Łańcuchy będą Wam wdzięczne

Za to, że potraktujecie je zestawami smarów, które jako nagrody ufundowała firma eLube. Z każdego zimowego maratonu trzy osoby wrócą do domu z kompletami specjalistycznych kosmetyków rowerowych. Przypominamy, że każdy zawodnik otrzyma także próbkę smaru Winter Lube.

Do zdobycia w Jabłonnie, Mrozach i Długosiodle będą następujące zestawy, elegancko zapakowane w drewniane pudełka:

Premium Box - jeżeli sami używamy roweru do długich lub ekstremalnych wypadów bądź jazdy zawodniczej to niezbędne będą nam bądź naszym najbliższym smary i preparaty chemiczne do konserwacji i prawidłowej eksploatacji roweru. Jako producent środków smarnych dla przemysłu rowerowego eLube Hybrid przygotowaliśmy zastaw smarów niezbędny każdemu dla kogo rower stanowi nie tylko niedzielny środek transportu na wycieczkę za miasto. W drewniane estetyczne opakowanie zapakowaliśmy wszystkie niezbędne smary i nazwali eLUBE Premium BOX. Wartość zestawu to 230 złotych.

Deluxe Box - każdy kolarz lub rowerzysta amator musi używać do swojego roweru środków smarnych i smarów. Zebraliśmy w jedno opakowanie i zapakowaliśmy w estetyczne drewniane pudełko smary niezbędne każdemu rowerzyście lub kolarzowi i za przystępną cenę oferujemy państwu zestaw smarny eLUBE Deluxe BOX.W skład zestawu wchodzą smary niezbędne dla roweru górskiego, szosowego niezależnie od tego czy jest to jazda sportowa czy amatorska. Wartość zestawu to 165 złotych.

Standard Box - oferujemy Państwu dla każdego początkującego kolarza rowerzysty zestaw smarów i środków smarnych niezbędnych dom właściwej eksploatacji posiadanego sprzętu rowerowego. Skompletowaliśmy w jeden estetyczny kuferek drewniany kilka produktów pod nazwa eLUBE Standard BOX. W skład tego mini zestawu który powinien być idealny prezent dla rowerzysty amatorskiego i początkującego kolarza. Wartość zestawu to 120 złotych.

2019-01-16 POWRÓT
Partnerzy