Dzięki za zimową jazdę!

Kończymy tegoroczną odsłonę Northtec MTB Zimą.

Nie pokonał Was brak zimy, nie odstraszyła Was szarobura aura - w zamian, tłumnie stawiliście się na każdy z trzech tegorocznych maratonów cyklu Northtec MTB Zimą. Wierzymy, że kluczowym argumentem, dla którego byliście z nami, to ten, że właśnie na imprezach Zamana Group jeździ peleton z najlepszą atmosferą.

Ścigaliście się w Jabłonnie, Mrozach i Karczewie, za każdym razem pokonując trasę na dystansie 1/2 Pro lub Fit. Cieszy nas nie tylko to, że frekwencja na maratonach ocierała się o ogólnopolskie rekordy maratonów zimowych - ale także to, że chętnie zabieraliście ze sobą na zawody swoje pociechy. Mogły one rywalizować nie tylko na trasie dystansu Hobby, ale również podczas kreatywnych warsztatów, które dla nich przygotowaliśmy.

Jesteśmy wdzięczni także samorządowym gospodarzom, którzy z tak wielką gościnnością przyjęli nasz peleton. Wyrazy uznania składamy dla Urzędu Gminy Jabłonna, Nadleśnictwa Jabłonna, Urzędu Miasta i Gminy Mrozy i Ośrodka Sportu i Rekreacji Mrozy oraz Urzędu Gminy Karczew i Centrum Kultury i Sport w Karczewie.

Wielkie dzięki także dla sponsorów cyklu: firmy Northtec, Goggle oraz KOKOwear.

2020-03-09 POWRÓT
Partnerzy