20.01
niedziela
Jabłonna - Chotomów
I
10.02
niedziela
Mrozy (Jeruzal)
II
24.02
niedziela
Długosiodło
III
Lista startowa i osób oczekujących
Northtec MTB Zimą

2019-02-24 - Długosiodło

Lista startowa
Numer Zawodnik Drużyna
349 Adamowski Jacek
256 Aleksandrowicz Dariusz KK24h
103 Andrzejewski Krzysztof NORTHTEC-BIKE TEAM
116 Auguścik Mariusz
115 Banaszek Paweł LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn)
308 Banaszewski Jacek BLU Team Refleks
163 Bandura Agata Trek Velonews
164 Bandura Jacek Trek Velonews
121 Bańka Piotr MCP Bike Team
140 Barabasz Michał Go Sport Team
232 Barczewski Marek cyklobox.pl
112 Bareja Leszek
312 Bazan Iga Warszawski Klub Kolarski
179 Białek Tomasz KAMYK Radzymin MTB TEAM
158 Bilski Artur IFON KolarzKlub
324 Bogdański Marcin bajkszop.com
394 Bolek Remigiusz NC+ SPORTS TEAM
291 Bralewski Mirosław CATENA WYSZKÓW
261 Bukowy Maciej LSKK Lityński Bełchatów
Chłodowski Tomasz PIE3CKI TEAM
272 Ciaś Przemysław TS Meran-Otwock
186 Cieciera Maciej
302 Cieślak Konrad
320 Cieślak Piotr
180 Ciunel Paweł Centrum Rowerowe Olsztyn Team
228 Cupryniak Sebastian SZWED MEBLE MTB TEAM
Czerniakiewicz Mateusz
376 Dawid Maksymilian Cryospace Olsztyn
183 Domel Arkadiusz Centrum Rowerowe Olsztyn Team
Drągowski Paweł
5001 Drągowski Piotr Warszawski Klub Kolarski
340 Drozd Maciej
124 Drzewiecki Grzegorz LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn)
122 Drzewiecki Marcin LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn)
5051 Dudkowski Leonard KAMYK Radzymin MTB Team
297 Dudkowski Radosław KAMYK Radzymin MTB TEAM
5052 Dudkowski Tymoteusz KAMYK Radzymin MTB Team
131 Dyzio Piotr SuperDrob Bike Team
219 Dziadek Łukasz Stowarzyszenie Rowerowe Świętokrzyskie
339 Fabijański Dariusz IFON KolarzKlub
303 Fedor Martin T4B Bike Team
5047 Fila Franciszek
398 Florczak Arkadiusz OPEN Bike Team
305 Gąsiewska Magdalena
350 Giera Marcin
197 Górski Zdzisław T4B Bike Team
21 Grabowski Paweł MCP Bike Team
325 Grudniewski Tomasz
274 Grudziński Wojciech
330 Haraszczuk Krystian Auto Mik Team
188 Hofman Tomasz Kraft MTB Team
5054 Jankowska Zuzanna Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
290 Jastrzębski Stanisław CATENA WYSZKÓW
184 Jatelnicki Olgierd LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn)
205 Jedynak Jakub Lesz`Go! Rogów Masters
206 Jedynak Katarzyna LKK Luks Sławno5
5038 Jedynak Michał LKK Luks Sławno
365 Jedynak Mikołaj LKK Luks Sławno
322 Jędrej Andrzej IFON KolarzKlub
5041 Józkowicz Maja Diversey Team Zbąszynek
5042 Józkowicz Marta Diversey Team Zbąszynek
238 Józkowicz Michał Diversey Team
213 Jusiak Jacek ETI LKKG JASTKÓW
221 Jusiak Julia ETI LKKG JASTKÓW
249 Kalita Marek LSKK Lityński Bełchatów
666 Kalitowski Maciej
120 Kallas Arkadiusz KHOZMO
403 Kamiński Wiesław LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn)
307 Kamola Jerzy
139 Kapłon Aleksandra Go Sport Team
189 Karłowicz Maciej
266 Kaska Paweł Mińska Grupa Rowerowa
245 Kaszewska Wiktoria Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
5050 Kaszewski Dawid Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
244 Kasztelan Mirosław
223 Kępa Marcin. PATNET TEAM
161 Klementowicz Krzysztof
172 Klimaszewski Piotr LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn)
264 Klimowicz Damian AGR Podlasie
196 Kluch Łukasz
Kłęk Piotr Emek Bike Team
311 Kolasiński Tomasz
157 Komorowski Zbigniew Crazy Racing Team
182 Korc Artur Centrum Rowerowe Olsztyn Team
108 Kordek Sergiusz GERAPPA
224 Kowalczyk Łukasz ABSOLUTE BIKES TEAM
5020 Kowalik Natalia Alltop STAG Team
134 Kowalski Ireneusz SuperDrob Bike Team
472 Kozłowski Grzegorz
166 Krajza Ireneusz T4B Bike Team
127 Krasuski Andrzej LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn)
338 Krawczyk Dawid IFON KolarzKlub
337 Krawczyk Wojtek IFON KolarzKlub
271 Krom Wojciech Cryospace Olsztyn
Kruba Emil Cryospace Olsztyn
174 Krzyczkowska Malwina Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin
Kułakowski Tomasz Cisowianka
310 Kuprian Szymon
278 Kwiatkowski Krzysiek beatbike.pl
162 Lach Aleksandra RAFAKO Orbea MTB Team
169 Laczkowski Grzegorz Bike Fun Legionowo
176 Leciejewski Kamil IFON KolarzKlub
194 Leszczyński Tomasz
190 Łopatek Kamil Cryospace Olsztyn
104 Łukawski Rafał NORTHTEC-BIKE TEAM
159 Malec Agnieszka
153 Malinowski Jacek BokserskAutoserwis Bike Team
211 Marciniak Krzysztof ABSOLUTE BIKES TEAM
319 Marcinkiewicz Grzegorz Henryk Nasz Bike Team
323 Matusiak Bartosz bajkszop.com
229 Michalak Artur
373 Migała Zygmunt HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
467 Miszczak Sławomir Polski Klub MTB
123 Mołotkiewicz Jakub Tchibo
185 Myszkowski Rafał LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn)
243 Nabiałek Michał Częstochowa
13 Napióra Alicja Hurtap
11 Napióra Wiktor Hurtap
270 Niebielski Bartosz
282 Niewiadomski Krzysztof
418 Nowak Jan LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn)
Nowak Piotr
5044 Nowakowska Maja Pro Family Cycling Team
144 Nowogródzki Piotr Bike Concept
247 Olejniczak Przemysław LSKK Lityński Bełchatów
5100 Ołdak Leon DAX ROWERY
170 Opęchowski Marian MSR Mrągowo
259 Padziński Mariusz Rowerowy Lublin
252 Panglisz Konrad PIE3CKI TEAM
Paradowski Waldemar Team PKO Bank Polski
292 Parys Robert CATENA WYSZKÓW
288 Pawełczak Waldemar Budimex MTB
2 Peciakowski Robert PEK-MONT EKIPA MTB
119 Pergoł Edward
142 Pieczyński Karol LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn)
301 Pietrzycki Tomasz PIE3CKI TEAM
214 Pięta Paweł RAFAKO ORBEA MTB TEAM MIX
236 Pilsyk Bartłomiej Go sport ak-sped team
191 Piotrowski Tomasz Cryospace Olsztyn
102 Płonka Andrzej NORTHTEC-BIKE TEAM
304 Płoski Adam T4B Bike Team
345 Pociask Maciej WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
321 Poczopko Andrzej Cryospace Olsztyn
298 Podgórski Adam cykliści rypin
233 Polakowski Tadeusz Starachowicki Klub Kolarski
74 Poluchowicz Artur Hurtap
357 Popławski Cezary Bar Janusz MTB Team
246 Przybylski Piotr LSKK Lityński Bełchatów
117 Pulkowski Tomasz
294 Pyłko Grzegorz Kross Staff Team
171 Pytlak Adam Mińska Grupa Rowerowa
106 Rakowska Gizela NORTHTEC-BIKE TEAM
422 Raszkiewicz Marta Centrum Rowerowe Olsztyn Team
132 Rumsicki Karol SuperDrob Bike Team
130 Rumsicki Sylwester SuperDrob Bike Team
267 Rutkowski Rafal
444 Rząsowska Anna
165 Sajna Marian
253 Samborski Andrzej PIE3CKI TEAM
254 Samborski Bartosz PIE3CKI TEAM
5055 Sasin Oskar RKS Family Active Tłuszcz
326 Siemaszko Michał
215 Siewier Dariusz LSKK Lityński Bełchatów
226 Sioch Radosław PZU Sport Team
342 Skalski Mariusz
181 Skorobogaty Rafał Centrum Rowerowe Olsztyn Team
262 Skwarski Witold HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM
227 Smok Jakub
152 Soloviev Dmitriy LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn)
133 Stanaszek Tadeusz SuperDrob Bike Team
241 Staniewski Michał AirBike.pl Team
201 Stec Krzysztof Bar Janusz MTB Team
260 Stępień Tomasz BIKE EXPO NARODOWY TEAM
154 Stram Marek Retro Stork Team
5004 Struzik Aleksander Warszawski Klub Kolarski
118 Struzik Bartosz Bike Concept
5005 Struzik Michał Warszawski Klub Kolarski
216 Szafran Arkadiusz LSKK Lityński Bełchatów
390 Szałaj Jacek PIE3CKI TEAM
242 Szczerba Paweł
334 Szewczyk Andrzej
109 Szymański Hubert
218 Ściga Maciej Stowarzyszenie Rowerowe Świętokrzyskie
168 Taraszkiewicz Kacper MSR Mrągowo
277 Tenderenda Jan Deutsche Bank Bike Team
309 Tężycki Jarosław SIEMANO Bike Team
450 Tumaniec Dariusz Cryospace Olsztyn
135 Wachnik Wojtek SuperDrob Bike Team
Walczak Mateusz Southparketeers
410 Walicki Filip
268 Waś Michał
Wawrzyniak Sławomir Cryospace Olsztyn
276 Ważny Adam KKT Wiraż
207 Wielgo Natalia RKS Family Active Tłuszcz
363 Wierzbicki Andrzej
105 Wilk Dominika NORTHTEC-BIKE TEAM
279 Wodyczko Michał
280 Wolf Mateusz Zabłudów Team
193 Wołosiuk Jarosław Cryospace Olsztyn
258 Wołosz Wojciech KK24h
230 Woroniecki Dawid NC+ SPORTS TEAM
231 Wójcik Leszek
5046 Wysocka Amelia Warszawski Klub Kolarski
5045 Wysocka Emilia Warszawski Klub Kolarski
217 Wyszyński Paweł BWN engineering
128 Zacharewicz Radosław LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn)
113 Zakrzewski Jerzy
300 Zalewski Eryk BokserskAutoserwis Bike Team
177 Zalewski Robert BokserskAutoserwis Bike Team
Zielińska Katarzyna Akademia Kolarstwa Olsztyn
269 Zieliński Adam
90 Zielkowski Marcin
239 Zielonka Włodzimierz Płocki Klub Kolarski
284 Żak Tomasz
143 Żyżyńska-Galeńska Krystyna
 
Lista oczekujących (brak opłaty)
Numer Zawodnik Drużyna
Fantini Roman
Kuśmierczak Jakub Mogilno Team
Piasecki Andrzej Piasecki Concept
Rajczyk Radosław PATNET TEAM
Skumiał Norbert
235 Sobierajski Piotr wtw-poland.com
385 Trykacz Marcin Szprycha Giżycko
397 Wierzbicki Grzegorz Triathlon Siedlce Club
356 Wroczyński Paweł Bar Janusz MTB Team
Wysocki Sławomir PATNET TEAM