Agata FK2 Warszawa. Bar Janusz MTB Team 4252.31244.53236.50293.7101:22:3101:13:0601:08:3501:05:58
8 1026.75 1752 Minda Ewa FK2 Warszawa Bar Janusz MTB Team 4247.92267.06269.55242.2201:12:0601:12:3301:21:5701:06:48
9 904.64 927 Radzimska Joanna FK2 Warszawa Bar Janusz MTB Team 4214.64229.71208.39251.9001:37:0001:17:4901:17:5001:16:55
10 876.44 321 Depczyńska Dagmara FK2 ŁÓDŹ Łagiewnicka Wataha 3300.00280.39296.0501:05:0301:03:4501:14:37
11 798.28 1642 Mirkowska Magdalena FK2 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 4184.06228.52210.11175.5801:37:0701:24:4701:45:0801:32:09
12 754.97 1504 Dąbrowska Ewelina FK2 Cisie Mińska Grupa Rowerowa 3255.78219.09280.0901:09:5301:14:0201:18:52
13 662.64 1378 Kołnier Ewa FK2 Warszawa Kompren Sport Team 3211.16213.66237.8201:24:3901:15:5501:08:02
14 600.00 1843 Blokowska Beata FK2 Kwidzyn AKJ KWIDZYN 2300.00300.0001:09:2400:53:56
15 600.00 1689 Makowska Katarzyna FK2 Lublin 2300.00300.0001:02:0400:54:04
16 567.68 1813 Kruczek Monika FK2 warszawa 2290.98276.7001:07:0401:04:36
17 550.71 1030 Nocuń Anna FK2 Warszawa 2288.76261.9502:13:0902:16:3001:16:3001:01:46
18 468.85 784 Wiśniewska Justyna FK2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 2250.35218.5001:17:5701:14:03
19 300.00 1551 Gumieniak Joanna FK2 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1300.0000:59:35
20 241.37 1193 Kramska-Dorsz Katarzyna FK2 Wołomin KAMYK Radzymin MTB TEAM 1241.3701:07:12
21 232.36 1795 Podgórska Karolina FK2 Tomaszów Lubelski Roztocze Cycling Team 1232.3601:20:08
22 231.94 1459 Baraniecka Anna FK2 Puławy 1231.9401:09:56
23 221.41 1878 Zielony Ewa FK2 Warszawa 1221.4101:34:02
24 213.75 1395 Gustaw Agnieszka FK2 Lublin PZU Sport Team 1213.7501:15:53
25 212.23 1776 Bijak Anna FK2 Kraśnik 1212.2301:27:44
26 141.55 728 Grabowska Patrycja FK2 Marki 1141.5502:06:17
Partnerzy