26.01
niedziela
Jabłonna - Chotomów
I
23.02
niedziela
Mrozy (Jeruzal)
II
08.03
niedziela
Karczew
III
Lista startowa i osób oczekujących
Mazovia MTB Zimą

2020-02-23 - Mrozy (Jeruzal)

Lista startowa
Numer Zawodnik Kat. Drużyna Dystans
450 Adamowski Jacek FM3 Fit
367 Andrejczuk Paweł FM2 DAF
332 Antoniuk Artur MM3 Erkado Racing Team Kraśnik ½Pro
284 Arnold Waldemar FM7 Clear Bike Team
9 Baczewski Jerzy FM4
356 Banasiak Łukasz FM3
259 Banaszek Paweł FM4 Loyalty Point Racing Team
101 Baranowski Dariusz FM4 Danielo REMO Głowno
280 Bareja Leszek MM4 ½Pro
173 Białek Tomasz FM5 KAMYK Radzymin MTB TEAM
132 Bilski Artur FM4 IFON KolarzKlub
340 Bogusiński Bartosz MM2 Rafbike Cycling Team ½Pro
380 Borowska Iwona FK4 AM-D Alumex MTB Team Fit
186 Brześkiewicz Arkadiusz FM3 Mińska Grupa Rowerowa Fit
232 Chrzanowski Robert FM2 Cisowianka
118 Cieślak Jacek FM5 BokserskAutoserwis Bike Team
278 Cieślak Konrad FM3 TS Meran-Otwock
3 Czachor Piotr FM4 Isover MTB Team Lublin
73 Dąbkowski Dariusz FM4 LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA
410 Dąbrowski Dariusz FM4 Loyalty Point Racing Team
7 Dąbrowski Tomasz FM3
5063 Dobrzyńska Natalia FKJ KAMYK Radzymin MTB Team
279 Dobrzyński Michał FM4 KAMYK Radzymin MTB TEAM
Drajczyk Paweł FM3 Loyalty Point Racing Team
5081 Drągowski Piotr FMJ Warszawski Klub Kolarski
5061 Drzewiecki Franek FMJ Warszawski Klub Kolarski
261 Drzewiecki Marcin FM4 Loyalty Point Racing Team
58 Dubaj Robert FM6 Inżynieria Rowerowa lublin
264 Dyzio Piotr FM3 SuperDrob Bike Team
397 Fabijański Dariusz FM4 IFON KolarzKlub Fit
271 Fedejko Alicja FK4 SuperDrob Bike Team
314 Fedor Martin FM3 T4B team
250 Filipowski Dominik FM2 Fit
442 Galeński Wojciech FM3 MYBIKE.PL
444 Godlewski Dominik FM0 Warszawski Klub Kolarski
168 Górski Zdzisław FM7 T4B team
299 Gramann Andrzej FM7 Wieliszew Heron Team
86 Grochowski Jacek FM6
346 Gruda Łukasz MM3 ½Pro
247 Grudziński Tomasz FM6
17 Guzenda Michał FM0 RAFBIKE CYCLING TEAM
188 Hofman Tomasz FM5 Kraft MTB Team
Horecki Marcin FM3 Loyalty Point Racing Team
374 Iwaniuk Artur FM2 Fit
218 Jabłoński Lech Jerzy FM7 SportStation.pl
222 Jeziorski Marek FM4 TOR MORDULEC Fit
Kaca Grzegorz FM2 Fit
180 Kaczorowski Aleksander FM7 Wieliszew Heron Team
5060 Kalecińska Olga FKJ Mitutoyo AZS Wratislavia
126 Kalita Igor FM0 LSKK Lityński Bełchatów
125 Kalita Marek FM4 LSKK Lityński Bełchatów
253 Kalitowski Maciej FM3
255 Kallas Arkadiusz FM3 KHOZMO
320 Kamiński Tomasz FM3 Bike Fun Legionowo
Kamiński Wiesław FM7 Loyalty Point Racing Team
12 Kaniewski Rafał FM1 RAFBIKE CYCLING TEAM
22 Karalus Łukasz FM3 RAWA MTB
300 Karczewski Marek FM5 KK24h
411 Karwat Kamil FM3 świat rowerów Merida Team
275 Kaska Paweł FM2 Mińska Grupa Rowerowa Fit
274 Kępa Marcin. FM3 PATNET TEAM
415 Kielak Hubert FM1
385 Kielak Igor FM1
416 Kielak Sławomir FM4 Kielakowie.pl
236 Klementowicz Krzysztof MM4 ½Pro
214 Klimaszewski Piotr FM4 Loyalty Point Racing Team
268 Klimiuk Krzysztof FM3 SuperDrob Bike Team
203 Kochanowski Sebastian FM3
Kołak Marcin FM3 Loyalty Point Racing Team
305 Komorowski Michal FM3
312 Komorowski Zbigniew MM6 Crazy Racing Team ½Pro
145 Kordek Sergiusz MM3 GERAPPA ½Pro
172 Korzeniewski Tomasz FM3
224 Kowalski Ireneusz FM4 SuperDrob Bike Team
55 Kowalski Mariusz FM3 Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie
19 Kowalski Paweł FM2 Sklepbicykl.pl-Perfectsource
193 Kozłowski Cezary FM3 PEK-MONT EKIPA MTB
100 Krakowiak Piotr FM3 Zamana Group
363 Krasuski Andrzej FM6 Loyalty Point Racing Team
71 Król Zbigniew FM4 COZMOBIKE TEAM
85 Kruczek Kamil FM2 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
14 Kuczkowski Tomasz FM3 Grupetto Warszawa
179 Kulma Tomasz FM3 Fit
239 Kuprian Szymon FM3
378 Lach Aleksandra FK1 Fit
121 Lewandowski Rafał FM3 BIKE SPORT DZIAŁDOWO
5 Malec Agnieszka FK3
249 Małczak Waldemar FM4 LSKK Lityński Bełchatów
34 Małysz Katarzyna FK2 Bike Salon Team
5005 Małysz Maksymilian FMJ GO Sport Scrapper Team
40 Małysz Michał FM3 Bike Salon Team
234 Mańka Wojciech FM3 Cisowianka
455 Marciniak Adam FM2 AM Brakes Team
257 Matusiak Bartosz FM2 bajkszop.com
358 Matuszewicz Agata FK2
348 Mazurek Patryk FM3 Loyalty Point Racing Team
200 Migała Zygmunt FM7 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
5084 Mirkowski Adrian HM2 NOSiR Mazowsze Serce Polski Cykling Team Hobby
238 Mirkowski Arkadiusz FM4 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin Fit
33 Młynarczyk Adam FM4 RAWA MTB
204 Moćko Beata FK4 KAMYK Radzymin MTB TEAM
35 Mołotkiewicz Jakub FM2
349 Murdzia Tomasz MM2 Loyalty Point Racing Team ½Pro
15 Napióra Alicja FK3 Hurtap
11 Napióra Wiktor FM7 Hurtap
195 Nowak Jan FM6 Loyalty Point Racing Team
315 Obel Marcin MM3 Qodeca Cycling Team ½Pro
116 Olejniczak Przemysław FM3 KOMOBIKE SCOTT
5057 Olesiejuk Aniela FKJ Warszawski Klub Kolarski
6 Olesiejuk Paweł FM2
198 Olszewski Tomasz MM4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy ½Pro
5026 Ołdak Leon FMJ Rowery DAX Team
191 Padziński Mariusz FM4 Rowerowy Lublin Fit
42 Pasik Piotr FM3
5008 Pasik Piotr FMJ
158 Pawełczak Waldemar FM6 Budimex MTB
235 Pawlaczyk Krzysztof FM2 Loyalty Point Racing Team
272 Pawlak Zofia FK4 SuperDrob Bike Team
342 Pawłowski Radek MM3 TRINERGY ½Pro
50 Peciakowski Robert FM4 PEK-MONT EKIPA MTB
152 Pergoł Edward FM7
379 Pięta Paweł FM2 PM BIKE RACING TEAM Fit
84 Plocek Przemysław FM2 Fujitsu Łódź Team
243 Płoski Adam FM2 T4B team
212 Pochwatka Bartosz FM2
Podgórski Adam FM3 Loyalty Point Racing Team
283 Podgórski Bartosz FM2 Fit
190 Podstawka Zbigniew MM4 ½Pro
36 Poluchowicz Artur FM4
306 Popławski Cezary MM2 Bar Janusz MTB Team ½Pro
44 Porczyk Ernest FM3
Powała Jakub FM2 Loyalty Point Racing Team
371 Radzimski Krzysztof FM3 Bar Janusz MTB Team Fit
414 Rowicki Wiesław FM4
263 Rumsicki Karol FM1 SuperDrob Bike Team
355 Rusek Marta FK0 Warszawski Klub Kolarski
8 Sadowski Marcin FM2 RAFBIKE CYCLING TEAM
16 Sajnóg Anna FK2 RAFBIKE CYCLING TEAM
5027 Sanni Faris FMJ
365 Sidoruk Grzegorz MM3 ½Pro
430 Siemaszko Michał FM3
248 Siewier Dariusz FM5 LSKK Lityński Bełchatów
2 Skowronek Marcin FM4
447 Snopczyński Maksymilian FM0 Warszawski Klub Kolarski
265 Stanaszek Tadeusz FM7 SuperDrob Bike Team
10 Staniak Mariusz FM1 RAFBIKE CYCLING TEAM
258 Staniewski Michał FM3 AirBike.pl Team Fit
171 Stękiel Jerzy FM5 T4B team
20 Stokłuska Grzegorz FM7 żelazna grupa mtb
197 Strączyński Dariusz FM4 IZMOT TEAM
209 Strzemieczny Tomasz FM3 Loyalty Point Racing Team
88 Sypuła Piotr FM3 RAWA MTB
185 Szafran Arkadiusz FM2 LSKK Lityński Bełchatów
347 Szymański Bartłomiej FM2 Fit
143 Szymański Hubert FM3
304 Ślesicki Grzegorz FM4
269 Urbański Michał FM3 SuperDrob Bike Team
266 Wachnik Bożena FK4 SuperDrob Bike Team
220 Wachnik Wojtek FM6 SuperDrob Bike Team
83 Wichrowski Maciej FM3
130 Wielgat Michał FM2 MTB EŁK PROSTKI
196 Wiśniewski Piotr FM4
267 Witkowski Andrzej FM7 SuperDrob Bike Team
362 Wojtkiewicz JarosŁaw MM5 ½Pro
364 Wolf Mateusz FM2
161 Wołosz Wojciech MM3 KK24h ½Pro
270 Woźnica Dariusz FM5 SuperDrob Bike Team
333 Wyszyński Paweł FM3 TOR MORDULEC Fit
443 Zacharewicz Radosław FM4 Loyalty Point Racing Team
66 Zachwieja Eugeniusz FM6
4 Zakrzewski Jerzy FM2 RAFBIKE CYCLING TEAM
117 Zalewski Eryk FM0 BokserskAutoserwis Bike Team
77 Zalewski Robert FM3 BokserskAutoserwis Bike Team
5011 Zalewski Szymon FMJ BokserskAutoserwis Bike Team
99 Zamana Cezary FM5 Zamana Group Fit
80 Zelcer Michał FM3 ZELCERY
359 Zieliński Robert FM5 BokserskAutoserwis Bike Team
127 Zięba Adam MM3 LSKK Lityński Bełchatów ½Pro
441 Żyżyńska-Galeńska Krystyna FK3 Wieliszew Heron Team
 
Lista oczekujących (brak opłaty)
Numer Zawodnik Kat. Drużyna
309 Antoniuk Piotrek FM3
Gavira Carlos FM4
Iwański Rafał FM4 HPE-ESKOM-Whistle
Płusa Szczepan FM6
155 Stec Krzysztof FM3 Bar Janusz MTB Team