20.01
niedziela
Jabłonna - Chotomów
I
10.02
niedziela
Mrozy (Jeruzal)
II
24.02
niedziela
Długosiodło
III
Aktualności

Te zawodniczki i zawodników zapraszamy na czoło peletonu maratonu w Długosiodle.

Kto w Długosiodle kupi pakiet Max, ten otrzyma gustowną czapeczkę!

Już w Długosiodle (24 lutego) będziecie mogli odbierać swoje numery startowe na tegoroczny cykl Cisowianka Mazovia MTB Marathon. Warto skorzystać z tej opcji.

Trzeci maraton Northtec MTB Zimą to emocje do sześcianu: świetna trasa i prawdziwe zatrzęsienie nagród.

Także i w Długosiodle nie braknie dziecięcej Strefy Zabaw. Tym razem poprowadzi ją specjalny gość - Klaudia z KOKOwear. Wspólnie z nią dzieci zaprojektują kolarskie stroje na wiosenny sezon.

Na dystansie ½Pro zwyciężył Patryk Piasecki, który 43 km przejechał z czasem 01:29:35. Tuż za nim wjechał Jarosław Wołosiuk z czasem 01:29:37. Trzeci finiszował Marek Stram z czasem 01:29:57. Wśród kobiet najszybsza była Krystyna Żyżyńska-Galeńska z czasem 01:59:51, za którą na metę kolejno wjechały: Marta Raszkiewicz z czasem 02:06:32 i Aleksandra Kapłon z czasem 02:07:21.

Zwycięzcą na dystansie Fit został Robert Sawa, który 22 km pokonał z czasem 00:48:38. Tuż za nim wjechał Grzegorz Kozłowski z czasem 00:48:46. Trzeci był Konrad Panglisz z czasem 00:48:46. Wśród kobiet najlepsza była Aleksandra Lach z czasem 01:01:30, za którą na metę kolejno wjechały: Malwina Krzyczkowska z czasem 01:03:40 i Anna Rząsowska z czasem 01:04:13.

Zwycięzcą na dystansie Hobby został Aleksander Struzik, który 6 km przejechał z czasem 00:14:28. Za nim finiszował Krzysztof Łasiński z czasem 00:16:39. Trzeci przyjechał Dawid Kaszewski z czasem 00:17:43. Wśród kobiet najlepsza była Aleksandra Gajewska z czasem 00:17:39, za którą na metę kolejno wjechały: Amelia Wysocka z czasem 00:17:59 i Zuzanna Jankowska z czasem 00:18:32.

Wszystkim zawodnikom - bez względu na zajęte miejsce - gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia na następnej imprezie!Napisał Bot Cezar, zasilany przez Cyklopedię
Jeśli chcesz, aby ten news wyglądał nieco inaczej - odświeź stronę :)

Najbliższa niedziela to drugi zimowy wypad w ramach Northtec MTB Zimą. Zapraszamy Was do Mrozów, gdzie oprócz tras Hobby, Fit i 1/2 Pro czekają na Was jeszcze inne atrakcje.

Podczas niedzielnego maratonu w Mrozach przygotowaliśmy kolejne atrakcje dla najmłodszych. Co czekać będzie na nich w strefie zabaw?

Zwycięzcą na dystansie ½Pro został Jarosław Wołosiuk, który 44 km przejechał z czasem 01:43:21. Tuż za nim wjechał Przemysław Olejniczak z czasem 01:43:22. Trzecie miejsce zajął Marek Stram z czasem 01:43:28. Wśród kobiet najszybsza była Krystyna Żyżyńska-Galeńska z czasem 02:17:19.

Na dystansie Fit zwyciężył Przemysław Gierczak, który 26 km przejechał z czasem 00:59:21. Za nim finiszował Michał Nabiałek z czasem 01:00:03. Trzeci wjechał Tomasz Pietrzycki z czasem 01:00:47. Wśród kobiet najszybsza była Aleksandra Kapłon z czasem 01:15:52, za którą na metę wjechała Malwina Krzyczkowska z czasem 01:16:17 i Aleksandra Lach z czasem 01:21:14.

Zwycięzcą na dystansie Hobby został Aleksander Struzik, który 7 km pokonał z czasem 00:14:54. Za nim wjechał Michał Struzik z czasem 00:16:10. Trzeci był Dawid Kaszewski z czasem 00:18:42. Wśród kobiet najszybsza była Anna Walęcka z czasem 00:17:02, za którą na metę kolejno wjechały: Maja Józkowicz z czasem 00:17:17 i Zuzanna Jankowska z czasem 00:19:52.

Wszystkim zawodnikom - bez względu na zajęte miejsce - gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia na następnej imprezie!Napisał Bot Cezar, zasilany przez Cyklopedię
Jeśli chcesz, aby ten news wyglądał nieco inaczej - odświeź stronę :)

Da popalić Twoim udom, rozgrzeje Twoje serce i rozpali kolarskie emocje.
Wyrwij się w teren z Cezarym Zamaną i wystartuj w Northtec MTB Zimą. Pokonaj śnieżne zaspy, zmrożone single tracki i ujemne temperatury. Wróć do domu z rumieńcami, medalem i nowym rowerem.

Zamierzacie wystartować w zimowych maratonach Northtec MTB Zimą? Podpowiadamy, jak zrobić to wygodnie i bez konieczności podpisywania dokumentów w Biurze Zawodów.

Za to, że potraktujecie je zestawami smarów, które jako nagrody ufundowała firma eLube. Z każdego zimowego maratonu trzy osoby wrócą do domu z kompletami specjalistycznych kosmetyków rowerowych. Przypominamy, że każdy zawodnik otrzyma także próbkę smaru Winter Lube.

Zima to surowa pora dla Waszego sprzętu. By ulżyć mu w tych niełatwych chwilach, firma eLube przygotowała dla wszystkich startujących w Northtec MTB Zimą próbki smaru Winter Lube.

Już nie ma, że boli, że strzyka, że nie da rady. Dzięki żelowi Perskindol Active Classic Gel Wasze mięśnie i stawów będą jak nowe. Ten ceniony ze względu na swoje podwójne, chłodząco-rozgrzewające działanie żel otrzymacie podczas każdego maratonu Northtec MTB Zimą.

Na zbliżające się maratony Northtec MTB Zimą możecie bez obaw zabrać swoje pociechy. Dla Was przygotowaliśmy wyborne trasy i masę nagród, a dla dzieci – strefę zabaw, w której poczują się tak dobrze jak Wy w peletonie.

Tytularny sponsor naszego zimowego cyklu ufundował dwa markowe rowery. By wrócić do domu z takim sprzętem, trzeba wystartować we wszystkich trzech maratonach Northtec MTB Zimą i… mieć trochę szczęścia w konkursie.

24.02.2019 - Długosiodło   |  

Bank Spółdzielczy ufundował piękny trekingowy rower, który powędruje do jednego z mieszkańców powiatu wyszkowskiego jadącego na dystansie Fit lub 1/2 Pro.

A dla kogo taki medal? A dla każdego, kto ukończy wszystkie trzy mroźne maratony cyklu Northtec MTB Zimą. Jak tylko zawiśnie Wam na szyi, poczujecie, że warto było przejechać trasy w Jabłonnie, Mrozach i Długosiodle. A by ułatwić Wam decyzję o starcie, przygotowaliśmy Pakiety Max. Dzięki nim automatycznie znajdziecie się na liście startowej wszystkich trzech maratonów.

Dzięki tej stylowej kolarskiej czapce made by KOKOwear możecie bez obaw ruszać na najmroźniejsze maratony. Dostanie ją każdy, kto do końca grudnia wykupi Pakiet Max zawierający start we wszystkich trzech przyszłorocznych zawodach Northtec MTB Zimą.

Hotel Narvil Conference & Spa przygotował nagrody, które z pewnością rozgrzeją Wasze serca. Podczas każdego maratonu Northtec MTB Zimą zorganizujemy konkurs, w którym do zdobycia będzie voucher na nocleg dla dwóch osób w pokoju dwuosobowym typu standard wraz ze wstępem do strefy termalnej.

Zapisy do Northtec MTB Zimą trwają. Decyzję o starcie warto podjąć już teraz – a to za sprawą KOKOwear, która to firma ufundowała czapki z limitowanej zimowej kolekcji. Prezenty czekają na tych, którzy do końca grudnia wykupią pakiet Max.

1234
Partnerzy