26.01
niedziela
Jabłonna - Chotomów
I
23.02
niedziela
Mrozy (Jeruzal)
II
08.03
niedziela
Karczew
III
Lista startowa i osób oczekujących
Mazovia MTB Zimą

2020-01-26 - Jabłonna - Chotomów

Lista startowa
Numer Zawodnik Kat. Drużyna Dystans
Adamowski Jacek FM3 Fit
Antoniuk Artur MM3 Baran Cycling Team ½Pro
Bareja Leszek MM4 ½Pro
Borkowski Marcin Kamil MM3 ½Pro
Borowska Iwona FK4 Alumex MTB Team Fit
Buczel Mateusz FM2 HPE-ESKOM
Cieślak Konrad FM3 TS Meran-Otwock
Drągowski Piotr FMJ Warszawski Klub Kolarski
Filipowski Dominik FM2 Fit
Grabowska Anna FK3 Fit
Gromek Arkadiusz MM4 Mettler-Toledo ½Pro
Gruda Łukasz MM3 ½Pro
Grudziński Tomasz FM6
Grzesik Marcin FM4 Fit
Gulbierz Szymon FM3 Fit
Jarosz Wojciech MM3 ½Pro
Kaca Grzegorz FM2 Fit
Kaska Paweł FM2 Mińska Grupa Rowerowa Fit
Klementowicz Krzysztof MM4 ½Pro
Komorowski Zbigniew MM6 Crazy Racing Team ½Pro
Korczowska Daria FK2 Fit
Kordek Sergiusz MM3 GERAPPA ½Pro
Król Zbigniew MM4 COZMOBIKE TEAM ½Pro
Kulma Tomasz FM3 Fit
Lach Aleksandra FK1 Fit
Litwin Paweł MM3 MTB Mosir Dukla ½Pro
Łatkowski Łukasz MM3 Grupa Biegowa CHTMO ½Pro
Olszewski Tomasz MM4 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy ½Pro
Owczarczyk Tomasz MM4 ½Pro
Padziński Mariusz FM4 Rowerowy Lublin Fit
Pawełczak Waldemar FM6 Budimex MTB
Pawlowski Radek MM3 TRINERGY ½Pro
Pięta Paweł FM2 PM BIKE RACING TEAM Fit
Sidoruk Grzegorz MM3 ½Pro
Sobiech Paweł FM3 Fit
Sowjak Paweł MM3 Scanfil Poland ½Pro
Staniewski Michał FM3 AirBike.pl Team Fit
Stępień Tomasz MM4 BIKE EXPO NARODOWY TEAM ½Pro
Szopa Michał MM3 MTB MOSIR DUKLA ½Pro
Szymanski Bartłomiej FM2 Fit
Szymkowski Artur FM5 Fit
Świderski Tadeusz FM5 Timbud Team
Wileński Zbigniew FM5 Fit
Wojtkiewicz JarosŁaw MM5 ½Pro
Wołosz Wojciech MM3 KK24h ½Pro
Zamana Cezary FM5 Zamana Group Fit
Zatorski Jarosław FM3
Zgłobicki Paweł MM2 ½Pro
Zięba Adam MM3 ½Pro
Ziółkowski Dariusz MM3 Timbud Team ½Pro
 
Lista oczekujących (brak opłaty)
Numer Zawodnik Kat. Drużyna
Antoniuk Piotrek FM3
Bartosiak Hanna FMJ
Bogusiński Bartosz FM2
Broda Łukasz FM2
Brześkiewicz Arkadiusz FM3 Mińska Grupa Rowerowa
Budny Łukasz FM2
Budzikowski Michał FM3
Chądzyński Cezary FM5 DYNAMO PAK-PLAST Mińsk Mazowiecki
Cyrta Tomasz FM2
Czerniawski Piotr FM3
Dąbrowski Tomasz FM3
Dmochowski Artur FM4
Dylak Damian FM2
Florczak Arkadiusz FM2 OPEN Bike Team
Gliński Rafał FM3 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
Gliński Szymon FM0 WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
Grabowski Mariusz FM4
Hajduk Monika FK2
Iwaniuk Artur FM2
Jeziorski Marek FM4 TOR MORDULEC
Jeżak Jacek FM4 WIM Extreme MTB Team
Kalitowski Maciej FM3
Karwowski Mariusz FM4
Kolasiński Tomasz FM4
Kopczyński Jacek FM4 Smurfit Kappa Adventure Team
Krzywiel Mariusz FM4 HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
Kuśmierz Sylwester FM3 MCP Bike Team
Lasota Marcin FM4
Lewandowski Rafał FM3 BIKE SPORT DZIAŁDOWO
Matusiak Bartosz FM2 bajkszop.com
Mirkowski Adrian FMJ NOSiR Mazowsze Serce Polski Cykling Team
Mirkowski Arkadiusz FM4 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
Muszyński Jerzy FM7 UIKS `Sparta` Radom
Obel Marcin FM3 Qodeca Cycling Team
Pasik Piotr FMJ
Pasik Piotr FM3
Perzanowski Artur FM4 ABSOLUTE BIKES TEAM
Płusa Szczepan FM6
Pochwatka Bartosz FM2
Podgórski Bartosz FM2
Podolski Jurek FM3
Podstawka Zbigniew FM4
Pol Patryk FM3
Popławski Cezary FM2 Bar Janusz MTB Team
Popławski Paweł FM3
Rdzanek Igor FM1 PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL
Reichert Andrzej FM2
Rudek Przemysław FM4
Sadecki Bogdan FM4
Sakowski Wojciech FM7
Sładek Karol FM2
Sobczyński Bartosz FM3
Stan Jarek FM5
Staniak Mariusz FM1 Rafbike Cycling Team
Stec Krzysztof FM3 Bar Janusz MTB Team
Szafran Arkadiusz FM2 LSKK Lityński Bełchatów
Szałaj Jacek FM3 DABARTI-PIE3CKI TEAM
Szymański Adrian FM2
Szymański Hubert FM3
Szymborski Artur FM4
Szymerski Paweł FM4 PEK-MONT EKIPA MTB
Wierzbicki Paweł FM3
Wiktorowicz Roman FM7
Wilga Hubert FM3
Wojnar Mariusz FM6 NGK Korba
Wyszyński Paweł FM3 BWN engineering
Zalewski Eryk FM0 BokserskAutoserwis Bike Team
Zalewski Robert FM3 BokserskAutoserwis Bike Team
Zalewski Szymon FMJ BokserskAutoserwis Bike Team