Finisz w Długosiodle

Trzeci maraton Northtec MTB Zimą to emocje do sześcianu: świetna trasa i prawdziwe zatrzęsienie nagród.

Zaskoczeniem nie będzie fakt, że czekają na Was trzy dystanse: Hobby (7 km), Fit (21 km) oraz ½ Pro (40 km). To już tradycja, że Cezary Zamana do zimowego ścigania zaprasza i młodych, i tych nieco starszych, i tych początkujących, i tych bardziej zaawansowanych kolarzy.

Z myślą o tych najmłodszych uruchomimy Strefę Zabaw – dzieci po ukończeniu swojego dystansu będą projektować kolarskie stroje na wiosenny sezon. Warsztaty poprowadzi nie kto inny jak Klaudia z KOKOwear – firmy produkującej najbardziej kolorowe i najbardziej zwariowane bluzy, trykoty i spodenki.

Gdy ze swoich dystansów zjadą dorośli i gdy zregenerują swoje siły rozgrzewającą zupą i słodkim ciastem, zaczniemy wręczanie nagród, medali i pucharów.

W Wasze ręce powędruje dwuosobowy voucher na weekendowy pobyt w luksusowym hotelu Narvil Conference & Spa. Wręczymy Wam również trzy zestawy profesjonalnych smarów rowerowych od eLube. Ci z Was, którzy mieszkają na terenie powiatu wyszkowskiego mają z kolei szansę zdobyć stylowy rower trekkingowy, ufundowany przez Bank Spółdzielczy. Rywalizować oni będą w osobnej kategorii na „Najlepszego mieszkańca powiatu wyszkowskiego”.

Nagrody mamy także dla dzieci. Trójka młodych zawodników z powiatu wyszkowskiego otrzyma vouchery o wartości 200 złotych na zakupy w sklepie rowerowym SportAtelier. Zwycięzcy kategorii generalnej Hobby otrzymają świetnie wyglądające rowerowe bluzy prosto z pracowni KOKOwear.

Trójka najszybszych zawodników z dystansu ½ Pro w kategorii Open w Długosiodle zostanie wyróżniona finansowymi nagrodami. Firma Profil Wojciech Sobociński ufundowała 500 zł dla zwycięzcy oraz odpowiednio 300 i 200 zł dla kolarzy z drugiego i trzeciego miejsca.

Polska firma Northtec przygotowała dwa rowery MTB, które powędrują do dwójki szczęśliwców, mających na swoim koncie przejechane wszystkie trzy zimowe maratony organizowane w tym roku przez Cezarego Zamanę.

A na szyjach wszystkich, którzy zaliczyli maratony w Jabłonnie, Mrozach i właśnie w Długosiodle, zawisną też pamiątkowe medale – w tym roku wyglądają naprawdę kosmicznie. Warto je mieć w swojej kolekcji.

W godzinach popołudniowych w biurze zawodów będziecie też mogli odebrać swoje numery startowe na cykl letni Mazovia MTB Marathon, do czego Was gorąco zachęcamy.

Do zobaczenia w Długosiodle!

2019-02-15 POWRÓT
Partnerzy