Aktualności

Na dystansie ½Pro zwyciężył Marcin Sieńko, który 40 km pokonał z czasem 01:51:30. Za nim przyjechał Łukasz Pańko z czasem 01:53:28. Trzeci wjechał Wojciech Matras z czasem 01:53:55. Wśród kobiet najszybsza była Joanna Sobczuk z czasem 02:21:26, za którą na metę wjechała Anna Stępniak z czasem 02:28:39 i Katarzyna Błaszczak z czasem 02:29:11.

Zwycięzcą na dystansie Fit został Sebastian Grela, który 21 km pokonał z czasem 00:54:37. Drugi wjechał Gerard Modecki z czasem 00:55:18. Trzecie miejsce zajął Sylwester Borkowski z czasem 00:55:20. Wśród kobiet najlepsza była Katarzyna Makowska z czasem 01:02:04, za którą na metę wjechała Aneta Płońska z czasem 01:06:33 i Małgorzata Woźnica z czasem 01:06:46.

Na Hobby triumfował Bartosz Zelcer, który 7 km przejechał z czasem 00:20:57. Tuż za nim wjechał Adam Wyszomierski z czasem 00:21:06. Trzecie miejsce zajął Szymon Zalewski z czasem 00:22:12. Wśród kobiet najlepsza była Zuzanna Grudna z czasem 00:23:54, za którą na metę wjechała Natalia Kowalik z czasem 00:23:56 i Wiktoria Wójcik z czasem 00:24:11.

Wszystkim zawodnikom - bez względu na zajęte miejsce - gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia na następnej imprezie!

Napisał Bot Cezar, zasilany przez Cyklopedię
Jeśli chcesz, aby ten news wyglądał nieco inaczej - odświeź stronę :)

Te zawodniczki i zawodników zapraszamy na czoło peletonu maratonu w Długosiodle.

Kto w Długosiodle kupi pakiet Max, ten otrzyma gustowną czapeczkę!

Już w Długosiodle (24 lutego) będziecie mogli odbierać swoje numery startowe na tegoroczny cykl Cisowianka Mazovia MTB Marathon. Warto skorzystać z tej opcji.

Trzeci maraton Northtec MTB Zimą to emocje do sześcianu: świetna trasa i prawdziwe zatrzęsienie nagród.

Także i w Długosiodle nie braknie dziecięcej Strefy Zabaw. Tym razem poprowadzi ją specjalny gość - Klaudia z KOKOwear. Wspólnie z nią dzieci zaprojektują kolarskie stroje na wiosenny sezon.

Zwycięzcą na dystansie ½Pro został Paweł Baranek, który 43 km pokonał z czasem 01:25:03. Drugi był Łukasz Giziński z czasem 01:27:54. Trzeci wjechał Adam Płoski z czasem 01:27:55. Wśród kobiet najszybsza była Anna Ostrowska z czasem 01:44:07, za którą na metę wjechała Magdalena Kuszmider z czasem 01:47:53 i Anna Kołatka z czasem 01:50:56.

Zwycięzcą na dystansie Fit został Paweł Kuliński, który 22 km przejechał z czasem 00:46:31. Za nim przyjechał Dariusz Siemiaszko z czasem 00:46:56. Trzeci finiszował Michał Sielski z czasem 00:46:57. Wśród kobiet najszybsza była Aneta Płońska z czasem 00:59:29, za którą na metę kolejno wjechały: Natalia Wielgo z czasem 00:59:34 i Martyna Dykalska z czasem 00:59:35.

Zwycięzcą na dystansie Hobby został Bartosz Zelcer, który 6 km przejechał z czasem 00:20:17. Za nim przyjechał Adam Wyszomierski z czasem 00:20:29. Trzecie miejsce zajął Jacek Żytowiecki z czasem 00:20:57. Wśród kobiet najlepsza była Zofia Krysik z czasem 00:20:24, za którą na metę kolejno wjechały: Zuzanna Gruszewska z czasem 00:20:25 i Aleksandra Gajewska z czasem 00:22:07.

Najbliższa niedziela to drugi zimowy wypad w ramach Northtec MTB Zimą. Zapraszamy Was do Mrozów, gdzie oprócz tras Hobby, Fit i 1/2 Pro czekają na Was jeszcze inne atrakcje.

Podczas niedzielnego maratonu w Mrozach przygotowaliśmy kolejne atrakcje dla najmłodszych. Co czekać będzie na nich w strefie zabaw?

Na ½Pro triumfował Adam Płoski, który 44 km przejechał z czasem 01:25:46. Drugi był Jarosław Hałas z czasem 01:26:22. Trzeci finiszował Łukasz Pawlak z czasem 01:26:54. Wśród kobiet najlepsza była Małgorzata Lutecka z czasem 01:36:38, za którą na metę kolejno wjechały: Anna Kołatka z czasem 01:46:01 i Anna Ostrowska z czasem 01:47:26.

Na Fit triumfował Damian Brąszkowski, który 26 km pokonał z czasem 00:52:56. Tuż za nim wjechał Jarosław Tarasiński z czasem 00:52:57. Trzeci finiszował Paweł Kuliński z czasem 00:52:58. Wśród kobiet najszybsza była Katarzyna Gregorowicz z czasem 01:04:11, za którą na metę kolejno wjechały: Bożena Wachnik z czasem 01:05:40 i Aneta Płońska z czasem 01:05:40.

Na Hobby triumfował Maciej Gregorowicz, który 7 km pokonał z czasem 00:15:08. Za nim finiszował Bartosz Zelcer z czasem 00:15:30. Trzecie miejsce zajął Bernard Gasek z czasem 00:15:32. Wśród kobiet najszybsza była Zofia Krysik z czasem 00:15:30, za którą na metę wjechała Zuzanna Gruszewska z czasem 00:16:41 i Aleksandra Gajewska z czasem 00:17:36.

Da popalić Twoim udom, rozgrzeje Twoje serce i rozpali kolarskie emocje.
Wyrwij się w teren z Cezarym Zamaną i wystartuj w Northtec MTB Zimą. Pokonaj śnieżne zaspy, zmrożone single tracki i ujemne temperatury. Wróć do domu z rumieńcami, medalem i nowym rowerem.

Zamierzacie wystartować w zimowych maratonach Northtec MTB Zimą? Podpowiadamy, jak zrobić to wygodnie i bez konieczności podpisywania dokumentów w Biurze Zawodów.

Za to, że potraktujecie je zestawami smarów, które jako nagrody ufundowała firma eLube. Z każdego zimowego maratonu trzy osoby wrócą do domu z kompletami specjalistycznych kosmetyków rowerowych. Przypominamy, że każdy zawodnik otrzyma także próbkę smaru Winter Lube.

Zima to surowa pora dla Waszego sprzętu. By ulżyć mu w tych niełatwych chwilach, firma eLube przygotowała dla wszystkich startujących w Northtec MTB Zimą próbki smaru Winter Lube.

Już nie ma, że boli, że strzyka, że nie da rady. Dzięki żelowi Perskindol Active Classic Gel Wasze mięśnie i stawów będą jak nowe. Ten ceniony ze względu na swoje podwójne, chłodząco-rozgrzewające działanie żel otrzymacie podczas każdego maratonu Northtec MTB Zimą.

Na zbliżające się maratony Northtec MTB Zimą możecie bez obaw zabrać swoje pociechy. Dla Was przygotowaliśmy wyborne trasy i masę nagród, a dla dzieci – strefę zabaw, w której poczują się tak dobrze jak Wy w peletonie.

Tytularny sponsor naszego zimowego cyklu ufundował dwa markowe rowery. By wrócić do domu z takim sprzętem, trzeba wystartować we wszystkich trzech maratonach Northtec MTB Zimą i… mieć trochę szczęścia w konkursie.

24.02.2019 - Długosiodło   |

Bank Spółdzielczy ufundował piękny trekingowy rower, który powędruje do jednego z mieszkańców powiatu wyszkowskiego jadącego na dystansie Fit lub 1/2 Pro.

A dla kogo taki medal? A dla każdego, kto ukończy wszystkie trzy mroźne maratony cyklu Northtec MTB Zimą. Jak tylko zawiśnie Wam na szyi, poczujecie, że warto było przejechać trasy w Jabłonnie, Mrozach i Długosiodle. A by ułatwić Wam decyzję o starcie, przygotowaliśmy Pakiety Max. Dzięki nim automatycznie znajdziecie się na liście startowej wszystkich trzech maratonów.